Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, z tego co wiem to niestety nie. Musi to być singiel w b-specu. Zresztą zobacz sobie, że pasek kariery stoi w miejscu po zdalnych.

Nie wiem jak z tymi sezonówkami, trzeba to będzie sprawdzić. Bo tam przynajmniej można trochę kasy zarobić i fajne nagrody wygrać.

No, ale najszybciej to chyba puszczać pierwszy wyścig i wsadzić go do RedBulla.

Jeszcze poczytam o tym na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wychodzi na to ze faktycznie trzeba siedziec przy konsoli i odpalic te 500 razy wyscig z b-speca. Kto wymyslil to trofeum i czemu ono ma niby sluzyc ?

Chyba trzeba bedzie cos pokombinowac z jakas klawiatura i wcisnietym Enter, zeby sie wyscigi odpalaly jeden po drugim. Ma ktos jakies doswiadczenia w tym zakresie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze mnie uswiadomiliscie, juz poczytalem na zagranicznych forach ze nie ma wyjscia i trzeba to zrobic recznie albo montowac jakies urzadzenia do poruszania manetka od pada. Trudno najwyzej bede to robil po kilka razy dziennie i sie nazbiera te 500. Najgorsze ze wczesniej bylem pewien ze zdalne sie licza bo rosly mi statystyki kierowcy i mial coraz wiecej zaliczonych wyscigow. Niestety pasek doswiadczenie nie rósł.

Odpuszczam sobie wiec zdalne bo juz wbilem 40 poziom i nie ma sensu dalej tego jezdzic skoro nie mozna nabic tego aura doswiadczenia.

To trofeum oraz 1000 aut to chyba najglupsze trofki z jakimi sie spotkalem. Od tygodnia ciagle kupuje tylko auta na gieldzie bo z salonow juz wszystko wykupilem. Nawet nie patrze co kupuje tylko bezmyslnie klikam kupuj, kupuj, kupuj, kupuj .... i nawet nie mam jeszcze polowy :)

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko....

otóż jak włączam GT5 to gra automatycznie (chyba) robi mi kkpię save'a w 'Narzędziach zapisanych danych PS3" w menu głównym konsoli, niby nic, zawsze tą kopię usuwam bo po co mi 2 takie same savy, ale za każdym razem jak znowu uruchomię grę to sytuacja się powtaraza, zaczęło to się chyba od ostatniego patcha...też tak macie???

Z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas robię sobie kopię save'ów na pendrivie, ale jestem ciekaw czy gra przy uruchamianiu musi robić kopię zapasową, czy inni też tak mają, bo wcześniej tego nie było :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do problemu trofeum z 500 wyścigami kierowcy B-spec. To, że nie nalicza zdlanych to pewnik - a jak jest z sezonowymi? Bo ja sobie puszczam wyzwania online B na 650 PO jak rodzina ogląda tv - i co 20 min miałem ok 600 tysięcy Cr (Suzuka). Polubiłem ich seriale ;) Zrobiłem w ten sposób 40 lev B, ale teraz się przestraszyłęm, że kariera się zawali, choć mi się wydaje, że pasek postępu rośnie. Ale może tylko chciejstwo. Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj przed wyścigiem dokładnie w którym miejscu jest pasek od kariery.

Jak przejedziesz kilka B-Speców w zdalnych to daj znać czy się ruszył.

Sam jestem ciekawy.

Ale najszybciej kariere robić i tak RedBullem na pierwszym wyścigu w Sunday Cup :) Co minute/dwie wpada Ci zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie można gdzieś pobrać dodatkowe tory i jeśli są to samochody ale z kompa podpiąć pena i wrzucić jakoś w gre?

za free oczywiście..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie można gdzieś pobrać dodatkowe tory i jeśli są to samochody ale z kompa podpiąć pena i wrzucić jakoś w gre?

za free oczywiście..

Może istnieje jakiś sposób jeśli masz Jail Break.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może to niech mi da jakiś poradnik odnośnie przesyłania powtórek na pendrive'a (o ile jest taka możliwość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko ładnie tylko jak je odtworzyć na komputerze?

Jest jakiś sposób?

Edytowane przez SerekPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko ładnie tylko jak je odtworzyć na komputerze?

Jest jakiś sposób?

Nie ma, jedyna opcja to zgranie na konsole i odtworzenie po prostu w grze, nigdzie indziej tego nie puścisz.

Bo wtedy jedna powtórka mogłaby warzyć nawet do kilku GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam kolejne pytanie czy w trybie 2G (dzielenia ekranu) odblokowywują się w jakimś momencie mokre tory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

byc moze juz gdzies o tym bylo, ale jesli tak to jakos nie jasno napisane... moje pytanko: czy do platyny musze przejsc wytrzymalosciowke na a-spec i b-spec czy wystarczy jedna opcja ?? drugie pytanko dotyczy lakierow, uzbieralo mi sie okolo 270szt jednak trofik za to nie wpada, czy cos przypadkiem nie jest walniete ?? dzieki za info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lakierami wszystko ok , a trophy za daną klase wpadają po przejściu jej w jednym trybie , a lub b , nie trzeba przechodzić w obydwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek210274 ~ Tak. Aby wbić platynę musisz ukończyć wyścigi wytrzymałościowe zarówno na A-Spec jak i na B-Spec. Dodatkowo jeśli nie zdobywasz trofeum to tutaj zacytuję podpis z tego trofka: "Wszystkie kolory muszą być "wyjątkowe", czyli powtórki nie są zaliczane do trofea."

Więc już wiesz wszystko ;]

SerekPS3 ~ Nie. Tory ,,mokre" są niedostępne dla dwóch graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to co pisze True67 nie jest prawdą.

Mam na poprzednim koncie platynę w GT5 i nie przejechałem wszystkich wyścigów wytrzymałościowych.

Wystarczy, że zrobisz wszystkie wyścigi w B-Spec, w A-Spec też na pewno trzeba coś pojeździć do platyny, ale na 100% nie trzeba robić wszystkich wytrzymałościowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na B-Speca najlepiej puścić po prostu 24h wyścigi, bo grając w A-Spec nawet z saveowaniem w pit-stopie to chyba z tydzień by się jechało jeden wyścig.

Szkoda, że nie dali możliwości mieszanej, czyli jedziemy sobie sami, a potem możemy zmienić na B-Speca jak nie mamy siły.

Nie pamiętam już, ale chyba nie można mieszać A-Spec i B-Spec jeśli dobrze pamiętam, prawda?

Czyli jak zaczniemy wytrzymałościowe na B-Spec to tam też chyba wszystkie trzeba skończyć, bo nie wiem właśnie czy można tak, że np. 24h w B-Spec, a reszta w A-Spec i czy zaliczy puchar za Endurace.

Jak ktoś to testował to niech da znać, bo sam już dawno nie grałem i nie pamiętam jak to działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×