Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszajcie mnie.

Szukam chętnych, z którymi mógłbym pograć.

PSNid: kubaork

PS: Czy w tej grze da się robić screenshoty?

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Czy w tej grze da się robić screenshoty?

Nie

Dzisiaj lukłem na Vietnam i powiem że pustkami nie świeci :laugh:

8d4a3ee0.jpg

Edytowane przez portek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

Dzisiaj lukłem na Vietnam i powiem że pustkami nie świeci :laugh:

8d4a3ee0.jpg

Jak zrobiłeś "skrin-szota"?

Robi się na Select + Start, ale niewiem, gdzie się zapisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś "skrin-szota"?

Robi się na Select + Start, ale niewiem, gdzie się zapisują.

on ma sprzet do nagrywania obrazu z ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj znowu trochę w BC2 i faktycznie widać na serwerach tendencję wzrostową :biggrin: Powoli się zastanawiam czy nie sprzedać BF3 - wg. mnie ta gra naprawdę nie ma tego czegoś. Dzisiaj odpaliłem sobie też CoD: MW1 i jestem w szoku. Przecież ta gra bije na głowę wszystkie kolejne odsłony razem wzięte :woot: Zaczynam mieć wrażenie, że gry się zaczynają powoli cofać jeśli chodzi o gameplay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo się porciak spotkamy na polu bitwy :D

Już się doczekać nie mogę :laugh:

Zaczynam mieć wrażenie, że gry się zaczynają powoli cofać jeśli chodzi o gameplay...

jak to mówią nie wszystko co nowe musi być dobre :whistling:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11vs 11 w BC2 Vietnam! woot.gif Wiedz,ze cos sie dzieje .Jest jednak nadzieja,popalic vietnamczykow Czarnoskorym medykiemlaugh.gif

Co tydzien BC2 ma coraz wiecej graczysmile.gif

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będzie miała następnego. Dzisiaj zamówiłem i mam nadzieję, że nie pożałuję zakupu.

Może na weekend będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że po premierze BF3 serwery w Bad Company 2 będą świeciły pustakami i gra umrze śmiercią naturalną, jednak widzę że wielu przejrzało na oczy i wraca do (moim zdaniem) najlepszej jak dotąd odsłony Battlefielda, sam coraz bardziej się zastanawiam nad ponownym zakupem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poczulem sie znowu jak w domu. Wbijam po dluzszej przerwie na Arice i widzę 6 vs 6. Mysle sobie "nie jest zle" i zaczynam kosic. Po kilku minutach zrobilo sie jakby bardziej tloczno, wciskam select i...12 vs 12 :D Az mi łezka pociekła. Piękny mecz byl, po drugiej stronie same "pięćdziesiątki", po naszej tylko przy moim nicku widniala ta szlachetna liczba. Na szczęście rangi nie grają tylko ludzie i moj team okazal sie nadzwyczaj kumaty. Tzn. ludzie grajac jako defender faktycznie bronili bazy (EUREKA). Ale to nie konec niespodzianek. Po zakonczeniu rundy wgrywa sie kolejna mapa, isla inocentes. Mysle sobie "no to koniec gry". Ale o dziwo nikt sie nie rozlaczyl; na miejsce nielicznych ktorzy odchodzili natychmiast pojawiali sie inni, zmiennicy :D Tak wiec kolejne dwie mapki rozegralem na full serwerze jako attacker i jako defender, pozniej jeszcze valparaiso na deser i musialem niestety odlozyc pada bo serce walilo mi jak dzwon a pad wyslizgiwal sie ze spoconych dloni :D Piękne! A najlepsze i najzabaniejsze bylo to, ze widac bylo ze wiekszosc osob ktore graly ze mną na serwie to podobnie jak ja dezerterzy z bf3. Po czym to poznac? Medycy, ktorzy chcą rzucic mi apteczkę wyciągali defiblyrator :D BC2 wins.

Edytowane przez marcizello
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jest chyba znowu normalnie. Regularna rzeź, po 8-10 bardzo często.

Prawie jak rok temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dupne serwery trafiasz, ja ciągle szlifuję 12 x12 :thumbsup: . Dziś był rekord , na 24 grających 16-tu terminatorzy, reszta pomiędzy 30a40.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją kopie. Ściągam update 1,8gb. Dużo jego będzie?:F

Pewnie ściągasz vietnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ściągasz vietnam.

Nie. Mam tylko podstawkę + VIP Code :)

Single nawet fajny, ale na razie jest problem w 2 misji ze zniszczeniem helikoptera ^^

W multi cienko, mój wynik po pierwszym meczu 4:4 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja lubie rush, więcej taktyki, ale mniej ludzi. Na conquest zawsze większe tłumy, zwłaszcza arica.

Ale BF3 też kupie, ale za pół roku, jak dojdzie do 99 zl :)

Nie. Mam tylko podstawkę + VIP Code :)

Single nawet fajny, ale na razie jest problem w 2 misji ze zniszczeniem helikoptera ^^

W multi cienko, mój wynik po pierwszym meczu 4:4 xD

Jak dopiero zaczynasz w multi, to zaparz meliskę, i daj sobie 2-3 dni na ogarnięcie :)

Pamiętaj o rzucaniu ammo, medkitów, wciągnie Cię, tego akurat jestem pewien.

Multi chyba lepiej zaczynać od rush - mniej chaosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i spootuj wroga ( wciskaj select jak go zauważysz i będziesz miał na muszce) ,będziesz wiedział gdzie jest jak ci spieprzy w krzaki i dasz kompanom info na mini mapie gdzie on jest.(trochę na początku ciężko ,ale kciuki szybko się przyzwyczają:tongue: )

staraj się grać zespołowo , pomagaj drużynie.samotne akcje to akcje samobójcze ( no chyba że jesteś mocno ogarnięty i znasz mapy na wylot):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym selectem też miałem problem na początku a teraz to jest odruch, no to odpalam teraz i zobaczymy co się tam dzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na święta planuje kupić Vietnam.

Czy dużo ludzi będzie w to grało? Bo nie kupuję po to, żeby mieć pustki na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, są może jacyś chętni na trofki Demolition man i Et Tu, Brute? PNS ID: FiodorKing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na święta planuje kupić Vietnam.

Czy dużo ludzi będzie w to grało? Bo nie kupuję po to, żeby mieć pustki na serwerach.

ja bym nie kupował, pewnie mało osób w to gra, no i brak przyrządów celowniczych nie każdemu może przypaść do gustu (mi np nie przypadło) // ew. spróbuj kupić sam slot, byś później mógł komuś odsprzedać jak się nie spodoba,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×