Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament III

Rekomendowane odpowiedzi

Motyla noga ... wrrrr to jeszcze poczekamy ten tydzien heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem sobie grę, ściągnąłem patcha i te trofea to masakra :yucky: Ja tam nabiję tylko te za przejście chapterów na Insene, czy jak tam się nazywa ten poziom trudności. Może w przyszłości też wrócę do multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hieloł, witam ponownie po długiej przerwie chyba znowu będe grał w UT przez neta, tak więc jakby ktoś słaby był to zapraszam do złojenia mi dupy xD

PSNID:nekrokatolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą trohy sa ciezkie bedzie nad czym siedziec tez obecnie robie te z Insane a reszte sie zobaczy :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ wszystkie misje mi się powtarzają. A zaczęło się to po użyciu ''Karty'' pierwszy raz w UT3. Nie wiem co robić, nie mam zamiaru krążyć w koło.

Wam też zacina się gra? Bo ja w ciągu jednej sesji doświadczyłem 4 ścin, wszystkie podczas ładowania. Pełny (czyt. 39/40GB) HDD może być przyczyną?

Trofeum ''Untouchable - Reach 20 kills against a god-like bot in instant action without dying.'' Mam zabić po prostu 20 przeciwników bez śmierci?

Proszę o pomoc ;)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem, ponieważ wszystkie misje mi się powtarzają. A zaczęło się to po użyciu ''Karty'' pierwszy raz w UT3. Nie wiem co robić, nie mam zamiaru krążyć w koło.

Wam też zacina się gra? Bo ja w ciągu jednej sesji doświadczyłem 4 ścin, wszystkie podczas ładowania. Pełny (czyt. 39/40GB) HDD może być przyczyną?

Trofeum ''Untouchable - Reach 20 kills against a god-like bot in instant action without dying.'' Mam zabić po prostu 20 przeciwników bez śmierci?

Proszę o pomoc ;)

Masz zabić 20 botów o AI na poziomie god-like (najwyższe z możliwych z tego co pamiętam, jak próbowałem z tymi botami grać w Unrealu I bodajże, to ledwo się ruszyłem i headshot...)bez umierania, więc różowo nie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz zabić 20 botów o AI na poziomie god-like (najwyższe z możliwych z tego co pamiętam, jak próbowałem z tymi botami grać w Unrealu I bodajże, to ledwo się ruszyłem i headshot...)bez umierania, więc różowo nie jest :P

Już nie pamiętam jak to w Instancie było, ale nie można ustawić jednego bota i a nim próbować? Bo generalnie chodzi o puknięcie 20 fraglesów bez śmierci. Z jednym to jeszcze jak cię mogę ale z kilkoma? Bez szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już nie pamiętam jak to w Instancie było, ale nie można ustawić jednego bota i a nim próbować? Bo generalnie chodzi o puknięcie 20 fraglesów bez śmierci. Z jednym to jeszcze jak cię mogę ale z kilkoma? Bez szans.

A ja myślałem, że sobie włączę Easy :whistling: No cóż, może popróbuję, bo nie wydaje mi się, aby zdobycie tego trofeum było tak męczące. Tylko, czy za 100 razem się uda? :rolleyes:

A skoro jest to ujęte ''god-like bot'' to może Hard też się zalicza? Bo w przeciwnym razie nie lepiej byłoby po prostu napisać ''Insane''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. UT3 powrocil do napędu głównie dzieki splitscreen :)

Cały czas jednak męczy mnie nowy design leveli. Podpowiedzcie proszę czy jest możliwe wrzucenie do UT3 leveli z UT2004 ? Może ktoś już je przenosił? Będę wdzieczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie. UT3 powrocil do napędu głównie dzieki splitscreen :)

Cały czas jednak męczy mnie nowy design leveli. Podpowiedzcie proszę czy jest możliwe wrzucenie do UT3 leveli z UT2004 ? Może ktoś już je przenosił? Będę wdzieczny za info.

Nie no, bez przesadyzmu :) Trzeba przerobić dany level, żeby biegał pod enginem U3.

Możesz poszukać takich gotowców tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Mam sentyment do Albatrossa :) Do tego niektóre z nich były naprawdę doskonale opracowane. Nie moge się przyzwyczaić do nowych map z milionem detali na scianach i podłodze. Oczy mi wysiadają... już nie te lata.

Znalazłem kilka remake`ów. Jak znajdę chwilę to może sam przerobie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za cholerna szmira z tej gry. Mało, że wszystkie błędy, które były, po patchu nadal są, to gra zacina mi się w co 2/3 ładowaniu. Ok. 3 razy na pół godziny. Ponadto od wczoraj siedzę w Chapter IV na zasranej misji Warfare. Co się okazało przed chwilą? Że osioł, który zawsze zabiera Leviathana, zawsze skręca od razu w skałę i się blokuje. Ponadto, reszta 4-osobowej drużyny nie może przejść obok pojazdu, więc jestem sam. A drużyna przeciwna ma lotnictwo i DarkWalkery, a do tego w swojej załodze ma 5 osób. I jak to ja mam ukończyć, kiedy to po prostu jest niemożliwe?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SplitScreen jest genialny, właściwie w nic innego z młodym nie gram ostatnio. Mam natomiast pytanie, czy ktoś już może wyczaił jak zrobić "customizację" gracza operującego drugim padem? Na drugim padzie występuje jako Player 2 i nie wiem jak to zmienić?!?!

PS. Czy ma ktoś może mapę DM-Deck dla PS3?

PS2. Co do postu powyżej to wydaję się, że gra zdecydowanie częściej się wiesza niż przed paczem (ale to może dlatego że teraz wiecej gramy). na 10 godzin grania (sumaryczne) zwisła ze 2 razy, w tym raz przy ładowaniu się gry. Generalnie, w sumie nic coby w jakikolwiek negatywnie wpłyneło na genialność tego tytułu (już nawet sterowanie padem mi nie przeszkadza, choc jestem nowy w tym temacie i wychowany na myszy i keybordzie od czasów q1)

UT3 rulez!

Edytowane przez arra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, w sumie nic coby w jakikolwiek negatywnie wpłyneło na genialność tego tytułu

Pograłbyś z dwoma ścianami na pół godziny, a gwarantuje ci, że powyższe słowa wyrzuciłbyś do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe o ile naprawił mi się problem z updatami a właśnie sprawdzam czy mi się udało i będziecie chcieli pograć online a ja będę na myszce to wiecie...2 lata temu unreal 2004 na najwyższym się grało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam kilak pytań:

Jak dostać tytuł Combo Kinga? Jak się aktywuje mutator Titan? O co biega w Betrayalu bo wydaje ise przygłupi? Kto zagra w siecii? Mapą z titan packa która mnie zawładneła jest nowa wersja suspense z dopiskiem necris ;] Na jakiej mapie jest ten nowy pojazd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie podepne sie do tego tematu jesli to nieproblem mam dziwny problem otóz zauwazyłem ze w mojej wersji ut3 jakosc dzwieku jest owiele nizsza niz np wersja xboxowa czy to normalne bo juz zgłupiałem prosze o odpowiedz jesli to mozliwe pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest split-screen? Jak tak to na ile max podzielony ekran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze czytam to w którymś patchu dodali opcję split-screena na dwie osoby.

W ogóle jak sprawa z serwerami? Grają jeszcze ludzie?

Nie ukrywam, że UT to seria, którą kocham, a najbardziej UT z '99. Coś wspaniałego, kawał historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz UT3. Grają ludzie w multi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym pograł tego typu grę, gdyż jestem wychowany na quaku, a w tej generacji brakuje gier 1 vs 1 wszystko teraz jest zespołowo i współczesne walki ( USA vs RUS) które mnie zbytnio nie bawią, a kupno xboxa dla halo jest mało opłacalne bo za rogiem czai się następna generacja.

Jestem niemal pewien że gra by odżyła gdyby trafiła na PSS za bardzo rozsądną cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mogliby zrobić odnowioną wersję pierwszego Unreala Tournamnet + pierwszy Unreal do singla.

Oj...to by była dla mnie bajka...wszystkie BF'y i inne dziadostwa poszłyby w odstawkę.

UT to gra na której się wychowałem i spędziłem w online tyle godzin, że chyba tylko w WoW'ie spędziłem więcej :)

UT jest dla mnie nieśmiertelne, do teraz gram na PC, ale na PS3 również z miłą chęcią pograłbym.

Ale bardziej realne jest po prostu czekanie na następną generację UT4, które pewnie się pojawi.

Co do multika w UT3 to nie grałem jeszcze, bo na razie tylko wsadziłem płytę i pograłem chwilę z botami.

Chcę najpierw pokończyć inne gry, które mi zostały i potem w spokoju delektować się ukochanym Unrealem :D

PS.

Warto jeszcze dodać, że mamy darmowe DLC do Unreala + sporo modów, które można pobrać z poziomu gry.

Wg mnie świetna sprawa jak się komuś zaczyna nudzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×