Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

macie racje , zmylil mnie ten screen pozdr.lj1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Jacoba nie kupuje sie broni jedna misja byla co on dawal zapas broni z auta

Jak nie jak tak? Trzeba być z nim dobrym kumplem i mieć odblokowaną jego "specjalną zdolność". Potem jak będziesz chciał broń, to dzwonisz do niego wybierając na liście "Guns", on podaje miejsce spotkania i po udaniu się tam można kupić pukawki ze zniżką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jak tak? Trzeba być z nim dobrym kumplem i mieć odblokowaną jego "specjalną zdolność". Potem jak będziesz chciał broń, to dzwonisz do niego wybierając na liście "Guns", on podaje miejsce spotkania i po udaniu się tam można kupić pukawki ze zniżką.

Po jakiej misji jest to mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pips napisal:

Mam Uncharteda i tam gra na moje oko dziala w 60 fpsach, IV do Uncharteda sie nie umywa i dziala w 30 fpsach ale 30 fpsow to juz zaczyna sie taka plynnosc (ciach)

i wszystko jasne - Uncharted dziala w 30 FPS - panu juz podziekuje za opowiesci o "stalych 30FPS w GTA IV"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pips masz powazne problemy ze wzrokiem jezeli mialbym strzelac co dziala w 60 fps to ridge racer grales ? to pograj w demo i nie gadaj juz gupot o animacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po jakiej misji jest to mozliwe?

Tego to Ci nie powiem, bo po prostu nie pamiętam. Ale ważne, żeby utrzymywać poziom "Jacob like" (jest w statsach w general) wysoko, powyżej 80% powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Ja mam SDTV 19", a potrafi przyciąć jak cholera.

No nie moja wina ze masz wadliwa wersje gry al nie nazywaj mnie klamca bo mi sie to nie podoba. Mowie jak jest. U mnie działa wszystko okej.

A tak na marginesie to znacie jakies miejsce w ktorym mozna by pobiegaz parkour. ALe nie tak zeby pposkakac na 2-3 budynkach tylko zeby mozna bylo sie troche tam pobawic. Tak jak byla ta misja co sie typka sciagalo po dachach tylko troche zeby wiecej bylo do skakania. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie czy z wami jest coś nie tak?

Co się tak na Pispsa zawzieliście. Wg. niego jest płynnie, animacja mu nie przeszkadza to niech uważa, nawet, że ma stałe milion fpsów, a wam jak to przeszkadza to sprzedajcie GTA i przestańcie w końcu MARUDZIĆ ! bo się rzygać chce. Gra lekko przycina, dopiero przy dużej ilości wybuchów. Sam byłem pod "pomnikiem" kuli ziemskiej i jest tak jak wszędzie indziej, nie spada szczególnie, co w tej lokacji takiego szczególnego?

BTW

Jak już pisałem w temacie online, Polygamia pisze, że ma wyjść dziś patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica w ilu co dzaiła FpS'ach. Ważne ,żeby fajnie sie grało , a w GTA gra sie lepiej niz w większośc innych gier. 60 fps to bedzie miał WIPEOUT HD ale tam zasuwamy po kilku torach i to wszystko. Nie można po wyścigu pójść na miasto :-) Jak można porównywac liniowe do bólu i ograniczone pod względem lokacji Uncharted do freeroamingowgo GTA??? To tak jak by ktoś porónywał IKARIAM czy OGAME StarCrafta...??!!@# Dwie różne bajki!.

Dajcie sobie spokój i zróbmy z tego temat o Gta, a nie pixerlach, Fps'ach i innych pierdołach.

ja mam pytanie. Jak macie ustawione konsole pod TV Full HD i GTA? Tzn czy macie włączony upscalling do 1080p na maksa i opcję PS Smootness?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne - Uncharted dziala w 30 FPS - panu juz podziekuje za opowiesci o "stalych 30FPS w GTA IV"

Nie wszystko jasne, Uncharted dziala w 60 i gra jest taka plynna ze az plynie, a IV ma 30 fpsow i jest plynna tylko nie w stylu gier z 60 fps ze one az plywaja : o

Nagraj ten film i wrzuc na YT jak ci sie gra tnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam kolejne pytanie. Gdzie mozna kupic caly dresik bo spodnie mamy od poczatku a gory nie. Chcialem zeby byl w jednym kolorze. Jesli sie nie myle to w jakims screenie widzialem Niko w takim niebieskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj ludzie czy z wami jest coś nie tak?

Co się tak na Pispsa zawzieliście. Wg. niego jest płynnie, animacja mu nie przeszkadza to niech uważa, nawet, że ma stałe milion fpsów, a wam jak to przeszkadza to sprzedajcie GTA i przestańcie w końcu MARUDZIĆ ! bo się rzygać chce. Gra lekko przycina, dopiero przy dużej ilości wybuchów. Sam byłem pod "pomnikiem" kuli ziemskiej i jest tak jak wszędzie indziej, nie spada szczególnie, co w tej lokacji takiego szczególnego?

BTW

Jak już pisałem w temacie online, Polygamia pisze, że ma wyjść dziś patch

Bo u nich ta woda tnie im gre :ASDF mi gra dziala plynnie i mnie nie obchodzi ze wam sie tnie...

Jak juz mowilem jednym sie gry ciely od tego ze mial antene TV wsadzona, drugiemu od zle ustawionego TV a trzeciemu ot tak sobie (cod4)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne - Uncharted dziala w 30 FPS - panu juz podziekuje za opowiesci o "stalych 30FPS w GTA IV"
A moze szanowny Pan Jontr przeczyta ze zrozumieniem post Pipsa?? A tak wogole to az tak Ci zalezy, zeby udowodnic mu, ze nie moze miec lepiej? Jak ma to niech ma. Normalnie zaczelo to wygladac jak przekrzykiwanie sie dzieci w piaskownicy. Pozdro for all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondziu dresik, i taniebieska kurtałka ze screenów jest w tym ruskim sklepie na 1 wyspie. Za to ja mam pyt. na screenach czy trailerach niko ma rękawiczki, gdzie można je dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko jasne, Uncharted dziala w 60 i gra jest taka plynna ze az plynie, a IV ma 30 fpsow i jest plynna tylko nie w stylu gier z 60 fps ze one az plywaja : o

Sorki Panie Pips, ale Uncharted działa w 30 fps... umiem odróżnić 60fps od 30fps. Różnica pomiędzy GTA IV a Uncharted jest taka, że w U: DF mamy stałe 30 klatek, a w GTA IV występują małe zrywy . A 60fpsów jest np. w CoD4 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[span style=color:#000000;background:#000000]Robie pierwsza misje u Playboya X, ta gdzie trzeba zdjac z dzwigow gosci. Zabilem tyvh pierwszych 3, potem pobieglem tam gdzie mi mowil i zabilem goscia w czarny stroju. Jak go zabilem to powiedzial mi ze kolejny jest na drugim budynku na zachod ode mnie. Wiecie moze gdzie on jest bo nie moge go znalezc ze snajperka[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki Panie Pips, ale Uncharted działa w 30 fps... umiem odróżnić 60fps od 30fps. Różnica pomiędzy GTA IV a Uncharted jest taka, że w U: DF mamy stałe 30 klatek, a w GTA IV występują małe zrywy . A 60fpsów jest np. w CoD4 ;P

male zrywy sa w IV takie ze mi na H gra potrafi ze dwa razy dostac takiego zrywa na chwile a ogolnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz będziecie się kłócić kto ile ma fps i czy mu tnie czy nie? bezsensu to dalej ciągnąć

Jak uważa ze mu nie tnie to niech tak uważa. Albo mu wierzycie albo nie.

PS:

kiedy niby przychodzi na email ten adres z mapkami ? tzn z tymi gołębiami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno gdy skoncyzsz fabule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[span style=color:#000000;background:#000000]Robie pierwsza misje u Playboya X, ta gdzie trzeba zdjac z dzwigow gosci. Zabilem tyvh pierwszych 3, potem pobieglem tam gdzie mi mowil i zabilem goscia w czarny stroju. Jak go zabilem to powiedzial mi ze kolejny jest na drugim budynku na zachod ode mnie. Wiecie moze gdzie on jest bo nie moge go znalezc ze snajperka[/span]

[span style=color:#000000;background:#000000]nie musisz sie ze snajperka bawic, ja tych trzech z dzwigu zdejmowalem a potem szedlem na calego tylko sie chowalem ofkorz bo ich tam duzo ;] na mapce masz pokazanego gdzie isc i gdzie ziomki sa[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[span style=color:#000000;background:#000000]nie musisz sie ze snajperka bawic, ja tych trzech z dzwigu zdejmowalem a potem szedlem na calego tylko sie chowalem ofkorz bo ich tam duzo ;] na mapce masz pokazanego gdzie isc i gdzie ziomki sa[/span]

Tylko ze nie czuje sie zbyt komfortowo isc od razu, bo nie moge sie przyzwyczaic do gry w strzelanki na padzie ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w tym problem ze fabule skończyłem a mapek nadal nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po skonczonym story. Mail od chil88 czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym problem ze fabule skończyłem a mapek nadal nie ma :/

Ktos wczesniej na forum podawal strone z tym. [span style=color:#000000;background:#000000]www.whattheywanttoyouknow.com[/span] O ile sie nie myle to powinna byc ta strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×