Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Tank możesz mnie dopisać do rezerwy Adrian69PL, 346

Dostępny w każdy termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie boje że nie będzie psn na turniej ale martwi mnie ten zapowiedziany atak :confused:(kto spłodził tych tumanów)

Tank zrób nowy płotek tym razem dla tych którzy uciekają :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale moja drużyna wychodzi na złą drogę współczuje Ci Ron ale mam złą wiadomość ... złamałem kość tuż za kostką u małego palca mam szynę i we wtorek jadę na kontrolę jeśli PSN wróci do czasu mej rekonstrukcji to znajdź kogoś na moje miejsce <_< Bolec nie boli i nawet mogłem nim ruszać ale jak lekarz podsunął mi gaz by nastawić kość to nie mogłem się powstrzymać :) i mam gips :biggrin: Zwolnienie z pracy też :thumbsup: Później sprawdzę czy dam radę trzymać pada w gipsie bo tylko 2 palce są w szynie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To -BubuPN, bubu84pl, 359 za metrowego, a na Kaspra czekamy. Skonaktuj się z Bubu i potwierdź.

Zanim ktoś się podda histerii to niech się zastanowi. Dodajecie sobie w grze przy nikach [PL] bo chyba jesteście dumni z tego. Półtora wieku rozbiorów, wojna i pół wieku komuny nauczyła nasz naród, że nie wolno się poddawać przeciwnościom losu, a niektórzy zachowują się jak rozwydrzeni Amerykanie.

Sorry za ten patetyzm, ale to jest troszkę irytujące.

To chyba akurat nie ma nic do rzeczy, po prostu zaczynają się wakacje, sesja i niektórzy nie wyrobią się w proponowanych terminach, ze względu na obsuwę w działaniu PSN - nie ma misiów pesymistów, bo każdy chce zagrać, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe działania Sony to ciężko przypuszczać, że damy radę wyrobić się w jakichś przyzwoitych terminach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sugeruję zawiesić wszystkie sprawy do momentu,kiedy PSN "powstanie"...a IMO nie stanie się to zbyt szybko (o ile wogóle!).Jak już PSN "stanie" i opanujemy pierwsze momenty euforii,to wtedy sprawy TW (Turnieju Wszechczasów) chyba nabiorą tempa i rumieńców.Na razie wszelakie ustalenia to trochę takie gdybanie,co będzie,jak już będzie.....

... Bolec nie boli i nawet mogłem nim ruszać ...

Wyrazy współczucia z powodu palca!!! Ale jak "Bolec" nie boli i możesz nim ruszać,to palec też się zrośnie!!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem nie ma co grać w piątek jak PSN wstanie np. w piątek rano. Wiadomo, że po takiej przerwie będzie słabo z formą. Z drugiej strony nie ma czasu na przekładanie spotkań... Ahhh te PSN :whistling:

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co grać w piątek jak PSN wstanie np. w piątek rano. Wiadomo, że po takiej przerwie będzie słabo z formą. Z drugiej strony nie ma czasu na przekładanie spotkań... Ahhh te PSN :whistling:

To prawda, ale można jedno upchnąć np. w niedzielę. Jak PSN wstanie to i tak musimy zagrać na próbę więc nie ma mowy o turnieju w ten sam dzien. Tak jak pisał Marqus, zobaczę PSN w telewizorze i będzie szybka reakcja.

Ale na razie minęło tyle czasu, nie ma jak grać, a kilku dowódców nadal nie zgłosiło kilku spraw.

Później sprawdzę czy dam radę trzymać pada w gipsie bo tylko 2 palce są w szynie :pardon:

Z ciekawości oblepiłem sobie dwa palce i zagrałem w singla. Wniosek, nieobecność będzie nieusprawiedliwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na razie minęło tyle czasu, nie ma jak grać, a kilku dowódców nadal nie zgłosiło kilku spraw.

Od kilku dni na forum nie byli wiec moglby im ktos na gg przypomniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie weekend: 13.05 - 15.05, pozostałe OK.

Update:

Zachęcam twardzieli do wpisywania się na miejsce mięczaków.

Ta lista nie zobowiązuje w 100%, można siedzieć w czasie meczy i czekać na ewentualne wezwanie. Jeżeli jakiś zawodnik nie zgłosi się na mecz, a wejdzie za niego rezerwista to automatycznie rezerwista staje się zawodnikiem, a zawodnik-dezerter rezerwistą. Dowódca może po pierwszym meczu rozgrzewającym w razie braku swojego żołnierza dobrać z listy rezerwistów kogoś kto ma najbliższy skill w stosunku do skilla dezertera. Lista jest otwarta cały czas do końca zawodów.

Lista rezerwistów:

-Mrowa, Diff_M4, 724 ( niedostępny 13.05, 10.06 od 23:00 )

-mblot, ablot, 544 ( niedostępny 20.05 )

-servisco2, Servisco2, 532 - brak HS'a!

-radekpower50, radekpower50, 502

-ZupkaMenja, ZupkaMenja, 475 - brak HS'a!

-JPna100-Dave, JPna100-Dave, 472

-portek, portek, 461 ( dostępny online od 23.00 )

-cyra22, mirutermi, 439 - brak HS'a!

-Mistejk, Mistejk, 433 (dostępna tylko 20.05 )

-AskOne, ask_1982, 408 (niedostępny 13.05-15.05

-BubuPN, bubu84pl, 359

-Adrian69PL, Adrian69PL, 346

-Danatiel, Danatiel, 340 ( dostępny tylko 10.06 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Next update:

Zachęcam twardzieli do wpisywania się na miejsce mięczaków.

Ta lista nie zobowiązuje w 100%, można siedzieć w czasie meczy i czekać na ewentualne wezwanie. Jeżeli jakiś zawodnik nie zgłosi się na mecz, a wejdzie za niego rezerwista to automatycznie rezerwista staje się zawodnikiem, a zawodnik-dezerter rezerwistą. Dowódca może po pierwszym meczu rozgrzewającym w razie braku swojego żołnierza dobrać z listy rezerwistów kogoś kto ma najbliższy skill w stosunku do skilla dezertera. Lista jest otwarta cały czas do końca zawodów.

Lista rezerwistów:

-Mrowa, Diff_M4, 724 ( niedostępny 13.05, 10.06 dostępny od 23:00 )

-mblot, ablot, 544 ( niedostępny 20.05 )

-servisco2, Servisco2, 532 - brak HS'a!

-radekpower50, radekpower50, 502

-ZupkaMenja, ZupkaMenja, 475 - brak HS'a!

-JPna100-Dave, JPna100-Dave, 472

-portek, portek, 461 ( dostępny online od 23.00 )

-Critterrs, Critters_PL, 441

-cyra22, mirutermi, 439 - brak HS'a!

-Mistejk, Mistejk, 433 (dostępna tylko 20.05 )

-AskOne, ask_1982, 408 (niedostępny 13.05-15.05)

-BubuPN, bubu84pl, 359

-Adrian69PL, Adrian69PL, 346

-Danatiel, Danatiel, 340 ( dostępny tylko 10.06 )

-Kooba, Kooba, 178

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram jako zastepce Bartez9999

Dzięki! Jeszcze kolega wegiel, pobudka!

No i panowie dowódcy którzy nie obliczyli wspólnej dostępności drużyny poza piątkami. Do roboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jeszcze kolega wegiel, pobudka!

No i panowie dowódcy którzy nie obliczyli wspólnej dostępności drużyny poza piątkami. Do roboty!

To ja wyjde przed szereg i powiem, ze zawsze moge grac :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wyjde przed szereg i powiem, ze zawsze moge grac :thumbsup:

Przywracasz mi wiarę w ludzi i lejesz miód na moje serce! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątki raczej każde mógłbym grać, reszta tygodnia nie wiadomo. Jeszcze napisze jak sie dogadam z moim składem, który jest w budowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie, jak już wspomniał Bas, warto byłoby brać pod uwagę scenariusz z krótszym terminem rozgrywek? Jak to wygląda od technicznej strony - musimy zmniejszyć liczbę drużyn a co za tym idzie zrobić przemieszanie w składach? Może warto się nad tym scenariuszem zastanowić odpowiednio wcześniej (czyli teraz) aby w ostatniej chwili nie wprowadzać zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zły pomysł...Kolejne duże zmiany i kolejne zamieszanie w ustaleniach - ale to decyzja tanka :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko głośno myślę. Obawiam się tego co Bartek - że na koniec turnieju zostanie polowa uczestników bo reszta ma wakacje/sesje/inne zajęcia.

Niestety PSN sprawiło nam niespodziankę więc być może trzeba odpowiednio zareagować aby takiej sytuacji uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za pomysłem Holka i Basa,ale decyzja należy oczywiście do Tanka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po to mamy chyba rezerwistów, jak ktoś się wykruszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że rezerwistami nie uzupełnimy 1/3 drużyn. Poza tym rezerwista jak sama nazwa wskazuje ma być rezerwą a nie regularnym graczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spojrz na rezerwistow. Jeden po 23 dostepny, drugi w okreslonym terminie. To nie sa tacy 100% day'n'night ready to fight rezerewisci. Kazdy ma jakies tam ograniczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość druzyn zmniejszymy tylko jeżeli nastąpi masowy exodus. Jeżeli będzie ilość taka jak jest będziemy się posiłkować dodatkowym dniem np. niedzielą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości oblepiłem sobie dwa palce i zagrałem w singla. Wniosek, nieobecność będzie nieusprawiedliwiona.

:thumbsup:

Czy w taki sposób sobie je oblepiłeś ?

sdc15378.jpg

Szyna blokuje kciuka by doszedł do analoga ale poćwiczę :thumbsup:

sdc15379.jpg

Pozdrawiam weterynarza który mnie składał w Sligo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok spokojnie <_< Od takich sytuacji i pomysłów jest Tank :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×