Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

off...

kolego prosze Cię, ale proszę Cię bardzo! Znaki interpunkcyjne robi się PO! wyrazie, a nie oddzielasz to spacją!

ŹLE!

Uff , dobrze ze ty jesteś taki nie świeży .

DOBRZE!

Uff, dobrze ze ty jesteś taki nie świeży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No uncharted spadkow animacji nie ma to wiadomo, IV czasem chrupnie jak juz mowilem nawet przy 6 gwiazdkach jest elo ;D

Gdzie czytasz ze xboxowe GTA lepsze? oni z tego co R* mowil ma wiecej spadkow animacji niz jest na ps3, ps3 ma lepsze wygladzanie bo x360 troche z tym kuleje ofkorz to nie jakies super wygladzanie no ale lepsze niz na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie miałem żadnych problemów z multi i to przed jak i po wgraniu patcha.

Jedyne co nie jest fajne to to, że nie zapisuje się lvl :/

A co do tego zombie to podobno można nim grać jak się zabije kolesia z R*

Fajnie, pierwszego dnia jak zagrałem w multi to zabiłem jakiegoś i teraz paraduje zombiakiem^^

Co do patcha, to też jeszcze nie miałem tak, że mnie z multi wywalało. Szkoda tylko, że punktów wciąż nie nalicza. Jak grałem wczoraj, to też widziałem gościa, który wyglądał jak zombie. Ciekawe, jak udało mu się to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do patcha, to też jeszcze nie miałem tak, że mnie z multi wywalało. Szkoda tylko, że punktów wciąż nie nalicza. Jak grałem wczoraj, to też widziałem gościa, który wyglądał jak zombie. Ciekawe, jak udało mu się to zrobić?

Co do Zombie to jest ten koleś w samych majtkach z literką R? Jeśli tak to już pierwszego dnia miałem odblokowany ten strój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go odblokowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zombiaka nie wiem skad moze jest od poczatku albo i nie jedno powiem ze dzis bardzo dugo policji uciekalem xd moze dlatego wina ze go mam : o albo odrazu jest, z 10 min okolo katowalem policje az ja zgubie o.O ide grac.

EDIT: przypomnialo mi sie ze Brucie do mnie zadzwonil i chcial na kregielnie isc to sie zgodzilem tam mialem po kilka strajkow i wygralem IV razy pod rzad i chyba za 3 wygrana pisalo ze wygralem jakas torbe pewnie dla picu a przy czwartym ze jakas "HOT" nagroda na mnie czeka, moze sprawdzcie sami ;] Ja nie wiem skad go mam : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo! nie chce mi się szukac w tych 160 stronach postów. powiedzcie gdzie zostawic furę ,zeby po przespaniu się w domku ta dalej tam była? Zostawiłem ja w warsztacie Romana, a potem na chodniku kolo warsztatu i auto zniknęło. Jeśli trzeba je zostawiać na tym chodniku to z której strony bo warsztat ma przecież 2 wyjazdy.

Jeszcze jedno; czy misje "czekają" tzn jeśli np. Dimitri mów mi, żebym gdzieś tam przyjechał, a ja w tym czasi e pojechałbym do Tj, Kobitki i potem jeszcze walną save w safehousie ,to czy zadanie od Dimitriego nadal będę mógł wykonać. Czasami boję się spać , żeby mi jakąś fajna misja nie przepadła.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zostawic samochod przed savehousem i po save bedzie stal na chodniku.

Takie misje z reguly nie znikaja. JEdynie jak masz zaproszenie od kogos do baru, albo gdzies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo, Blaskus, jak Ci te 1-2 fps-y na iksiaku bardziej pasują, trzeba było mikroszit kupić, a nie nażekać - albo włącz sobie MGO, bo dla takich gier warto PS3 kupić, a jak pragniesz jarać się grafiką, włącz sobie 3dmarka - przez kilkanaście minut będziesz cieszył oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OT mode on:

CYTAT(jontr @ May 8 2008, 08:39 AM)

ale skoro ten *ktos* nie widzi, to niech nie wciska kitu, ze _na pewno_ gra dziala u niego plynniej niz u innych, czy wymysla teorii o wplywie pozlacanych koncowek w kablu HDMI na framerate.

O problemach z TV ze trza odlaczac antene itp. to wypowiadali sie ludzie na forum ale ty jestes tu swiezy wiec pewnie tego nie widziales ;]

misiu kolorowy - ludzie na forum moga nawet twierdzic, ze jak wlacza zelazko podczas grania w Gran Turismo 5 Prologue to im odblokowuje sie dodatkowe 20 samochodow. ewentualnie, ze promieniowanie PS3 uzdrowilo ich umierajaca babcie. ewentualnie, ze jakas gra na konsoli *PS3* dziala im lepiej niz komus innemu w tych samych ustawieniach na konsoli *PS3*. mnie to nie interesuje. naprawde. mam filtr na takie bzdury i troche jestem za stary, zeby jarac sie wiara w magiczne sposoby "na wszystko zlo".

pozlacane koncowki hdmi? lolz mowilem ze nie maja znaczenia a ty co innego teraz piszesz :ASDF

oj, matury to Ty nie zdasz, bo tam ostatnio pojawilo sie chyba jakies zadanie polegajace na zrozumieniu tekstu pisanego.

skoro ten *ktos* jak ty to powiedziales nie widzi spadkow animacji to ma nie mowic ze gra dziala plynnie? tobie juz kompletnie odwalilo... to znacz ze jak gra dziala plynnie mam pisac ze sie tnie ?

nie - po prostu pogodz sie z tym, ze nie masz kompetencji do wypowiadania sie w tym temacie, co udowodniles swoja teoria o Uncharted w 60FPS. skoro Uncharted dziala w 30FPS, a wedlug Ciebie w 60, a GTA IV tez "niby" dziala w 30FPS, i wedlug Ciebie w 30FPS dziala, to oznacza, ze Uncharted dziala jednak zauwazalnie plynniej nawet dla Ciebie. co z kolei prowadzi do konkluzji: nie wypowiadaj sie juz na temat plynnosci, FPS itp w grach, bo tylko sie kompromitujesz. dziala Ci plynnie? masz powody do zadowolenia i radosci. po prostu nie wciskaj innym kitu, ze dziala Ci plynniej czy cos w ten desen - zwroc uwage na przymiotnik, ktory zastosowalem. poza tym ja takze napisalem, ze gra dziala plynnie, duzo lepiej niz inne GTA na konsoli PS2. ale spadki animacji zdarzaja sie czesciej niz okazjonalnie - na szczescie nie jest tak tragicznie jak w np. Skate.

omg, ludzie nie kupujcie zadnej gry na ps3 bo sie tnie :ASDF uncharted tak samo. Zastanow sie co piszesz i ni pisz pierdol bo mnie ni przekonasz ze gra mi sie tnie jak tak nie jest i nie proboj byc yntelygentny...

totez po raz kolejny pisze Ci: ciesze sie z Twego szczescia, ze gra dziala dla Ciebie wystarczajaco plynnie. ale uwierz mi na slowo - u Ciebie GTA IV dziala dokladnie tak samo jak u mnie, u jakiegos Amerykanina grajacego w GTA w Nowym Jorku czy kogokolwiek innego, kto posiada PS3. czyli sie tnie - tylko Tobie to nie przeszkadza, lub tego nie zauwazasz. proste.

OT mode off

wczoraj poogladalem troche telewizje - "In the men's room" po prostu zabija - Baz jest moim nowym idolem, chce byc taki jak on! do tego po stand-up show tego czarnego kolesia jest jeszcze show Rickiego Gervaisa - koles ma monolog o wojnie i sam jego wystep jest wystarczajacym uzasadnieniem do zakupu gry. a tekst o Hawkingu... mistrzostwo swiata

tak na marginesie ten koles jest znany na Wyspach lepiej niz w Polsce Marcin Daniec

film o historii Liberty City moze wywolac wiecej kontrowersji niz samo zabijanie przechodniow i policjantow - warto obejrzec, chocby po to, zeby zobaczyc jak bardzo po bandzie pojechala ekipa R*. kreskowke pewnie tez wszyscy juz widzieli - ale tez warto o niej napomknac. no i program "I'm Rich" parodiujacy te wszystkie programy z MTV o mieszkaniach ludzi znanych z tego, ze sa znani. plus reklamy i wiadomosci pokazujace takze skutki naszych dzialan - po misji z Mikhailem w wiadomosciach pokazywali zakrwawione wnetrze klubu Perestroyka, takze to, co stalo sie z naszym mieszkaniem po spotkaniu z Dimitriyem (przed przeprowadzka) mozna obejrzec w szkielku.

[span style=color:#000000;background:#000000]

jak zobaczylem, ze nasze mieszkanie sie pali, to zadzownilem po straz - przyjechali, zaczeli gasic, ale troche im to nie szlo ;-) chyba sie nie da tego pozaru ugasic...

[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie, wiem jak GTA dziala u mnie, a jak u kumpla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zostawic samochod przed savehousem i po save bedzie stal na chodniku.

ale tylko w takiej zoltej obramowce - zmieszcza sie tam tylko 2 autka, albo jedne limo z poczatku parkowalem obok tej ramki i dziwilem sie kto mi znowu autko zajebal

a co do patcha to tez nie wiem czy to autosugestia, ale wydaje mi sie, ze grafa sie pogorszyla nieco - AA jakos zdecydowanie slabszy teraz jest i wszztko bardziej jakby sie trzesie daleko w tle. choc mam wrazenie, ze teraz miasto renderowane w oddali juz tak bardzo zblurowane nie jest... choc nie wiem, moze to juz kwestia przyzwyczajenia. zreszta po godzince grania juz to wszyztko w ogole nie przeszkadza.

co do ulubionych zajec to dalem sobie na luz z misjami i chodzeniem na kregle i chwilowo zaliczam stunt jumpy. calkiem widowiskowo to wyglada. sporo zabawy. tylko jak na zlosc nie moge teraz nigdzie znalezc jakiegos fajnego NRG, zeby podobny stunt na 2 kolkach zaliczyc. gdzie najczesciej mozna kogos na bajku spotkac??? bo godzinami jezdze po miesicie i nie widze nigdzie..

i jeszcze jedno - ktos wspominal, ze na skate parku daje czadu - to tez na motorku, czy jak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często spotykam NRG tak gdzie jest pierwszy strip club po prawej stronie mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak dziala...?

wystarcza 4 radiowozy i nie da sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarcza 4 radiowozy i nie da sie grac

No a umnie z 6 gwiazdkami potriafi mnie gonic 6 radiowozow, 3 suvy/patrioty/hummery V2 + 2 te heli annilihation i nic :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to że pips ma jakąś super wersje ps3 może się pomylili w fabryce i dwa cell-e mu wsadzili .To jest nie możliwe że 90 procent uważa że gra się przycina a kilka osób twerdzi że nie.Tak jak ktoś tam wyżej napisał jest to nie możliwe chyba że wszyscy mają włączoną jakąś opcje w ustawieniach a to 10% ma ją wyłączoną ale wątpi by tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a umnie z 6 gwiazdkami potriafi mnie gonic 6 radiowozow, 3 suvy/patrioty/hummery V2 + 2 te heli annilihation i nic :>

pips, u mnie tez jest dobrze =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakos u mnie tez jest dobrze? wiec jak kolega grac nie moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka wskazówek, mam nadzieję, że się przydadzą:

1. Jeśli zaliczyłeś już Kiki Jenkins, to umów się przez Internet z Carmen Ortiz (nick SoBoHoe). Jeśli dobijesz z nią do 100%, to może przez telefon podnieść poziom twojego zdrowia. It's so Matrix!

2. Ktoś pytał, czy da się podróżować kolejką linową. Otóż da się. Wystarczy dostać się na stację kolejki w Algonquin. Wagoniki kursują co chwilę pomiędzy ową wyspą a Colony Island.

3. A teraz najlepsze: legendarny Zombie w Multi! Podczas tworzenia postaci w Player Model wystarczy wcisnąć L1. Naszemu zombiakowi możemy także założyć dowolną czapkę i okulary.

@Xiem:

wystarcza 4 radiowozy i nie da sie grac

Chyba troszkę przesadzasz, aczkolwiek u mnie też zbyt płynnie podczas pościgów nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra. koniec wojenek.

Porownanie wydajnosci na PS3 i XO

i cyferki:

Test One: Game Intro

360: 31.990fps

PS3: 26.460fps

Test Two: Clean Getaway

360: 28.624fps

PS3: 23.452fps

Test Three: Final Destination

360: 35.262fps

PS3: 29.041fps

Test Four: Station Face-Off

360: 26.076fps

PS3: 26.081fps

Test Five: Rigged to Blow

360: 26.712fps

PS3: 23.781fps

Test Six: Ivan the Not So Terrible

360: 33.798fps

PS3: 28.313fps

mierzone w przerywnikach, nie w gameplayu.

dziekuje za uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mierzyles kolego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to mierzyles kolego?

1. przeczytaj moj post jeszcze raz.

2. odpowiedz powinna pojawic sie po zrozumieniu tekstu.

3. jesli odpowiedz sie nie pojawila sama - wroc do punktu pierwszego.

update:

klik

to co? przestajemy pisac o tym, jak komu dziala i zaczynamy pisac na temat, czyli o grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to że pips ma jakąś super wersje ps3 może się pomylili w fabryce i dwa cell-e mu wsadzili .To jest nie możliwe że 90 procent uważa że gra się przycina a kilka osób twerdzi że nie.Tak jak ktoś tam wyżej napisał jest to nie możliwe chyba że wszyscy mają włączoną jakąś opcje w ustawieniach a to 10% ma ją wyłączoną ale wątpi by tak było.

Wedlug mnie wychodzi na to ze wymyslasz nie stworzone historie, bo jak wszesniej bisali duzo ludziom normlanie chodzi gra, np: mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie newsa an Polygami?

ticketgv4.jpg

zobaczcie co pisze na tym bilecie lotniczym

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×