Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie...w helikopterze powinien być spadochron i Nico jak wyskakuje powinien go mieć na plecach...to chyba jest normalne...

Jak ci się heli rozdupcy, to wyskoczysz ze spadochronem, czy bez??

W GTA IV miał być jak największy realizm, a przez to, że nie ma parachute realizmu brakuje, przynajmniej podcas lotów...

Co do tego rozciągania...mi te twoje słowa jakoś nie świecą...jak mam monitor 1400x900 i gre odpalam w np. 1280x720 to jakoś problemu z rozciąganiem nie mam... Tak samo na TV, przecież między 1280x720, a 1920x1080 jest proporcja, więc rozciąga się proporcjonalnie w pion/poziom, no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie we wszystkich helikopterach masz spadochron :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja teraz se pykam w multi i sie rajcuje a pozatym znam dobry tip jesli chodzi o strzelanie w multi

kiedy celujecie autoaimem to nie prztrzymujcie triggera R2 tylko wciskajcie go pojedynczo wtedy postac bedzie celniej strzelala .

to samo jesli chodzi o celowanie bez auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peps:

Jontr 2 razy przechodzilem ta misje z wysadzaniem ich fabryki i nie pamietam by mi tam klatki spadly.

wiem, Tobie w ogole klatki nie spadaja i gra dziala plynnie przez caly czas (no, raz na 6 godzin przycielo na sekunde). pamietam.

Wlasnie w konsolach nie ma odpowiednigo tv ;/

konsola next-gen daje na wyjsciu obraz o odpowiedniej rozdzielczosci: SD (576i/p), HD-Ready (720p, 1080i), lub Full HD (1080p). do tego powinni sie dostosowac programisci. gra powinna byc renderowana w 720p CO NAJMNIEJ. na klocku wlasnie tak to wyglada - masz render w 1280x720 i sialala. na PS3 zmniejszyli rozdzialke (zmniejszajac liczbe wyswietlanych pikseli o 20%), zeby gra chodzila w miare plynnie. konsola natomiast skaluje ja do 720p. KONSOLA, nie TELEWIZOR.

Ktos ma TV HD Ready 1366x768 to gra w 720p czli 1280x720 musi sie rozciagnac i bedzie ona nie wygladzona, tak samo majac tv 1280x720 to gra w 720p bedzie ladna

ja mam wlasnie 1280x768. tryb HD u mnie wyglada tak, ze mam cieniutkie paseczki na dole i u gory. dzieki temu obraz jest pixel-to-pixel.

ale juz np. IV co ma 640p bedzie rozciagnieta i bedzie miec AA,

nie bedzie rozciagnieta, nie bedzie miec AA. konsola nie generuje sygnalu 640p. nie ma takiego trybu. to silnik gry renderuje obraz w 640p, konsola to skaluje do odpowiedniego trybu, jaki ma ustawiony na wyjsciu. AA to wygladzanie krawedzi, nie skalowanie. nie myl pojec.

tak wiec do kazdej gry trza by bylo miec rozne tv o.O do IV powinni stworzyc 640p to bys mial wygladzona gre

nie mialbym, bo moglbym grac co najwyzej w 576p. powtorze: konsola nie generuje obrazu w 640p, bo taki tryb nie istnieje. to silnik gry renderuje klatki z 640 liniami w pionie, konsola to potem skaluje. a nawet gdyby istnial taki tryb jak 640p, to GTA i tak nie ma wygladzania krawedzi (AA) w wersji na PS3. wiec mialbys schodki tak czy siak.

a tak jes jak jest, a jak ktos ma full HD i gra w IV to pewnie wogole masakre musi miec.

wyglada to bardzo podobnie jak na 720p - wydaje mi sie, ze nawet jest minimalnie lepiej (inaczej jest obraz skalowany, nie jest AZ TAK rozmyty). z tym, ze chodzi jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jontr nie wiem czy wiesz, ale właśnie podbicie do 720p zmniejszyło ząbki. Takie jest oficjalne stanowisko tak więc kolega nie mylił pojęć, co najwyżej brak było w tej wypowiedzi odpowiedniego toku myślowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jontr nie wiem czy wiesz, ale właśnie podbicie do 720p zmniejszyło ząbki. Takie jest oficjalne stanowisko tak więc kolega nie mylił pojęć, co najwyżej brak było w tej wypowiedzi odpowiedniego toku myślowego

wow - czyli jakby silnik gry generowal obraz w 320x240, to by bylo jeszcze lepiej, bo rozmycie byloby jeszcze wieksze?

rozroznij pojecie "antyaliasing" i "upscaling". w przypadku GTA IV na PS3 nie mamy do czynienia z antyaliasingiem, tylko z upscalingiem. antyaliasing wygladza zabki bez utraty jakosci obrazu. upscaling wygladza zabki poprzez utrate jakosci obrazu. jest roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda ze ps3 nie ma achievmentow bo bym se powykonywal bo tak to singiel jest nudny . tylko pozostaje nieograniczenie miodna zabawa w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde szkoda ze ps3 nie ma achievmentow bo bym se powykonywal bo tak to singiel jest nudny . tylko pozostaje nieograniczenie miodna zabawa w multi

Masz jeszcze 10 zadań do zrobienia na Rockstar Social Club. Oto one:

- Przejdź/przebiegnij 400 mil

- Przejedź 4000 mil

- Przepłyń 40 mil

- Zrób 400 'Activities' (wyskocz z kumplem na drinka, idź z dziewczyną na randkę itp.)

- Wystrzel 120 000 pocisków

- Ukradnij 2400 samochodów

- Zrób 8000 trików kaskaderskich (najłatwiej jest wybić się samochodem w powietrze)

- Przejedź 400 mil transportem publicznym (taxi, pociągi i metro)

- Zostań aresztowany 120 razy

- Zgiń 600 razy

Żeby nie psuć statystyk aresztowaniami i śmierciami nie musisz zapisywać potem gry. Wystarczy, że jesteś podłączony do Internetu. Mała rada: najlepszy sposób na szybką śmierć, to zbyt długie trzymanie odbezpieczonego granatu. Przy okazji możesz zbadać fizykę postaci.

Mam nadzieję, że przedłużyłem ci rozgrywkę chociaż o chwilę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź zawiera mocne SPOILERy

[span style=color:#000000;background:#000000]No cóż, GTA IV ukończyłem już w czwartek. Raczej spodziewałem się, że końcówka nie będzie należała do tych szczęśliwych - na ślubie został zabity Roman. Szczerze mówiąc nie byłem z tego zadowolony, bo była to fajna postać. Jednak dzisiaj rano postanowiłem, że wczytam wcześniejszego save'a i zamiast roboty dla Dimitriego wybiorę tą misję na statku, gdzie go zabijam. Wybrałem, wykonałem i było dobrze. Roman przeżył, zginęła natomiast Kate. Za specjalnie jej nie lubiłem, wolałem aby pozostał Roman. [/span]

Koniec SPOILERów

Kurcze, napisy końcowe były cholernie długie. Widać, ile ludzi natrudziło się przy tworzeniu tej produkcji

Wie ktoś może, co to za utwór gra nam podczas napisów końcowych, po tym pierwszym? Chodzi mi o jego tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Witus [span style=color:#000000;background:#000000]tez wolalem aby roman przezyl i tak wolalem wybrac rewanz od razu niz deal ale postanowilem to i to sprawdzic, a kate byla tylko jego przyjaciolka xP[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, da się jakoś garażować samochody? Dostałem taką fajną furke, po wyścigach z Brucie'm, zostawiłem na parkingu przed chatą i po loadzie mi znikła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, da się jakoś garażować samochody? Dostałem taką fajną furke, po wyścigach z Brucie'm, zostawiłem na parkingu przed chatą i po loadzie mi znikła

Właśnie przed swoją chatką masz takie narysowane żółte pole, to jest właśnie parking. Mieści się tam do 2 samochodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, smiglowiec tez sie zmiesci Wyprobowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis skonczylem watek fabularny i 62% na liczniku ;p na SocialClub mam srebrny certyfikat w transporcie publicznym XD i wykonuje inne zadania maratonu... i zostaly golebie, stunty i poboczne misje XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos probowal polowac na golebie samemu bez mapy? Bo w jednej misji na poczatku kamera ewidentnie pokazala jednego latajacego szczura to go zdjalem. Ale mimo ze probuje znalezc kolejne jezdzac po miescie to drugiego nie widzialem. Odstrzeliwanie z mapy to takie troche "odbebnienie achivmenta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabijam je bez mapy i tylko wtedy kiedy takowego zauważę, wtedy jest większa przyjemność i moment zaskoczenia połączony z radością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na liczniku mam chyba 40 godzin gry i natrafilem jedynie na 2. lol Pie$%^ gołębie. Nigdy ich nie lubiłem :/

edit: lol, kiedy dostałem dwa ostrzezenia? Warto by bylo poinformowac chociaz za co je mam :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Marczello - za dobre sprawowanie jak kazdy ;]

Ja am zbierac je bede z mapka, bo tak to by mi zajelo hoho i jeszcze troche czasu, trzeba by chyba z rok albo i dluzej ich szukac, zwiedzac kazdy zakamarek itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bez mapy znalazlem AŻ 3 golebie nie ma szans bez mapy tego znalezc ;p za duzo zakamarkow w LC jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez mapki trafilem na 11 szczurakow, ale bardzo duzo czasu spedzam z wylaczonym telefonem explorujac miasto... i z dnia na dzien jestem bardziej zachwycony tym jak miasto zyje! najmilsze sa wycieczki helikopterem i rozpizdziel przy statui wolnosci albo snajper na Empire State smieszne sa akcje kiedy koles po przejechaniu Cie samochodem wysiada i jeszcze ma czelnosc dac w morde smaczkow jest bardzo duzo i jak ktos napisal potrzeba baaardzo duzo czasu zeby je wszystkie odkryc. Jestem na dobrej drodze taaak... This is living!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem wersję [span style=color:#000000;background:#000000]z zemstą na Dimitrim[/span], no a potem Roman dzwonił, że jutro 10 ma ślub, no to idę i śpię, a następnie wstaję iii...lipa- nie mam żadnych kontaktów (opocz Assassyna, ale z tego co wiem, to nie trzeba wykonywać) no iiiii...co robić teraz ??

Edit: Już załatwione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Jacoba

/Edit

No to napisze coś na temat ja ukończyłem wątek główny i misje assasina i mam dopiero 67% gry i jakoś niechce mi się do niej wracać nie wiem dlaczego ale jakoś bez misji już niechce mi się w to grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do Jacoba

/Edit

No to napisze coś na temat ja ukończyłem wątek główny i misje assasina i mam dopiero 67% gry i jakoś niechce mi się do niej wracać nie wiem dlaczego ale jakoś bez misji już niechce mi się w to grać

Eej to tak jak mi,gre ukonczylem mam okolo 73% skonczonej gry , podejzewam ze popykam tylko troche w multi i gra pojdzie na sprzedaz.... wydaje mi sie ze drugi raz granie w ta gre nie sprawi mi juz tej przyjemnosci bo story znam, dlatego nie widze sensu trzymania dluzej gry..szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

To grajcie od nowa : o pozmieniancie kogo macie zabić a wyjdzie wam inne zakończenie jak wam się nudzi xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem od dodatki do GTA na PS3. Czy ktos wie coś o ich bycie na PS3. W necie pisza , że MS dal za nie 50 mln usd i że to może byc cała nowa wyspa lub nawet miasto. Byłoby raczej kiepsko gdybyśmy nie dostali takiego dodatku. mam nadzieję ,że ta kasa od MS była tylko za opóźnienie tych bonusów , a nie całkowita wyłącznosć. Gdzieś czytałem tez , że w odwecie SONY planuje kupić ROCKSTARA i , że nastepne cześci GTA wyjda jedynie na konsolę SONY. MAcie jakies spostrzeżenia jeśli chodzi o te dodatki.

POzdrawiam(proszę o niekasowanie tematów zgodnych z tematem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×