Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie w wyszukiwanie wpisałem i niema ;_; . Wgl na Psn tego nie ma nawet tego jakiegoś darmowego dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra zapisuje wyniki drugiego gracza w czasie gry online na split screnie,czy za każdym razem zaczyna od tego samego? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś jeszcze :biggrin:

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy pytasz o forum, czy ogólnie :P Pewnie nadal jakieś 3/4 świata gra, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o poprzednie pytanie z tym podzielonym ekranem.dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeskoczyłem z Xboxa na PS3, poczytałem trochę o tym hackowaniu i zastanawiam się czy warto w ogóle kupować MW3? Tak przy okazji zapytam czy BO1 daje radę jeszcze na multi? I jaki FPS multi, najlepszy na PS3? Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz BO1 najlepszy COD jaki wyszedł a mw3 jest dobry ale jednak nie dorównuje BO1 a do tej gry wraca coraz więcej ludzi w tym ja np :) z tego co słyszałem to na trybach takich jak TDM, Dominacja gra 100-150tyś osób więc napewno znajdzie się pełne lobby. A jeśli chodzi o to jaki FPS jest najlepszy na multi inni twierdzą że CoD inni BF a jescze inni MoH także wybór należy do cb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz BO1 najlepszy COD jaki wyszedł a mw3 jest dobry ale jednak nie dorównuje BO1 a do tej gry wraca coraz więcej ludzi w tym ja np :) z tego co słyszałem to na trybach takich jak TDM, Dominacja gra 100-150tyś osób więc napewno znajdzie się pełne lobby. A jeśli chodzi o to jaki FPS jest najlepszy na multi inni twierdzą że CoD inni BF a jescze inni MoH także wybór należy do cb.

najlepszy cod proszę Ciebie to już z mw2 mam większy fun ale i większy wkurw. Dla mnie w black opsie rządzi w multi tryb znajdź i zniszcz. Ale ogólnie to żeby mieć taki udany mecz to chopper wbity musi być. W ciągu 40h wbiłem go 35 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w MW2 nie gralem no ale cóż każdy ma inne zdanie czemu uważasz że tryb ZiZ rządzi w tej grze? z jakiego powodu dla mnie to ten sam tryb co w MW i innych CoD'ach praktycznie niczym się nie różni jedynie bombą przy rozbrajaniu i plantowaniu ;D

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie ma tutaj broni op no może famas ale to i tak to nie to co ump45 które w mw2 ściąga na 3 hity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famas broń OP??? poważnie zauważyłem że dużo ludzi tym gra ale nie jest to jakaś supeeer broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie famasa np z enfieldem. Famas jest po prostu szybszy od pistoletów masz. A tak wgl to famas i aug to dwie najlepsze bronie w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o Galilu nie wspomniałeś? AK47 również owszem aug to bardzo dobra broń ale jak nia gram to mam strasznego wkwa bo trudno kogoś zabić z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu nie mogę obejrzeć swoich statsów przez Elite?

"No Call of Duty: MW3 Multiplayer Data. Before you can begin your Call of Duty ELITE experience, you must first complete a Call of Duty: Modern Warfare 3 multiplayer match."

I jest tak od premiery BO2. Dla pewności pograłem przedwczoraj, ale nic się nie zmieniło.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu nie mogę obejrzeć swoich statsów przez Elite?

"No Call of Duty: MW3 Multiplayer Data. Before you can begin your Call of Duty ELITE experience, you must first complete a Call of Duty: Modern Warfare 3 multiplayer match."

I jest tak od premiery BO2. Dla pewności pograłem przedwczoraj, ale nic się nie zmieniło.

Też mam tak samo, staty z BO1 i BO2 pokazuje normalnie a w MW3 ten sam tekst co tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo to gra w MW1 i MW2. W MW3 gra "od cholery" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się to chce odpowiedzi. Ogar. By porównać z black opsem np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś wbić trophy co op zapraszać gilera1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×