Skocz do zawartości
cracovia

"polish Gt Masters League"

Rekomendowane odpowiedzi

Beznazwy2kopialogo.png

Zapraszam Was do zapisania się w największej polskiej lidze Gran Turismo 5 - "Polish GT Masters League". Organizatorem jest jedyny polski portal gamingowy http://www.ps3liga.pl, oraz Ci, co o Gran Turismo wiedzą wszystko - http://www.granturismo.pl. Połączenie dużego doświadczenia w organizacji lig i turniejów z wielką miłością do serii GT, pozwoliło nam stworzyć mistrzowską ligę mającą na celu wyłonienie najlepszego polskiego kierowcy! Liga będzie podzielona na grupy 12 osobowe, każdy uczestnik przejdzie kwalifikacje które pozwolą nam przydzielić go do odpowiedniej grupy według umiejętności, co pozwoli na rywalizację o przybliżonym poziomie.

Aby móc wsiąść udział w lidze, należy zarejestrować się na http://www.ps3liga.pl. Przy zapisach prosimy o wybór jednego z możliwych terminów kwalifikacji.

Daty kwalifikacji :

23.04.11 godz 12;00 - 16;00

24.04.11 godz 16;00 - 20;00

Każdy uczestnik będzie miał do pokonania 3 ewenty , czas na każdy z nich to 30 min .

1. VW Golf V GTI '05 - 373 FF - Komfortowe Miękkie - tor London

2. G37 - 571 FR - Sportowe Twarde - tor Nurburgring GP/D

3. Nissan Calsonic Impul GT-R '08 - 630 FR - Wyścigowe Miękkie - tor Fuji Speedway GT

Ustawienia pokoju na czas kwalifikacji :

Auto : z garażu online

Kary: Duże

Utrata przyczepności na mokrej jezdni: Realistyczna

Uszkodzenia mechaniczne: Małe

Zużycie: Wyłączone

Wszystkie wspomagacze wyłączone tj :

-Wychodzenie z poślizgu

-Linia pomocnicza

-Wspomaganie kierowania

-TCS

-ASM

Wyjątkowo na czas kwalifikacji uszkodzenia mechaniczne są małe, oraz zużycie opon i benzyny wyłączone, aby nikt nie musiał tracić czasu na zjazdy do Pit Stopu.

Po przydzieleniu do odpowiedniej grupy pozostanie już tylko przygotowanie się do wyścigów. Wyścigi będą odbywać się w piątki o godzinie 21.00. Od godziny 20.00 otwarty będzie pokój, gdzie do 20.30 będzie trwać jazda próbna po której prowadzący ustawi kolejność do wyścigu według aktualnego miejsca w tabeli.

Kolejka 1 : 29.04.11

Kolejka 2 : 06.05.11

Kolejka 3 : 13.05.11

Kolejka 4 : 20.05.11

Kolejka 5 : 27.05.11

Kolejka 6 : 03.06.11

Kolejka 7 : 10.06.11

Kolejka 8 : 17.06.11

Kolejka 9 : 24.06.11

Kolejka 10 : 01.07.11

Parzyste kolejki będą wyścigami aut z garażu online , na pozostałe zostaną podane wytyczne .

Liga będzie działać na zasadzie spadków i awansów , 3 osoby z ostatnich miejsc spada do grupy niżej , 3 najlepsze awansują do grupy wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Jak nie zapomnę i będę miał czas to dodam Cie do znajomych i stawie się na kwali (chociaż pilnuje tyłów ;) ) a jutro poczytam portal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany, ale przydał by się regulamin. Co np. w sytuacji, gdy nie mogę pojechać w któryś piątek? Czy automatycznie spadam do niższej ligi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany, ale przydał by się regulamin. Co np. w sytuacji, gdy nie mogę pojechać w któryś piątek? Czy automatycznie spadam do niższej ligi?

Witam.

Regulamin znajduje się na forum portalu www.ps3liga.pl/forum w dziale Gran Turismo 5. W sytuacji, kiedy nie możesz pojechać w wyścigu nie zostajesz w nim sklasyfikowany (nie otrzymujesz punktów). Jeżeli nie wystąpisz 3 razy bez powodu, uznajemy to za wycofanie się z zawodów i w kolejnym sezonie wystartujesz z najniższej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje odbędą się także po świętach. Więcej info na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde czas to zarejestruje sie i zapisze.Chetnie sie poscigam z Saskiem88.Z Bobanem juz jezdzilem a z Saskiem bardzo krotko ale zdazylem przykminic ze raczej dobrze do pieca doklada :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde czas to zarejestruje sie i zapisze.Chetnie sie poscigam z Saskiem88.Z Bobanem juz jezdzilem a z Saskiem bardzo krotko ale zdazylem przykminic ze raczej dobrze do pieca doklada :biggrin:

BoBaN wygrał zawody GT King przeprowadzane przez www.ps3liga.pl. Sasek z nami wtedy nie jeździł, ale mamy także kilku równie dobrych kierowców zapisanych do Ligi. Zapowiada się ciekawa rywalizacja :D I będą nagrody ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gt5liga.png

Uploaded with ImageShack.us

Związku z dużą ilością pytań na temat innych terminów kwalifikacji, dodajemy kolejne :

22.04.11. godziny 19.00-22.30

26.04.11. godziny 19.00-22.30

Jeżeli i te terminy komuś nie odpowiadają to prosimy o kontakt, coś wymyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie.Nie wiem co znaczy 373 w przypadku golfa,KM czy PO?Nie umiem jeszcze poruszac sie po tamtej stronie nie wiem czy dobrze sie wpisalem bo mialem pierwszy response.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nazwie auta podane są PO i rodzaj napędu. Auta będą z garażu online, więc nie trzeba się martwić o pojazd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Val,gzdie Ty sie zapisales bo ju tu

http://ps3liga.pl/2011/04/liga-gt5/

Ten link do zapisow jest kijowy bo otwiera strone ps3 liga a nie konkretny watek.Tak wiec prosze mnie zapisac albo zalinkowac temat w ktorym moge to zrobic,najlepiej jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wziąć udział w tych zawodach, ale jak próbuje zarejestrować się na forum ps3liga, nie otrzymuje zwrotnego mail'a z linkiem aktywacyjnym. Jeżeli można ominąć tą "procedure", proszę dopisać mnie do listy uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ocb,zarejestrowalem sie,napisalem na glownej stronie nawet responsa,a teraz na ten sam nick i e-mail zarejestrowalem sie na samo forum.No nic jak przyjdzie mi klucz to sie dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cos mi nie chcialo dzialac,bylo napisane niepoprawna nazwa uzytkownika,a czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz nie da rady się zarejestrować, ponieważ nick jaki użyłem jak i adres e-mail są już zajęte. Mój PSN ID to : dtb89dtb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem opcje, żeby wysłało mi link aktywacyjny ponownie i nic. Spróbowałem tez prośby o nowe hasło. Także nic. Zalogować niestety się nie mogę. Co jeszcze mogłoby mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×