Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie mnie szlag trafil. Jem sobie obiadek (taki w realu ) a w gta chadzam sobie i zwiedzam. Wdrapalem sie na jakis budynek po schodkach, potem po kolejnych. Niechcacy spadlem z jednego dachu na nizszy. Dokladnie to na jego krawedz. Mysle se na szczescie sie nie zabilem. Chcac zawrocic postac niestety musi isc naprzod, nie moze sie w miejsu odwrocic. Spadlem sie i zabilem, taka pointa.

I niech teraz zaden mlokos nie odwazy sie powiedziec ze sterowanie jest ok. Spartolili to totalnie. Chodzic sie po ludzku nie da, a do kamery za autem TROCHE ZA DUZO wlali zelatyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Darkness nie gralem - nie lubie FPSow z zasady. zatem tutaj mozesz miec racje. ale jakos zadna recenzja nie wspominala o jakiejs fascynujacej fabule...

SHAZAM!

Proszę bardzo:

http://www.ps3forum.pl/The-Darkness-t5786.html

ej nie wiem czy była już o tym mowa, ale jadę sobie furą a w radiu ( nie pamiętam jakim ) babka taki tekst: "Cześć! Jestem Krystyna z Polski. Uwielbiam tą radiostację!". a wszystko taką kulawą polszczyzną

Dokładnie jest:

"Hi! I am Christy from Poland. Ja uwielbiam tę stację!" I wcale nie łamaną polszczyzną. To raczej była Polka.

Źródło - Vladivostok FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jontr:

Zgadzam się z tobą całkowicie i w stu procentach.

ja nienawidzilem San Andreas za to nadzganie tysiaca pieciuset rzeczy, ktore byly mi w tej grze zupelnie niepotrzebne, za to zmuszanie mnie do chodzenia na silownie

Racja, towarzyszu jontr. Nie zapominajmy, że Niko to były żołnierz, więc nie musi stale nabierać krzepy, tak, jak Carl 'CJ' Johnson.

@ProroK:

Kafejka internetowa czy hotdogi na ulicy których się używa raz na całą grę... i inne, a to wszystko by zamydlić ci oczy.. żebyś się nie zorientował, że nie mają już pomysłów na gre.

Kafejki internetowe i cały Net w GTA to świetna sprawa, niektóre strony po prostu wymiatają. A co do wózków z hot-dogami: to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów Nowego Jorku. To się nazywa budowanie klimatu.

1. Fabuła nie jest najlepszą fabułą pośród gier na PS3

Grałem w wiele gier, nie tylko na PS3 i muszę przyznać, że tak gargantuicznie dobrej fabuły jeszcze nigdy wcześniej nie widziałem. (Uwielbiam słowo 'gargantuiczny', a tak rzadko mam okazję go użyć...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I niech teraz zaden mlokos nie odwazy sie powiedziec ze sterowanie jest ok. Spartolili to totalnie. Chodzic sie po ludzku nie da, a do kamery za autem TROCHE ZA DUZO wlali zelatyny.

Odwracasz sie w miejscu wciskajac L2 - galka przeciwny kierunek do tego w ktorym stoi Niko + X

Taka mala rada odemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nei musze dawac load zeby pojawic sie gdzie indziej. Niestety ciagle nie przekonales mnie do sterowania ktore moglo byc o niebo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem Cie przekonywac masz prawo do swoich racji(i sam tez uwazam ze chodzenie Niko moze czasami byc problemotworcze), chcialem ci tylko pomoc i rozwiazac problem w przyszlych podobnych sytuacjach

PS.

Mozna tez przy uzyciu broni gdy celujesz sie obrocic w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Opadają mi ręce.. nie ma sensu czegokolwiek tłumaczyć fanatykom GTA :> (Fabuła jest tak prosta i nudna... n/c)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opadają mi ręce.. nie ma sensu czegokolwiek tłumaczyć fanatykom GTA :> (Fabuła jest tak prosta i nudna... n/c)

Przestań się już użalać, to po prostu szukanie dziury w całym. Nam się ta gra podoba, niezależnie od tego, co o niej powiesz. Nie podoba się - to pograj w swojego Ninja Gaidena, czy co tam masz i już. Proste? I coś jeszcze: nie nazywaj mnie fanatykiem. Nie jestem głupi i widzę, że ta gra ma wady, bugi, średnią grafikę i niski framerate. Pomimo tego, daje nam to, czego tak naprawdę oczekujemy od gier: świetną rozrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przestań się już użalać, to po prostu szukanie dziury w całym. Nam się ta gra podoba, niezależnie od tego, co o niej powiesz. Nie podoba się - to pograj w swojego Ninja Gaidena, czy co tam masz i już. Proste? I coś jeszcze: nie nazywaj mnie fanatykiem. Nie jestem głupi i widzę, że ta gra ma wady, bugi, średnią grafikę i niski framerate. Pomimo tego, daje nam to, czego tak naprawdę oczekujemy od gier: świetną rozrywkę.

Czy ja powiedziałem, że jest słaba ? nie.. dokładnie to co ty teraz powiedziałeś, ma mnóstwo wad + nie jest niczym nowym (czyt. odgrzewany kotlet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SHAZAM!

"Hi! I am Christy from Poland. Ja uwielbiam tę stację!" I wcale nie łamaną polszczyzną. To raczej była Polka.

Źródło - Vladivostok FM

Na pewno polka a dokladniej Krystyna Jakubiak - pisało w napisach końcowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Ona mowi hi, here krystyna from polen, ja uwielbiam ta radiostacje.

qgar, problemy ze sterowaniem? nie umiesz grac D:? sposobow nie znasz? wyciagasz bron wlaczasz celownik i sie obkrecasz w dobra strone a potym idziesz :>

Btw. gralem w ninja gaiden cos tam dzisiaj, ktos gra?, brak slow... nie wiem wogole co to za gra xE

Btw2. prorok przed twoim banem pytalem sie o to co ty bys wprowadzil do GTA nowego bo dla ciebie nowe bajery to i tak odgrzewany kotlet i sie odpowiedzi nie doczekalem, wiec nie pierdziel ze odgrzewany kotlet i ze znow to samo... bo rozgrywka zmienila sie, a jak dlaciebie wkolko to samo to napisz jakie ty bys widzial gta swoimi oczami :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pograć wczoraj u kumpla na X360 parę godzin dosłownie(może za krótko by ocenić tą grę) i tak naprawdę to się zastanawia za co ta gra dostaje takie oceny.Gra która jest tak oceniana powinna przy pierwszym podejściu mnie zmasakrować,potargać i wciągnąć pod najbliższy stół ale tego nie zrobiła.Jak dla mnie cała seria wypaliła się po Vice City i tyle.To jest cały czas to samo tylko w lepszej grafice,są pewne nowości w mechanice gry ale to nie dziwi,w końcu mamy erę next-gen.Gra na dobre 8+ i tyle.A już oceny za grafikę bliskie 10 punktom to śmiech na sali:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczepmy sie od ocen tej gry. tak jak sam pisałeś, grałeś w nią za krótko żeby oceniac. Ja przy pierwszym kontakcie tez nie byłem oczarowany. Żeby w pełni docenic te grę to trzeba posiadać właśna kopię, własna konsolę, własny dobry telewizor i kupę czasu żeby zagłębić się w ten świat.

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zglębiać gra jest średnia ;]

gdyby pojawiły sie jakieś inne rzeczy których zabrakło albo ilosc misji byla większa i zróżnicowana to by bylo o wiele lepiej

gdyby byly chociaż ciekawe misje poboczne jakies gangi które by walczyły ze soba a tu nic (nie mowie tu o zdobywaniu terenu tak jak to bylo w SA)ale o np. przejmujesz fabryke danej organizacji, albo dostajesz jakies zlecenia,albo możesz wynająć kolesi i zrobic napad, co takiego co by dynamizowało gre, a po przejściu głównego wątku i wszystkich podstawowych misji pobocznych, gra jest nudna.

nawet multi po jakimś czasie grania jest mdły ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mathof napisal:

Nie ma co zglębiać gra jest średnia ;]

gdyby pojawiły sie jakieś inne rzeczy których zabrakło albo ilosc misji byla większa i zróżnicowana to by bylo o wiele lepiej

- odbijanie narkotykow od meksykow w starym szpuitalu i ucieczka przed policja

- przewiezienie trupow w bagazniku, ktory co chwila sie otwiera

- zalatwienie kolesia podczas rozmowy o prace

- napad na bank, ktory poszedl nie teges

- zdjecie kogos poprzez zwabienie go do telefonu z kilkuset metrow

itp itd. to jest male zroznicowanie misji? co bys jeszcze dorzucil? likwidacje szkolki niedzielnej na zlecenie Hasydow? gwalt oralny na Zydowkach ze zrobieniem fotek na zlecenie muzulmanow? zrzucenie bomby atomowej na meczet?

gdyby byly chociaż ciekawe misje poboczne jakies gangi które by walczyły ze soba a tu nic (nie mowie tu o zdobywaniu terenu tak jak to bylo w SA)ale o np. przejmujesz fabryke danej organizacji, albo dostajesz jakies zlecenia,albo możesz wynająć kolesi i zrobic napad, co takiego co by dynamizowało gre, a po przejściu głównego wątku i wszystkich podstawowych misji pobocznych, gra jest nudna.

to ja zapytam, czy nudna jest dopiero PO przejsciu tych wszystkich misji, czy juz w trakcie? bo wyglada na to, ze po prostu narzekasz, bo Ci tego, co upchnieto w grze jest za malo. wolalbys napis Game Over i brak mozliwosci pozwiedzania sobie Liberty City potem? masz fabule. fabula ma jakies tam zakonczenie. potem masz mozliwosc bawic sie dalej. nie oczekuj, ze zapewnia Ci zabawe na nastepne 10 lat. moze w DLC dla XO to bedzie. mozesz kupic tamta wersje i czekac na dodatki. ale czy ten SKONCZONY produkt ze swoja fabula faktycznie jest taki kiepski?

nawet multi po jakimś czasie grania jest mdły ;[

umow sie ze znajomymi, pokaz im fajne miejsca, polaz po miescie, rozmawiajac. przelec sie helikopterem. ja do tej pory spedzilem w multi moze ze 3 godziny - nikogo przez ten czas nie zabilem (nawet przechodniow), za to pogadalem sobie z kumplami, pokazalem im katedre, oni mnie zabrali do wiezienia, razem sie upilismy i zataczajac sie poszlismy podziwiac zachod slonca. ubaw byl po pachy. a z tego, co widzialem, to sa w multi jeszcze jakies misje, wyscigi itp itd. chyba nawet UT3 nie ma tak rozbudowanego multi - choc moge sie mylic, bo malo gralem.

okresle to tak: jak jakas gra mi nie pasuje, nudzi mnie, nie bawi - w 90% przypadkow jej nie koncze, bo mi sie nie chce marnowac czasu. za malo go mam na "srednie" gry. zatem takie narzekanie jak (miedzy innymi) Twoje odbieram jak szukanie dziury w calym. ewentualnie oczekiwaniem, ze gra zastapi Ci Twoje wlasne zycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 1 w nocy dzisiaj ukonczylem GTA4 (28h gry) - wiem strasznie dlugo mi to zajelo (biorac pod uwage ze gre kupilem w dzien premiery) ale to wina raczej braku czasu (najdluzsza moja sesja to 1h 40min wg statystyk z gry). Moge wiec z czystym sumieniem wypowiedziec sie o grze. A wiec w telegraficznym skrocie:

Grafika - nie mozna oczywiscie porownywac gry freeroaming w stylu GTA4 do takiego np Uncharted ale mimo to nie zwala z nog - nadrabia jednak troche stylem. Nie jest to zaden przelom ale jest ladnie, momentami bardzo ;]

Dzwiek - Nie jest zle - kazdy znajdzie musyczke dla siebie a poza oglosami samochodow wszystko inne stoi na wysokim poziomie ;]

Fabula - nie jest to MGS ale moglo byc gorzej - pare zwrotow akcji chodz moglo by byc ciekawiej.

Ogolnie gra to w skali od 0 do 10 mocne 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- odbijanie narkotykow od meksykow w starym szpuitalu i ucieczka przed policja

- przewiezienie trupow w bagazniku, ktory co chwila sie otwiera

- zalatwienie kolesia podczas rozmowy o prace

- napad na bank, ktory poszedl nie teges

- zdjecie kogos poprzez zwabienie go do telefonu z kilkuset metrow

itp itd. to jest male zroznicowanie misji? co bys jeszcze dorzucil? likwidacje szkolki niedzielnej na zlecenie Hasydow? gwalt oralny na Zydowkach ze zrobieniem fotek na zlecenie muzulmanow? zrzucenie bomby atomowej na meczet?

to ja zapytam, czy nudna jest dopiero PO przejsciu tych wszystkich misji, czy juz w trakcie? bo wyglada na to, ze po prostu narzekasz, bo Ci tego, co upchnieto w grze jest za malo. wolalbys napis Game Over i brak mozliwosci pozwiedzania sobie Liberty City potem? masz fabule. fabula ma jakies tam zakonczenie. potem masz mozliwosc bawic sie dalej. nie oczekuj, ze zapewnia Ci zabawe na nastepne 10 lat. moze w DLC dla XO to bedzie. mozesz kupic tamta wersje i czekac na dodatki. ale czy ten SKONCZONY produkt ze swoja fabula faktycznie jest taki kiepski?

umow sie ze znajomymi, pokaz im fajne miejsca, polaz po miescie, rozmawiajac. przelec sie helikopterem. ja do tej pory spedzilem w multi moze ze 3 godziny - nikogo przez ten czas nie zabilem (nawet przechodniow), za to pogadalem sobie z kumplami, pokazalem im katedre, oni mnie zabrali do wiezienia, razem sie upilismy i zataczajac sie poszlismy podziwiac zachod slonca. ubaw byl po pachy. a z tego, co widzialem, to sa w multi jeszcze jakies misje, wyscigi itp itd. chyba nawet UT3 nie ma tak rozbudowanego multi - choc moge sie mylic, bo malo gralem.

okresle to tak: jak jakas gra mi nie pasuje, nudzi mnie, nie bawi - w 90% przypadkow jej nie koncze, bo mi sie nie chce marnowac czasu. za malo go mam na "srednie" gry. zatem takie narzekanie jak (miedzy innymi) Twoje odbieram jak szukanie dziury w calym. ewentualnie oczekiwaniem, ze gra zastapi Ci Twoje wlasne zycie...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie,Nie NIE, Ja nie powiedziałem ze fabuła jest nudna.

Powiedziałem ze po przejściu fabuły głównej i przejściu misji pobocznych nie ma co robic ciekawego.

Gram juz wiele lat w gry i bezsensowne jeżdżenie po mieście i robienie głupot mnie nie interesuje

wole robic co innego niz jezdzic bez celu po LC

Oczekiwałem tylko cos co by mozna bylo robic tak jak standard

ktos dzwoni po ciebie i mowi jest sprawa trzeba zrobic to i to a ty sie zgadzasz albo nie,

po prostu jakieś proste zadania który by uprzyjemniły JAZDE PO LIBERTY CITY w tedy to bym chętnie pojeździł.

A co do zastąpienia własnego życia to nie mam 15 lat(nie ubliżając tu piętnastolatko oczywiście

żeby nic nie robić tylko siedzieć i grac w GTA.

Podsumowując GTA IV byla by o wiele rozbudowana ale X360 niestety ogranicza PS3 :[

I w dalszym ciągu uważam ze gra jest średnia mogła by byc lepsza.(nie mowie tu o fabule

bo jest całkiem dobra, dobre rozwiniecie na początku ale koniec jest troche za bardzo chaotycznie zrobiony)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tp itd. to jest male zroznicowanie misji? co bys jeszcze dorzucil? likwidacje szkolki niedzielnej na zlecenie Hasydow? gwalt oralny na Zydowkach ze zrobieniem fotek na zlecenie muzulmanow? zrzucenie bomby atomowej na meczet?

No tu to cie fantazja poniosla no a ten gwalt to wogole obawiam sie o twoje otoczenie skoro masz takie podejście.

To co zawarles w tym zdaniu to jest poprostu zal.pl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Mathof chcesz cos co ci bedzie "dynamizowalo" gre? wsiadz do radiowozu i popacuj dla policji, ja cos czytalem ze trzeba 30 gangsterow ubic ale mi sie powalilo i zamist gangsterow zrobilem 30 tych zwyklych zgloszen, no i przy 30 moga ziomkowie walic z granatow albo z bazooki wiem ze moze nic fajnego ale sie pobaw pewnie przy 50-100 poziomie jest ostro ale nie wiem xP poza tym w kazdym gta na koncu nie miales co robic procz zabawy swojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja powiedziałem, że jest słaba ? nie.. dokładnie to co ty teraz powiedziałeś, ma mnóstwo wad + nie jest niczym nowym (czyt. odgrzewany kotlet).

Odgrzewany kotlet dobre. Pogrążasz się "znawco".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógł by mi ktoś powiedzieć czy są w DTA IV misje dla 2 graczy? Jeśli tak to gdzie... z góry thx

Nie, nie ma takich misji.

Co do samego GTA:

Sam ukończyłem je kilka dni temu i sprzedałem.

Gre pokonałem w 30h wliczając w to czas chodzenie i zwiedzania miasta.

Niestety to GTA nie ma tylu fajnych opcji co poprzednie(W Gta:SA prawdziwa gra zaczynała się właśnie po ukończeniu wątku gł. ) i szybko rozgrywka staje się monotona.

Ocena końcowa:8+

Zalety:

-Fizyka i wygląd wybuchów(są naprawdę piękne)

-Nico i Little Jacob

-Fajna fabuła

-Kilka fajnych nowości(c@fe, Telefony, myjnie etc.).

-Miodnośc przez cały wątek główny

-Multi(które się ciągle psuło, przynajmniej wtedy kiedy jeszcze grałem)

Wady:

-Multi(czyt. wyżej)

-Nudna zabawa z policją(to już nie to samo co ucieczka przed 6 gwiazdkami w środku pustyni xD)

-Brak AA(cienie i wszystkie kontury wyglądają tragicznie)

Pozdrawiam.

p.s. przygoda z GTA nauczyła mnie jednej rzeczy-nie warto patrzeć na recki w gazetach etc.

Wszyscy dają gta ~96%, a np. darkSectorowi nie więcej jak 70%(Przyczym narazie mam super ubaw grając w to 2 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Brak AA(cienie i wszystkie kontury wyglądają tragicznie)

Jaki brak? Przecież jest, przynajmniej na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki brak? Przecież jest, przynajmniej na PS3...

Takie wrażenie odniosłem.

W porównaniu do innych gier z mojej biblioteczki AA wygląda tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mathof chcesz cos co ci bedzie "dynamizowalo" gre? wsiadz do radiowozu i popacuj dla policji, ja cos czytalem ze trzeba 30 gangsterow ubic ale mi sie powalilo i zamist gangsterow zrobilem 30 tych zwyklych zgloszen, no i przy 30 moga ziomkowie walic z granatow albo z bazooki wiem ze moze nic fajnego ale sie pobaw pewnie przy 50-100 poziomie jest ostro ale nie wiem xP poza tym w kazdym gta na koncu nie miales co robic procz zabawy swojej.

Hehe no właśnie tak robie te misje radiowozem prawie caly czas bo nuda wieje ze szok ;]

Gdy robiłem którąś z kolei misje to wyskoczył ten koles z RPG i mnie centralnie trafil :] Moje zaskoczenie mieszało sie z pojawienie uśmiechu na mojej twarzy

A co do tego końca w każdym GTA to spodziewałem sie ,,Maybe Here Things Will Be Different..." ale wyszło tak jak napisałeś czyli tak jak w każdym GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×