Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Show your Colors Bronze Trophy Wear the Auditore cape in each city. co mam zrobic chodzic w tym we wszystkich miastach chodziłem ale nic dalo :/

EDIT:

OK zrobiłem ...

Edytowane przez woombozza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam problem bo gram już dobre 2-3h kilka misji wykonanych a żadne trofea nie wpadają.

Mam wersję angielską , update sciągnięty.......wie może ktoś co może być powodem ?

Edit: Niestety musiałem zaczynać od nowa, jeszcze raz ściagnąłem patch'a i teraz wszystko śmiga jak trzeba :thumbsup:

Edytowane przez vald3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest najwięcej kurtyzan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam przygodę z Ezio ot tak, przez myśl mi nie przeszło nawet, żeby podejmować się prób osiągnięcia w grze platyny - głównym zniechęcającym powodem były piórka i ścienne "mazidła" The Truth ... a tu proszę - jeden rewelacyjny poradnik, w którym wszystko podane "na ciepło" i zbieranie piór tak mnie wciągnęło, że odbiegłam nawet od wątku głównego gry i biegam teraz jak poparzona po miastach i zbieram wszystko :woot: Może się uda zdobyć platinum ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wciągnęło The Truth - w pewnym momencie przechodziłem grę tylko dlatego, żeby dostać się do kolejnych miast/dzielnic i odkryć nowe części układanki i rozszyfrować wiadomości zostawione przez Subject 16. Tak powinno wyglądać zbieractwo w sandboxach. Z piórkami było troszkę gorzej, ale przynajmniej bezproblemowo można było je znaleźć - o wiele przyjemniej niż np. gołębie w GTA4, które mnie koszmarnie irytowały jak je zbierałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piorka zostawilem na sam koniec, bo nie moglem sie oderwac od robienia misji, tak mnie gra wciagnela. Juz nie moge sie doczekac dodatkow, podobno pierwszy ma wyjsc w tym miesiacu, myslicie ze beda dodane takze nowe trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piorka zostawilem na sam koniec, bo nie moglem sie oderwac od robienia misji, tak mnie gra wciagnela. Juz nie moge sie doczekac dodatkow, podobno pierwszy ma wyjsc w tym miesiacu, myslicie ze beda dodane takze nowe trofea?

Bardzo możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny brakuje mi tylko Trophy No-hitter czyli tych 10 kolesi musze najpierw zebrać i zabić ich bez oberwania czy mogę ładować ich po 3 potem kolejnych 3 itd. aż wejdzie mi 10??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny brakuje mi tylko Trophy No-hitter czyli tych 10 kolesi musze najpierw zebrać i zabić ich bez oberwania czy mogę ładować ich po 3 potem kolejnych 3 itd. aż wejdzie mi 10??

Musisz dziesieciu w jednej walce, pobiegaj pozaczepiaj jak juz bedziesz mial dziesiecu stan rzuc bombe dymna, porozwalaj rzuc bombe dowal reszte :P najlatwiejszy sposob gdzie Cie w ogole nie atakuja bo sie dusza:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z messer sandman, robię to za pomocą bomb dymnych, lecz gdy chce w nich rzucić piaskiem, to koleś zadaje normalny cios ręką, WTF! Nie wiem, robię coś źle? Trzymam dłużej po prostu [], czasami robi, czasami nie ? ma ktoś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wogole mozna piaskiem oślepiać?

i czy da sie sprawdzić, które piórka już znalazłem? bo trudno jest potem odróżnić czy już tu byłem i czy zebrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wogole mozna piaskiem oślepiać?

i czy da sie sprawdzić, które piórka już znalazłem? bo trudno jest potem odróżnić czy już tu byłem i czy zebrałem

Jak jesteś bez broni przytrzymujesz kwadrat on zbiera piach i puszczasz wtedy rzuca,a co do piórek to nie wiem ale chyba nie,chyba że ci chodzi o to żeby zobaczyć czyt w danym mieście zebrałeś wszystkie to wchodzisz w DNA i tam są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby rzucać piaskiem trzeba się tego nauczyć w Willi... A dokładnie przed Willą u tego gościa. Tak mi się wydaje...

Edytowane przez crazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crazy, no wow, już dawno się tego nauczyłem, tylko ten łeb Ezio nie chce w nich rzucać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak goni Cię kilku przeciwników, zatrzymaj się, w opcjach broni wybierz "walkę w ręcz", wciśnij L1, żeby wybrać jednego z przeciwników (najlepiej tego, za którym stoi kilku innych) i trzymaj kwadrat.

Można też chyba rzucić bombę dymną i dopiero rzucić piaskiem, wtedy przynajmniej nikt Cię nie uderzy podczas schylania się po piach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poradziłem sobie i z Messer Sandmanem i z tym Sweeperem ;) Przy pierwszym to zaprowadziłem ich do najwęższej uliczki ( było ich ok. 6 ) i rzuciłem piachem. Platynka zbliża się wielkimi krokami, chyba już jutro ją zgarnę, bo ponad 70 piórek mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy do platynki trzeba mieć zebrane wszystkie skarby?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy do platynki trzeba mieć zebrane wszystkie skarby??

Nie, za dużo by było zbierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy do platynki trzeba mieć zebrane wszystkie skarby??

Skarby nie ale piórka juz tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piórka zebrane, teraz musze znow jechać scenariusz (to w sumie dobrze ^^ puszcze sobie 100% włoski dubbing) i zrobić trophy z maszyną latającą.

A odnośnie zabicia 10 przeciwników bez trafienia, to nie mogę zrobić, bo uciekają przy 6 albo 7 pokonanym, a z bombą dymną też uciekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piórka zebrane, teraz musze znow jechać scenariusz (to w sumie dobrze ^^ puszcze sobie 100% włoski dubbing) i zrobić trophy z maszyną latającą.

A odnośnie zabicia 10 przeciwników bez trafienia, to nie mogę zrobić, bo uciekają przy 6 albo 7 pokonanym, a z bombą dymną też uciekają.

Co do 10 przeciwników to może spróbuj ty atakować a nie tylko kontrować ,bo wtedy uciekają :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuje, spróbuje ^^ ale puki co robie fabułe znów żeby tego kopa z półobrotu z powietrza zaliczyć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuje, spróbuje ^^ ale puki co robie fabułe znów żeby tego kopa z półobrotu z powietrza zaliczyć ^^

Najlepsze miejsce do zrobienia tego trofeum to plac św. Marka w Wenecji, bardzo dużo tam jest straży. Polecam też używać ukrytych ostrz, szybciej Ezio eliminuje wrogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×