Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

bronz.png 111 Meters a Second / 111 metrów na sekundę bronze.png

Czy ktoś może mi powiedzieć jakim samochodem najlepiej jest to zrobić w trybie szybka gra? Znalazłem już tor z prostą 5700m

Jeśli robisz platynę to i tak musisz ukończyć licencję specjalne i tak.

Tam masz Vettela, w którym zrobisz to od ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abarth500

a ja nie mogę przejsc rajdu zwlaszcza szutrowego inne jakoś zaliczone tylko najlepszy szutrowy i loeba i vettala nie moge przejść,

zamieszczam tu ciekawy przypadek dachowania

a jeśli chodzi o puchar maksymalny przebieg to spotkałem corvette c1, mazde carol, garbusa oraz któregoś dodge'a z takimi przebiegami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie trofeum "Złoty standard".

Zostało mi do zrobienia kilka wyścigów z klasy zawodowej i wytrzymałościowej. W poradniku jest napisane, że aby zdobyć to trofeum wystarczy ukończyć zawody tylko w jednym trybie (A-Spec, lub B-Spec). Pytanie, czy zawody muszą być ukończone serią? Tzn. cała klasa wyścigów musi być zrobiona w jednym trybie czy kilka zawodów w A-Spec, a kilka w B-Spec? Bo np. pucharek za ukończenie serii wyścigów np. klasy amatorskiej wpada tylko wtedy gdy mamy skończone wszystkie wyścigi w A-Spec, lub wszystkie w B-Spec. Mając zaliczonych kilka w A-Spec, a resztę w B-Spec pucharek nie wpadł. Ciekawi mnie czy do trofeum "Złoty standard" też są takie wymogi.

Edytowane przez lukasz93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to nie wiem, bo zawszę robiłem najpierw całe A, a potem dopiero B jak nie chciało mi się grać, to puszczałem boty.

Na moje oko trzeba zrobić całą serię, żeby wpadł pucharek. Osobno tu i osobno tu raczej się nie zaliczy.

Bo potwierdzeniem zaliczenia jest nie tylko pucharek, ale też kupon na samochód. Zarówno za A i B dostajesz, także warto robić oba.

Poza tym i tak będziesz musiał levelować te boty potem, więc tak czy siak będziesz je puszczał.

No i tryb Endurace posiada już możliwość robienia save'a podczas wyścigu, także nie jest tak źle już z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiepsko to widzę. W A-Spec mam zrobione praktycznie wszystko, prócz kilku zawodów z klasy wytrzymałościowej w tym dwóch 24h. W B-Spec za to kończę klasę wytrzymałościową, a z poprzednich klas mam porobionych tylko kilka zawodów (tych które dawały najwięcej kasy). Wolę już wszystko robić w B-Spec niż jechać 2x 24h :wacko: Nawet z przerwami to jest jednak 48h przy konsoli na żmudnej jeździe w kółko...

Dziś mój kierowca powinien skończyć całą klasę wytrzymałościową. Oby wpadł upragniony złoty pucharek :rolleyes:

Edytowane przez lukasz93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum, szukalem topica o jakis drift pokojach w polsce ale nic takiego nie znalazlem wiec pytanko macie moze jaki server na ktorym sa glownie polacy ?? jak ktos ma to mam prosbe zeby mnie dodal moj nick to toldihcb i ja sie dolacze, z gory bym byl wdzieczny elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bronz.png  111 Meters a Second / 111 metrów na sekundę bronze.png

Czy ktoś może mi powiedzieć jakim samochodem najlepiej jest to zrobić w trybie szybka gra? Znalazłem już tor z prostą 5700m

veyron dzierży tytuł najszybszego auta świata więc tym zrobisz spokojnie na nocnym torze nie pamiętam jak sie nazywa.  red bul tak ale to neie frajda ;) ja dostałem veyrona za coś tam , to zobaczyłem ile będzie max km/h i trofeum samo wpadło.  tym bardziej że w tunelu aerodynamicznym miałem ponad 450

Edytowane przez Caparzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veyron dzierży tytuł najszybszego auta świata więc tym zrobisz spokojnie na nocnym torze nie pamiętam jak sie nazywa. red bul tak ale to neie frajda ;) ja dostałem veyrona za coś tam , to zobaczyłem ile będzie max km/h i trofeum samo wpadło. tym bardziej że w tunelu aerodynamicznym miałem ponad 450

Ja tam swoje wbilem Nascarem na Daytonie, to wiec jak sie nie da przez szybka gre ? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby dostać trofeum za ukończenie wyzwania Vettela potrzebuje zrobić złoto czy wystarczą bronzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to wystarczą medale brązowe. Ale i tak do platyny musisz zrobić na złoto.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę lamersko :P ale mam mały problem z trofikiem za ukończenie klasy początkującej. Ukończyłem wszystkie wyścigi w tej klasie ale trofik nie wpadł. (wszystko na złoto - 2 na srebro), I tak -> wchodząc do klasy początkującej mamy 9 okien z poszczególnymi wyscigami i na każdej jest puchar (za ukończenie), za wyjątkiem "World Compact Car Race" co dziwne bo w tej klasie wszystkie 3 wyścigi ukończyłem na złoto. Coś ewidentnie jest nie tak, ale nie wiem co, czy mógłby Ktoś coś mi podpowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś mistrzostwa, czy tylko pojeduńcze wyścigi?

Opanowane ;)

Dzięki za pomoc :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem kilka filmików własnej roboty. Moje własne przejazdy.

Nagrałem to co uważam za najtrudniejsze w całej grze, jak coś potrzebujecie jeszcze to dajcie znać, bo może mam replay do tego.

W razie czego mogę się poświęcić i spróbować coś specjalnie nagrać ponownie.

Vettel - Nurb:

http://goo.gl/RV0Wm

Vettel - Monza:

http://goo.gl/jlWS5

Vettel - Suzuka:

http://goo.gl/1Nlgs

Grand Tour - Eiger Nordwand - Alfa 8C:

http://goo.gl/oCgTJ

IC-10 Licencja - Rome City Course:

http://goo.gl/DXMrD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w tej grze jest chyba jedną z najbardziej wymagających ze wszystkich gier na PS3. Podobno jeszcze Wipeout ma podobnej trudności. Na prawdę 400-500h na zdobywanie i dążenie do zdobycia trofeów to masa zabawy, nerwów i próby wytrzymałości. Większość trofeów myślę, że bym zdobył ale ten Vettel i wszystko na złoto chyba mnie przerasta. Zresztą Vettel na padzie to praktycznie niewykonalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem kilka filmików własnej roboty. Moje własne przejazdy.

Nagrałem to co uważam za najtrudniejsze w całej grze, jak coś potrzebujecie jeszcze to dajcie znać, bo może mam replay do tego.

W razie czego mogę się poświęcić i spróbować coś specjalnie nagrać ponownie.

Vettel - Nurb:

http://goo.gl/RV0Wm

Vettel - Monza:

http://goo.gl/jlWS5

Vettel - Suzuka:

http://goo.gl/1Nlgs

Grand Tour - Eiger Nordwand - Alfa 8C:

http://goo.gl/oCgTJ

IC-10 Licencja - Rome City Course:

http://goo.gl/DXMrD

Dzięki, przyda się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby mi wyjasnic jak zdobyc trofeum The Air of Experience/Aura Doswiadczenia ?

w poradniku jest napisane zeby myc auto w myjni a potem zeby jezdzic 500 wyscigow - to jak to w koncu jest ? o co chodzi z tym myciem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poradniku jest napisane zeby myc auto w myjni a potem zeby jezdzic 500 wyscigow - to jak to w koncu jest ? o co chodzi z tym myciem ?

Ty tak na poważnie? XD Ja to napisałem tam dla zgrywy :) Co ma myjnia do zbierania doświadczenia :P

Hehe, nie sądziłem że trzeba już nawet żarty tłumaczyć w poradnikach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? XD Ja to napisałem tam dla zgrywy :) Co ma myjnia do zbierania doświadczenia :P

Hehe, nie sądziłem że trzeba już nawet żarty tłumaczyć w poradnikach :)

No wiesz na zdobycie trofeum czasami nie takie dziwne rzeczy trzeba robic wiec z ta myjnia brzmialo bardzo realnie.

Ok czyli rozumiem ze trzeba machnac 500 wyscigow i po sprawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko a dałbyś radę nagrać ostatnie wyzwania z nascar bez wyłączania ABS

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje zrobic trofeum Idealny wyscig/Dream race w ktorym trzeba wygrac gdy 3 w/w opisane auta sa na torze. Moje pytanie jest takie: czy ja musze jechac jednym z tych 3 aut czy moge inna bryka byle tylko w/w 3 auta byly na torze ?

Mam problem bo za Indianapolis 500miles nie dostalem Jaguara tylko GT40 (Indy przejechal mi kierowca z b-speca) , ktory kiepsko mi sie prowadzi i ma kiepskie osiaga mimo ze zrobilem mu megatuning. Innymi autami spokojnie wygrywam ale trofeum nie wpadlo, nie wiem wiec czy mam jechac jednym z tych 3 aut czy moze nie zauwazylem i na starcie nie bylo wszystkich 3 sztuk ? Dlaczego trofeum nie wpadlo ?

Czy ktos probowal jakim autem najlepiej przejechac to trofeum na klasie eksperckiej w wyscigu Historic Cars ?

Czy ktos moglby mi pozyczyc tego Jaguara xj13 ? Nie mam 20mln cr a nie wyobrazam sobie jechac 200 okrazen po Indy - mozna umrzec z nudow. Inne wytrzymalosciowki to przynajmniej jakies zakrety sa i cos sie dzieje a tu nic tylko owal ... podziwiam tych ktorzy to przejechali.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to musi być jedno z tych trzech aut.

Jak masz RedBulla X2010 to zrobienie tego trwa bardzo szybko.

No i w a-spec i b-spec są inne samochody za przejechanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje zrobic ostatnie zawody w Nascarze, ostatni tor. Masakra to malo. Tu jest jakis blad gry. Chyba cos skopali po ostatnim patchu bo tego sie przejsc nie da !

Probuje 50 razy trzymam sie kolesiowi na ogonie, cisne gaz do dechy i on mi po prostu odjezdza. Nic nie moge zrobic. Pod koniec pierwszego okrazenia mam juz 4 sekundy straty. Nie ma jak zawalczyc nawet. ABS mam ustawiony na 1 bo nie moge ustawic na 0. Nie ma takiej opcji. jest tylko od 1 do 10.

Moze mi ktos poradzic jak to przeszliscie ?

Poprzednie jakos dalem rade na brązy ale tez ledwo tutaj natomiast odpadam zupelnie

**************

No prosze o na youtubie gosciu leci 380 km/h bo sobie wylaczyl ABSa a ja jak mam to zrobic ? Ta gra to jakas porazka, od patcha 1.06 juz nie mozna dac abs na zero !!!

Jak mamy to teraz przejsc sie pytam autorow ?

Wywalac dane gry i zaczynac od wersji bez patcha ? da sie potem wrocic do aktualnego poziomu gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×