Skocz do zawartości
Emir

Army of Two

Rekomendowane odpowiedzi

ARMY_OF_TWO_3.jpg

Kiedy jeden żołnierz to za mało, potrzebna jest ARMIA DWÓCH.

Dwóch byłych komandosów zostaje najemnikami, a gra ARMY OF TWO wysyła Ciebie wraz z kompanem na misje wymagające umiejętnego stosowania zabójczych taktyk. Niebawem zostaniecie najbardziej niebezpieczną jednostką wojskową.

Źródło: EA games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. dziękuje Emirowi ze nareszcie owy temat powstał. Już jestem wielkim fanem tej gry. Nie oderwę sie od niej tak jak niektórzy od CoD4 Ale do rzeczy :

Mam dla Was porcje trailerów i trochę wyjaśnień co do tej gry. Może zacznę od głównej strony internetowej gry.

http://www.ea.com/armyoftwo/

Na tej stronie jest wszystko czego może dusza zapragnąć aby dowiedzieć się coś na temat tej wspanialej gry. Jeżeli komuś sie nie chce wchodzić to tak tylko ogólnie przedstawię jak sprawa stoi

A wiec ogólnie w grze gra role 5 postaci. Z czego dwoma będziemy mieć zaszczyt kierować. A są to :

Elliot Salem jedna z postaci którą pokierujemy. Główna rola to SSC Operative

Tyson Rios, bardzo silny, także będziemy mieli okazje nim zagrać. Jego rola to także SSC Operative.

Richard Dalton - jest on Commanding Officer'em.

Alice Murray jedyna kobieta w SSC jest ona Mission Coordination. Zapewne ona będzie nam podawać wskazówki i szczegóły dotyczące naszych misji.

Philip Clyde wg. mnie on coś knuje ;] Rola - SSC Operative.

Oczywiście nie pisze tutaj recenzji wiec staram sie umieszczać główne informacje. Pamiętajcie więcej na stronie głównej gry.

Nasi wrodzy będą podzieleni na grupy

Grunts, Elites, Heavy Armor, Martyrs, Mounted Machine Gun i Special Characters ( podejrzewam iż Special Characters to beda w postaci takich ,,bossow'' )

Na owej stronce możecie oddać sie treningowi. Sam osobiście skusiłem sie na Aggro Testing Oczywiście podstawy języka angielskiego sie kłaniają.

Na stronie są oczywiście tapety, wygaszacze i filmiki.

Teraz coś z innej beczki ale z tej samej zarazem

Niektórzy z Was pewnie widzieli trailer z poprzedniego tematu o Army of Two. Mam na myśli trailer który przedstawiał jakie bronie będą do wyboru oraz ich modyfikacje. Pewnie zastanawiacie skąd wziąć kasę na te cuda ? Oto odpowiedz :

http://www.gametrailers.com/player/31306.html

Prawda ze wspaniały ? Jak już było widać na innych trailerach jak i na tym jest ,,tryb spowolnienia czasu'' dość ciekawy gdyż będzie można skupić sie na headshotach. Ciekawe jest tez rozwalenie helikoptera na lotnisku. Eksplozje wyglądają dość ciekawie.

Ci którzy nie wiedzieli prawdopodobnie będzie tryb Split Screen online.

Co do trybu online. Będzie wspaniały tryb o nazwie 2vs.2 . Zresztą sami zobaczcie.

http://www.gametrailers.com/player/30264.html

No i jak ? Dalej nie macie ochoty na ta grę ? To może tak podsumowując.

http://www.gametrailers.com/player/31329.html

Mam nadzieje ze ,,napaliłem'' na ta wspaniała grę tych którzy byli niepewni. Ja osobiście mam złożony pre order i z wielka niecierpliwością czekam na ten tytuł. Ta gra to tak jakby przeczytali mi i wielu innym graczom w myślach jakiej gry trzeba. Oczywiście tutaj są prowadzone dyskusje na temat tej gry wiec zapraszam serdecznie. Za wszelakie błędy przepraszam.

Chciałbym tylko jeszcze powiedzieć że na stronie głównej gry jest data premiery 6 Marca ? Dziwne. I na stronie głównej jest możliwość złożenia pre orderu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na grę jestem napalony już od dawna, a Twój post arczi tylko zwiększył moje cisnienie na tą gierkę. Jak ja tylko zdobędę to dam Ci znać pogramy online Aha napisz mi na PM gdzie złożyłeś preorder! Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna! Napaliłeś mnie faktycznie Trzeba kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w trybie online 2 vs. 2 kazda ,,para'' bedzie miala osobny kanal do rozmowy. Podobaja mi sie znaki ,,reczne'' ( machanie reka np. zeby szedl ) Oraz ich poczucie humoru. Na niektorych trailerach mozecie zobaczyc jak sobie zartuja albo fajnie przybili sobie ,,zolwika'' to taka gra na loozie Ciesze sie ze napalilem pare osob Moze w przyszlosci zrobimy klan ? Tylko taki bez ograniczen ani wiekowych ani skillowych. Tak tylko zeby sie dobrze bawic Pozdro.

Przepraszam ale pisze z PS3 i brak polskiej czcionki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak juz pisalem w archiwalnym juz temacie zapowiada sie naprawde dobrze. Bede szukal kogos do wspolnej gry w kampanii i szczegolnie on-line. Chyba kupie tez head set bt jakis bo na pewno sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze w trybie online 2 vs. 2 kazda ,,para'' bedzie miala osobny kanal do rozmowy. Podobaja mi sie znaki ,,reczne'' ( machanie reka np. zeby szedl ) Oraz ich poczucie humoru. Na niektorych trailerach mozecie zobaczyc jak sobie zartuja albo fajnie przybili sobie ,,zolwika'' to taka gra na loozie Ciesze sie ze napalilem pare osob Moze w przyszlosci zrobimy klan ? Tylko taki bez ograniczen ani wiekowych ani skillowych. Tak tylko zeby sie dobrze bawic Pozdro.

Przepraszam ale pisze z PS3 i brak polskiej czcionki.

Klan bez ograniczeń wiekowych i skillowych? Czemu nie !!! Piszę się na to Nie ważny jest skill ani wiek, ważna jest wspólna dobra zabawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna chłodno traktowałem tą grę, ale po zobaczeniu zapowiedzi/filmików muszę przyznać, że zapowiada się niesamowicie, nawet ciekawiej niż Bad Company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On-lina i 5 druzyn po 2 graczy uuuu to by bylo cos. Mam nadzieje ze gra bedzie tak dobra ( dopracowana i wciagajaca ) jak COD4. Mnie strasznie jaraja te maski. Jak bylem maly to w takich biegalem i bilem sie z kolegami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze moja specjalnoscia na 2vs2 bedzie Back to Back Ktory jest widoczny na jednym z filmikow. Jak widac na panelu w prawym dolnym rogu to strzalka w lewo Ciekaw jestem jak bedzie dzialal tryb Slow Motion na Online. W TimeShift wygladal tragicznie. Nie moge sie doczekac !

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos czuje ze moja specjalnoscia na 2vs2 bedzie Back to Back.

Hehe Będziemy stać na środku placu i zabijać przeciwników. By The Way... Ciekawi mnie jak będzie z tym Online CooP...

Będą przerywniki w postaci filmików tak jak w offline ? Czy może tak jak w R6V wybierasz poszczególne misje i przechodzisz z kumplem Online... Mam nadzieję że to pierwsze.

Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą filmiki. Tak jak w Gears of War. Army of Two to must have btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe Będziemy stać na środku placu i zabijać przeciwników. By The Way... Ciekawi mnie jak będzie z tym Online CooP...

Będą przerywniki w postaci filmików tak jak w offline ? Czy może tak jak w R6V wybierasz poszczególne misje i przechodzisz z kumplem Online... Mam nadzieję że to pierwsze.

Już nie mogę się doczekać!

Bedzie tak jak w demie pewniej gierki ktorej demo ukazalo sie niedawno dosc. Zaraz sprawdze jaka i edytuje posta. Normalnie laczysz sie z czyims pokojem i pozniej jazda

Tytul to : Conflict Denied Ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super się broń modyfikuje w AoT. Ta współpraca też świetna będzie, to trzeba mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będą filmiki. Tak jak w Gears of War. Army of Two to must have btw

Ale piszesz ze bedzie sie dalo nagrywac dema z gry??? Byloby extra. Z tego typu dem mozna sie wiele nauczyc. Czy to prawda ze gra zrobiana jest na tym samym silniku co ut3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale piszesz ze bedzie sie dalo nagrywac dema z gry??? Byloby extra. Z tego typu dem mozna sie wiele nauczyc. Czy to prawda ze gra zrobiana jest na tym samym silniku co ut3?

Koles poczytaj pare razy zanim napiszesz. Filmik w tym przypadku znacza cut scenki jesli wiesz co to ...

SSC- Strategy & Security Corporation jak ktos nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie mozliwosc kolorowania postaci i broni! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle do piątku - preorder złożony - mam tylko nadzieję, że obie wersje będą wyglądały przynajmniej identycznie i nie dostaniem tej gorszej wersji bo potencjał ta gierka ma naprawdę duży - dobra robota arczi, kupa informacji do obczajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w necie, w tym tygodniu na PSS USA i EU będziemy mogli znaleźć Army of Two, Ciekawi mnie jaka będzie tego cena, może jak Warhawk (120zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee? Wersja bez pudełka - nie wierzę, może chodziło o demko, mam prośbę - możesz podać linka do tego info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by bylo dosc dziwne

gra na xboxa zajmuje okolo 7GB

wiec na ps3 nie bedzie mniej

sciagniecie takiej pozycji na dysk plus jakas instalacja

ostro

moze czytales o demie?

Znalazlem takie cos:

"Możemy także spodziewać się dodatkowej zawartości do ściągnięcia z Rynku lub PS Store po wydaniu gry, ale tu wszystko zależy od Electronic Arts. Przed wydaniem pełniej wersji nie zostanie niestety opublikowane żadne demo."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem umiarkowanym optymistą. Czekam na dobry tytuł ze split screenem i to może być w końcu to, na co czekałem. Denerwuje mnie mocno warstwa fabularna... Znowu biedne usa są atakowane, znowu dwaj herosi rozwalają w "pojedynkę" całe armie przeciwników... ech... czemu dla odmiany nie zagramy terrorystami rozwalającymi armię us?? No, ale co tam. Dobry gameplay w połączeniu z dobrym co-op w trybie split screen to może być to, na co tyle czekałem. Zobaczymy po demku.

PS:

(...) Oczywiście podstawy języka angielskiego sie kłaniają. (...)

Chłopie!!! Tobie kłaniają się podstawy języka POLSKIEGO!!! Nie jestem jakimś strasznym purystą językowym, ale twój pierwszy post w tym temacie to chyba jakiś żart... naprawdę byłem mocno zainteresowany tą gierką (wciąż szukam jakichś dobrych gierek z trybem co-op), ale to co spotkałem tutaj mnie delikatnie mówiąc przeraziło... Pominę już to bezmyślne wykorzystanie słów angielskich w opisie postaci, ale Ty nie napisałeś chyba żadnego zdania w języku polskim poprawnie, co, zważywszy na długość posta, było nie lada wyczynem.

Sorki, że się tak czepiam, ale gdy widzę takiego pasjonata jak Ty, to mnie to bardzo cieszy. Nie tłumaczy to jednak takiego poziomu języka wypowiedzi! Wydaje mi się, że jakbyś przeczytał jeszcze raz to co napisałeś, to sam byś wiedział jakie błędy popełniłeś. Może więc wyedytuj te posty, żeby aż tak nie raziły. Pojedyncze literówki są bowiem do zaakceptowania (a już zwłaszcza brak polskich liter nikomu nie przeszkadza), ale styl w jakim napisałeś pierwszego posta woła o pomstę do nieba. Proszę, więc, popraw go. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj blad zle zinterpretowalem fakty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Will there be split screen online in Army of Two? (2 people on one console vs. another team of two over the Internet)

-Yup. You can play split screen (if you are on the same console) against 2 guys playing split screen or 2 people playing with each other online..."

To info ze strony EA. Super ze bedziemy mogli grac on-line + split sceen. Ciekawe czy beda jakies statystyki tak jak np w cod4? I jak to zostanie rozwiazane przy split sceen bo jedna osoba bedzie przypisana do swojego konta a co z druga? Chyba ze bedzie mozna tworzyc zawodnikow nie powiazanych z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej , chłopaki jutro premiera !!!!!(o shit) nie moge doczekać się recenzji tej gry jeśli bedzie powyzej 9.0 to biorę w ciemno jeśli nie to poczekam na R6 Vegas 2 i rozważę tez tę grę i zobaczymy którą kupię bo obie gry zapowiadają się wyśmienicie a ja niestety nie mam tyle kasy żeby kupować tyle gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×