Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Są problemy ze znalezieniem pełnych serwerów ? Jak wygląda sytuacja z popularnością tej gry na dzień dzisiejszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo są chwile że na serwerze nie ma nikogo. Zależy to od pory dnia. Jednak gra jest warta swojej ceny (na allegro wyrwiesz za 30zł)

gdyż częściej sie zdaża że jednak ci gracze są i gra się super. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem to sie nie zastanawiaj :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hekmito z postów ktore czytałem wcześniej na vietnamie już prawie nikt nie gra (ale nie testowałem osobiście)

 

ps. to ciebie mam w znajomych na ps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hekmito z postów ktore czytałem wcześniej na vietnamie już prawie nikt nie gra (ale nie testowałem osobiście)

Też mi się tak zdaje. I o ile się nie mylę ostatnio jak sprawdzałem Vietnam kosztował 42 zł w PSN, więc zdecydowanie za dużo ;( Wydaje mi się, że musi być super...

 

ps. to ciebie mam w znajomych na ps?

Nie rozumiem pytania... Erixonka żadnego w znajomych nie mam, jaki twój PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój błąd, zapomniałem wstawic psn id. 

mój: kciukers

 

edit: Masz headset/mikrofon?

Edytowane przez erixonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jesteś na liście. Posiadam chiński hs. Bateria w tym dziadostwie trzyma 1,5h, ale zawsze można trochę pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi jeszcze gra w BC2 ? Bo widzę że teraz na PSN gra kosztuje 19 zł i zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi jeszcze gra w BC2 ? Bo widzę że teraz na PSN gra kosztuje 19 zł i zastanawiam się nad kupnem.

Moim zdaniem za 19 zł warto brać. Różnie bywa z frekwencją na hardkorze, ale generalnie jest z kim pograć. Zwłaszcza Polaków gra jeszcze całkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na hardkorze tzn. że poziom/tryb hardkorowy? Bo ja tam nikogo nie spotykam, ale to jest bez sensu bo nie ma amunicjii mapki. 19 złotych warto brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu jest to, że muszę wyładować niekiedy cały magazynek, żeby położyć gościa. Wcześniej grałem tylko na standardowym trybie, teraz tylko w ostateczności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przeszkadza.ci brak minimapki? W ogolr chyba malo graczy gra na hardkorze. A czy strzal ze snajperki zabija na 1? Bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przeszkadza.ci brak minimapki? W ogolr chyba malo graczy gra na hardkorze. A czy strzal ze snajperki zabija na 1? Bede wdzieczny :)

Nie przeszkadza, po 200h grania znam mapy na pamięć ;) Brak kilku ułatwień sprawia, że gra idzie trochę bardziej w stronę realizmu. Jeden magazynek w karabinie szturmowym spokojnie wystarcza na eliminację 2-3 przeciwników, a pojedynczy celny strzał ze snajperki oznacza zgon przeciwnika (no chyba, że grasz jakimś samopowtarzalnym gównem to wtedy różnie bywa).

 

I rzeczywiście niewiele ludzi gra na hardzie, ale jak już się zbierze pokaźna ekipa to wtedy gra jest miodna. Przeważnie na DM i Conquest wieczorami jest z kim zagrać, choć bywa, że po zmianie mapy robi się pusto. Ale nie narzekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem z procz braku radaru i innych informacjii nic sie nie zmienia ale w takim razie napewno zagram. Lubie grac snajperka ale wlasnie denerwowalo mnie to ze trzeba strzelic 2-3 razy. Kumpel odda w tym tygodniu bfa to.zagram :]

Edit: istnieje jakis headset ktory tlumi inne glosy? Np. Jak ktos.inny troszke.dalej cos.mowi?

Edytowane przez erixonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj śmiało, w sobote na "harcie" ludzi kupe  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem z procz braku radaru i innych informacjii nic sie nie zmienia ale w takim razie napewno zagram. Lubie grac snajperka ale wlasnie denerwowalo mnie to ze trzeba strzelic 2-3 razy.

Z tego co pamietam to na trybie hardcore każdy ma na starcie 60% hp gdyby to z normal'a przyjąć jako 100%,co faktycznie ułatwia granie snajperem,pamietam M24 i M95,chyba ze strzeliłem gafe z nazwami,wydaję mi się,że po BC2 żadne karabiny snajperskie w Battlefield'ach nie mają takiego czegoś jak w BC2.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na "Harcie" Golem albo SV98 (już dokładnie nie pamiętam) masz strzał trup, strzał trup  :)  bo na normalu naliepszą snajperką jest RPG, przynajmniej masz pewność że gostek padnie. M95 teoretycznie jest najlepszy, ale jest tak głośny że Cie słychać na innej mapie i nawet na harcie gdzie nie masz filmiku i mapy jak ktos ma dobre słuchawki to łatwo Cię zlokalizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a w Vietnam to jeszcze ktoś gra? Jest ruch na serwerach?Rozważam kolejny 6-ty już powrót do tej gry! Niepowtarzalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepowtarzalna, potwierdzam.

 

 

W Vietnamie wieczorem można spotkać ludzi, często to jednak servy na których znajduje się około 10/24 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można się zgadać i pociupać wieczorkiem w Vietnam, zapytam na Facebooku. Jest tam taka fajna grupa fanów BC2 Na "PS3 Gracze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram prawie codziennie i zazwyczaj jest z kim pograć. Kupuj śmiało. Czasem trzeba zmienić mape gdy ludzie zaczynają wychodzić, ale idzie to przeżyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad ponownym kupnem BFBC2 lecz nie wiem czy będę miał z kim grac?

Czy serwery swiecą pustkami?

czy gra ktoś z was jeszcze BC2?

 

Ja chcę wrócic do klimatu ukochanego BFBC2 bo to co BF3 i 4 prezentują to katastrofa a szczegulnie BF4 czyli beznadziejne mapy, benadziejny dzwięk gdzie nawet nie słychac kroków wroga z 2 metrów, tragiczne pseudo zniszczenia oprócz mapy( Linia Kolejowa ) itp

 

BFBC2 to była dla mnie gra idealna - mam nadzieję że doczekam się BFBC3 i że to naprawdę będzie BC  a nie BF5. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do BC2. Wieczorami, a szczególnie w weekendy gra sporo osób w tym masa Polaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×