Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem :) Pododaje później osoby do znajomych, które pisały na ostatnich kilku stronach swoje ID żeby dodawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kciukers - mój id :)

przy okazjii zapytam, nie wiesz moze gdzie mozna kupic dualshocka do 180 z wysyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kciukers - mój id :)

przy okazjii zapytam, nie wiesz moze gdzie mozna kupic dualshocka do 180 z wysyłką?

Ok, to wyślę zaproszenie później :) Dzisiaj z kuzynem pierwszą dłuższą sesyjkę w fifę robimy ,więc nie pogram w bc 2 pewnie, ale co jakiś czas pewnie się zgramy .

 

Pady na allegro są od 120, ale ja bym tych poniżej 145-159 zł raczej nie brał :D Kiedyś jak kupowałem to szukałem info na ten temat, ale nie pamiętam o co chodziło z tymi "oryginalnymi" po 120. Chociaż jak ktoś by zamówił większe zamówienie z Azji (tak jak teraz telefony idą masowo), to może i taka cena ma sens. Tak czy inaczej z wysyłką w 180 powinieneś się zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz padziora, myślę, że z zaufanej firmy, numer pada się zgdza z moim, który był w kartonie od nowości jakieś więcej niż rok temu.

http://allegro.pl/sony-dualshock3-do-ps3-sklep-playzone-w-wa-i3666699758.html
 

PS. Mnie też możecie dodać do wspólnej gry online.

Pozdro

Edytowane przez szczupak87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sesja w fifę odwołana, więc zaraz wysyłam zaproszenia i wbijam pewnie na Aricę :D Jak coś to mam HSa pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak miło. BC 2 to najlepsze multi dla mnie z battlefieldem. W 3 się kompletnie nie odnalazłem, czworka tez jakos mnie nie jara.

 

Ciesze, że grają ludzie dalej. Ogram tylko ac4 i do zobaczenia na laczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w dodatek vietnam gra ktos jeszcze? czy pustki na serwerach? bo nie wiem czy kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie program z wami. Niestety przez 95% czasu gry w BC2 gram samotnie, ale widzę, że wielu was jeszcze zaciera ręce na multi, więc może się zgramy ;) PSN ID- Hekmito. Headset'a posiadam dodatku Vietnam niestety nie. A przy okazji może ktoś mi powie jak dodać sobie [PL] przed nickiem, bo widzę, że wiele osób ma taką wstawkę.

Edytowane przez hekmito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji może ktoś mi powie jak dodać sobie [PL] przed nickiem, bo widzę, że wiele osób ma taką wstawkę.

 

Tam gdzieś w ustawieniach albo w "play with friends" jest pole "clan tag" i jak wpiszesz w nim "PL", to będziesz miał przed nickiem [PL].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!
Chłopaki mam taki problem... Kupiłem jakiś czas temu ps-a 3 od kumpla z Norwegii i dodał do tego BF2BC. Podłączyłem PSa pod internet i nie mogę się zalogować na konto w BFie. :[
Ciągle pisze, że nieudana proba rejstracji jak chce zrobić nowy profil. Jakieś pomysły? Z góry dzięki ;)

Edytowane przez ZmK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na polski wieczór jutro lub w sobotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile zbierze sie ekipa to z miła chęcią zagram raz jeszcze :D Moznaby zrobić listę chętnych na sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić listy, chyba że bardzo chcecie bo w soboty zawsze jest pełno polaków :) Wystarczy tylko wejść, ja gram z kilkunastoma kumplami prawie dziennie. Niestety na forum ich nie znajdziecie bo nie są zarejestrowani.


Siemanko!
Chłopaki mam taki problem... Kupiłem jakiś czas temu ps-a 3 od kumpla z Norwegii i dodał do tego BF2BC. Podłączyłem PSa pod internet i nie mogę się zalogować na konto w BFie. :[
Ciągle pisze, że nieudana proba rejstracji jak chce zrobić nowy profil. Jakieś pomysły? Z góry dzięki ;)

Nie dokładnie kumam w czym problem możesz bardziej sprecyzować.Normalnie na swoje konto możesz wejść w PS3 tylko nie możesz uruchomić BC2? dobze zrozumiałem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka czulosc preferujecie? I jaka klasa ? Tak zeby duzo rozpierdzielic , czolgi itp ale.zeby bronie tez byly fajne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czulosc kazdy ma dostosowana do swoich potrzeb(ja mam na 100%).Z tego co pamietam bardzo fajnie gra sie:

1)Medyk:PKN,XM8,

2)Assault:M16A2,M416,XM8,

3)Engineer:UMP-45,XM8,

4)Sniper:M24,M95,VSS+kolimator na walke w zwarciu,

Jezeli chodzi o pistolety to oczywiscie M1911 lub w przypadku gdy mamy gorsza celnosc MP443-GRACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię grać szturmowcem z Stg. 77 AUG i podwieszanym granatnikiem, do medyka i inżyniera biorę często G3, a ze strzelb Saige 20k. Ze snajperek preferuję TYP 88 i M95. Broń którtka to zawsze M1911.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 ma to do siebie, że dużo broni jest dobrych i przynajmniej według mnie nie wymagają większego przyzwyczajenia.

Najlepsze bronie? M416, UMP-45, M16A2, UZI, 9A-91, AUG, MG36. Pistolet - MP443-GRACH lub M9. Nie dodaję żadnego typu celowników, gdyż mam odczucie, że bardziej mi przeszkadzają niż pomagają.

 

Wczoraj grałem w Vietnam i trafiłem na server 8 vs 8 :) To normalne, że coraz mniej osób gra w BC2, next-geny, bf3,bf4, cody, ludzie się przerzucają na inne gry, ale szkoda, że tak mało osób z tych grających posiada Vietnama, albo z jakiegoś powodu na nim nie gra.

Teraz jedynymi mapami, które się dosyć szybko zaludniają to zdecydowany faworyt: Arica Harbor, później może Valparaiso/Laguna Presa i Port Valdez. Zmiana mapy, połowa ludzi wychodzi.

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej osób zakupiłoby Vietnam gdyby nie cena 42 zł w PSS. Samo BC2 kupiłem za 30 zł.

Edytowane przez hekmito
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nadal ktoś gra w BC2. Najlepsze multi generacji.

 

P.S. - Cold War też szybko się zaludnia:). Moja ulubiona mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pytań na skrzynke w PS3. Dlaczego od 2 tygodni nie gram i mnie nie ma, odpowiadam że dalej żyje tylko niestety mam 2 palce prawej ręki w gipsie ( Dzięki za troskę ) :thanks:  ;)

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyscie mnie pododawać ci co graja czesto w bfbc2 na online? Nie mam z kim grać. 

Login: kciukers 

a i pytanko:

Jak latać umiejetnie helikopterem jak to robia niektórzy? :D Tak ze lataja sobie w kolko? nie ogarniam tego xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień jak mi gips ściągną z ręki to Cię dodam, Mam kilkunastu kumpli polaków którzy grają regularnie to sobie pociupiesz ;) Odnośnie heli to niestety trening, na harcie w tygodniu do południa jest duzo wolnych serwerów to można potrenować. można zmienić też ustawienia sterowania na padzie w opcjach gry, tak żeby sterowanie było tylko na drążkach (R3i L3 ) czyli gaz dodajesz L3 wychylając go do przodu a odejmujesz do tyłu. Jak go dasz po skosie w lewo lub prawo to i dodajesz obrotów na wirnik i skręcasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×