Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

mecz był zacięty wpadłem w rozpacz gdy na arice w drugim meczu wygrywaliśmy 30-0 a przeciwna drużyna miała wszystkie flagi. 0 ciągło się z 2 minuscare.gif

tylko jedno zastrzeżenie jak się zapisał bartek_1997 to niech on gra a nie jego brat jawor_pol thumbsup.gifbo tu był przekret skillowy a pisze o tym bo mnie wkurzyła koncowa wiadomośc od bartka (myślałem że lepiej zagracie) wiesz jawor jak by grał twój brat to byśmy lepiej zagralidry.gif

Po pierwsze to grał mój brat, a po drugie skillowo to w tej chwili jest lepszy.

Jedynie co taktyka jest zaczerpnięta z moją pomocą z TNT :whistling:

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to grał mój brat, a po drugie skillowo to w tej chwili jest lepszy.

ha ha ha chyba zapomniałeś o wczorajszej wiadomości wiec nie ściemniaj moje zapytanie było czy to ty grasz czy twoj brat

116991e8.jpg

nie ładnie kłamacdry.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak oburzyłeś się wczoraj, że ja mam grać to zrezygnowałem z tego. Gra mój brat i tak zostaje do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak oburzyłeś się wczoraj, że ja mam grać to zrezygnowałem z tego. Gra mój brat i tak zostaje do końca.

wkurzyłes mnie ostatnią wiadomością (że myślałes że lepiej zagramy) ja dla mnie zrobiłes przekręt skillowy ja mogłem też wejśc na mojego brata konto jak by mi podał hasło i miec niższy skillthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem, ale tego nie robię. A co do wiadomości to nie ode mnie. Chcesz to wejdź na PSN i wytłumacz to sobie z moim bratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem, ale tego nie robię. A co do wiadomości to nie ode mnie. Chcesz to wejdź na PSN i wytłumacz to sobie z moim bratem.

jak do mnie to grałeś ty jawor a nie twój brat łoiłeś nam dupy jak chciałeś takie coś nie robi koleś który ma k/d ratio 1,34 i widac w histori

http://bfbcs.com/stats_ps3/BARTEK1997_PL/history kiedy ty grasz na jego koncie a kiedy on . wkopałeś się wiadomoscią do mnie a teraz się możesz tłumaczyc że ostatecznie grał twój brat grał. ja ci nie wierze i tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do mnie to grałeś ty jawor a nie twój brat łoiłeś nam dupy jak chciałeś takie coś nie robi koleś który ma k/d ratio 1,34 i widac w histori

http://bfbcs.com/sta...1997_PL/history kiedy ty grasz na jego koncie a kiedy on . wkopałeś się wiadomoscią do mnie a teraz się możesz tłumaczyc że ostatecznie grał twój brat grał. ja ci nie wierze i tyle w temacie

Po jakiej historii, nie gram nigdy na jego koncie, ewentualnie z nim jak już.Nie będę się kłócił, nie chce żadnych problemów, więc gra mój brat i tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakiej historii, nie gram nigdy na jego koncie, ewentualnie z nim jak już.Nie będę się kłócił, nie chce żadnych problemów, więc gra mój brat i tyle w tym temacie.

ha ha twój brat dostał super ręce i z ogólnego kd 1,3... nagle gra na poziomie ponad 3 kd haha ahhaaarofl.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie kontynuować tego Ping-Ponga na PW?

ja już nie mam nic do powiedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sprawa bo jest mi obojętne z kim gram ale.... Przyjacielu Jawor.... Tak się składa że graliśmy razem w składzie na jednym z "Polskich" serwerów przyłączyłem się do was przez przypadek,.... Tłumaczyłeś tam jednemu ze swoich kolegów: "zagram w tym turnieju na koncie mojego brata bo ma niższego skila i przydzielą mi lepszych do drużyny ". Pomyślałem wtedy "co za q.wa" po czym wyszedłem z tego składu... Piszę to po to żebyś nie wciskał ludziom kitu że to przez przypadek i wogule jednorazowo bo brat akurat nie mógł... Zrobiłeś to z pełną premedytacją.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem grać przyznaje to, ale po wczorajszym stwierdziłem, że nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłeś tam jednemu ze swoich kolegów: "zagram w tym turnieju na koncie mojego brata bo ma niższego skila i przydzielą mi lepszych do drużyny ".

Nie będę tego rozstrzygał ponieważ nie jestem w stanie tego zrobić i niestety nie ma pewności czy za padem siedzi babcia Gienia, czy miś Uszatek, ale jedno wiem. Wolę człowieka z niskim skillem, ale uczciwego i fajnego towarzysza do gry niż wyskillowanego cwaniaka.

Wczoraj graliśmy z drużyną K i mieliśmy tylko 4 osoby w drużynie, więc drużyna K proponowała nam odstąpienie jednego zawodnika żeby był równy mecz. W mojej głowie już się rodzi ranking fair-play i pewnie w głowach innych też, bo jak się to ma do wiadomości na koniec meczu "myślałem, że lepiej zagracie"? Co to ma być? Bo na przejaw troski raczej nie wygląda.

Wierzę, że wygra drużyna najlepiej zorganizowana i żadne kombinacje temu nie przeszkodzą, a resztę ocenią ludzie i zostanie to w ich głowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dzisiejsze te sparingi zaczniemy wczesniej? W koncu dzisiaj final LM wiec mozna by pograc z przerwa na meczyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to coś tu jest nie tak chyba :confused: Tank musisz się zastanowić nad całą sytuacją. Tak się konczy granie kilku osób na jednym koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to coś tu jest nie tak chyba :confused: Tank musisz się zastanowić nad całą sytuacją. Tak się konczy granie kilku osób na jednym koncie

Raczej nie będziemy wysyłali do domów graczy policji na czas meczu.

Życie nie raz pokazało mi, że oliwa prędzej czy później na wierzch wypłynie. Jak ktoś chce tracić reputację w imię jakiegoś tam turnieiku który miał być z założenia zabawą to ja mu tego nie jestem w stanie zabronić.

Ludzie grają ze sobą na codzień i w sumie taki turniej niektórym nic nie wnosi, ale jest jedna mała różnica. Grając ze znajomymi niby walczymy z przeciwnikami, ale jest to na 50%. W turnieju staramy się na 100% i to w moim przekonaniu jest fajna odskocznia. Tak od czasu do czasu dać z siebie wszystko żeby był fajny meczyk na poziomie.

Jak ktoś chce nie mieć możliwości kiedyś tam znowu się zapisać to voila!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia historia mnie zabiła.Miejmy nadzieje,że obejdzie się bez kontroli antydopingowej.

Do dobrej zabawy potrzebne jest to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za karę bym wykluczył i Bartka i jawora by była to nauczka bo gdyby napisał odrazu że chciał zacwaniaczyc ale stwierdził że chu..wo się zachowa i odpuścił to spoko ale pisać 4 posty że to nie on grał tylko mówił taktykę TNT , a jak już się 2 dowody na jego wałka znalazły to wielce już tak nie zrobi ? sorry ale jak dla mnie to żenada i dziecinada . Ba to ja mogłem ugadać się z DJ by przyjechał do mnie za mnie grac bo mam rękę złamana i jak wygramy to tylko dokupimy 1 egzemplarz gry i będzie git majonez ? Fakt Tank ustawił mecze tak że gips mi zdejmą ale jak się zapisywałem na turniej to nie wiedziałem kiedy go zdejmę . Wsumie nie będę z siebie robić kozła ofiarnego ale myślałem że będzie obiektywna decyzja ...

To tylko moja opinia i nie mam zamiaru tu robić wojny domowej :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

... ale myślałem że będzie obiektywna decyzja ...

Nie ma takiego pojęcia "obiektywna decyzja". Decyzje są autorytatywne lub większościowe.

Ty byś zrobił tak, a Franek tak, a Józek jeszcze inaczej. Moje stanowisko już wyjaśniłem, nie będę tutaj robił sądów kapturowych pomimo, że potępiam takie zachowania!

I jeszcze jedno. Rozpisałem sparringi między innymi po to żeby uniknąć takich sytuacji. Po to żeby ludzie się dotarli, poznali swoje głosy, odpadli ci co im się nie chce itd. Na to Holek napisał, że ludzie narzekają, że jest za dużo grania i prawie nikt nie zaprzeczył.

Sorrrry ludzie, albo rybki, albo awarium...

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, rany...znów się syf zaczyna robić. A miało być z założenia odwrotnie. Mieliśmy się zbliżyć, poznać lepiej i polubić. Po to Tank zabrał się za organizowanie tego turnieju (z niemałym trudem). Mam propozycję: zostawmy to. "Koń jaki jest każdy widzi" Niech każdy z nas oceni sytuację na swój sposób, rozważy według sumienia i....zamilknie. Bo jak znów zaczniemy się obrzucać błotem...to koniec. Z turnieju zrobi się bezwzględna wojna przy użyciu wszelkich dozwolonych i niedozwolonych środków, a pozostanie...? Tyko niesmak..... i oczywiście BF3 za darmo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Rozpisałem sparringi między innymi po to żeby uniknąć takich sytuacji. Po to żeby ludzie się dotarli, poznali swoje głosy, odpadli ci co im się nie chce itd. Na to Holek napisał, że ludzie narzekają, że jest za dużo grania i prawie nikt nie zaprzeczył.

Sorrrry ludzie, albo rybki, albo awarium...

A co do tego mają sparingi? Jak ktoś będzie chciał oszukać to i tak oszuka, a dłuższe przeciąganie turnieju jeszcze gorzej by zaszkodziło.

Myślę, że coś powinno zostać zrobione w tej kłopotliwej sprawie, bo jedna strona może czuć się oszukana(a może i nawet dwie).----

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coś powinno zostać zrobione w tej kłopotliwej sprawie, bo jedna strona może czuć się oszukana(a może i nawet dwie).----

Na jakiej podstawie? Czytałeś w ogóle dyskusję? Mam wywalić Bartka na podstwie tego, że Jawor opowiadał, że będzie grał na jego koncie? Pokaż mi jeden dowód, że tak było!

A jak jutro ktoś napisze, że będzie grał na koncie IBasa to będę miał Ciebie wywalić? Słyszałeś pojęcie domniemanie niewinności?

A może ktoś się wypowie z zespołu E? Przyzna, że był przekręt i oddamy walkowerem zwycięstwo drużynie A?

Chłopie ogarnij trochę, bo ja bez dowodów żadnych wyroków ferował nie będę!

A co do tego mają sparingi? Jak ktoś będzie chciał oszukać to i tak oszuka, a dłuższe przeciąganie turnieju jeszcze gorzej by zaszkodziło.

Nie mieszaj pojęć. Jakie przeciąganie turnieju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tutaj to widzę fantaści. Ktoś powiedział, że ktoś napisał, że brat wujka od strony ojca grał zamiast kolegi A. Wywalić kolegę A z turnieju.

Mam pomysł, opłacę sowicie pana TheRussianBadger, żeby grał za mnie w turnieju. Bójcie się! :cool:

(notka o charakterze stricte humorystycznym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga panowie zamykamy temat wynik był 2-2

szanuje gracza jawor_pol za to że jest lepszy ode mnie wczoraj dużo się nauczyłem dzieki temu turniejowi poznałem wspaniałych graczy z którymi gram pozdrawiam

i proszę zostawcie ten tematthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód numer

1. Fotka DJ post nr 1352 strona 68

2. post jawora nr 1353 strona 68

3. post nr 1361 strona 69

4. post jawora ,, Miałem grać przyznaje to, ale po wczorajszym stwierdziłem, że nie zagram. '' nr 1362 strona 69

Dlaczego Bartka wywalić ? To chyba wyjaśnia post nr 1361 ,, mniejszy skill na koncie Bartka a na padzie jawor ''

Tank gratulacje za organizację , ten turniej jest dla fun-u mimo nagród dla zwycięzców ale oby taka sytuacja się nigdy nie powtórzyła . To nie jest Twoja wina :thumbsup:

:thumbsup: A teraz Barca vs Man Utd

obstawiam 3:1 dla BARCY !

Miłego dnia i ciach bajera o klonach :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×