Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale widziałem, że już coniektórzy byli w stanie to łyknąć... gdybyś dalej kręcił bajerę to na bank by tu wszyscy zaczęli wierzyć ;) Dlatego fajnie że to zrobiłeś, może teraz ludzie się nauczą żeby ślepo nie wierzyć w to co sobie wypisują różne fora...

Szczerze? Nie zauważyłem. Właśnie można się cieszyć bo z tego co się wszyscy wypowiedzieli to nikt nie łyknął. Mamy trzeźwo myślących użytkowników (przynajmniej tych co się wypowiedzieli). Każdy napisał, że to ściema. Nikt się zbytnio nie podjarał. Szkoda troszkę, że kill nie pociągnął tematu dalej. Ale by się dyskusja rozkręciła. Spóźniony prima aprilis? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wednesday, local time at 12:00" ja to już nawet na ten dzień zapasy bronksów i ekipe zebrałem na party game .i nawet teściowa miała być :biggrin: oczywiście żart :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 maja. Chyba jaja sobie robią. Załamka.

Uprzedzając Killa. Blog nie potwierdził - informacja nieprawdziwa.

Ja już jestem ciekaw jakie tytuły będą w czerwcowym Ps+ :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale do ciężkiej chol..ry. Bo znowu widzę informację na tym portalu, czy droga pani Nariko mogła by podać źródło tej sensacji. Bo na oficjalnych blogach kanałów twitterowych nic takiego nie wyczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoogluj sobie nazwisko tego pana i psn . kilkaset serwisów ma tą informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w "pełni" do 31 maja. Rozgrywka online moze wrocic wczesniej. :P

I zastanawiam sie co bedzie z darmowym miesiącem w PS+ ? Zostanie przeniesiony na czerwiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy nadal chłoniecie te wszystkie "HOT Info" , niczym gąbki wrzucone na szerokie wody. Nie widzicie żadnych sprzeczności w tym "Super Newsie"? Chociażby Ipla... Poza tym , poprzedni HOT był również wiele znaczący i "potwierdzony" przez oficjalne źródła "PSN ruszy 3 maja" i co? Psinco!

Snujecie te swoje domysły zamiast zwyczajnie czekać.

I po co zadajecie sobie wzajemnie te zbędne pytania? "Co z PSN+" albo "Ile i jakie gry dostaniemy" myślicie, ze ktoś na Forum zna odpowiedź na te pytania?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Chcecie rzeczowych i przede wszystkim potwierdzonych informacji - szukajcie u samego źródła, tj. Twitter, Blog PlayStation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ps3site tylko wszystkie serwisy o grach na cały świecie. Jak się wypowiada rzecznik prasowy Sony to chyba jest to konkretna informacja, a nie zasłyszana od podchmielonych jegomości pod budką z piwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN nie działa?? :blink:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie tylko ps3site tylko wszystkie serwisy o grach na cały świecie. Jak się wypowiada rzecznik prasowy Sony to chyba jest to konkretna informacja, a nie zasłyszana od podchmielonych jegomości pod budką z piwem.

Niewykluczone, że może być jak mówisz.

Jednak jeśli w ciągu paru dni nie napiszą o tym na blogu, to można śmiało uznać to za bullshit.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam wątpliwości co do prawdziwości tej informacji, no bo dlaczego akurat 31. a nie 30. lub 1. czerwca? 1 dzień w przeciągu takiego przestoju nie zrobiłby różnicy. Jednak, na swoich oficjalnych kanałach Sony nie raczyło poinformować, że mieli kolejny atak i że uporali się z nim. O tym doniosła agencja Reutersa, no chyba że oni też walą plotkami :laugh:

Sony nie poda na oficjalnym blogu informacji, że "PSN będzie 31. maja", bo gorącogłowi polecieliby zaraz po xpudła, a tak tylko co jakiś czas wrzucają info "pracujemy w pocie czoła i pach, aż się brzydki zapach zrobił".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 maja. Chyba jaja sobie robią. Załamka.

Tak kolejny super news ps3site.

Juz nie uwierzę w nic na tej stronie odnośnie PSN, jakoś na oficjalnym blogu Playstation tego nie ma, a gowno wiedzą inni kiedy wroci.

Tak sam jak bylo z newsem "PSN tuż tuz" - tez mialo byc oficjalne.

Najlepszy byl news " PSN wraca do zycia " haha to są jaja : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku nie rozumiem w jakim celu ten temat dalej funkcjonuje. Można przecież zostawić 1 posta z linkami do bloga i zamknąć.

jezeli ten temat zostanie zamkniety to wszystkie informacje o niedzialajacym psn beda pisane w kazdym innym temacie...

normalnie wirus "psn nie dziala" rozprzestrzenia sie w zastraszajacym tempie. lepiej miec go pod kontrola w tym temacie. sa tu odpowiednie warunki do jego obserwacji. do tego lekarze (moderatorzy) czesto go odwiedzaja i podaja odpowiednie lekarstwa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy to macie problemy, zamiast czekac w spokoju az wroci i zaczekac co czas pokaze, to tylko sie stresujecie wyzywajac sie itp.. a ja tu tylko wchodze czytam i mam z was polewke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy to macie problemy, zamiast czekac w spokoju az wroci i zaczekac co czas pokaze, to tylko sie stresujecie wyzywajac sie itp.. a ja tu tylko wchodze czytam i mam z was polewke :D

Nikt się nie stresuje. Dziwi mnie tylko podejście, że wszystko poza blogiem, jest bzdurą.

Informację o 31 maja podał Bloomberg. To nie jest jakiś pudelek czy inna gamezilla. Tam ludzie podpisują się pod tekstem nazwiskiem i ponoszą odpowiedzialność za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie stresuje. Dziwi mnie tylko podejście, że wszystko poza blogiem, jest bzdurą.

Informację o 31 maja podał Bloomberg. To nie jest jakiś pudelek czy inna gamezilla. Tam ludzie podpisują się pod tekstem nazwiskiem i ponoszą odpowiedzialność za informacje.

To ja się podpisuję obiema rencyma i nogyma będzie 1 czerwca i co mi zrobisz :pardon::scare::ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie stresuje. Dziwi mnie tylko podejście, że wszystko poza blogiem, jest bzdurą.

Informację o 31 maja podał Bloomberg. To nie jest jakiś pudelek czy inna gamezilla. Tam ludzie podpisują się pod tekstem nazwiskiem i ponoszą odpowiedzialność za informacje.

A jak podpiszę się

Kindybał Pierdzibąk, witam!

To czy uwierzysz mi, że mam tak na imię i nazwisko ;p?

Czemu nadal nie ma info na Blogach?, myślę, że tam pojawiły by się tam zaraz po ogłoszeniu tej ''zacnej'' wiadomości na innych portalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie co by się działo, gdyby napisali o tym na oficjalnym kanale ;)

Działo by się dobrze, bo by było zawsze oficjalne info, tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

Informacja odnośnie przywrócenia pełnej funkcjonalności serwisu z dniem 31 maja została oficjalnie potwierdzona. Niemniej możliwość grania przez sieć jest pierwsza na liście i zostanie przywrócona przed 31 maja.

Źródło: Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki nie napiszą o tym na blogu nie ma co się przejmować :thumbsup:

Choć z drugiej strony teraz jak dla mnie to mogą i uruchomić dopiero 31 maja powód poniżej

Wczoraj byłem w sklepie po nowe części do komputera jeszczę teraz tylko muszę to wszystko złożyć.

Przygotowałem się na Battlefielda 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki nie napiszą o tym na blogu nie ma co się przejmować :thumbsup:

Choć z drugiej strony teraz jak dla mnie to mogą i uruchomić dopiero 31 maja powód poniżej

Wczoraj byłem w sklepie po nowe części do komputera jeszczę teraz tylko muszę to wszystko złożyć.

Przygotowałem się na Battlefielda 3 :)

to musiales poplynac troche $, bo nie wiem jaki bedzie potrzebny sprzet zeby pociagnac 64 chlopa i te cala rozwalke :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×