Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

czy aby zdobyc platynke trzeba grac przez net?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko mam 99 piórek i nie wiem gdzie przegapiłem jedno czy muszę teraz szukać po kolei które przegapiłem ?? ok znalazłem w DNA można było sprawdzić w jakim mieście i gdzie brakuje pióra :)) Dobra wszystko znalezione Platynka Pękła:)

Edytowane przez Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero 2 uzbieralem ale zbytnio nie szukalem koncentruje sie narazie na trophy wpadajacych wmiare rozkrecania sie fabuly

mam cos okolo 37%...84%...

Edytowane przez lemieuxleeds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mam zrobic tropha sweeper powal na ziemie 5 przeciwnikow na raz uzywajac dlugiej broni ??? o jaka bron chodzi ?

mam z tym problem a juz nie duzo mi brakuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz wyszkolić się w walce z użyciem długiej broni, następnie spotkać grupkę przeciwników, w której jeden z nich ma właśnie taką broń, odbierz mu ją, przebiegnij trochę żeby zebrać większą grupkę i powal na ziemię 5 -najlepiej to zrobić jak Cię otoczą wokoło.

Na filmie jest to dobrze pokazane. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem platyne (moją pierwszą ) , ale nie było zbyt trudno. Najgorsze były oczywiście pióra i glyphy. Ogólnie gra jest świetnie zrobiona w porównaniu do swojego poprzednika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie przed chwileczka zgarnalem platynke no fakt trudno nie bylo troche zbierania szukania gierka oczywiscie warta uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy pod koniec gry albo już po jej zakończeniu mapa jest cała dostępna i można sobie swobodnie biegać by zbierać piórka itd czy wszystko musi być w czasie "normalne" rozgrywki? Pytanko czy ktoś z was korzystał z takich przedmiotów z uplaya?zrobiłem sobie konto na uplay ubisofta i np za 30 pkt mogę sobie kupić "You can take possession of the Altaïr Outfit by going to the Outfit section of the Inventory" albo za 40 "Get access to the Auditore Family Crypt by visiting the villa from Sequence 5 onward" to tak ściema czy to działa i czy warto bo w sumie pkt są za free za sam fakt że się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy pod koniec gry albo już po jej zakończeniu mapa jest cała dostępna i można sobie swobodnie biegać by zbierać piórka itd czy wszystko musi być w czasie "normalne" rozgrywki? Pytanko czy ktoś z was korzystał z takich przedmiotów z uplaya?zrobiłem sobie konto na uplay ubisofta i np za 30 pkt mogę sobie kupić "You can take possession of the Altaïr Outfit by going to the Outfit section of the Inventory" albo za 40 "Get access to the Auditore Family Crypt by visiting the villa from Sequence 5 onward" to tak ściema czy to działa i czy warto bo w sumie pkt są za free za sam fakt że się gra smile.gif

Co do drugiej części Twojego pytania to nie odpowiem, bo nie wiem, ale jeśli chodzi o mapkę to tak, po skończeniu gry będziesz mógł spokojnie pozbierać to, czego Ci brakuje smile.gif

Edytowane przez Kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem tą kryptę Auditore i z tego co pamiętam to było trochę skakania jak w kryptach Assasynów i skrzynki z kasą. No i na ścianach są tablice z historią rodziny Auditore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2)

Tak możesz sobie biegać po mapkach i nie ma żadnych ograniczeń bo jak wiesz pewnie zostaną ci jakieś misje poboczne i autorzy gry dali nam możliwość ich skonczenia bo głownym wątku.

Ja piórka i inne żeczy zbierałem po zakonczeniu gry

1)

W polsce uplay raczej nie działa z tego co słyszałem ...

Edytowane przez woombozza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, jak mam zdobyć trofeum Perfect Harmony (Tint your clothes with those colors: Wetland Ebony and Wetland Ivory.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Forli Romagna u szewca kupujesz najpierw jedno wdzianko z opisanych, później drugie, wychodzisz ze sklepu i wpada trofka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Forli Romagna u szewca kupujesz najpierw jedno wdzianko z opisanych, później drugie, wychodzisz ze sklepu i wpada trofka.

Mam polska wersje, i nie wiem jakie to sa kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brązowy i w kolorze kości słoniowej ( biały ? ) ivory to kolor kości słoniowej.

btw następnym razem możesz użyć tłumacza internetowego :)

Edytowane przez Koniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko, jak zdobyć zbroje altaira, gdzies czytalem ze jest schowane w willi, gdzie ono jest i jak się tam dostać, z góry dzięks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko, jak zdobyć zbroje altaira, gdzies czytalem ze jest schowane w willi, gdzie ono jest i jak się tam dostać, z góry dzięks.

Tak, jest schowana w willi, ale żeby ją zdobyć musisz odnaleźć pieczęcie, które są w grobowcach. Dostęp do grobowców będziesz miał przez całą grę, tzn. co jakiś czas będzie do odkryca nowy. Pieczęcie zanosisz do willi i po zebraniu wszystkich zdobędziesz zbroję, tak pod koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jakiś poradników dot. Glyph'ów? szczególnie tych, gdzie z 10 obrazków trzeba wybrać 5... nie mogę sobie z nimi poradzić.

Edytowane przez Fyjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś z Was problemy z trofeami w assassinie? Odkrylem 17 punktow widokowych a nie wpadl mi trofik za 10, do tego zrobilem wszystkie misje dla Lorenzo jakie moglem do 6 sekwencji DNA i tez nie dostalem pucharku za wykonanie 1 misji dla niego :/

Spotkał sie juz ktos z czyms takim czy trafila mi sie po prostu jakas felerna wersja gry? Mam nadziej ze te trofea wpadna... kiedys :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przedwczoraj zdobyłem platynowe trofeum w Assassin's Creed II

Wszystkie trofea wpadały mi bez problemu,za pierwszym razem.

Dodam iż grałem w wersję PL

PS tak w ogóle witam wszystkich Użytkowników forum,portalu ps3site :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadla kolejna, 6 platyna. Latwiutka i przyjemna - 3 dni grania ;d Gre ukoncyzlem juz po raz 2 (pierwszy raz przeszedlem jak jeszcze mialem x36 - i to przed premiera gry ;D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało mi parę trofeów do wbicia z tym że ostatnio mi angielski kuleje

mógł by mi ktoś przetłumaczyć te trofea :

- Street Cleaner (hide 5 dead bodies in a Bale of Hay) nie wiem co to jest Bale of Hay

- Doctor (perform an air assassination in a poisoned NPC) albo robię to źle albo trofek nie chce wpaść

- Show your colours (wear auditore cape in each city)

- Red light addict (spend 5000 florins on courtesans)

i jeszcze taki problem

trofea

- in memory of Petruccio ( collect all the feaders) znalezienie 100 piórek jak dla mnie graniczy z cudem. Jest jakaś mapa na której są one zaznaczone (lub coś co może pomóc je znaleść)

- vitruvain man (unlock all 20 pieces of subject 16's video) no i też jakaś mapa by się przydała czy coś co by mogło pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×