Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

te sreberka mi trochę Terminatora przypominają ;) Ale faktycznie trofea nie wyglądają zbyt strasznie - głównie coś zebrać, albo wykonać określoną czynność - na szczęście w normalnej ilości.

Hmm...drugi brąz byłby bardziej odpowiedni jako ukryte trofeum... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze czy wszystkie trofki (oprocz tego z latajaca maszyna) moge wykonac juz po skonczeniu glownego watku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze czy wszystkie trofki (oprocz tego z latajaca maszyna) moge wykonac juz po skonczeniu glownego watku?

Jednym słowem: TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam pewien problem z osiągnięciem Messer Sandman. A mianowicie chodzi o to, że sypię piaskiem w przeciwników, a trofeum nie wskakuje. Gram na PS3, ale to chyba nie robi różnicy, nie? Osiągnięcia są te same, więc piszę tutaj. Jak już pisałem trofeum nie pokazuje się, choć na bank ich sypnąłem. Nawet było ich 5 (jest taka animacja jak się ich sypnie). Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z Bleeding Effect

przebilem sie dalej w story, wszedlem do animusa po tym jak obudzilem sie ze snu i trofki ni ma... a wyladowalem dalej w wenecji i story ciagnie sie dalej... jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w AC2 podobno niektóre trofea nie wpadają :down: Obawiam się, że będziesz musiał dojść do tego miejsca od nowa jeśli chcesz mieć ten puchar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w AC2 podobno niektóre trofea nie wpadają :down: Obawiam się, że będziesz musiał dojść do tego miejsca od nowa jeśli chcesz mieć ten puchar...

o.O Mi wszystkie trofea wpadły za pierwszym razem kiedy miały wpaść. Czyżby kolejna przypadłośc polskiej wersji?;> :blink: :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na angielskiej wersji także nie uświadczyłem jakichkolwiek problemów. Obawiam się, że to przypadłość spolszczonego AC2, choć mogę się mylić, proszę mnie za to od razu nie karcić. CO do piórek i glyphów to o ile z piórkami bez poradnika to trudno, tak z glyphami nie wyobrażam odmówienia sobie przyjemności rozwiązywania ich całkowicie samodzielnie i zachęcam wszystkich do wytężenia nieco umysłu. Chyba, że macie problemy z ich odnalezieniem, ale i tak są one zaznaczone na każdej lokacji w menu animusa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze sie zdarzyc ze trofeum zaliczyo, mimo ze nie "pyrknie" i nie pojawi sie ramka z tym info w prawym gornym rogu?

dziwne, bo zerknalem i na liscie trofek - jest... a pamietam ze zwracalem na to uwage podczas gry i jestem prawie 100% pewien ze w grze nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze sie zdarzyc ze trofeum zaliczyo, mimo ze nie "pyrknie" i nie pojawi sie ramka z tym info w prawym gornym rogu?

dziwne, bo zerknalem i na liscie trofek - jest... a pamietam ze zwracalem na to uwage podczas gry i jestem prawie 100% pewien ze w grze nie bylo...

No ja tak miałem z wydawaniem kasy na kurtezjany, biegałem i kupowałem i wiedziałem, ze brakuje mi do platyny tego i jeszcze trofika ze muszę mieć wszystkie bronie, nagle patrze wpada trofik za bronie i zaraz platyna, zerkam w trofiki a trofik o kurtezianach 2 h wcześniej zdobyty, a ja biegałem jak debil i im płaciłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś platynka wpadła :biggrin: Miło i prosto wpadają trofea, tylko z tymi zagadkami największy problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z Bleeding Effect

przebilem sie dalej w story, wszedlem do animusa po tym jak obudzilem sie ze snu i trofki ni ma... a wyladowalem dalej w wenecji i story ciagnie sie dalej... jakies pomysly?

"Bleeding Effect

Complete training and reenter the Animus.

Po zakończeniu DNA Sequence 6 wyjdziesz z Animusa. Pochodź trochę naokoło i dezaktywuj 4 alarmy. Wróć do Animusa, a achievement się odblokuje."

Zrobiłeś tak? Bo jeżeli tak, to nie ma bola, aby pucharek nie wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bleeding Effect

Complete training and reenter the Animus.

Po zakończeniu DNA Sequence 6 wyjdziesz z Animusa. Pochodź trochę naokoło i dezaktywuj 4 alarmy. Wróć do Animusa, a achievement się odblokuje."

Zrobiłeś tak? Bo jeżeli tak, to nie ma bola, aby pucharek nie wpadł.

tak jak pisalem trophy mi zaliczylo tylko ze nie mialem o tym informacji w prawym gornym rogu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 piórka, płaszcz i platyna. Platynka jest super. Mało znajdziek, tak akurat. Wszystko wpada.

Jest Platyna !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zwaliłem sprawe nie zrobilem tego trofea z ta maszyna do latania darade to jakos jeszcze ogarnąc czy trzeba jeszcze raz gre przechodzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zwaliłem sprawe nie zrobilem tego trofea z ta maszyna do latania darade to jakos jeszcze ogarnąc czy trzeba jeszcze raz gre przechodzic ?

Jeszcze raz :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie leci ta maszyna to wystarczy nacisnac L1 jak widzimy swojego przeciwnika czy np Kwadrat jak do niego dolecimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie leci ta maszyna to wystarczy nacisnac L1 jak widzimy swojego przeciwnika czy np Kwadrat jak do niego dolecimy ?

z tego pamiętam to wystarczy, że go zaznaczymy L1 i podlecimy do niego - Ezio automatycznie go kopnie. Najlepiej testować na samym początku lotu - jak się nie uda, to spadamy i próbujemy ponownie. Ale to nic trudnego, za pierwszym razem powinno się udać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×