Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

6086.

Czy sa usuwane czy nie to nie wiem, ale ja probowalem wiele razy i za kazdym razem proces sie slimaczyl od samego poczatku. Po wielu probach mialem juz sciagnieta polowe pliku (chyba z godzine to zajelo albo i wiecej), zajalem sie czyms innym i gdy sprawdzilem po niecalych 10 minutach co sie dzieje, to plik byl juz sciagniety w calosci.

Okej, bardzo dziękuję za informacje. Może i mi się w końcu uda, ale uważam za skandal to, że wersja z płytą zajmuje aż 6 giga na dysku, a wersja z PSS tylko 2 i nie można ściągnąć updatu :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem tutaj, że premiera w Polsce (pudełkowa) jest 29 marca, ktoś inny napisał że 7 kwietnia, kolejna osoba, że 10 kwietnia, przed chwilą przeczytałem, że 18 kwietnia, w prasie napisali, że 26 marca. Co tu jest grane?

Wiem, że mogę zamówi gre w sklepach internetowych itp ale nie mam na to ochoty.

Co gorsza większośc powołuje się na przedstawicieli SONY...

Z kogo oni głupa robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałem tutaj, że premiera w Polsce (pudełkowa) jest 29 marca, ktoś inny napisał że 7 kwietnia, kolejna osoba, że 10 kwietnia, przed chwilą przeczytałem, że 18 kwietnia, w prasie napisali, że 26 marca. Co tu jest grane?

Wiem, że mogę zamówi gre w sklepach internetowych itp ale nie mam na to ochoty.

Co gorsza większośc powołuje się na przedstawicieli SONY...

Z kogo oni głupa robią?

Premiera swoja droga, a dostepnosc w polskich sklepach swoja i dlatego lepiej zamowic np. na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jest bajzel w Sony bo dzieli się na SCEP (wreszcie !) i Sony (wszystko oprócz rynku gier). Ale zmiany na pewno wyjdą na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i sciągnąłem z PSS. Za 5,6 próbą udało mi sie z patchem. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale wywalało mi błędy dopóki nie ustawiłem prawidłowo daty w XMB (ale może to przypadek). Gra wymiata. Online na razie szału nie robi, może później będzie lepiej bo na razie nie mam skończonej klasy A więc po sieci mogę grać tylko w dupne wyścigi dla początkujących Nie można normalnie jeździć przez gości, którzy taranują każdy samochód na swojej drodze. Nie zauważyłem też żadnych statystyk, więc jeździ się tylko dla kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w sobote na targach samochodowych w Lipsku(Nissan GTR na zywo szokuje....) ZAKUPILEM GT5P w sklepie GLOBUS (siec ala Intermache) za 38E anglika pieknie ladnie. W drodze powrotnej w MM w DReznie byly packi konsola plus GT5P za 390E. Jak widac tylko Sony Polska znowy robi "hardcora" z tym tytulem w wersji pudelkowej......

Gra oczywiscie wymiata.....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale wywalało mi błędy dopóki nie ustawiłem prawidłowo daty w XMB (ale może to przypadek).

chyba raczej przypadek. mi sie sciagnelo bez problemu - razem z patchem i za kazdym razem jak wchodze do gry, to wyswietla sie komunikat, ze data i godzina sa nieprawidlowe...ale wszystko sciagnelo sie bez problemu i dziala normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos zloto na time trialu Lancerem w B klasie (chyba 3-ci event)?? Bo to niemozliwe!!!

Jak robiliscie zloto na Cappuccino w C klasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano mam do polapania wersje pudelkowa angielska - pytanie czy anglik rozni sie czyms oprocz okladki od tej ktora bedzie wydana u nas - np: kierownica po prawej stronie itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos zloto na time trialu Lancerem w B klasie (chyba 3-ci event)?? Bo to niemozliwe!!!

Jak robiliscie zloto na Cappuccino w C klasie?

Powiem Ci tak dojechałem na 3 pozycji i coś czuje żeby dojechać na pierwszej to trzeba przeżucić na skrzynie manualną i mieć kierownice i powiedzcie mi jedno gdzie się tuninguje fury bo nie mam pojęcia jestem już w kalsie A i do tej pory tego nie znalazłem więć możę sie da tylko trzeba przełożenia skrzyni biegów ustawić

A co do posta wyżej to ja mam wersje z PL PSS i zauważyłem że japonskie auta mają przeważnie kiere po prawej stronie wydaje mi się że jest pół na pół ale nie wiem bo mam dopiero z 9 aut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak dojechałem na 3 pozycji i coś czuje żeby dojechać na pierwszej to trzeba przeżucić na skrzynie manualną

przerzucic na skrzynie manualna? z jakiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, przerzucic na manuala? Gdzies ty sie chowal To jest niemalze oczywiste. Opcje "Quit Tune" dostajesz po ukonczeniu klasy S chyba. Zloto Capucynem w klasie C udalo mi sie zrobic jezdzac jak lama po bandach. Lancerem niestety ciaglej est braz. W klasie A i S zeby wogole sie na braz zalapac musialem zejsc z fizyka jazdy na Standard.

PS pojawily sie dzis 3 nowe filmiki w GT TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zloto Capucynem w klasie C udalo mi sie zrobic jezdzac jak lama po bandach.

Hmm.. Jedno miejsce jest tylko gdzie banda sie oplaca w tym wyscigu i to tez Kapucynem srednio..

Ja zrobilem na slipstreamach i nadstawianiu dupy nadjezdzajacym z tylu, ale i tak mialem fuksa i nie sadze zebym to predko powtorzyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierownica po prawej stronie itp ?

kierownica po prawej stronie jest w samochodach brytyjskich i japonskich. bo zarowno w Wielkiej Brytanii jak i w Japoni jezdzi sie po lewej stronie. samochody niemieckie, wloskie, amerykanskie, francuskie itp maja kierownice po lewej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info jontr a ja mam juz swoja sztuke na plycie - lece odpalac ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy opłaca się kupować skoro nie mam kierownicy ? Albo gdzie jako taką kupię w miarę tanią. Bo wydaje mi się że Gran Turismo bez kierownicy to już nie to samo Gran Turismo. Gram w to demko i gram i nie mogę się zdecydować. Jeżeli ktoś był by łaskawy poproszę o link do jakiejś dobrej kierownicy do GT ale żeby nie była za droga

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy opłaca się kupować skoro nie mam kierownicy ? Albo gdzie jako taką kupię w miarę tanią. Bo wydaje mi się że Gran Turismo bez kierownicy to już nie to samo Gran Turismo. Gram w to demko i gram i nie mogę się zdecydować. Jeżeli ktoś był by łaskawy poproszę o link do jakiejś dobrej kierownicy do GT ale żeby nie była za droga

Pozdrawiam

hmm...ujmę to tak - jak nie miałem kierownicy to grałem na klawiaturze (mówię o czasach około 2000 roku) i było spoko, dostałem kierownicę i przestałem grać na klawiaturze. Teraz w bardziej symulacyjne tytuły nawet na padzie nie potrafię grać - po prostu nie ma tej przyjemność machania kółkiem, naciskania na pedały. No i precyzja jest nieporównywalnie gorsza. Kierownica zapewnia 100 razy lepsze wrażenia niż pad, dlatego gorąco polecam do gier które aspirują do miana symulatorów Logitech Driving Force Pro, a pada zostaw sobie na Motorstorma albo Burnouta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Cena kierownicy mnie zaszokowała ( 350 zł ) nie dam tyle za kierownicę której użyję do jednej gry. Myślę że pogram jeszcze w demko i jak będe pare razy 1. to wkoncu powiem sobie ,, Artur ! Jesteś najlepszy''* i kupię Jak zobaczyłem screena ferrari ( od webstera ) to tak mnie wzieło na tą grę że exploduję zaraz. Graficznie gra jest spoko. Ale jakoś nigdy nie przepadałem za wyścigami po ,,ograniczonej '' trasie. Może czas się przełamac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow. Cena kierownicy mnie zaszokowała ( 350 zł ) nie dam tyle za kierownicę której użyję do jednej gry. Myślę że pogram jeszcze w demko i jak będe pare razy 1. to wkoncu powiem sobie ,, Artur ! Jesteś najlepszy''* i kupię Jak zobaczyłem screena ferrari ( od webstera ) to tak mnie wzieło na tą grę że exploduję zaraz. Graficznie gra jest spoko. Ale jakoś nigdy nie przepadałem za wyścigami po ,,ograniczonej '' trasie. Może czas się przełamac ?

Ja wiem czy tak drogo? kierownica w cenie półtorej dobrej gry...

P.S. Zszokować mogłaby Cię cena G25 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znajdziesz gdzieś coś tańszego i porównywalnego jakościowo.

A G25 nie jest taka droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znajdziesz gdzieś coś tańszego i porównywalnego jakościowo.

A G25 nie jest taka droga

7-8 baniek to nie jest tak drogo za kierownice? Polowa ceny konsoli? Dla paru doslownie gier?

To jest drogo. I nie wazne jakim zapalencem jestes wyscigow czy spisz na kasie. Drogo.

Co nie zmienia faktu ze w Maju stane sie jej posiadaczem . Ale przeplace swiadomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7-8 baniek to nie jest tak drogo za kierownice? Polowa ceny konsoli? Dla paru doslownie gier?

To jest drogo. I nie wazne jakim zapalencem jestes wyscigow czy spisz na kasie. Drogo.

Co nie zmienia faktu ze w Maju stane sie jej posiadaczem . Ale przeplace swiadomie

lepiej sobie kupić malucha za 300-400 zł i pojeździć po ulicach i jakichś polach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos zloto na time trialu Lancerem w B klasie (chyba 3-ci event)?? Bo to niemozliwe!!!

Jak robiliscie zloto na Cappuccino w C klasie?

hejka.Srebro mam,fakt jadę na kierownicy DFP ,kamera na zderzaku (lepsze wyczucie zakrętów).Prawie połamałem kiere ,złoto da sie zrobic ale trzeba się zdrowo nakręcić kołem i opanować trasę do perfekcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cwir napisal:

Ma ktos zloto na time trialu Lancerem w B klasie (chyba 3-ci event)?? Bo to niemozliwe!!!

Jak robiliscie zloto na Cappuccino w C klasie?

reczna skrzynia biegow i troche cierpliwosci, zeby zalapac w ktorym momencie redukowac/wrzucac wyzszy bieg i srebro nie powinno sprawiac problemow. do tego przejechanie tych dwoch zakretow za mostem na granicy przyczepnosci (czyli oponki moga zapiszczec, ale zeby pad nie wibrowal jeszcze) i zloto jest nasze jesli tylko z ostatniego zakretu przed prosta wyjdziemy z dobra predkoscia. po przejsciach w klasie A zrobienie zlota w eventach klasy C i B nie bylo juz takie trudne - najwazniejsze to zmienianie biegow w odpowiedniej chwili (czyli niekoniecznie wtedy, gdy wskazowka dobije do czerwonego pola) - wtedy nawet korzystanie z tuneli powietrznych nie jest konieczne IMO.

IMO nie warto zatrzymywac sie na czyms za dlugo tylko dlatego, ze nie zrobilo sie zlota. zaliczcie ile sie da i dopiero jak naprawde sie zatniecie wracajcie do tych sreberek/brazow - zobaczycie, ze pojda duzo latwiej. doswiadczenie procentuje.

aha - gram na padzie (DS3) w trybie Professional.

wczoraj udalo mi sie (fuksem) zrobic kolejny event w klasie S - teraz zbieram kase i uderzam po kolei eventy producentow samochodow - dopiero potem wroce do klasy S, bo tam juz nie mozna sobie pozwolic ani na bledy ani na szarzowanie zbytnie (bo trafi sie na tylek przeciwnika). chociaz w producenckich wyscigach tez sa kary czasowe za zajezdzanie/zjezdzanie z trasy/taranowanie itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram na padzie ;] najpierw standard teraz pro i .. nie jest zle ;] jest ciezko (pad nie jest tak precyzyjny.. :< ) ale, co wazniejsze mam juz F1.. to auto jest niczym Ryno IV z R&C, psuje cala zabawe, wszystkie wspomagacze wylaczone, a ja jezdze na zakretach po 340km/h

Coz, pewnie tak zachowuje sie F1 w rzeczywistosci .. ale uwierzcie mi.. auto jest az za dobre :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×