Skocz do zawartości
saracen

Dlaczego Właśnie Konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wiele sie mówi o nowej generacji konsol i że te obecne na dzisiejsze czasy to po prostu starocie względem PC-tów

Dla mnie to ze komputery sa wydajniejsze i mozna uzyskać nie tylko lepszą grafike ale także ilość fps nie ma zadnego znaczenia

Jestem typowym graczem konsolowym i zadna produkcja z super grafika nie przekonuje mnie do grania na komputerze.

Zawsze kupuje konsolowe wersje gier choć naokoło kazdy trąbi ze na PC-cie wszystko jest lepiej i lepsze.

Co was skłania do grania na konsolach ?

Czy zawsze wybieracie konsolowe wersje gier ?

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce mi modernizowac kompa (srednio raz na 2 lata), nie chce mi sie bawic w sterowniki do karty, nie chce mi sie meczyc z bledami windowsa itd. Ceny gier na konsole sa okropnie wysokie, ale lubie sie rozsiasc albo polozyc i w ten sposob sobie pograc, nowosci tez nie kupuje i nie jest tak zle.. W kompa nie inwestuje od czasu zakupu xboxa 360 (a to bylo 2 lata temu) i nie mam zamiaru. Do gier mam konsole, komputer do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja mialem do wyboru - kupic nowego kompa (ktory to juz z kolei...), ktory po 2och, gora 3ech latach i tak bylby do wymiany, albo w koncu kupic konsole. Wybralem to drugie i jest b. zadowolony - wkladam plytke i nie ma obaw czy gra mi pojdzie (albo siedzenie 30min. tylko po to zeby wykminic najlepsze ustawienia pod mojego PC), to tego duzy TV i kino domowe, HS na uchu, padzioch w rekach, no i wygodna kanapa - teraz nie wyobrazam sobie grania na kompie, mimo ze przegralem na nim juz kilkanascienascie lat. No i druga sprawa to exclusive'y - na kompie poza grami od Blizza nie ma juz nic co by mnie moglo zainteresowac, a ze prawie wszystkie gry sa tez na konsolach (plus wspomniane exy) to wybor jest prosty i oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To jest właśnie to co w konsoli lubię najbardziej wkładam płytkę i nie martwię się tym czy w ogóle gra ruszy,ustawieniami, nie czekam nie wiadomo ile, aż się zainstaluje gra. Do tego porządny osprzęt i jest niezła zabawa. Jedyny minus to wysokie ceny gier, no ale nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja jakoś zawsze grałem na konsolach. W sklepach nigdy nawet nie patrzę, co za gry są na PC, a i tak nie mógłbym się już chyba przyzwyczaić do małego monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mnie konsola bardzo przypadła do gustu, bo padem dużo wygodniej mi się gra (w FPS'y trochę trudniej, ale co tam). Jak na kompie trzeba trzymać obydwie ręce w dla mnie dość niewygodnej pozycji, tak grając na konsoli można się prawie położyć. Pad jest bezprzewodowy, co dodatkowo ułatwia sprawę. Poza tym, strasznie lubię zdobywać trofea ;)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Raz. Pracuję przy kompie 8+ godzin dziennie dlatego jako rozrywkę wybrałem konsolę, na komputer w domu patrzeć nie mogę.

Dwa. Gry na konsolę bardziej mi odpowiadają niż tez z PC'tów.

Trzy. Przed konsolą mogę się wygodnie rozwalić na kanapie no i duży telewizor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem PS2, bo na kompie nie było japońszczyzny. Potem poszedłem za ciosem i zakupiłem PSP i PS3. Na kompie nie ma gier, które warte byłyby uwagi. Nowe, nie zawsze udane wersje klasycznych gier (RPG jak Baldur`s Gate) i tak lądują na konsolach, a jeśli nie, to i tak nie są wystarczająco mocnym argumentem za powrotem do grania na PC. Grywam na lapku w stare tytuły, które bardzo lubię, ale nowości odpalam tylko i wyłącznie na PS3. Powody już wymieniono wyżej (zgadzam się z większością Waszych argumentów). Choć japońszczyzny coraz mniej na konsolach, to i tak one pozostają moim numerem jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Konsole ponieważ gdy wychodzi jakaś gra to na konsoli nie muszę się martwić czy będzie się dało pograć nawet jeżeli gra wyjdzie po 10 latach od premiery konsoli a PC mogę się na palić na jakąś grę po czym ściągam demko i okazuję się że na low mam pokaz slajdów. Dodajmy do tego bezprzewodowy pad na wygodnej sofie z piwkiem obok i pizzą, a jak mi się znudzi siedzenie to kontroler ruchu i zabawa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Konsola ma coś w sobie magicznego,jak wpadają do Ciebie znajomi to można wspólnie grać -na PC jakoś nie za bardzo... Na konsole wychodzi mnustwo mega produkcji które nigdy nie pojawią się na PC(za kilkanaście lat ewentualnie będą emulowane). Modernizacja to też udręka,a do tego zawsze jest strach że gra się nie odpali,ja mam Linux'a to tym bardziej :D(wszystkie gry się da na nim odpalić,ale trzeba pokombinować :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się walnąć w jakiej chcę pozycji a i tak mam pierwsze miejsce w rankingu :D

Poza tym exclusivy... konsole są już typowo go gier... pc do wszytkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Myślę tak jak większość graczy konsolowych - wygoda, gry zawsze odpalają bez zbędnego kombinowania, instalacji, konfiguracji i błędów, oraz przede wszystkim trofea i całe PSN gdzie wciskając parę guzików możemy pobrać demo, kupić grę - ogólnie cała karta gracza i usługi sieciowe. Zaczęło się od Pegazusa przez PSX, PS2, X360, a teraz PS3 i z każdych konsol byłem zadowolony (tylko DS okazał się strzałem w stopę xD).

Jednak mimo wszystko pogrywam na PC bo jest parę gier, w które gra się wygodniej, bądź danych tytułów nie ma na konsolach (w najbliższej przyszłości Wiedźmin 2).

Grafika specjalnie mnie nie interesuje więc mam nadzieje, że PS3 jeszcze będzie w obiegu parę lat :) (niedawno zresztą zainwestowałem w PS3 więc póki co wole nie słyszeć o następnej generacji :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×