Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1, chlopie, nie mów mi co mam robić.

Po 2, to nie jest fifa 11 tylko fifa 12 i inny tryb obrony. Wszędzie widze whine, ze pol boiska mozna 1 zawodnikiem objechac, nawet przeciętnym

po 3, nauczyc sie 2 podstawowych zwodow i tak kiwac kazdego, to nie jest filozofia - a wlasnie na to ludzie narzekaja.

po 4, nijak to prawdziwego meczu nie przypomina (mowie o wklejonych kompilacjach - predzej do fify street bym to porownal).

po 5, za długo gralem w fify, zebys mi mowil jak ta gra wyglada. Dziwnym trafem, w zadnej sensownej lidze ciebie nie spotkalem, wiec teksty o "za dobrej grze jak dla mnie" zostaw dla siebie.

po 6, podjalem temat fify, wiec jak juz widzisz jakis problem, to wlasnie FIFY Sie trzymaj a nie wyjezdzasz z jakimis zalosnymi wypocinami odnosnie PESa, ktory jeszcze nawet nie wyszedl w Polsce.

Pozdr.

Już chyba widzę o co Ci chodzi, więc pozwól że poruszę kilka spraw.

Ad.2 Nie zgodzę się. Nie grałeś, więc nie wiesz i nie powinieneś wydawać osądu na podstawie tego co widzisz na YT, bądź wybierając niektóre wypowiedzi forumowiczów. Z mojej strony wygląda to tak, że na początku, gdy rozgrywałem pierwsze dopiero mecze w Fife 12 faktycznie tak to wyglądało. Pół boiska faktycznie można było objechać wykonując TYLKO ruchy gałką. Przy czym wynikało to i wynika tylko z tego, że ludzie nie potrafią grać. Na chwilę obecną trafiam także na osoby,które grają naprawdę dobrze (siebie też uważam za niezłego gracza) i walka jest wyrównana-nie ma mowy o przejściu zawodnikiem od połowy do bramki rywala.

Ad.3 Kolejny raz się nie zgodzę. Zaczynając grę online faktycznie będziesz trafial na typów, których miniesz dwoma, jednym zwodem. Ba! Czasami nawet nie musisz ich używać, a i tak gościa miniesz. Ale nie wynika to bezposrednio z gry, a z umiejętności graczy.

Ad4. Polecam zebranie kumpli i granie na orliku, jeśli chcesz coś co "jest meczem". W przypadku jeśli chcesz coś "co przypomina mecz", pograj trochę i traf na odpowiednio dobrego rywala. Gwarantuje Ci, że mecz będzie dobry.

Ad5. Ja też nie gram w żadnych ligach i w nich nie występuje. Mam swoje życie, określony czas. Ale uważam, ze gram w miarę dobrze. I z całym szacunkiem podejrzewam że jest tu multum osób, które grają w fifę od wielu lat. Ja walczę dopiero od wersji 98', ale i tak uważam to za sukces. Mówię to, żebyś mi nie wyjechał, że za długo grasz w fifę itd.

Ad.6 A co do PESa, to nic nie wiem. Jedyny PES w jakiego grałem więcej to 11, ale nie zamierzam kupować 12:)

Podsumowując, jeśli jesteś sceptykiem i uważasz że gra nie jest warta 179 zł, a masz możliwość kupienia ją w 5 osób na PSS, to polecam. Jeśli odpowiednio długo pograsz, będziesz zadowolony. No i zawsze możesz włączyć manuala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezeli gracie w angielska wersje to zmienice sobie komentatorow, jak dla mnie 2 para komentatorow jest boska cos nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maty15

Oceniać grę po filmiku każdy głupi potrafi. Co do tych filmików, to jeśli zrobisz podobne, choćby 2 min, pokazujące jak mijasz tych obrońców to szacunek dla ciebie. W Fifie jest ponad 30 zwodów. Nauczyć się ich to jedno, a wykorzystywać w akcji to drugie.

Kolejna sprawa, że w tym roku Fifa przechodzi rewolucje, jeśli chodzi o granie w obronie. Nie wszyscy po sieci potrafią się skutecznie bronić, a najwięcej płaczą Ci niedzielni gracze. No bo gdzie się podział ich jedno przyciskowy system obrony. Z czasem takich ludzi będzie mniej.

Pominę kwestię dot. symulacji, bo nie wiem czym PES miałby być. Mario Cart w wyścigach, czy HAWX w lotnictwie? Jeśli szkoda Ci wydać 48zł składając się na 5 w PSN, to nie ma o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dopatrzyłem się bugu w fifie, chodzi o stadion Brazylii. Na połowie boiska, dokładnie na górnej jego części gdy wjedzie się zawodnikami obraz traci ostrość na chwilkę, Wy też tak macie ? Sprawdźcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! zagralem kilka meczy w UT po kazdym meczu mam pokazane ze dostaje jakies monety za ukonczenie meczu np 325 a na moim konci ich nie widze co za tym idzie nie mgoe robic transferow ani nic. po kazdy meczu wyskakuje mi komunikat ze polaczenie z EA zerwane o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem narzekania dotyczące tego filmiku, to że ktoś ładnie gra i wychodzą mu sztuczki to od razu powód to stwierdzenia, że ta gra jest słaba?

Nowy system obrony jest bardzo trudny do ogarnięcia, ale ludzie zamiast przycisnąć i masterować swojego skilla narzekają, że gra nie ma balansu. To są właśnie casuale. Ja tam się cieszę z tego nowego systemu, który dla mnie jest niesamowicie trudny. Super, że nareszcie nie będzie bezmyślnego grania pressingiem i wślizgami.

Dla tych którzy mają problem z FUT

http://twitter.com/#!/EASPORTSFIFA/status/120174655599427584

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki teraz.

Wrzucilem zdjęcie do game face....chciałem ustawić swoją twarz stworzonej WG i dwa razy musiałem robić restart konsoli. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też początkowo wpisywałem kod a nie bon, ale potem jak włączyłem zobaczyłem że są 3 okienka na kod do paczek. Co do fify ten tryb sezonu live tak wciąga mocno że nie mogę się skupić na UT. I brawo dla EA za to że łatwo jest znaleźć przeciwnika na manualu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!! Po kazdym meczu na UT jak mecz sie skonczy pokaze ile monet mam dostac wyskakuje okienko ze polaczenei z serwerami EA zerwano, co jest grane? za kazdym razem wychodzi mi z UT wracam i nie mam zadnych monet ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!! Po kazdym meczu na UT jak mecz sie skonczy pokaze ile monet mam dostac wyskakuje okienko ze polaczenei z serwerami EA zerwano, co jest grane? za kazdym razem wychodzi mi z UT wracam i nie mam zadnych monet ;/

Serwery są niestabilne i sporo osób ma ten problem- to raz.

Dwa- musisz sprawdzić ustawienia internetu, poziomu firewalla i blokady sieci. Ponadto porty i router.

I od razu odpowiadam na Twoje kolejne pytanie, nie dam Ci instrukcji jak to zrobić. Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć. Poszukaj w googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Jakiego przeciwnika (ilość gwiazdek) dostaniemy jeśli wybierzemy grę zespołem 4.5 gwiazdkowym (bodajże Borussia ma 4.5)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Jakiego przeciwnika (ilość gwiazdek) dostaniemy jeśli wybierzemy grę zespołem 4.5 gwiazdkowym (bodajże Borussia ma 4.5)?

4,5-5. Czyli pewnie Barcelonę.

Lewy urwał hattricka, będzie In-form jak nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem FIFĘ za friko przy zakupie telewizora ;) Po demie byłem zniesmaczony, ale parę meczy w full wersji zmieniło moją opinię i naprawdę czuć miód gry ;) W tej odsłonie chętnie pogram nawet w karierę zamiast ciągle męczyć tryb "online" :) Jutro czeka mnie ciekawy poranek: FIFA, FIFA, FIFA :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to, że taka koszulka bez reklamy wygląda beznadziejnie i odbiera realizm.

Problem zmienić sobie na angielski + polski komentator ?

A na łatke nie czekaj... przecież od dawna wiadomo że nie będzie także ? nie widze sensu pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem zmienić sobie na angielski + polski komentator ?

A na łatke nie czekaj... przecież od dawna wiadomo że nie będzie także ? nie widze sensu pytania.

Sorry ale mam konsole od niedawna w związku z tym nie grywałem w fife. Nie wiedziałem, że da sie ustawić angielski język, a polski komentarz. Ale dzięki za info.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś ten bug co u mnie wystąpił ? ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Zakupiłem sobie FIFA 12 na ps3 i nie mogę się dopatrzeć kilku rzeczy więc mam pytania:

1. W 11 kiedy chcieliśmy zagrać online z POLAKAMI była zakładka Geografia -> Mój Kraj i tam mogliśmy grać ze swoimi. Jak to jest teraz.

2. Rozegrałem kilka meczy online i pod koniec meczu straciłem połączenie z serwerem. A widziałem że inni też mają taki problem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się kiedy cena za FIFE12 spadnie? Ew. jak to było w poprzednich latach? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic te wyzwania co sa na ea.com.pl ? Np.

Wygraj 2 bramkami w derby północnego Londynu

+600PD

Gdzie musze wejsc w grze zeby zrobic to wyzwanie ?

Edytowane przez Liwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy działa wam strona www na ut12? bo u mnie od 2 dni info ze maksymalna ilosc uzytkownikow siedzi... i jak tu zarobic kase...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic te wyzwania co sa na ea.com.pl ? Np.

Wygraj 2 bramkami w derby północnego Londynu

+600PD

Gdzie musze wejsc w grze zeby zrobic to wyzwanie ?

Będąc w menu wciśnij na padzie przycisk " select" i tam będziesz miał te wyzwania itp :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni odwalili z tymi strojami polskiej reprezentacji? Rok temu były dużo lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak, że jak gracie na śniegu i jest rzut rożny, to czasem ekran jest taki zamglony? Czy to błąd?

Miałem coś takiego. Mam tez czasem przy rzutach roznych bardzo oddalona kamere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak, że jak gracie na śniegu i jest rzut rożny, to czasem ekran jest taki zamglony? Czy to błąd?

To nie jest blad jest to zrobione celowo tak samo masz podczas gry w deszczu. Poprostu snieg lub deszcz pada w oczy zawodnika i gorzej widzi.

Warson niestety strona www dla FUT jest przeciazona mam tak samo dostep tylko z poziomu konsoli

Spotkala mnie niemila niespodzianka w FUT , mianowicie wyawlilo mnie z psn w momencie gdy zawodnicy wychodzili na boisko i zaliczylo mi to jako ucieczke wkaznik odrazu zjechal na 0,75 delikatnie mowiac jest to kure....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×