Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniach sterowania masz do wyboru obrona taktyczna i zwykła czy coś takiego, zmień ją i będzie jak w 11. Z tym, że działa to tylko grając karierę lub na dwóch, grając online musisz grać na nowym sterowaniu - obrona taktyczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki xd

nie wiem co jest ;d zmieniłem system obrony i mnie jadą jak chcą xd a w 11 bez problemu w sumie piłke odbierałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może głupie pytanie: ma ktoś niepotrzebny online pass i mógłby się podzielić lub sprzedać? Kupiłem używkę i nie mam, a pograłbym multi... Chyba, że jest ktoś, kto udostępniłby swoje konto na pobranie gry, a potem zmienił passy - ale o tym nawet nie marze :)

 

Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam speców. Mam pytanie. Chciałbym pograć w kumplem w grze zespołowej online. Jednak nigdzie nie widzę takiej możliwości. Albo szybka gra, gdzie losowo przydziela, albo gra tylko i wyłącznie ze znajomymi. Help. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie pytanie czy jest szansa wbić Challenge Accepted / Wyzwanie przyjęte? Bo gdzieś czytałem, że nie ma już tych wyzwań w ogóle przez EA wrzucanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy do FIFY 12 dalej jest wymagany online pass? Słyszałem, że EA zniosło online passy, a chciałbym założyć nowe konto psn ze względu na bezsensowny nick i wykupić wtedy PS+ na rok. W związku z tym mam dylemat, czy będzie potem możliwość grania, bo rozumiem że obecnie wpisany online pass jest przypisany do obecnego nicka?

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiesz i tak, EA w fifie zniosło OP. Inna rzecz, że grania w online w 12 to już pewnie ze 3 miesiące zostały, po premierze 14 prawdopodobnie EA wyłączy serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Chciałbym jeszcze dograć te parę miesięcy bo i tak kupię PS4 na premierę, więc wiele nie stracę. Natomiast robię to z myślą już o PS4, gdzie nie chciałbym korzystać z tego bezsensownego nicku na nowym systemie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys tez po prostu nie kasowac starego konta z konsoli, wtedy OP bylby altywny dla wszystkich innych kont w danym systemie, no ale skoro EA i tak znioslo OP to juz tylko w ramach ciekawostki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zostalo mi jedno trofeum w fifie 12 jest to trofeum FIFA NA ZAWSZE chodzi o spedzenie 50 godzin na boisku. Czy jest jakis sposób na ulatwienie tego zadania ? Wiem że nie zalicza meczów z Ultimate Team a czy mecze towarzyskie np na 2 pady zalicza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Panowie czy Wy grając bramkarzem jako wirtualna gwiazdą tryb kariery tez macie takie niskie oceny? Czasem spada mi nawet do 3.0 a nie wpusze żadnej bramy.

 

Druga kwestia to jest to, co powiedział @fryz. O co chodzi z tym wyłączeniem serwerów, bo z tego co rozumiem po wyłaczeniu nie będzie możliwości grania online w FIFA 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up serio? dopiero co zacząłem odkrywać tryb online...trochę byłoby szkoda gdyby go zamnkęli :)

 

1) gra nie pytala mnie o online pass, gdzieś czytałem, że znieśli, ale dla formalności dopytam czy to prawda?

2) z tymi trofeami to też prawda? nie da się zrobić wszystkich? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak nie ma już online pass

2. Można nadal wbić wszystkie trofiki

Serwery też jeszcze trochę pochodzą :) Odkąd EA zostało wybrane drugi raz najgorszą firmą i próbują poprawić PR nie zamknęli serwerów do żadnej dużej gry, kiedyś wyłączali jakiś co tydzień. W F12 nadal gra dużo osób, wiem bo sam gram w UT :) obstawiam że wyłączą dopiero w wakacje 2014.

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak nie ma już online pass

2. Można nadal wbić wszystkie trofiki

Serwery też jeszcze trochę pochodzą :) Odkąd EA zostało wybrane drugi raz najgorszą firmą i próbują poprawić PR nie zamknęli serwerów do żadnej dużej gry, kiedyś wyłączali jakiś co tydzień. W F12 nadal gra dużo osób, wiem bo sam gram w UT :) obstawiam że wyłączą dopiero w wakacje 2014.

 

Co ty piszesz, przecież nie można wbić wszystkich trofeów od ponad roku, ponieważ nie ma aktualizacji zadań do jednego trofika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zamkną serwery w połowie stycznia, zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie długo coś takiego ogłoszą, co roku zamykane są serwery sportowych gier z dwuletnim stażem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mówi się trudno, zatem trzeba wyeksploatować zanim zamkną :)

 

gdzie mogę znaleźć chętnych do gry? jest na forum jakiś spis grających w fifę, czy trzeba szukać po postach? :)

 

1)  czy istnieje jakiś sposób abym mógł sobie zaktualizować składy? 

2) co oznacza, że ktoś gra na manualu albo na asystach? jaka to różnica? na czym lepiej?

Edytowane przez pavel_9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdę na loosera bo zadaje pytania, a nikt nie odpowiada, zreszta podejrzewam, że skoro jest juz  uzyciu FIFA 14, to kto by sobie głowe 12 zajmował, no ale z 2 strony gdzie pytać jak nie tu? :)

 

pykam sobie online, jestem w 8 lidze :P, będąc w siódmej poczułem już różnicę klas. mam pytanie. w jaki sposób najefektywniej grać w obronie? czy używacie swoich kolegów z drużyny żeby robili pressing czy to raczej mało wydajne? poza tym nie ukrywam ale jedna rzecz mnie mocno irytuje. jak chcę połączyć obronę taktyczną z pressingiem, jest ok, bo przytrzymanie na raz L2 i R2 jest ok. ale jak do tego chciałbym dorzucić jeszcze pressing ze strony kolegi to już trzymanie na raz L2, R2 i R1 robie się arcy niewygodne... też używacie tej kombinacji czy może ona się mija z celem? :) mam jeszcze do was pytanie, czy istnieje jakiś sposób na zwiększenie precyzji podań górą? lepsi ode mnie dość często rozbijali moja obroną bardzo dokładnymi podaniami górnymi, ale nie dośrodkowaniami, tylko takimi na dosc małej odległości. z góry dzięki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdę na loosera bo zadaje pytania, a nikt nie odpowiada, zreszta podejrzewam, że skoro jest juz  uzyciu FIFA 14, to kto by sobie głowe 12 zajmował, no ale z 2 strony gdzie pytać jak nie tu? :)

 

pykam sobie online, jestem w 8 lidze :P, będąc w siódmej poczułem już różnicę klas. mam pytanie. w jaki sposób najefektywniej grać w obronie? czy używacie swoich kolegów z drużyny żeby robili pressing czy to raczej mało wydajne? poza tym nie ukrywam ale jedna rzecz mnie mocno irytuje. jak chcę połączyć obronę taktyczną z pressingiem, jest ok, bo przytrzymanie na raz L2 i R2 jest ok. ale jak do tego chciałbym dorzucić jeszcze pressing ze strony kolegi to już trzymanie na raz L2, R2 i R1 robie się arcy niewygodne... też używacie tej kombinacji czy może ona się mija z celem? :) mam jeszcze do was pytanie, czy istnieje jakiś sposób na zwiększenie precyzji podań górą? lepsi ode mnie dość często rozbijali moja obroną bardzo dokładnymi podaniami górnymi, ale nie dośrodkowaniami, tylko takimi na dosc małej odległości. z góry dzięki za odp :)

I tu Cię zaskoczę. Właśnie się przesiadłem z 13 na 14 ale posty 12 obserwuję. 12 była pierwsza w jaką grałem i generalnie w obronie sprawdzają się zasady dla każdej z kolejnej wersji. Tzn - formacja - ja gram czterech w linii plus defensywny pomocnik. ustawiam pracowitość wysoką w obronie i średnią dla bocznych i niską dla ŚO w ataku, ŚPD ma wysoką w obronie i średnią atak. Nastawienie defensywne i gra z kontry. Linia cofnięta, pressing i agresja po 50. To na dzień dobry. Sama gra w zależności od taktyki przeciwnika. U mnie najlepiej się sprawdza patent z ustawieniem na wysokie piłki (zmiana) i albo aktywną obroną (na zmianę x i o ) albo stosuję trik że R1 przywołuję drugiego grajka który biega wkoło atakującego ale mój aktywny operuje w pewnym dystansie od zawodnika w piłki i próbuje obserwowac gdzie może zagrać piłkę i liczy na przechwyt. Co do wrzutek za plecy jak masz ustawioną cofniętą linię to skracasz pole między obroną a bramkarzem i napastnik ma mniej miejsca. Jak widzisz wrzutkę lub nawet moment złożenia się atakujacego do podania to od razu wiesz że a) idzie wysoka piłka za plecy i będzie zmiana aktywnego grajka i wtedy b)wychylasz jeszcze przed zmianą lewy analog by w momencie zmiany już biegł w stronę piłki. Ograniczasz wtedy sytuację gdy piłka idzie za plecy a Twój obrońca po przełączeniu jeszcze biegnie w przeciwną stronę. Nie musi wtedy tracić czasu na wyhamowanie i zmianę kierunku. I istotna kwestia - obrońców nie ruszaj (tzn nie aktywuj L1) tylko na maksa graj pomocnikami (niech wracają, nawet jak sa z tyłu za atakującym) lub ŚPD. ostatnia 4 obrońców to Twoja zelazna linia obrony i dopiero jak piłka jest na 15-18 m zmieniaj jesli widzisz że pomoc nie daje rady. Generalnie jestem wrogiem przywoływania drugiego zawodnika bo tworzy się luka w obronie, jak zawodnik gra z pierwszej piłki to lezysz. Dalej - unikaj przy wyprowadzaniu piłki gry z L1 (podanie z wyjściem). Obrońca ma podac piłkę i zostać w ...obronie. Przy dosrodkowaniach wciskaj L2 to Twój zawodnik będzie walczył o pozycję, to samo przy rożnych. W kotle na własnym polu karnym unikaj jak ognia trójkąta, minimalnie x a generalnie stosuj kwadrat by wypierdzielić piłkę jak najdalej...Jak masz miejsce i przejmiesz piłkę na własnej połowie nie graj na pałę tylko spróbuj przytrzymac piłkę i daj szansę na wyjscie Twoich do kontry i na pozycje. Ja gram 443(9), def plus kontra i taka wyuczona gra jak opisana powyżej (w obronie) dała mi I ligę w 13 a wirtuozem nie jestem i np tricków nie umiem robić . pozdro

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej!

 

dzięki za odp. ostatnio odkryłem, że uzywając "X" obrońca sie przykleja do atakującego i odebranie piłki jest dużo łatwiejsze :P.  a powiedz w jaki sposób można ustawić te pracowitości, agresję? ja przede wszystkim gram skrzydłami z naciskiem na dośrodkowania i wypuszczaniem piłki na dobieg (bodajże trzymając R1 w momencie podania). jedna rzecz której nie rozumiem absolutnie, to precyzja strzałów z dystansu i wykonywanie rzutów wolnych. ja już nie mówię, żeby Aaron Ramsey (gram Arsenalem ;)) z 30 metrów celował po oknach z pierwszej piłki. Ale fakt jest taki że oddanie strzału wgl w światło bramki z odłegłości około 20-25 metrów jest jak loteria. Czasami się uda, ale z reguły to taki strzał jest zablokowany, albo kilka metrów od słupka. Rzuty wolne to już wgl jakiś żart w moim wykonaniu. NIby saą tutki w sieci i całe know how, ale...pożal się Boże :P

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 7 meczów w sezonach, w trybie manualnym.

Strzeliłem 3 bramki, nie wygrałem żadnego meczu, męczyłem się grając na ustawieniach kamery, polecanej przez naszego kolegę.

Po ponownym przełączeniu na "auto" jest inna gra.

Jestem graczem codziennym, ale emocje towarzyszące mi na auto, rekompensują niedokładne podania na maual'u. Podaję piłkę tam gdzie chcę, a nie tam, gdzie wychyliłem niechcący dżojstik.

Podaję tam gdzie chcę, a nie na aut!

Mam 36 lat i ustawiam moją drużynę "SPARTAK MOSKWA" tak, że w każdym meczu mam posiadanie piłki powyżej 60%. I nie wkurwiam się, że ktoś strzeli mi z kontry. 

Cieszę się grą i nawet jak przegrywam 2:0 do przerwy, to wiem, że w drugiej połowie momentum pozwoli mi strzelić bramkę kontaktową i w dupie to mam.

I wiem, że jeszcze mogę wygrać ten mecz, bo przeciwnik traci prawie każdą piłkę. I mam to w dupie, że on jest lepszy, a ja jemu strzelę bramkę w 90min.

KOŁO CHOOJA mnie to lotto, naprawdę.

Ja jestem Andrzejem i FIFA 14 ma być dla mnie, a nie dla wymiataczy.

No.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: a apropo czego to? :P

 

ps. prawie zawsze jak gram, to gram jako gospodarz (tryb pojedynków online). można gdzieś to zmienić, żebym częściej grął jako gość? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się. 28 lutego 2014 roku, przestanie działać tryb on-line w grze Fifa 2012. Serwery zostaną zamknięte. Nic nowego w tej polityce, aczkolwiek szkoda, bo miałem plany splatynować grę :biggrin: Ale jedno z najtrudniejszych trofeów, czyli wartość klubu musi wynosić 85 mln jest zbyt dużym wyzwaniem jak na 3 miesiące (niecałe) gry.

Edytowane przez Adrinnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, mnie w każdej fifie zajmowało to 2 dni, wystarczyło 100k monet :)

I jeszcze dobra informacja dla niedoszłych platynowców- przywrócono ostatnie wyzwanie EAS FC, również w dodatku Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×