Skocz do zawartości
Emir

DIRT

Rekomendowane odpowiedzi

ja czasami gram online, paru polakow tez widzialem ale online moim zdaniem jest slaby gorzej niz w GT :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Dirt to pogrywam teraz bo nie mam nic innego ciekawego i powiem ze średnia gra

na plus

+sporo pojazdów

+różne kategorie od typowego rajdu do wyścigów na 10 przeciwników

+grafika może być i tak gierka już trochę ma 2006

na minus

-według mnie dość szybko się nudzi

-model jazdy troszkę dziwny

Online nie gram nie mam neta w konsoli

Mam nadzieje ze Dirt 2 będzie udany i poprawia troszkę mankamentów z Dirt pozdrawiam :biggrin:

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuja te wyscigi offroad nie nawidze wporost tego ;/ i w dircie 2 tez to bedzie :( powinni zrobic gre wylacznie WRC mam nadzieje ze namiastke tego dostane w GT5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan wszystkich wyścigówek muszę się zaopatrzyć w Dirt'a 2 i GT5. Tylko skąd wziąc na to kase ? :( giery na pewno będą ponad 200 zł, od razu po premierze ;(

Edytowane przez Clics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako fan wszystkich wyścigówek muszę się zaopatrzyć w Dirt'a 2 i GT5.pewno będą ponad 200 zł, od razu po premierze ;(

Proste czas poczekasz parę miechów kupisz za 120 zł

szkoda potem patrzeć jak gra spada z ceny po zakupie gry w dzień premiery boli strasznie ale ludzie kupują za te monstrualne ceny :rolleyes:

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się napali nieźle, albo czeka na tytuł to się nie dziwie. Koniec off topa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie Dirta. Chodzi mi dokładnie o normalne rajdy, odcinki specjalne itp. trasy asfaltowe gdzieś pośrodku lasu, szuter i takie tam. Jest ich więcej niż w Dirt 2? Pytam ponieważ mam Dirta 2 i tu jest tego jak na lekarstwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie Dirta. Chodzi mi dokładnie o normalne rajdy, odcinki specjalne itp. trasy asfaltowe gdzieś pośrodku lasu, szuter i takie tam. Jest ich więcej niż w Dirt 2? Pytam ponieważ mam Dirta 2 i tu jest tego jak na lekarstwo :(

w pierwszym dircie jest tego troche więcej ale na twoim miejscu jak chcesz dirta to bym brał trójkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym dircie jest tego troche więcej ale na twoim miejscu jak chcesz dirta to bym brał trójkę

Mi też trójka się spodobała... więcej konkurencji, rewelacyjny multi player, no i dużo ludzi w sieci w to gra.... to też się liczy.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×