Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Mała rada co do trofeum 100 meczy-rób to bramkarzem-nie łapią kontuzji (chyba), nie męczą się tak szybko i ogólnie szybciej to zrobisz. A co do paczek brązowych, masz di marię, więc trochę funduszy będzie, kupuj tylko złote, tak czy siak się zwrócą...

Mam i tak tylko jeden skład, więc tych 100 meczy po prostu będę nim rozgrywać. Mam w zapasie karty do kontuzji etc. ;)

Coinsów mi po dzisiejszych zakupach nie zostało nadzwyczajnie wiele - około 220k - pozbyłem się 130k :/ Ale value klubu wzrosło do 42 mln. Jak sobie wyliczyłem taniej mi obecnie kupować złotych graczy do 400 coinsów. Zwłaszcza, że jak trofeum wpadnie to będzie można ich posprzedawać quick sellem praktycznie bez straty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiem czy był już tu poruszony ten temat ale całkowicie zepsuł mi się tryb kariery. Pomieszali się zawodnicy na wszystkich pozycjach (bramkarze w polu i inne cuda), a część nazwisk zawodników zmieniła się w numerki, a ich pozycję w bramkarzy! Gdy próbuję pozmieniać skład gra się zawiesz Miał już ktoś tak i czy da się to naprawić?

Dodam że tak się stało we wszystkich zapisanych trybach kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiem czy był już tu poruszony ten temat ale całkowicie zepsuł mi się tryb kariery. Pomieszali się zawodnicy na wszystkich pozycjach (bramkarze w polu i inne cuda), a część nazwisk zawodników zmieniła się w numerki, a ich pozycję w bramkarzy! Gdy próbuję pozmieniać skład gra się zawiesz Miał już ktoś tak i czy da się to naprawić?

Dodam że tak się stało we wszystkich zapisanych trybach kariery.

Zobacz czy nie masz uszkodzonych game data w XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem swoją kopię i mam dość spory problem. Kiedy wpisuje mój Register Online Pass (internetowy paszport) wyskakuje mi "The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entries."

Troszkę niefajna sytuacja, ponieważ kupiłem nową grę w folii w renomowanym sklepie, a kod na pewno dobrze wpisuje, wiecie moze o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem swoją kopię i mam dość spory problem. Kiedy wpisuje mój Register Online Pass (internetowy paszport) wyskakuje mi "The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entries."

Troszkę niefajna sytuacja, ponieważ kupiłem nową grę w folii w renomowanym sklepie, a kod na pewno dobrze wpisuje, wiecie moze o co chodzi?

Najlepiej skontaktuj się z Sony. Zadzwoń na infolinię.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok problem zazegnany musialem go wpisac na koncie polskim nie usa. tylko nadal nie moge grac rankingowych meczy, dlaczego? nie moge zmienic w niestandardowym pojedynku z nierankingowy na rankingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiem czy był już tu poruszony ten temat ale całkowicie zepsuł mi się tryb kariery. Pomieszali się zawodnicy na wszystkich pozycjach (bramkarze w polu i inne cuda), a część nazwisk zawodników zmieniła się w numerki, a ich pozycję w bramkarzy! Gdy próbuję pozmieniać skład gra się zawiesz Miał już ktoś tak i czy da się to naprawić?

Dodam że tak się stało we wszystkich zapisanych trybach kariery.

mam to samo wczorej tzn dzisiaj w nocy mialem to samo probowalem wgrywac starsze save i to samo normalnie dramat:/

ps. szukam jakiegos teamu do WG.

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rada co do trofeum 100 meczy-rób to bramkarzem-nie łapią kontuzji (chyba), nie męczą się tak szybko i ogólnie szybciej to zrobisz. A co do paczek brązowych, masz di marię, więc trochę funduszy będzie, kupuj tylko złote, tak czy siak się zwrócą...

Już miałem odpisać że kupowanie paczek dla zysku jest totalnie bez sensu, ale zakupiłem dziś parę i wyskoczył Casillas. Wydałem 200k na paczki, a wyciągnąłem Di Marię IF (220k) i Casillasa (80k).

Mimo wszystko uważam, że to fart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze trzeba miec farta, otworzylem pewnie kolo 200 paczek i co mialem: Young, Chellini, Schweinsteiger, Neymar, Xabi Alonso... uwazam, ze jak na te ilosc to zdecydowanie ponizej oczekiwan!!! Ale czlek wciaz sie ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham moją siostrę. Grała sobie mecze online czasami, byłem przekonany że towarzyskie tak jak jej pokazałem. Czasami wygrywala : ]

Dzis wchodzę w sezony pojedynkow, bylem w 2 lidze, patrze 4...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dzisiejszą aktualizacją .Teraz gdy wejdę w formację klubu (obojętnie czy przez menu czy w karierze czy tam w turnieju ) to mi się konsola zawiesza . Nawet gdy wejdę i pobiorę aktualne składy do dochodzi do 100% i za wiecha.Usunąłem nawet wszystkie save od fifa 12 aktualne składy jakie były i to samo .To jest wina tej aktualizacji .Wczoraj jak grałem było dobrze dziś już nie ;/

tutaj kolega powyżej ma tak samo że mu się zawiesza .Kolega (Smalec) mu odpisał żeby sprawdził czy nie masz uszkodzonych game data w XMB .Może mi ktoś powiedzieć jak to spr. ?

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dzisiejszą aktualizacją .Teraz gdy wejdę w formację klubu (obojętnie czy przez menu czy w karierze czy tam w turnieju ) to mi się konsola zawiesza . Nawet gdy wejdę i pobiorę aktualne składy do dochodzi do 100% i za wiecha.Usunąłem nawet wszystkie save od fifa 12 aktualne składy jakie były i to samo .To jest wina tej aktualizacji .Wczoraj jak grałem było dobrze dziś już nie ;/

tutaj kolega powyżej ma tak samo że mu się zawiesza .Kolega (Smalec) mu odpisał żeby sprawdził czy nie masz uszkodzonych game data w XMB .Może mi ktoś powiedzieć jak to spr. ?

proszę o pomoc

Mam dokładnie to samo co kolega... Mi sie wydaje, że to wina tego nowego patcha 1.03... Wie ktoś co on poprawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z połączeniem np w meczu niestadnardowym z znajomym. Probuje nas połaczyc ale nie łaczy. Oboje mamy internet dsl dzielony na kilka kompow,

Mam router SpeedTouch ST608WL i ustawiłem cos takiego

UDP 3658 - 3659 3658 - 3659 - -

TCP 30440 - 30449 30440 - 30449

ale dalej nas nie chce polaczyc.

Co nalezy wpisac w tych polach:

Protokół Zakres portów Translacja na ... Protokół uruchamiający Port uruchamiający

Wie ktos co mozna zrobic zeby łaczylo?

Edytowane przez raku1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(pipi)dolone EA co o ni odjebali z patch'em 1.03.... Popsuli gre... Dawno mnie tak zadna gra nie zdenerwowała.. Przez takie numery tracą klientów.... Chciałbym żeby mi tego gamonia co jest za to odpowiedzialny pod drzwi podstawili to bym mu z du.py jesień średniowiecza zrobił.... HWDEA !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś o 17 pobrałem ten nowy patch i normalnie dramat! chcę sobie pograc mecze online i mi się konsola zawiesza chce sobie pograć wirtualny klub to mi sie konsola zawiesza chce sobie pobrac kluby i ligi z centrum tworzenia to tez mi sie konsola zawiesza i moj zawodnik wirtualny zamiast 77% wyzwan ma 0 i o co ty właściwie chodzi kur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś o 17 pobrałem ten nowy patch i normalnie dramat! chcę sobie pograc mecze online i mi się konsola zawiesza chce sobie pograć wirtualny klub to mi sie konsola zawiesza chce sobie pobrac kluby i ligi z centrum tworzenia to tez mi sie konsola zawiesza i moj zawodnik wirtualny zamiast 77% wyzwan ma 0 i o co ty właściwie chodzi kur....

Po tym co piszecie aż się boję moją fifke włączyć :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.I jak panowie z tym patchem? Jest sens pobierać, czy lepiej się wstrzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co piszecie aż się boję moją fifke włączyć :sad:

Potwierdzam Gra online i gra w wirtualnym klubie niemozliwa!!!!BRAWO EA .... DRAMAT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.I jak panowie z tym patchem? Jest sens pobierać, czy lepiej się wstrzymać?

ja tam zadnych problemow nie mam po pobraniu patcha:) wszystko dziala dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jestem graczem pesa,ale spodobala mi bardzo fifa12

Mam pytanie jak strzelac (szczura) pilka po ziemibiggrin.gif ?

Co nacisnac,aby pilkarz przelobowal bramkarza?

Jak markowac strzal (aby bramkarz usiadl na dupe) wiecie o co chodzibiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku patch nic nie uszkodził na szczęście, ale np. Szuli nie mógł wejść do szatni wirtualnych klubów. Nie jest to żaden odosobniony przypadek. EA jak widać ładnie traktuje klientów, no ale co. Pudełka sprzedane, to walnijmy im łatkę i niech się cieszą... Banda pajaców.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×