Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest jedno ale po wybraniu na padzie starego systemu odbioru piłki dalej można bezmyślnie zabierac piłke. Obawiam się, że w grze online będzie mozna wybierac miedzy nowym a starym

W meczach online (przynajmniej tych rankingowych) nie będzie można wybierać. Będzie tylko nowy system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że w grze online będzie mozna wybierac miedzy nowym a starym. 90% graczy weźmie stary i o innowacji w fifie 12 można będzie zapomnieć a uważam, że ten nowy system jest super.

To się nie obawiaj, w grze online tactical defending będzie obowiązkowe.

EDIT: kolega uprzedził

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego filmiku. Wie ktoś jak przyjąć piłkę do razu z podbiciem jej sobie na woleja? Na filmiku 1:05. Robił ktoś tak w poprzednich fifach? Jak?

Dołączam do pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczach online (przynajmniej tych rankingowych) nie będzie można wybierać. Będzie tylko nowy system.

tak jak mówi kolega. W fifie 11 na początku przez pomyłkę można było wyłączyć PRO PASSING w meczach rankingowych online ale w patchu to zablokowali... wiec myślę że od razu teraz będzie zablokowana możliwość wyłączania nowych rzeczy...

Jeszcze do kolegi wyżej...

Jakie podanie na R1 ? jak byś pograł trochę więcej w Fifę niż tylko 2 mecze w demo to byś wiedział że przyciski ustawia się osobno kiedy przeciwnik jest przy piłce i bronimy i osobne ustawienia przycisków kiedy jesteśmy przy piłce i atakujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczach online (przynajmniej tych rankingowych) nie będzie można wybierać. Będzie tylko nowy system.

jeżeli tak będzie to jestem pocieszony.

Edytowane przez yuri_zks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do pytania ;)

Zwykła żonglerka. L2+tapR1 przed przyjęciem piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła żonglerka. L2+tapR1 przed przyjęciem piłki.

Ja bym powiedział, że wystarczy wychylić prawy analog przed przyjęciem. Tak było w jakimś poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie podanie na R1 ? jak byś pograł trochę więcej w Fifę niż tylko 2 mecze w demo to byś wiedział że przyciski ustawia się osobno kiedy przeciwnik jest przy piłce i bronimy i osobne ustawienia przycisków kiedy jesteśmy przy piłce i atakujemy...

misiu zluzuj poślady. Zawsze grałem na klasycznym więc nie wiedziałem, że ustawia się osobno obronę i atak. A w FIFĘ przypuszczam grałem jak Ty jeszcze nie dostałeś pierwszego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem ślepy czy nie ma opcji wyłączenia komentarza w demie ? Kurde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentny spalony, nie kompromituj się, tylko zapoznaj z zasadami.

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy akcji sam na sam także obowiązuje spalony. Prawidłowy gol :unsure:

Edytowane przez DeCoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie gra się niesamowicie ciężko. Czasem zawodnik drużyny przeciwnej wchodzi z piłką w moje pole karne, a ja nie jestem wstanie zabrać mu piłki... dry.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim obrońcu piłka wyznacza linię spalonego, więc spalony był..ogarnij się znawco Fify i przepisow pilki noznej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU o niebo lepsze, ale dlej wkur@#$C3. Idealnie obstawia, idealnie drybluje, nie fauluje, podaje zza duza precyzja, a to wszystko na poziomie 3/5. Mimo iz wygrywam mecze to jednak stracone gole wydaja sie ustawione, a nie wypracowane. Jedyna zaleta w obecnym stanie rzeczy to znacznie zredukowany schemat(w sumie to jeszcze nie znalazlem zadnego sposobu na bramke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem prawidłową bramkę, lecz sędzie odgwizdał spalonego

http://www.youtube.com/watch?v=xgU3_Tg5zjQ

jak już wszyscy napisali, to jest ewidentny spalony :)

A ja wciąż zachwycam się tą nową obroną. Tutaj dowód na to jak dobre jest to trzymanie się na dystans X-em i odpowiednie wciśnięcie odbioru. Moja obrona sprzed chwili: http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/93195123

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.. Wy też nie macie opcji wyłączenia komentarza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.. Wy też nie macie opcji wyłączenia komentarza ?

przecież w opcjach dźwięku możesz go całkowicie wyciszyć więc na jedno wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kiedyś na Klasie Światowej gromiłem rywali, a teraz na zawodowcu dostaje czasami po 2,3 - 0 :D Nie mogę im zabrać piłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież w opcjach dźwięku możesz go całkowicie wyciszyć więc na jedno wychodzi...

Nie da się właśnie wyciszyć... więc na jedno wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skomerek ma racja byl spalony ;]

skoro tak, to przepraszam za wprowadzenie zamętu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, dzisiaj grając w Fifę, przytrafił mi się rzut sędziowski :D Sędzia podał mi piłkę a ja mogłem ja wybić tylko do bramkarza przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mnie zjechac, ale napisze tak : Fifa12 to dno, oczywiscie pisze to po pograniu w demko i takie jest moje osobiste zdanie, albo sie starzeje i sie przegralem ta seria, albo... Fifa09 the best P.S. dzieki za minusiki, jestescie wporzo

Edytowane przez zizikus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×