Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości spytam. Grając na manualu sterujesz gałką czy krzyżakiem?

Gałką. Nie da się grać na manualu krzyżakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że w wyszukiwaniu graczy ma być uwzględnione to czy grają na manualu czy na asystach.

gdzie to czytaleś? coś wiecej na ten temat? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co można podejrzeć wersje demonstracyjną video kopanki konkurencji. Ciekaw jestem odpowiedzi Japończyków na niekończące się spekulacje odnośnie Fify 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co można podejrzeć wersje demonstracyjną video kopanki konkurencji. Ciekaw jestem odpowiedzi Japończyków na niekończące się spekulacje odnośnie Fify 12.

No Pes nieźle chce "wyruchać" swoich "fanów" mikrotransakcjami. :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że w wyszukiwaniu graczy ma być uwzględnione to czy grają na manualu czy na asystach.

Przecież tak jest też w 11.

Niestandardowy pojedynek i zmieniasz sterowanie na ręczne na dole i tylko tych Ci znajduje.

Chyba, że chodzi o coś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak jest też w 11.

Niestandardowy pojedynek i zmieniasz sterowanie na ręczne na dole i tylko tych Ci znajduje.

Chyba, że chodzi o coś innego...

a gdzie to dokładnie jest? Wiem, że jak wejdę do jakiegoś pokoju mogę sam założyć sesję z ustawieniami manualnymi, ale gdzie (jeśli mógłbyś napisać krok po kroku) jest miejsce w którym wyświetlają się inni z takimi samymi ustawieniami? Ja po prostu czekam, aż ktoś dołączy się do mojej sesji, a i tak przeważnie, jak zobaczą, że to gra z manualem to i tak rezygnują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak jest też w 11.

Niestandardowy pojedynek i zmieniasz sterowanie na ręczne na dole i tylko tych Ci znajduje.

Chyba, że chodzi o coś innego...

Czasem dobija mnie te forum!!!

Znowu nie mogę wysłać prywatnej wiadomości, a więc napiszę na ogólnej odpowiedź na Twoją wiadomość:

Ok, dzięki, bo bardzo mnie już nużą te oczekiwania na gracza, który chce grać na manualu, a nie asystach.

Co do gierki, to niestety dziś i jutro odpada - wyjeżdżamy z żoną i dzieciakami :)

Tak więc jeśli będziesz miał chęć i czas to w niedzielę po 20? Jak coś daj znać. Aha, przy okazji nie nastawiaj się na jakąś wielką piłkę w meczach ze mną. Fifa 11 to moja pierwsza gra z tej serii (same playststion mam też od niedawna) a więc nie prezentuję zbyt wysokiego poziomu. Jeśli jednak masz ochotę potrenować i postrzelać trochę to zapraszam :teehee: Mogę zagwarantować ze swojej strony, że na pewno nie ucieknę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Pes nieźle chce "wyruchać" swoich "fanów" mikrotransakcjami. :thumbsup:

Co ma niby znaczyć ten cudzysłów w dopełniaczu słowa fan? :mellow: Mógłbyś to jakoś wytłumaczyć? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność z rozrywki jest już od dawna. Tak samo jak licencje i grywalność.

Nie potrafię sobie wytłumaczyć jak można być aż tak zapatrzonym w produkt konami, żeby nie widzieć, że to jest po prostu słaba gra. Włączam demo a tam nagle pique bodajże otwiera japę na pół metra. Już sama animacja jest do bani. Sam grałem w pesa za czasów 6 bo była lepsza. Ale co rok ściągam oba dema i obiektywnie oceniam. Fifa 10 była przełomem i już plasowała się na pozycji lidera, a teraz z każdą częścią ta zapaść się powiększa. Pes jest teraz na etapie Fify 10. Nie mowie tego ja jako jej fan, tylko wszyscy którzy byli na Gamescom i to widzieli, taka jest prawda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność z rozrywki jest już od dawna. Tak samo jak licencje i grywalność.

Nie potrafię sobie wytłumaczyć jak można być aż tak zapatrzonym w produkt konami, żeby nie widzieć, że to jest po prostu słaba gra. Włączam demo a tam nagle pique bodajże otwiera japę na pół metra. Już sama animacja jest do bani. Sam grałem w pesa za czasów 6 bo była lepsza. Ale co rok ściągam oba dema i obiektywnie oceniam. Fifa 10 była przełomem i już plasowała się na pozycji lidera, a teraz z każdą częścią ta zapaść się powiększa. Pes jest teraz na etapie Fify 10. Nie mowie tego ja jako jej fan, tylko wszyscy którzy byli na Gamescom i to widzieli, taka jest prawda.

Dobra dobra, z tą grywalnością to był tylko żarcik rzecz jasna, do którego sprowokował mnie kolega kielczan. Natomiast co do Twojej wypowiedzi to spoko, to jest właśnie normalna dyskusja a nie chamstwo i obrażanie sympatyków gry konaami. Masz swoje zdanie, fifa jest dla Ciebie lepsza i już, ja wolę pesa, bo mimo niekiedy głupich błędów czy rozwiązań odpowiada mi ogólne podejście Konami do piłkarskiej gry wideo, czego nie mogę powiedzieć o grze Elektroników, w której wszystko mnie nudzi, łącznie z gameplayem. Ja nie oceniam czy to jest słaba czy dobra gra, ja po prostu z dwóch produktów wolę ten Konami. I tyle, starczy tej debaty bo zaraz nas cwir prześwięci.

Edytowane przez Sherman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co podoba mi się w PES to te drugoplanowe animacje, np. przy wrzutach z autów czy zmianach. Gdyby to wrzucić do Fify byłaby miodzio gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chwalicie tą fife a akcje są strasznie w niej sztuczne zazwyczaj bramka pada wtedy gdy ktoś biegnie sam na sam i podaje do drugiego zawodnika a ten strzela do pustej bramki .Lub z dośrodkowania ,w fifie mnie denerwuje gdy jakiś zawodnik biegne sam na sam sędzia przerywa mecz ,fifa ma straszne małe boiska .Jedynie co mi się podoba w fifie to licencjonowane kluby , za to pes posiada ligę mistrzów i ligę europejską

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PES'a przeniósłbym do Fify system zmiany piłkarzy. Na prawdę przypadł mi on do gustu, gdyż jest bardzo prosty i szybki. Metoda przeciągnij opuść jest moim zdaniem bardziej intuicyjna. Nie trzeba przewijać masę stron aby odnaleźć interesującego nas piłkarza.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie zgadzam sie z chomikiem to mi przypadlo do gustu zdecydowanie szybciej prosciej mozna zrobic zmiane :) cala reszta po prostu mnie nie urzeka kazdy ma swoj punkt widzenia i uwazam na sile nie ma co kogos przekonywac do jednej czy drugiej kopanki...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecznie kur... te same akcje do bóluuuu....

Bez urazy, ale ja potrafię stworzyć różnorodne akcję, wiec to nie jest wina gry a twoja. Jeśli nie biegam tylko do przodu, a podaję piłkę i klepię sobie to i skrzydłem, i środkiem, i prostopadłym podaniem potrafię sobie wypracować sytuację do strzelenia gola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma sensu kłócić się o to, która z gier jest lepsza. To tak jakbyśmy chcieli dowieść, że "niebieski" to najpiękniejszy kolor na świecie. Obydwie gry są bardzo dobre i reprezentują wysoki poziom. Każda z nich ma tak samo wielu zwolenników jak i przeciwników. Ciężko jest obiektywnie wskazać na to, która z nich jest definitywnie lepsza. To przecież od naszej subiektywnej oceny, nierzadko też i sentymentu, zależy która z gier jest bliższa naszemu sercu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak jest też w 11.

Niestandardowy pojedynek i zmieniasz sterowanie na ręczne na dole i tylko tych Ci znajduje.

Chyba, że chodzi o coś innego...

Czasem dobija mnie te forum!!!

Znowu nie mogę wysłać prywatnej wiadomości, a więc napiszę na ogólnej odpowiedź na Twoją wiadomość:

Ok, dzięki, bo bardzo mnie już nużą te oczekiwania na gracza, który chce grać na manualu, a nie asystach.

Co do gierki, to niestety dziś i jutro odpada - wyjeżdżamy z żoną i dzieciakami :)

Tak więc jeśli będziesz miał chęć i czas to w niedzielę po 20? Jak coś daj znać. Aha, przy okazji nie nastawiaj się na jakąś wielką piłkę w meczach ze mną. Fifa 11 to moja pierwsza gra z tej serii (same playststion mam też od niedawna) a więc nie prezentuję zbyt wysokiego poziomu. Jeśli jednak masz ochotę potrenować i postrzelać trochę to zapraszam :teehee: Mogę zagwarantować ze swojej strony, że na pewno nie ucieknę

Wyszukiwanie graczy ze sterowaniem ręcznym:

Gra w sieci -> Pojedynek -> Niestandardowy mecz -> Gra niestandardowa -> Kwadrat -> Strzałką na sam dół -> Pojawia się opcja sterowanie -> Ręczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani PES nigdy nie zrozumieją że na tej generacji FIFA jest lepsza. NA PSX I PS2 oczywistym królem był ISS/PES. Teraz FIFA i tyle. FIFA się zmienia przeciwnienstwie od PES. I w tym roku będzie to samo. FIFA12>PES12

A wracając do tematu w tym roku raczej wybiore FIFE 12. Po ograniu dema PES 12 ten tytuł za bardzo mnie nie przekonuje. Głupota bramakarzy,i inne bugi. A FIFA ma o wiele wiecej licencji które w trybie menedżerskim dla mnie są ważne,poszukiwania talentów w ligach czeskich czy brazilijskich. PES ma starsznie mało lig. Jedyny atut PES to LM I LE. Poczekam do 13 września na DEMO FIFY 12 i drugie demo PES i wtedy dam wyrok co kupić,ale raczej FIFA. PES za bardzo sztywny.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tu się jakiś burdel zrobił, załóżcie sobie temat PES vs Fifa i tam rzucajcie sobie obelgi, wyzwiska itp...Najlepiej by było gdyby oprócz EA i Konami ktoś na poważnie wziął się za piłkę nożną czerpiąc to co najlepsze z obu gier, wtedy by się skończyły te wszystkie kłótnie. Nie pozwólcie sobie by GRY były powodem kłótni, awantur i czegoś innego. To są tylko gry... Każdy ma prawo mówić, że woli Fifę czy PESa ale nie można też gadać, że ten kto ma inne zdanie jest idiotą... Ja zostaję niezrzeszony mimo że bliższa sercu jest Fifa, gram w nią od 1999. Nie mam porównania do PES, ponieważ w produkt stajni Konami grałem może raptem 2-3 razy i to w PES 2007. Obie gry są dobre i każda inna. Zresztą zapomnieliście chyba że to jest temat FIFA 2012 a nie PES vs Fifa. Opamiętajcie się...

Wiadomo już jakie staty ma Real?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jakie staty ma Real?

Nie, tylko te co są w demie. Podejrzewam, że niewiele się zmienią. Ronaldo może mieć trochę więcej (idąc tropem Messiego), Kaka pewnie tak samo wiele chociaż nie zasługuje na te bodajże 85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki fanboy, jaki zaslepiony ?:ermm: ja w porownaniu do pana KIelczan nie obrazam ani fanow ani sama Fife,co roku gram w obie,by sprawdzic ktora jest lepsza na wlasnej skorze a nie sluchac "zaslepionych" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki fanboy, jaki zaslepiony ?:ermm: ja w porownaniu do pana KIelczan nie obrazam ani fanow ani sama Fife,co roku gram w obie,by sprawdzic ktora jest lepsza na wlasnej skorze a nie sluchac "zaslepionych" .

Przepraszam. Gracz, niezaślepiony tylko lubiący pesa. Bardziej chodziło mi o Lonsa i Kielczana którzy jak by mogli skoczyliby sobie do gardeł ;)

Spokojnie panowie, bez nerwów i tak nikt takimi tekstami nikogo nie przekona. Grajmy sobie w swoje gry i koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki fanboy, jaki zaslepiony ?:ermm: ja w porownaniu do pana KIelczan nie obrazam ani fanow ani sama Fife,co roku gram w obie,by sprawdzic ktora jest lepsza na wlasnej skorze a nie sluchac "zaslepionych" .

Grałem w PES`a ale na kompie przez 4 lata jak jeszcze nie miałem konsoli. Odkąd mam PS3 i testowałem sobie demka od 2010 to wiadomo co wybieram.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak powinna wygladac debata :thumbsup: a nie FIFa to . . .PES to . . . grajmy w to co akurat nas cieszy ,ja jak co roku zagram w FIFE i zobacze co wybiore :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×