Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 95%, zostało zrobienie 16 glyphów i zebranie piórek. O ile glyphy są dość łatwe w znalezieniu, to już piórka to masakra, ale stosunkowo łatwa platynka w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 95%, zostało zrobienie 16 glyphów i zebranie piórek. O ile glyphy są dość łatwe w znalezieniu, to już piórka to masakra, ale stosunkowo łatwa platynka w tej grze.

Masakra jak byś szukał sam, ale z poradnikami na necie znajdziesz je w chwilę, skumaj akcję, że w AC 1 było ponad 500 flag do zebrania... I ja głupek je wyzbierałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ja głupek je wyzbierałem ;)

:blink: Leo, why?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak byś szukał sam, ale z poradnikami na necie znajdziesz je w chwilę, skumaj akcję, że w AC 1 było ponad 500 flag do zebrania... I ja głupek je wyzbierałem ;)

Platynka wpadła kilka minut po północy, teraz czas na trofea single z Reveletations, a na końcu reszta z Brotherhood. Zbieranie piórek stosunkowo szybkie, ja się ma obrazki :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez mapek to nie zebrałbym tych piórek chyba aż do wiosny. Niektóre są naprawdę dobrze poukrywane. Glyphy za to są ciekawym dodatkiem do osi fabularnej, zwłaszcza ostatnie zagadki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zaliczyło mi archivmenta za przejście 7 sekwencji, ale zaliczyło już za dalsze i za wcześniejsze to muszę grę od nowa przechodzić czy da się jakoś to odzyskać?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zaliczyło mi archivmenta za przejście 7 sekwencji, ale zaliczyło już za dalsze i za wcześniejsze to muszę grę od nowa przechodzić czy da się jakoś to odzyskać? :(

Chyba najszybciej będzie jak zaczniesz od nowa i będziesz wykonywał tylko i wyłącznie misje z wykrzyknikiem. W kilka godzin będziesz miał trofeum... Za drugim razem, jak już wiesz co robić to te misje przechodzisz błyskawicznie :)

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko :)

Córa na swoim koncie dobija platynkę w AC2 :) Zostały jej tylko do obdlokowania pliki prawdy.

I pojawia się problem, znalazła wszystkie 20 a DNA pokazuje jej 18.

Co prawda jeszcze ich nie rozkodowała bo najpierw chciała wszystkie znaleźć a potem się bawić w łamigłowki.

Zglitchowały się czy jak ? Ja to robiłem jakieś 3 lata temu i nie pamiętam dokładnie.

Wczoraj podchodziła do wszystkich raz jeszcze i w poszczególnych lokalizacjach ewidentnie są już odkryte.

Proszę o jakąś sugestię.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofek jest za 20 rozwiązanych zagadek , a nie za znalezienie ich

To wiem, tyle że 19 i 20 jest zablolowana w menu do rozwiązania mimo, że zostały znalezione.

Przecież napisałem to wyraźnie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych mapkach na pewno są wszystkie piórka? Bo latam po tych miejscach, gdzie są kropki, a ich nie ma. Mam np. 8/9 i wszystkie miejsca sprawdzone. :/

Będę musiał chyba gapić się jak głupi w jakiś filmik na yt i z nim szukać. :x

Reszta trofików bardzo prosta, a sama gra genialna. Zbieranie piórek nie pasuje do reszty gry, ale dobrze, że jest jakoś wyjaśnione fabularnie...

Edytowane przez Killeras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem kiedyś srebra za 7 sekwencję. Muszę przechodzić grę od nowa czy starczy powtórzyć tą sekwencję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem kiedyś srebra za 7 sekwencję. Muszę przechodzić grę od nowa czy starczy powtórzyć tą sekwencję ?

na początku sekwencję powtórz, jak nie wpadnie, wywal gamedata, przejdz ja bez patchy, jak nie pomoze, od nowa patche zassaj, przejdz ja z patchami, a jak to nie pomoze to cala gre :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku sekwencję powtórz, jak nie wpadnie, wywal gamedata, przejdz ja bez patchy, jak nie pomoze, od nowa patche zassaj, przejdz ja z patchami, a jak to nie pomoze to cala gre :(

W AC2 nie można chyba powtarzać sekwencji, trzeba będzie grę od nowa zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AC2 nie można chyba powtarzać sekwencji, trzeba będzie grę od nowa zacząć.

jeżeli nie można to wybaczie mój błąd, w AC2 grałem z rok temu, a w bh i rev już można było je powtarzać, sorki jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,

Otóż kilka miesięcy temu ukończyłem AC2 PL (wydanie premierowe, 3xPL), ale nie zrobiłem platyny. Teraz kupiłem sobie AC2 PL (GOTY, 3xPL) i konsola nie widzi save'ów. Czy jestem skazany na zakup edycji premierowej 3xPL, aby móc grać na swoich save'ach? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier miał podobnie, miał premierówkę i ją sprzedał następnie nabył wersję platinium i nie widziała save'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z trofeami. Ponieważ zrobiłem dane zadania, lecz trofea nie zostały zaliczone. Chodzi mi o następujące trofea:

"Undertaker" - zdobyć pieczęć, posiadam wszystkie pieczęci, ponieważ mam zbroję Altaira;

"I like the view" - zsynchronizowanie 10 punktów widokowych, mam 37;

"Macho Man" - pobicie niewiernego męża, zrobiłem to;

"Myth Maker" - zdobycie 8 statutek i położenie ich na podestach w Monteriggoni

 

Całej gry jeszcze nie przeszedłem, ale do teraz już mam braki 4 trofeów. Nie mam zielonego pojęcia, czym to może być spowodowane, ponieważ na innym koncie PSN (którego już nie mam) wszystkie trofea wchodziły normalnie, bezproblemowo.

Nie wiem czy to wpływa mocno na dany problem, ale przed odpaleniem na nowym koncie PSN AC II zakupiłem dodatek DLC "Bundle: Sequence 12+13+Secret Locations" za 31 zł. Czy to może wpływać na mój problem ? Co radzicie zrobić, żeby dany problem rozwiązać ? Z góry dziękuję za wszelkią możliwą pomoc i rady.

Edytowane przez Adrinnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AC2 glitch ? i to x4 ?

Aż nieprawdopodobne.

Wywal to DLC i podejdź do trofików raz jeszcze. Aha - no i daj znać czy to coś pomogło bo sam jestem ciekaw co Ci się tam porobiło.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zagrać na nowym savie, ale na tym samym koncie bez wywalania DLC. O dziwo wpadają zgubne trofea, na razie "Macho Man" oraz "I like the view", także dwa pozostałe też powinny wpaść - mam taką nadzieję.

 

Tak jak myślałem, bug był tylko z tymi trofeami, reszta wpadła normalnie.

Edytowane przez Adrinnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×