Skocz do zawartości
Emir

Army of Two

Rekomendowane odpowiedzi

To w tą gre jeszcze ktos gra? :D Najgorzy moj zakup na ps3, ale wtedy gdy wychodziła ta gra nie było zadnych innych ciekawych tytułów. Niestety dałem się porwać całemu temu hypowi na tą gre no i wtopiłem 200 zeta. A te przybijanie żółwików miedzy dwoma graczami to po prostu...porażka na całej lini. Kto to wymyslił. Albo granie na broni jak na gitarze. lol

Ja kupilem za 60  :P A moze nie masz poczucia humoru i dlatego ci sie nie podoba to przybianie zolwikow ? :) O gustach sie nie dyskutuje wiec szanuje Twoja wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra rewelacja! Wszystko jest super bardzo mi sie podoba! Oczywiscie zobacyzmy jak przejde cala co wtedy powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po 3 czy 4 misji i powiem wam ze dla mnie gierka jest fajna. mozna sobie czas umilic przy niej. grafa uwazam ze bardzo dobra

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grafikę uważasz za bardzo dobrą to chyba przerzuciłeś się bezpośrednio z PSX na PS3 :wink: wg mnie to jest jedna z najgorzej wyglądających gier na tą generacje konsol. Na początku się gra ok, ale później już męczy. Aczkolwiek pograć ze znajomym raz na jakiś czas można w nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po psx mialem ps2 wiec nadal uwazam ze grafa jest niezla. wiadomo np w far cry2 lepsza czy w pop ale tu jest niezla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem cala gierke dzisiaj. polecam fajna gierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw tego braterstwa między Salemem i Riosem jest świetny .

Gra jest zdecydowanie za krótka .

Grafika nawet w jakości HD wygląda nieciekawie , na myśl przychodzi mi grafika z Xboxa albo z Ps2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra faktycznie za krotka. fajnie zabija sie przeciwnikow rekami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z graczami leworęcznymi bo mam tą grę od dwóch dni i się męczę bo jestem leworęczny. czy ktoś może wie jak można zmienić ustawienia analogów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z graczami leworęcznymi bo mam tą grę od dwóch dni i się męczę bo jestem leworęczny. czy ktoś może wie jak można zmienić ustawienia analogów??

Nie ma w opcjach? Nie ma ustawienia dla leworęcznych.

Doprawdy nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Nie ma, to nie ma, tu cudotwórców nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali trofea to bym sobie odświeżył ten tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali trofea to bym sobie odświeżył ten tytuł :)

Każdy by to zrobił no chyba że gra to crap :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy by to zrobił no chyba że gra to crap :) .

To że Ty grasz dla trofeów, to nie znaczy że każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dla trofeów odświeżył tytuł :) bo co mi zależy wbić kolejną platynkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Ty grasz dla trofeów, to nie znaczy że każdy.

Uwierz mi ja mam trofea w dupie, ale jeśli gierka by była niezła to bym ja jeszcze raz zagrał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z Army Of Two :/ Gra nie wyświetla się na całym ekranie! Nie wiem dlaczego :/ Oraz dlaczego wskazówki na ekranie wyświetlają się odwrotnie? Tzn: Lewy krzyżak to prawy?

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z Army Of Two :/ Gra nie wyświetla się na całym ekranie! Nie wiem dlaczego :/ Oraz dlaczego wskazówki na ekranie wyświetlają się odwrotnie? Tzn: Lewy krzyżak to prawy?

Tez tak mam :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałęm się zapytać o jedną sprawe co mnie nurtuję.Gdy włączę grę wciskam Versus Mode potem pojawia sie menu Custom match ,Quick Match , Statistics.Gry wciaskam statistic potem jest tylko jedna opcja lidearboards pokazują mi się gracze co maja wiele pieniedzy zarobionych w grze.Naciskam find me znajduje mnie i mam 0$ gralem w internecie w taki spodob Quick match Game type:Unranked Match i pare razy gralem zarobilem $ i nie pokazuje mnie na wiekszym miejscu yulko zawsze mam 0$ a gdy zmieniam na opcje Ranked match to tam nikt nie dancza sie do gry a czekalem nawet 1h pare razy.Więc jak te pieniadze zdobyć żeby uczestniczyc w tym rankingu.Proszę o w miarę szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem i o zgrozo... w misji treningowej. Mianowicie po tym jak trzeba tego jednego ziomka zajść od tyłu (jakby to nie brzmiało) i jego anihilacji nasz boss gada coś tam o GPS... tak więc uruchamiam skubańca i nic... nie mam zielonego pojęcia co mam robić dalej... : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączasz GPS. doprowadza Cię do bramki, stamtąd strzelacie do tarcz na końcu kanału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kolega zakupił PS3, więc uznaliśmy żeby zagrać co-op w AoT (na 2 os. jest to bardzo fajny tytuł), a że każdy mieszka w innym mieście, pozostaje opcja online.

Po zalogowaniu do gry (AoT 1) i wybraniu profilu nie było żadnego problemu, wysłałem zaproszenie do kolegi, kolega zaakceptował i ... na tym koniec, gra informuje że nie może się połączyć do gracza gdyż jest problem z połączeniem lub gracz jest już zajęty (?).

Sprawdziłem u siebie połączenie, PS3 pokazuje że mam NAT2, u kolegi również.

Sieć ręcznie skonfigurowana, połączenie poprze router, porty odblokowane, UPnP odblokowane. Nie wiem w czym może być problem ....

Może ktoś tu z obecnych już miał taki przypadek i zna rozwiązanie.

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×