Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie, czy w demku jest poziom trudności "legendarny"? Bo jak odpalam demo to najwyższy to "doświadczony" a z tego co kojarze jest to 1 poziom niżej.

nie ma poziomu trudności "doświadczony" wiele osób myli poziom trudności z trybem ustawień na początku gry, poziom trudności ustawisz w ustawieniach przed meczem i tam masz od amateur do legendary

ktoś też pytał o rozdziałkę 1080p, to jest taki sam patent jak w 11, wchodzisz w menu w ustawienia wyświetlania i tam po wyborze gniazda np HDMI odhaczasz 720p z dostępnych rozdzielczości i gra uruchamia się w 1080p jeżeli tv ma oczywiście full HD

Edytowane przez lipaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza FIFA

"+":

- oczywiście soundtrack

- menu

- fajne animacje przed meczem

- przy zmianach nie ma tych głupich statystyk tylko wszystko dzieje się na zasadzie (schodzi -> wchodzi)

- przy rzucie rożnym kiedys pod pewnym kątem były prześwity, tu ich nie ma(Etihad Stadium jest nowy także może tylko na tym stadionie tak jest)

- przy rzucie rożnym zawodnik jest inaczej ustawiony(lepiej)

- dużo lepszy animacje bramkarzy

- fajne auty (wszystko dzieje sie tak jakby od razu)

- teraz trzeba dużo kombinować żeby strzelić bramke (EA Sports postawiło na pomysł)

- obrona gra mądrzej

- można strzelić bramki z różnych pozycji (strzeliłem dzisiaj praktycznie identyczną bramkę: http://www.dailymoti...1-messi-2_sport)

- fajne są te zdjęcia przy ocenach(ciekawe czy wszyscy gracze będą je mieli?)

- nowy sposób kolizji to tak na prawdę nic nadzwyczajnego, chociaż widać małą różnicę

- scoreboard

"-"

- Nowy sposob odbioru piłki jest nietrafiony. Idę o zakład, że dużo osób nie będzie tego umiało(grając online gość będzie przebiegał całe boisko strzelając bramke, bo przeciwnik nie bedzie umial go zatrzymać)

- brak twarzy dla chociażby Busquetsa, Sancheza

- sędzia na faul zagwizdał mi 3 razy xDD (biegał w kółko)

Jak coś jeszcze dostrzege to dopisze.

Edytowane przez DeCoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

czy skoro będą drużyny np. W.Kraków,to duet Panów "Sz" też będzie mówił np.: "W.Kraków przy piłce"??Wie ktoś jak to jest rozwiązane?A może będą po prostu mówić tylko nazwy miast?W Fifa 11 wiadomo,że mówili czasem całą nazwę klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób tutaj pisze, że gameplay jest troszkę wolniejszy. Ja jestem całkowicie innego odczucia, uważam że przyspieszył w porównaniu do swojej poprzedniczki. Dopiero po zmianie w ustawieniach game speed na slow czuję prawdziwą symulację. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, trochę jeszcze do poprawy, ale mały skok zauważalny. W tym roku skusiłem się na ściągnięcie pesa (demo2) i tak jak kilka lat z rzędu fifa wiodła niezaprzeczalny prym, tak pes zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie i mocno zbliżył się do swojej konkurentki. Mimo wszystko i tak w tym roku zainwestuję w f12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: jak uzywac tego precyzyjnego dryblingu?

Przytrzymujesz L1 i wtedy poruszasz się normalnie lewą gałką. Ten drybling jest nieziemski, przy dużej wprawie można utrzymać się przy piłce nawet w grupie przeciwników (w 11 niemożliwe, zaraz strata). Kolejna super rzecz po Tactical Defending.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy co roku czują "prawdziwą symulację" a po miesiącu sprzedają grę. Dzień świstaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy co roku czują "prawdziwą symulację" a po miesiącu sprzedają grę. Dzień świstaka

Korci mnie FIFA 12 jak cholera bo podoba mi się, ale właśnie tego się boję <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy co roku czują "prawdziwą symulację" a po miesiącu sprzedają grę. Dzień świstaka

Durna uwaga.

Niektórzy grają po 20h tygodniowo przez cały rok. O czym to niby ma świadczyć?

Edit: po miesiącu to dopiero można będzie powiedzieć, że umie się grać w nową FIFĘ :P

Edytowane przez Cycorus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga nie jest durna, bo bardzo prawdziwa. Znam sporo osób, które miały takie przygody (w tym ja od wersji z numerem 10). Pierwsze dni totalna podnieta, rewolucja, genialna gra a po miesiącu.. Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nowy system obrony jest do kitu...:confused:

Mam pytanie co do tego filmiku. Wie ktoś jak przyjąć piłkę do razu z podbiciem jej sobie na woleja? Na filmiku 1:05. Robił ktoś tak w poprzednich fifach? Jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga nie jest durna, bo bardzo prawdziwa. Znam sporo osób, które miały takie przygody (w tym ja od wersji z numerem 10). Pierwsze dni totalna podnieta, rewolucja, genialna gra a po miesiącu.. Allegro.

Tak samo prawdziwa jak:

"Każda gra jest inna", czy "Każda osoba jest inna".

Też znam mnóstwo osób, które grają w jedną grę nie dłużej niż 2 tygodnie i allegro.

Też znam mnóstwo takich, które potrafią grać w jedną grę kilka lat i im się nie nudzi.

Jednym słowem Twoja uwaga nic nie wnosi do tematu o fifie :P Moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga nie jest durna, bo bardzo prawdziwa. Znam sporo osób, które miały takie przygody (w tym ja od wersji z numerem 10). Pierwsze dni totalna podnieta, rewolucja, genialna gra a po miesiącu.. Allegro.

Mozna tez powiedziec, ze sa ludzie, ktorzy od poczatku obecnej generacji nie kupili zadnego PESa, a sa tacy co cisna w kazda odslone namietnie. Nikomu sie nie dogodzi.

http://www.youtube.com/watch?v=u72DiDjC9QM

Wiecej takich goli, gdzie bramkarz rzuca sie bezradnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć :)

było kolego, stronę wcześniej i to 2 razy

Edytowane przez lipaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale chciałbym czerpać też przyjemność z gry WG czy sezonów.

Komputerowy przeciwnik przyzwyczaił mnie do lekkich oszustw i Valbuena wywracający Abidala, a zaraz potem Pique, nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Mijanie mnie jak pachołka, już tak.

Chcę się jeszcze odnieść do nowego systemu obrony o którym pisałeś, o którym pisaliście. Faktycznie rozumiem Cię jeśli chodzi o przeciwnika komputerowego. Mi też ciężko go wybronić, nie dlatego że nie nie wiem co zrobi, ale nie wiem co mam zrobic, żeby mu tę piłkę odebrać dokładnie tak jakbym tego chciał. Jednakże idąc dalej- uważam, że w końcu to opanuję. Ja, Ty i wszyscy inni.

A druga sprawa, wczoraj miałem okazję pograć mając kompana do gry.

Jestem bardzo zadowolony:]

Gra jest swobodniejsza, lżejsza i płynniejsza. Do wszystkiego trzeba się bardziej przyłożyć, ale nie ma problemu z bezsensowną irytacją.

Uwaga nie jest durna, bo bardzo prawdziwa. Znam sporo osób, które miały takie przygody (w tym ja od wersji z numerem 10). Pierwsze dni totalna podnieta, rewolucja, genialna gra a po miesiącu.. Allegro.

A ja mam kumpla, który kupił Duke Nukem Forever i mu się nie spodobało- po miesiącu..Allegro.

Podobnie jak większość osób z tego wątku gram w Fifę od kilku/wielu lat i 12 wersja tego nie zmieni.

A uwaga była durna, a prawdziwa niczym wypowiedzi prezesa pis- możesz sobie dopasować do każdej sytuacji.

Edytowane przez mateeeeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne kilkanaście spotkań za mną i chciałbym zmienić nieco swoją ocenę.

Przede wszystkim:

Contain, który domyślnie ustawiony jest pod "X", to zupełnie bezużyteczny przycisk. Śmiało można, a nawet trzeba go przestawić.

Na EA forum ktoś zamieścił instrukcję nowej konfiguracji przycisków i gra się 100% lepiej. X ustawiamy pod R1. R1 pod O, O pod X.

Przy takim ustawieniu mamy standardowy odbiór iksem, wymaga to oczywiście wyczucia, ale jest dość proste.

Pod O jest podwojenie, czyli tak jak w jedenastce.

Pod R1 contain - tego się nie używa.

Trochę pochopnie oceniłem ten tactical defending, właśnie przez złe rozmieszczenie przycisków i nieco mylną definicje containa.

Wszystkim mającym problemy, polecam taką zamianę przycisków.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę się jeszcze odnieść do nowego systemu obrony o którym pisałeś, o którym pisaliście. Faktycznie rozumiem Cię jeśli chodzi o przeciwnika komputerowego. Mi też ciężko go wybronić, nie dlatego że nie nie wiem co zrobi, ale nie wiem co mam zrobic, żeby mu tę piłkę odebrać dokładnie tak jakbym tego chciał. Jednakże idąc dalej- uważam, że w końcu to opanuję. Ja, Ty i wszyscy inni.

A druga sprawa, wczoraj miałem okazję pograć mając kompana do gry.

Jestem bardzo zadowolony:]

Gra jest swobodniejsza, lżejsza i płynniejsza. Do wszystkiego trzeba się bardziej przyłożyć, ale nie ma problemu z bezsensowną irytacją.

A ja mam kumpla, który kupił Duke Nukem Forever i mu się nie spodobało- po miesiącu..Allegro.

Podobnie jak większość osób z tego wątku gram w Fifę od kilku/wielu lat i 12 wersja tego nie zmieni.

A uwaga była durna, a prawdziwa niczym wypowiedzi prezesa pis- możesz sobie dopasować do każdej sytuacji.

Uwaga dotyczyła graczy przywiązanych do danej serii, regularnie grających w gry piłkarskie. Jeśli nie rozumiesz przesłania - dołącz do pisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim:

Contain, który domyślnie ustawiony jest pod "X", to zupełnie bezużyteczny przycisk. Śmiało można, a nawet trzeba go przestawić.

Miej tylko na uwadze, że pozbawiasz się potężnego narzędzia w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja.

Fifa 12 ........(demo) .hm,na pewno inna niż 11. Wczoraj testowałem z kumplem. Na plus napewno spowolnienie gry, po przyjęciu piłki mam czas na podanie. przeciwnik (kumpel) nie biega jak do tej pory z wciśniętym 'x' i podstawia nogi wszędzie tam gdzie nie powinien. Ale jest jedno ale po wybraniu na padzie starego systemu odbioru piłki dalej można bezmyślnie zabierac piłke. Obawiam się, że w grze online będzie mozna wybierac miedzy nowym a starym. 90% graczy weźmie stary i o innowacji w fifie 12 można będzie zapomnieć a uważam, że ten nowy system jest super. czyt. przeciwnik nie biega cały czas na pełnym gazie i odbiera piłki w sobie tylko znany sposób

Po kilku maczech dodam, że gra się całkiem przyjemnie. Najbardziej "bolą" mnie zdjęcia na pomeczowym podsumowaniu zawodników. Jakieś dziwne i odrażające.

To tyle doznań po kilku meczach.

idę dalej chartać w gałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pochopnie oceniłem ten tactical defending, właśnie przez złe rozmieszczenie przycisków i nieco mylną definicje containa.

Wszystkim mającym problemy, polecam taką zamianę przycisków.

Sorry, że tylko fragment wypowiedzi, ale chyba najważniejszy;)

No właśnie, można się jakoś dopasować i ma to sens. Ja nie zmieniam przycisków, przyzwyczajam się powoli tak jak jest, a jak będzie źle, to zastosuje się do Twojej rady.

Uwaga dotyczyła graczy przywiązanych do danej serii, regularnie grających w gry piłkarskie. Jeśli nie rozumiesz przesłania - dołącz do pisu.

1) Nie jestem jasnowidzem i nie wiem co się kryło za słowem niektórzy: "Niektórzy co roku czują "prawdziwą symulację" a po miesiącu sprzedają grę. Dzień świstaka- To Twoja uwaga.

2) Gracze, którzy są przywiązaniu do danej serii i regularnie grający w gry piłkarskie raczej nie zwykli sprzedawać gry po miesiącu. Chyba, że kupują w zamian PES-a, wtedy oczywiście rozumiem przesłanie i ma ono sens.

3) Nie dołączajmy do pisu, ani Ty ani ja, proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miej tylko na uwadze, że pozbawiasz się potężnego narzędzia w obronie.

Mi sprawiał więcej problemów niż radości. Zwykły jockey i przewidywanie mi wystarczą.

lipek90, czyli podanie pod R1? No way!

Mówimy o zmianie przycisków w defensywie, ofensywa pozostaje bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×