Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego swój egzemplarz dzisiaj sprzedałem, zabawa była ok ale zbyt wiele bugów, w sumie gra powinna kosztować te 200zł ale jakby zwracali za bugi to wychodzi wartość z 50zł. Niestety kolejny raz twórcy skłaniają mnie do kupowania używek, lepiej odczekać rok aż załatają szybko robioną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć gram tylko on-line nie uświadczyłem żadnych problemów....

Panowie ja jestem graczem pesa,ale spodobala mi bardzo fifa12

Mam pytanie jak strzelac (szczura) pilka po ziemibiggrin.gif ?

Co nacisnac,aby pilkarz przelobowal bramkarza?

Jak markowac strzal (aby bramkarz usiadl na dupe) wiecie o co chodzibiggrin.gif

Teraz trudniej strzelić szczurkiem....może dlatego ze gram na full manualu. Ale coś podobnego wychodzi po dwukrotnym naciśnięciu [ ] pod tym mam strzał.

Lob - R1 plus strzał.

Markowanie strzału- szybkie naciśnięcie [ ] x ( czy też strzał -podanie )

Takie rozmieszczenie funkcji guzików mam jeszcze z proesa więc chyba masz tak samo ;)

Edytowane przez wiaderko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy moge sie polaczyc przez internet z kolega ktory ma xbox360 i zagrac mecz ? ps i jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Gra online i gra w wirtualnym klubie niemozliwa!!!!BRAWO EA .... DRAMAT!!!

Ja właśnie się przełamałem i jestem po testach powiem tak u mnie wszystko działa jak należy :rolleyes:

Współczuje tym co mają pecha i im ten patch zepsuł grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też po tym patchu gra juz na początku się wiesza? Pokazuje się logo FIFA 12 i stoi w miejscu...nic...

Do ludzi jadących na manualu : Też nie zawsze Wam znajduje przeciwników kiedy gracie słabszymi ekipami? Ja przykładowo próbuję Barcą B i nie mogę nikogo... 3 gwiazdkowe jeszcze jeszcze..wyżej normalnie..Nikt nie gra ?

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Gra online i gra w wirtualnym klubie niemozliwa!!!!BRAWO EA .... DRAMAT!!!

u mnie tez bylo ok jak wczoraj pobralem i zagralem meczyk i nawet moj team w trybie kariery wrocil do normy tzn wszysko dzialo i team byl jaki powinien byc a nie jakies dziwne akcje jakie mialem dzien wczesniej

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie odnośnie strony www. ea gdzie można pooglądać swoje statystyki itp. pamietam, że w 11 można było zobaczyc posiadanie piłki, strzały itd dot. rozegranych meczy. tak samo mozna było poobserwowćc przyjaciół. niestety w 12 nie mogę tego znaleźć. jest w ogóle taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk ktos ma problem z Fifa taki jak, ze sie wiesza po tym nowym patchu 1.03 to proponuje skasowac wszystkie save'y z Fifa 12 i 11 ... Mi to pomoglo... Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działają wam własne przyśpiewki? mi wszystko co ustawie we własnych dzwiekach nie działa, nawet jak ustawie własną listę odtwarzania na arenie i w menu to nic nie leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś posiada telefon czy tablet z androidem polecam apke z marketu Fifa Stats lub Fifa 12 Tracker. Aplikacja tylko dla osób grających w necie. Znajdziecie w niej ogólne statystyki oraz historię ostatnich meczów. Aha możemy rownież podejrzeć staty znajomego wpisując jego nick PSN:-):-):-)

Witam

mam pytanie odnośnie strony www. ea gdzie można pooglądać swoje statystyki itp. pamietam, że w 11 można było zobaczyc posiadanie piłki, strzały itd dot. rozegranych meczy. tak samo mozna było poobserwowćc przyjaciół. niestety w 12 nie mogę tego znaleźć. jest w ogóle taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomoże mi ktoś w trofeach onilne ??

Trzeba rozegrać mecz towarzyski w trybie FUT i wygrac sezon meczów towarzyskich, nie wiem ile meczy trzeba zagrac.

Da się sprawdzić ile otworzyło się paczek i ile meczów rozegrało się wirtualną gwiazdą ?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś posiada telefon czy tablet z androidem polecam apke z marketu Fifa Stats lub Fifa 12 Tracker. Aplikacja tylko dla osób grających w necie. Znajdziecie w niej ogólne statystyki oraz historię ostatnich meczów. Aha możemy rownież podejrzeć staty znajomego wpisując jego nick PSN:-):-):-)

Być może nie wiem gdzie szukać. Nawet w swoich statystykach mam tylko historię ostatnich meczy, nie mogąc sprawdzić ile mam rozegranych meczy ogółem itp. (tak jak na ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie odnośnie strony www. ea gdzie można pooglądać swoje statystyki itp. pamietam, że w 11 można było zobaczyc posiadanie piłki, strzały itd dot. rozegranych meczy. tak samo mozna było poobserwowćc przyjaciół. niestety w 12 nie mogę tego znaleźć. jest w ogóle taka możliwość?

http://www.easports.com/player-hub/PS3/Zizikus w adresie stronki zamien sobie tylko moj login na twoj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ten nowy patch zrypał Fife i nie mogę grać Wirtualnych Klubów, zwiesza mi całkiem konsole ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jednak to samo...

nie mogłem zagrać wyzwania i z kumplem przez sieć...tak zawieszało konsole że nie mogłem padem nawet wyłączyć...

skasowałem wszystkie save-y i już jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak usunę wszystkie savy to stracę swoją Wirtualna Gwiazdę a tego nie chce, za dużo się napociłem by ją wyskillować ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którym fifka po aktualizacji śmiga aż miło czy nie wydaje się wam że obniżyli troszkę poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi działa normalnie po wgraniu patcha bez usuwania save'ów. UFFFFF... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którym fifka po aktualizacji śmiga aż miło czy nie wydaje się wam że obniżyli troszkę poziom trudności?

tak obnizyli. teraz jak wlacze fifa to mam niby radio stacje i koles mowi o nowym patchu i wspominal ze wrold class to teraz profesional

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla fanow Ultimate Team... ponad 2mln do rozdania... jak ktos chetny prosze na priv!

Teraz aby bylo na temat czy zauwazyliscie, ze zwiechy w FUT nastepuja czesto przed rozpoczeciem meczu - po meczu, w ktorym przeciwnik uciekl? Wymagane wowczas opuszczenie FUTa i powrot don!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którym fifka po aktualizacji śmiga aż miło czy nie wydaje się wam że obniżyli troszkę poziom trudności?

to jakas masakra jest co u mnie bramkarze wyprawiaja po tym patchu... takie szmaty z dystansu leca ze to jakas parodia ... poziom trudnosci obnizony zostal napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla fanow Ultimate Team... ponad 2mln do rozdania... jak ktos chetny prosze na priv!

Teraz aby bylo na temat czy zauwazyliscie, ze zwiechy w FUT nastepuja czesto przed rozpoczeciem meczu - po meczu, w ktorym przeciwnik uciekl? Wymagane wowczas opuszczenie FUTa i powrot don!

Do ROZdania, czy SPRZEdania? W Świętego nie wierzę, ale pw poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy możecie mi podpowiedzieć jak skonfigurować sterowanie: asysta, częściowe czy ręczne (co do ręcznego sterowania to sie trochę tego "boję" :) przynajmniej na początek proszę o jakieś porady co do podań, strzałów , dośrodkowań

Edytowane przez khaktus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×