Skocz do zawartości
Sir Siekier

Agreswyna Liga..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Minal juz spory czas od kiedy nie dzialam w zadnej z lig jako organizator. Powiem wam ze ciezko. Dlatego tez za namowa dobre znajomoego z torow gt5 i f1 Dennego postanowilem stworzyc kolejna lige/mistzostwa.

Jak pewnie wiekszosc z was wie po czytaniu tematow z f1 to ja jako kierowca (wirtualny) jestem niezwykle agresywny i cenie sobie walke na torze. Dlatego tez mysle ze poza super ogranizacja po tej lidze/mistrzostwach mozecie sie spodziewac wielkich emocji. To jest nasz Cel. Emocje!!

Zatem jesli ktos z was zainteresowany jest wlasnie taka liga to juz zapraszam do uczestnictwa.

Zatem do rzeczy...

1. Pisze o powstaniu tego tworu juz teraz poniewaz czekam na pomysly z waszej strony na ksztalt tej ligi. Zapewne wielu z was ma pomysly ktore nie mogly sie przebic w innych tego typu ligach, tak wiec macie szanse aby tutaj w naszej taki pomysl wszedl w zycie. Piszcie wasze komentarze i propozycje, wszystko jest do dyskusji.. Mam nadzieje ze cos ciekawego wymyslimy Chcemy zaczynac z poczatkiem maja.

2. W zwiazku z faktem ze juz w f1 mialem doczynienia z 140 osobami to teraz szczerze to nie licze az na takie zaiteresowanie. Jednak wiem rowniez ze sa wsrod was tacy ktorzy chcieli sie scigac w soobty lub w niedziele do okreslonej godziny a nie po okreslonej godzinie... Ta liga jesli bedzie chcieli bedzie wypelniac ta luke w waszym zapotrzebowaniu na inna pore dnia.

3. Ogolnie poki co z Dennym ustalilismy nastepujace opcje ktore najpierw trzeba przdyskutowac lub tez proponuje sie opcje i sposoby scigania...

a. tory ( podamy niedlugo liste ok 20 torow do wyboru na ktorych bedizemy sie chcieli scigac)

b. proponujemy robic wyscigi podzielone na czas np 20 minutowe, lub tez na dwa wyscigi (tutaj wariacja albo dwa takiej samej dlugosci lub dwa roznej)

c. auta (proponujemy zmiany aut co kilka wyscigow, dodatkowo albo scigamy sie takimi samymi furami albo tez dajemy ograniczenia pkt...)

d. proponujemy zabawe zespolowa (np gdy z kolega ze szkoly lubsz jezdzic masz mozliwosc poscigania sie w zespole z nim i zdobycia pkt.

To wszyxstko jest poki co plynne, jest propozcyja i teraz czekamy na wasz odzew.. jesli macie cos ciekawszego do zaofrerowania to napiszcie...

Ogolnie poki co to naszym pierwszym celem jest 16 osob. Natomiast jesli bedzie was wiecej np 32 to wowczas zrobimy podzial wg czasow kwalifikacyjnych... po prostu chce dac ludziom jak najblizsza konkurencje...

Zatem tak to ogolnie wyglada... czyli zupelnie plynnie... Od nas wszystkich zainteresowanych bedzei zalezalo jak ta liga sie rozwinie...

Zapisy zaczniemy prowadzic ok 13 kwietnia... Do tego czasu mam nadzieje ze sie cos wyklaruje... Zapraszamy!!!

Bo licza sie emocje i walka nie samotna jazda... na pierwszym miejscu...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN

1. Postanowienia ogóle AGRESYWNEJ LIGI:

1.1 W naszej lidze przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę.

1.2 Największy nacisk kładziemy na dobrą atmosferę. Nie obowiązują żadne zakazy używania HS itp. reguły zabijające świetną zabawę.

1.3 Wasza jazda powinna być agresywna, ale fair play. Ma być ostro i czysto ! Może być ciężko połączyć te dwie rzeczy, ale to nie jest liga dla zwykłych kierowców !

2. GŁÓWNE ZASADY:

2.1 Wyścigi:

2.1.1 Liga wystartuje 7.05.2011r.

2.1.2 Wyścigi jeździmy w każdą SOBOTĘ o godzinie 18 (wstępnie).

2.1.3 Kalendarz rozgrywek widoczny w 3 poście tego tematu. (obecnie niedostępne)

2.1.4 Co sobotę jedziemy 3 wyścigi każdy po około 15-20 minut.

2.1.5 Start do pierwszego wyścigu według kwalifikacji, które będą przeprowadzane 15 minut przed pierwszym wyścigiem. Do drugiego wyścigu startujemy kolejnością odwrotną do wyników wyścigu pierwszego. Do wyścigu trzeciego startujemy kolejnością odwrotną do wyników wyścigu drugiego.

2.2 Samochody:

2.2.1 Auta będą wybierane przez organizatorów. Będziemy ustalać konkretny model lub ograniczenie mocy i wagi. Samochody będziemy zmieniać co 4 weekendy wyścigowe.

2.3 Punktacja:

1 miejsce - 25

2 - 18

3 - 15

4 - 12

5 - 10

6 - 8

7 - 6

8 - 5

9 - 4

10 - 3

11 - 2

12 - 1

Dodatkowo punktowane będą:

- najlepsze kółko każdego wyścigu - +2pkt.

- teamy, których kierowca wygra wyścig - jeden wyścig - +10pkt. dla teamu

2.4 Teamy:

2.4.1 Cała, 15 osobowa stawka, zostanie podzielona na 5 teamów po 3 osoby w każdym

2.4.2 Każdy team musi mieć taki sam samochód, w takim samym malowaniu

Lista kierowców biorących udział w AGRESYWNEJ LIDZE:

(PSNID)

1. errorpl

2. Deeny_PL

3. JackXPPL

4. kowal9023

5. mattaman_pl

6.

...

15.

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lista torow jakie bierzemy pod uwage...

Suzuka GP

Fuji Speedway

Tokyo R246

Tsukuba Circuit

Monaco GP

Route 5 Special Stage

Deep Forest Raceway

Rzym

Circuito de Madrid

Indianapolis Motor Speedway

Laguna Seca

Monza

High Speed Ring

Trial Mountain

Nurburgring GP/F

Autumn Ring

Cape Ring

Eirger Norwand

Grand Valley

Oczywiscie kolejnosc jest przypadkowa, dopiero bedzie to zdecydowane + bedzie mozna wymienic jakis tor na inny...

Co do zapisow to po wielu zapytaniach na pw zdecydowalismy ze juz teraz ci co chca moga sie juz zapisywac... W pierwszym poscie bede robil liste.

Dodatkowo w miare mozliwosci powoli zaczniemy stabilizowac pewne stale... Tak wiec zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałeś error wojny to ją dostaniesz... ale ja z odkryciem swojej karty poczekam do Q3 2011;)

Bezczelnie skopiowałeś MÓJ KALENDARZ!!! i piszesz że to kolejność przypadkowa?

Wtym się różnimy error ja potrafie grać fair .... ale jak to mówią everything is changing... i reguły tej gry właśnie uległy zmianie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstepnie moge byc chetny na jazde. Co do samych startow to mysle, ze najlepiej byloby zrobic 2-3 wyscigi tak kolo 20 minut ewentualnie 10-15 kolek zeby walka byla ostra. Przy dluzszej jezdzie ciezej o fajna walke.

Samochody mozna wybrac powiedzmy dwie klasy i jeden wyscig jedna jedziemy, drugi inna, cos ala race of champions. Ewentualnie jakas liste zrobic samochodow dostepnych np. 10 modeli z ktorych mozna wybrac i ograniczyc PO do tego. W sumie to dobrze byloby nie za mocne auta wybrac, wtedy ciekawsze rzeczy na torze sie dzieja :P

Punktacje mozna by zaadaptowac z superleague formula bo calkiem fajnie sie to tam prezentuje i fajnie mozna podzielic punkty na wyscigi.

Narazie tyle mi przyszlo do glowy jak cos wymysle to sie podziele z wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałeś error wojny to ją dostaniesz... ale ja z odkryciem swojej karty poczekam do Q3 2011;)

Bezczelnie skopiowałeś MÓJ KALENDARZ!!! i piszesz że to kolejność przypadkowa?

Wtym się różnimy error ja potrafie grać fair .... ale jak to mówią everything is changing... i reguły tej gry właśnie uległy zmianie....

Wie ktoś o co mu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error wie Deeny wie i Kowi też wie ... error sam to rozpętał....

Shady jak chcesz wiedzieć to napisz na PSN polo510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error wie Deeny wie i Kowi też wie ... error sam to rozpętał....

Shady jak chcesz wiedzieć to napisz na PSN polo510

ktoś tu dramy szuka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukradł mój kalendarz!!! tor po torze to jest mój kalendarz!! ...

error zrobił coś czego nie powinien... i przekona się że to był błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukradł mój kalendarz!!! tor po torze to jest mój kalendarz!! ...

error zrobił coś czego nie powinien... i przekona się że to był błąd...

Jaki twój kalendarz?? Jak ukradł?? Masz prawa autorskie do nazw torów z Gran Turismo i ich kolejności? :)

Weź sie człowieku ogarnij trochę i nie zachowuj jak gówniarz. Chyba że jeszcze nim jesteś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukradł mój kalendarz!!! tor po torze to jest mój kalendarz!! ...

error zrobił coś czego nie powinien... i przekona się że to był błąd...

post-17005-0-58886900-1302777280_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moich mistrzostw w których error z Deenym startowali ...już ci wysyłamna PSN linka (bo tutaj nie mogę...) ta kolejność nie jest przypadkowa to moje dzieło które zostało bezczelnie skopjowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moich mistrzostw w których error z Deenym startowali ...już ci wysyłamna PSN linka (bo tutaj nie mogę...) ta kolejność nie jest przypadkowa to moje dzieło które zostało bezczelnie skopjowane

Kolejność torów to "Twoje dzieło" ?! A co to ma w ogóle do rzeczy ?

Mam dla Ciebie propozycję weź się obraź na nich ! A co się będziesz szczypał

Edytowane przez kryn3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że ta kolejność nie jest przypadkowa tylko tworzyłem ją według pewnego klucza? Ja nad tym siedziałem a error kopiuj wklej?? dobrze że daty chociaż skasował...

Tak jak mówiłem error tym zagraniem wypowiedział wojnę .... teraz pora na mój ruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napiszę do Errora, żeby zamienił dwa ostatnie tory i nie będzie już takiej kolejności wielkie halo. :)On podał to tylko dla przykładu, zresztą tak napisał.

KOWI podobają mi się twoje pomysły. Szczególnie ten, że pierwszy wyścig jedziemy jednym autem, a drugi innym :thumbsup:

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ukradł mój kalendarz!!! tor po torze to jest mój kalendarz!! ...

error zrobił coś czego nie powinien... i przekona się że to był błąd...

haha lol ja pierdo_e.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że ta kolejność nie jest przypadkowa tylko tworzyłem ją według pewnego klucza? Ja nad tym siedziałem a error kopiuj wklej?? dobrze że daty chociaż skasował...

Tak jak mówiłem error tym zagraniem wypowiedział wojnę .... teraz pora na mój ruch

Ej poważnie mówię, weź wyjdź na podwórko na chwilę, albo chociaż okno otwórz? Albo mamie w domu pomoż czy ktokolwiek tam się tobą opiekuje.. Nie marnuj czasu na tworzenie dzieł z nazw torów i obmyślanie kolejnych ruchów w Wojnie z Errorem..

Jeśli nie to będę zmuszony zablokować Ci dostęp do forum ze względów zdrowotnych :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej poważnie mówię, weź wyjdź na podwórko na chwilę, albo chociaż okno otwórz? Albo mamie w domu pomoż czy ktokolwiek tam się tobą opiekuje.. Nie marnuj czasu na tworzenie dzieł z nazw torów i obmyślanie kolejnych ruchów w Wojnie z Errorem..

Jeśli nie to będę zmuszony zablokować Ci dostęp do forum ze względów zdrowotnych :confused:

Gdybym nie siedział teraz w robocie, to bym się normalnie turlał po podłodze :rofl: :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym się chciał dowiedzieć według jakiego to tajemnego klucza została tworzona ta kolejność :whistling:

Czy po to, żeby było bliżej jeździć z toru na tor, czy o co chodzi, naprawdę jestem ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak myślę. Najpierw trochę w Japonii, potem Europa, wizyta w Ameryce i powrót. W ten sposób można oszczędzić Cr na paliwie dla ciężarówek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deeny możecie zmieniać mam screena

PS Chcecie odejść z honorem i sami poinformujecie o swojej decyzji czy chcecie spektakularnego wydalenia?

PS2 jak chcecie do końca sezonu możecie jeźdźić ale jak skopiujecie coś jeszcze konkretnie regulamin to inaczej porozmawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deeny możecie zmieniać mam screena

PS Chcecie odejść z honorem i sami poinformujecie o swojej decyzji czy chcecie spektakularnego wydalenia?

PS2 jak chcecie do końca sezonu możecie jeźdźić ale jak skopiujecie coś jeszcze konkretnie regulamin to inaczej porozmawiamy

A domu poza tym wszyscy zdrowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty mówisz ? xD Jakie odejście? Chyba, że sam nas wywaliłeś. Ja myślełem, że żyję w wolnym kraju i mogę jeździć gdzie chce. Jest jakaś ustawa mówiąca o tym, że nie mogę jeździć w 2 ligach? Jeżeli tak to przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cartoon_297.gif

btw. temat zostanie niebawem wyczyszczony.. ciekawił mnie tylko tok myśleniowy kolegi ale nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie wywalam to wy chcecie odejść... tak wnioskuje z wypowiedzi errora na forum po jednym z wyścigów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×