Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego kręcą? Jak dla mnie po prostu nie rozumiemy jak to ma działać :)

Tak jak już było mówione dowiemy się 13-14 września :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32786758066440962048.png

Oni juz z ta gra mocno kreca...

"'Tactical Defending' gives you the ability to time your tackles and maintain your position like never before. 'Legacy Defending" gives you the familiar defending controls of past fifa titles."

Ciekawe czym sie bedzie obiawiac Legacy Defending.

Tactical Defending ma służyć do "powstrzymywania", "hamowania" piłkarzy biegnących na naszą bramkę. Legacy Defending natomiast wydaje mi się, że ma polegać na naszym wyborze sposobu odbioru piłki (wślizg lub wstawienie nogi). Od naszego wyczucia i precyzji wciśnięcia wślizgu lub odbioru piłki nogą w pionie będzie zależało powodzenie odebrania balona przeciwnikowi. Elektronicy zawsze wyniośle nazywają wprowadzane przez siebie innowacje, które tak na dobrą sprawę są banałami (mam oczywiście na myśli osoby, które co nieco o piłce wiedzą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak bylo, bo jesli jedno ustawienie bedzie mialo przewage na drugim to cale to tactical defending mozna o kant dupy potluc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz za siebie :-)

heh jak potrafisz grać tak jak on to chcę to zobaczyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zagrać sobie parę meczyków, jak chcesz to pisz na PM'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy w FIFE 12 będą jakieś nowe licencje,kluby,czy cos odejdzie?

Bardzo mi sie podoba rozbudowany tryb Creation Center bedzie mozna robić takie klubu jak APOEL z normalnym logiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy w FIFE 12 będą jakieś nowe licencje,kluby,czy cos odejdzie?

Właśnie, ktoś się orientuje czy w tym roku będzie też pełna licencja na Ekstraklasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ktoś się orientuje czy w tym roku będzie też pełna licencja na Ekstraklasę?

Gdyby nie było to już dawno by o tym wszędzie trąbili. Nie sądzę, żeby akurat naszej Ekstraklasy miało zabraknąć. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czort z polską ekstraklasą. Na włoską Serie A zdobyliby w końcu pełną licencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę polską Ekstraklasę niż Serie A.

@Maaaziu przecież w FIFIE jest pełna Polska Ekstraklasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactical Defending ma służyć do "powstrzymywania", "hamowania" piłkarzy biegnących na naszą bramkę. Legacy Defending natomiast wydaje mi się, że ma polegać na naszym wyborze sposobu odbioru piłki (wślizg lub wstawienie nogi). Od naszego wyczucia i precyzji wciśnięcia wślizgu lub odbioru piłki nogą w pionie będzie zależało powodzenie odebrania balona przeciwnikowi. Elektronicy zawsze wyniośle nazywają wprowadzane przez siebie innowacje, które tak na dobrą sprawę są banałami (mam oczywiście na myśli osoby, które co nieco o piłce wiedzą).

Nie wydaje mi się. Legacy Defending będzie tym samym systemem odbierania piłki co jest w FIFIE 11. Macie napisane "controls of past FIFA titles"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Legacy Defending będzie tym samym systemem odbierania piłki co jest w FIFIE 11. Macie napisane "controls of past FIFA titles"

Zgadza się, ponieważ w dawnych Fifach należało wcisnąć wślizg, albo tradycyjny przechwyt w pionie aby odebrać piłkę przeciwnikowi. Samo trzymanie pressingu nie będzie już za nas odbierało piłki. Teraz to my będziemy decydować w jakim momencie wykonać wślizg lub wstawić oponentowi nogę. Takie jest moje skromne zdanie w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie jest takie, że będzie można grać tak jak do tej pory wciskając pressing i piłka jest nasza albo właśnie tak jak mówicie, że to my odbieramy piłkę, a nie konsola za nas to robi.

Będzie w tych ustawieniach można zmienić tam gdzie jest teraz zmiana asyst na ręczne bądź częściowe.

@Maaaziu przecież w FIFIE jest pełna Polska Ekstraklasa.

Jemu chyba chodziło o to czy nadal będzie czy któryś klub będzie bez licencji. Tak mi się wydaje.

A co do polskiej Ekstraklasy myślę, że dużo osób gra zespołami z naszej ligi i bardzo byśmy chcieli, aby ona dalej się rozwijała i licencje były na wszyskie kluby. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby pozostała możliwość odbierania piłki wyłącznie jednym przyciskiem jak ma to miejsce teraz w 11. Zbyt dużo osób wściekało się na ten system odbioru piłki podczas gry online. Zresztą nie ścieraliby się tak nad tym swoim Impact Engine, aby wszystko zepsuć trzymaniem jednego guziczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moim zdaniem powinny być dwa tematy o Fifie, dla tych co grają na asystach i dla tych co grają na manualu, to dwie zupełnie inne gry, i nie da się normalnie dyskutować.

Co Wy na to ?

Pozdrawiam.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 sierpnia, w przerwie meczu Manchester United - Arsenal Londyn (mecz rozpoczyna się o 16:00) ma pojawić się po raz pierwszy oficjalna reklama 12. Gwiazdami filmiku będą Wayne Rooney, Gerard Pique, Kaka i Karim Benzema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama pewnie nas ominie. W Anglii zakladam, ze bedzie leciec na SkySports, ale czy zrobia multi-stacjonarna premiere? Watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili się ucieszyłem ale przecież C+ ma inne reklamy niż tamtejsze telewizje. Ale pewnie nie będzie trzeba długo czekać na to w internecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamówkę będzie można obejrzeć po meczu na: EA Sports Football’s YouTube channel. Poczekamy zobaczymy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moim zdaniem powinny być dwa tematy o Fifie, dla tych co grają na asystach i dla tych co grają na manualu, to dwie zupełnie inne gry, i nie da się normalnie dyskutować.

i tak 90% gra na asyscie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co bedzie z tymi ligami online..ja gram na manualu, wiec chcialbym grac z ludzmi, ktorzy takze szpilaja na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co bedzie z tymi ligami online..ja gram na manualu, wiec chcialbym grac z ludzmi, ktorzy takze szpilaja na nim.

Tak z ciekawości spytam. Grając na manualu sterujesz gałką czy krzyżakiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co bedzie z tymi ligami online..ja gram na manualu, wiec chcialbym grac z ludzmi, ktorzy takze szpilaja na nim.

Czytałem że w wyszukiwaniu graczy ma być uwzględnione to czy grają na manualu czy na asystach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×