Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

@ Tank

Co myslisz zeby w jednym z postow w tym temacie, w ktorym tylko Ty piszesz dac namiary na ten kanal IRCowy co wrzucil wczoraj Kill? Osobiscie mysle ze moze sie przydac w kwestiach dogadywania sie w jakis tematach... A w najgorszym wypadku do nauki laciny kuchennej przez Tomka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wróciłem z czterodniowego relaksowania się na Mazurach i co widzę? Totalny rynsztok. Panowie, wstyd mi za was wszystkich! Powiem szczerze: nie mam już nawet ochoty grać w tym turnieju. Gdyby była opcja bezbolesnego wymiksowania się z turnieju to z chęcią bym z niej skorzystał. Nie chcę jednak zostawiać chłopaków ze swojej drużyny na lodzie i będę się musiał jakoś przemęczyć.

Naprawdę wstyd mi za was..

Tank - co z zastępstwem za vessariusa? Masz dla nas kogoś czy mamy grać w 5?

Aha, ja tam na żaden kanał IRCowy czy jeszcze jakieś inne wymysły zaglądał nie będę. I tak już za dużo czasu poświęcam na czytanie bzdur i kłótni. Z dowódcą przeciwnej drużyny kontaktuję się przez forum albo PSN.

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z czterodniowego relaksowania się na Mazurach i co widzę? Totalny rynsztok. Panowie, wstyd mi za was wszystkich! Powiem szczerze: nie mam już nawet ochoty grać w tym turnieju. Gdyby była opcja bezbolesnego wymiksowania się z turnieju to z chęcią bym z niej skorzystał. Nie chcę jednak zostawiać chłopaków ze swojej drużyny na lodzie i będę się musiał jakoś przemęczyć.

Naprawdę wstyd mi za was..

Zaczyna mnie to mierzić. Od początku nic Ci nie pasuje i wszystko jest źle. Najpierw nie pasował Ci system punktowania, a jak wprowadzono skille za którymi głosowałeś to miałeś obiekcje czy to będzie sprawiedliwe. Cały czas masz coś do zarzucenia i cały czas deprecjonujesz decyzje i zachowania ludzi. A teraz jeszcze na koniec obrażasz ludzi, a na wszelki wypadek tak żeby nie było wiadomo kogo.

Napisałeś, że ludzie narzekali. Nie wiem co to znaczy ludzie i ilu tych ludzi i pod czym wpływem itd. Ale zbyt dużo mnie to wszystko kosztuje czasu i nerwów jeżeli ma się odbyć tylko po to żeby unieszczęśliwiać innych.

Dalatego proszę zainteresowanych. TAK lub NIE.

Ciągnąć czy wyjebać w kosmos. Od teraz liczę głosy do środy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak zazdroszcze ze sie tak fajnie bawicie. Widzowie licza na jakies opisy meczow a nie 4:0-2:2 :-)

Tank gratulacje i nie poddawaj sie . :thumbsup:

Ja niestety musze polozyc pociechy spac zeby moc ps3 odpalic. Takze jak ktos kiedys bedzie organizowal turniej dla nocnych markow to poprosze w godzinach 22-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tank: spokojnie, teraz to już nie ma co się bawić w żadne głosowania.

Malkontentom jak coś się nie podoba, to krótka piłka: nie grajcie, droga wolna, drużyna przeciwna wygra walkowerem. Nie ma proszenia, nie ma cudowania, zwłaszcza teraz, kiedy mecze się już rozpoczęły i terminy są już wyznaczone. Nie mamy po 10 lat, żeby się na każdą jedną rzecz obrażać i kręcić nosem, jak małe dzieci.

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Rozegrać to co ma być rozegrane. Jak widać można pograć bo parę meczy się obyło. Nie przerywajcie tego bo zabawa jest przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przerywajcie tego bo zabawa jest przednia.

No właśnie wygląda na to, że nie dla wszystkich. Policz jaki jest stosunek postów z narzekaniem i deprecjonowaniem do postów z wyrazami entuzjazmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie to mierzić. Od początku nic Ci nie pasuje i wszystko jest źle. Najpierw nie pasował Ci system punktowania, a jak wprowadzono skille za którymi głosowałeś to miałeś obiekcje czy to będzie sprawiedliwe. Cały czas masz coś do zarzucenia i cały czas deprecjonujesz decyzje i zachowania ludzi. A teraz jeszcze na koniec obrażasz ludzi, a na wszelki wypadek tak żeby nie było wiadomo kogo.

Napisałeś, że ludzie narzekali. Nie wiem co to znaczy ludzie i ilu tych ludzi i pod czym wpływem itd. Ale zbyt dużo mnie to wszystko kosztuje czasu i nerwów jeżeli ma się odbyć tylko po to żeby unieszczęśliwiać innych.

Dalatego proszę zainteresowanych. TAK lub NIE.

Ciągnąć czy wyjebać w kosmos. Od teraz liczę głosy do środy!

Tank: to zachowaj" zimną" głowę, ja jestem na TAK

holis: pod rozwagę "Trudno jest żyć z ludźmi, bo takie trudne jest milczenie." Fryderyk NietzscheTo rzekł Zaratustra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wygląda na to, że nie dla wszystkich. Policz jaki jest stosunek postów z narzekaniem i deprecjonowaniem do postów z wyrazami entuzjazmu.

No to jak im się nie podoba, to niech sobie wyjdą na spacer z psem, przeglądną klaser albo cokolwiek... Ktoś ich zmusza do grania w tym turnieju? Ja myślałem, że robimy to, bo lubimy grać w BC2, że jest to dla nas frajda. No ale nie wiem, może jakiś dziwny jestem.

Teraz, jak już jest wszystko zaplanowane i rozpoczęły się mecze, to ludziom się zebrało na narzekanie. Dajcie grać innym (tym, którzy cenią dobrą zabawę) w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@robaqira1

Żaden ze mnie Nietzsche a mówiłem o tym kilka stron temu (str 69).

Jestem na TAK.

(Tank, szacun)

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy gramy :thumbsup: 5:0 na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez jeszcze 2 mecze musze zremisowac :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5:0 na tak

Jeżeli się wynik nie zmieni na niekorzyść, a ktoś będzie miał odruch wymiotny na widok turnieju lub jego uczestników to mam prośbę, niech się po prostu wypisze i daruje sobie swoje epatowanie tym stanem trawienno pokarmowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jestem na tak :) tym bardziej że wczoraj patrzyłem jak odbywa się meczyk bo jedną runde grał mój brat Diff_M4 walczył przeciwko danatielowi , znaleziątko , mafia michał(chyba) i jeszcze kilku innym :) szczerze mówiąc to przeraził mnie poziom jaki prezentują gracze (ja jestem na to za słaby ;p)ale nie moge sie już doczekać kiedy będzie pierwszy meczyk teamu H bo pięknie wygląda walka wszystkich z którymi ma się jakiś kontakt na forum mniej więcej się zna tych ludzi na ile można to zrobic poprzez forum :) i zacięta walka o każdy punkt.Pozdro i nie róbcie kwasu kiedy rozgrywki już są w toku.I co do recenzji meczy to też jestem za :) jedna osoba z drużyny mogłaby napisać pare zdań jak przebiegała rozgrywka ;] bedzie więcej materiałów do dobrania taktyki:D;p

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Drogi, od początku skoro mnie tak zjebałeś:

1.

Najpierw nie pasował Ci system punktowania, a jak wprowadzono skille za którymi głosowałeś to miałeś obiekcje czy to będzie sprawiedliwe.

Nie nie pasował mi tylko uważałem (zresztą nie tylko ja), że skill level będzie lepszy. Sam chciałeś poznać nasze opinie więc przedstawiłem swoją. Było nad tym głosowanie chyba nawet więc w czym widzisz problem? Jak zostały ustalone składy to zażartowałem, że system jest do dupy. I tyle. Nadal jednak uważam, że to najbardziej obiektywne dobierać właśnie w ten sposób.

2.

Cały czas masz coś do zarzucenia i cały czas deprecjonujesz decyzje i zachowania ludzi. ..... Napisałeś, że ludzie narzekali. Nie wiem co to znaczy ludzie i ilu tych ludzi i pod czym wpływem itd.

Domyśl się jacy ludzie skoro powiedziałem to po pierwszym meczu sparingowym, to chyba nie jest takie trudne. I powiedz mi może co jeszcze 'deprecjonuje', tylko poprzyj to faktami albo więcej nie próbuj mi wmówić czegoś, czego nie robię.

3.

A teraz jeszcze na koniec obrażasz ludzi, a na wszelki wypadek tak żeby nie było wiadomo kogo.

Czytam te wasze kłótnie i owszem - wstyd mi za was. Złapcie trochę dystansu to może zrozumiecie o co mi chodzi.

5.

Ale zbyt dużo mnie to wszystko kosztuje czasu i nerwów jeżeli ma się odbyć tylko po to żeby unieszczęśliwiać innych.

Dalatego proszę zainteresowanych. TAK lub NIE.

Ciągnąć czy wyjebać w kosmos. Od teraz liczę głosy do środy!

Tank, powiem Ci jedno: WYLUZUJ! Chyba za bardzo się tym wszystkim przejmujesz i reagujesz zbyt emocjonalnie. Ja po 4 dniach przerwy czytam co tu się dzieje i ręce mi opadają. Atmosfera jest co najmniej jak przed ustawką kiboli. Dlatego opad ze mnie entuzjazm.

Uważam, że turniej powinien się odbyć, czyli jestem na TAK, ale niestety udział w nim nie będzie dla mnie wydarzeniem, na które czekam z niecierpliwością. A chciałem żeby tak było.

I prośba do Ciebie: jak przeczytasz mojego posta to nie odpisuj od razu. Wypij browara, zjedz kolację, wyjdź na spacer z psem. I jeżeli dalej będziesz chciał mi coś odpisać to zrób to dopiero wtedy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłaby nawet relacja wideo z wczorajszego meczu, ale niestety komputer się nam wczoraj wieczorem zbuntował i w związku z tym nic się nie nagrało.

Za to należy przyznać, że mecz był bardzo fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłaby nawet relacja wideo z wczorajszego meczu, ale niestety komputer się nam wczoraj wieczorem zbuntował i w związku z tym nic się nie nagrało.

Za to należy przyznać, że mecz był bardzo fajny :)

Szkoda, ze nie bedzie relacji z pierwszej rundy na WP. Zdecydowanie najbardziej wyrownany mecz z ogromnymi zwrotami akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłaby nawet relacja wideo z wczorajszego meczu, ale niestety komputer się nam wczoraj wieczorem zbuntował i w związku z tym nic się nie nagrało.

Za to należy przyznać, że mecz był bardzo fajny :)

Uuuuuu.

A liczyłem, że będę na krótką chwilę na YT-ie :tongue:

Nawet w sytuacji jak mnie "zawodowcy" maszynują :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank, powiem Ci jedno: WYLUZUJ! Chyba za bardzo się tym wszystkim przejmujesz i reagujesz zbyt emocjonalnie.

Dziwisz się? Może za dużo w to serca wkładam, ale ja inaczej nie potrafię pracować. Zawsze jak coś robię, to staram się na maxa i pewnie dlatego dostaję pochwały z całego świata za to co robię na codzień. Tak mam i zmieniał tego nie będę. Nie uważam też siebie za alfę i omegę, wiele razy przyznawałem, że pomysły innych były lepsze i zmieniałem swoje zdanie.

Ale wczoraj było jak było i dobrze, że jakoś się to skończyło. Dzisiaj natomiast Twój wpis był po prostu już NIEPOTRZEBNY! Trup już leży w grobie, a Ty go wykopujesz, a to niczemu nie służy. Trzeba było swoje przemyslenia już dzisiaj zostawić dla siebie.

Nie traktuj tego jak zjeby, ale dobrze by było żebyś pisząc posta zastanowił się czy chcesz to przeczytać co piszesz wkładając tyle pracy co ja.

A jakim to będzie dla Ciebie wydarzeniem to opowiesz wszystkim po zakończeniu, wtedy wysłucham każdej opinii bez komentarza z mojej strony.

Tank - co z zastępstwem za vessariusa? Masz dla nas kogoś czy mamy grać w 5?

Jutro wieczorem Mistejk obiecała dać odpowiedź czy da radę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z rezerwistą dla G na piątek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak :) tym bardziej że wczoraj patrzyłem jak odbywa się meczyk bo jedną runde grał mój brat Diff_M4 walczył przeciwko danatielowi , znaleziątko , mafia michał(chyba) i jeszcze kilku innym :) szczerze mówiąc to przeraził mnie poziom jaki prezentują gracze (ja jestem na to za słaby ;p)ale nie moge sie już doczekać kiedy będzie pierwszy meczyk teamu H bo pięknie wygląda walka wszystkich z którymi ma się jakiś kontakt na forum mniej więcej się zna tych ludzi na ile można to zrobic poprzez forum :) i zacięta walka o każdy punkt.Pozdro i nie róbcie kwasu kiedy rozgrywki już są w toku.I co do recenzji meczy to też jestem za :) jedna osoba z drużyny mogłaby napisać pare zdań jak przebiegała rozgrywka ;] bedzie więcej materiałów do dobrania taktyki:D;p

Dowódcy powinni napisać swoje odczucia tak jak zrobili to Ci którzy już mecze rozegrali :thumbsup: Jutro mi gips zdejmują i nie mogę się doczekać pierwszego meczu z niesztywną ręką . I oczywiście spotkania z drużyną holka_ :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up, up

A to rozmnożyły im się konsole? Danatiel też gra w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×