Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Genialna Seria, pod względem graficznym jedna z ładniejszych gier Wszechczasów (Obok Burnout: Paradise, GTA4, Assassin's Creed). Wacham się czy kupić Prolog, czy wytrzymać do pełnej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Prolog bo na pełną wersję przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. A i cena ma być przystępna ( coś kolo 100 zł). Ja Prolog kupię napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wezmę Prologu. Ogólnie nie przepadam za bardzo za GT - zbyt wyśrubowane czasy na licencjach i trochę cienkie wyścigi - rywali mało, na dodatek wogóle nie są agresywni po prostu sobie po sznurku jadą w kolejności kto ma szybszy samochód, no i brak uszkodzeń co powoduje możliwość wjechania w bandę i wyprzedzenia kogoś (w GT4 niekiedy tak się udawało). Liczę, że GT5 trochę bardziej mi przypadnie do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżutkie 2 zestawy nowych fotek:

Zestaw 1

Zestaw 2

Po obejrzeniu tych fotek czuję się jakby spadły na mnie 2 tony Grafika normalnie masakra Muszę powiedzieć że byłem na początku nastawiony nieco sceptycznie do GT5: Prolouge Jednak po wszystkich opublikowanych ostatnio materiałach (puls przesunięcie premiery GT5 ) chyba jednak się na nią skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki super! Grafika miażdży wszystko co do tej pory widziałem! Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tego, że Prolog trzeba kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _TheMichal

Grafika miażdży, można już mówić o fotorealizmie. Oby tylko gameplay stał na takim samym poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika miażdży, można już mówić o fotorealizmie. Oby tylko gameplay stał na takim samym poziomie...

Nie można i nigdy nie będzie można tego zrobić, grafika do końca świata i 1 dzień dłużej zawsze będzie oscylowała wokół tego magicznego punktu, co to nazywacie fotorealizm, ale nigdy nim nie będzie. 99.9% i ta tym max koniec. Zawsze będzie jakieś ale. Człowiek nie napisze takiego kodu, aby wyglądał tak jak rzeczywistość za oknem. Zawsze będzie to coś, po czym, przeciętny człowiek wyłapie, co jest generowane, a co prawdziwe. Tak samo jest z umysłem człowieka. Nie da się stworzyć w laboratorium ludzkiego mózgu, który będzie pracował, posiadł świadomość i możliwość nauki w 100% jak prawdziwy człowieka. Może, może kiedyś, ale to na razie odległe lata i tylko marzenia człowieka ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darutek twoja wyobraznie ogranicza swiadomosc (Czlowiek kiedys nie potrafil latac). Pomysl nad tym i nie mow napewno ;*

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa nigdy....to pomysl o tym ze tak 15-20lat temu kto by pomyslal ze komp bedzie mial postac laptopa oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5... ach, czekam z niecierpliwością xD Grałem w GT3 i GT4 i są świetne A ta grafa po prostu rozwala, nie widziałem nigdy nic takiego w żadnych wyścigach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GT 1

Grałem w GT 2

Grałem w GT 3

Grałem w GT 4

Więc zapewne zagram w GT 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje DFP już powoli wychodzi z szafy, czekając na premierę GT5P. Nie mogę się doczekać wyścigów online.

Online, online i jeszcze raz online, głównie dla tego trybu kupuje GT5: P. Oby tylko bym dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra strasznie ucierpi z powodu znieksztalconych trigerow ktore skutecznie utrudnia dostosowanie odpowiedniej predkosci lub hamowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra strasznie ucierpi z powodu znieksztalconych trigerow ktore skutecznie utrudnia dostosowanie odpowiedniej predkosci lub hamowania.

jesli juz sie gra w GT na padzie, to gaz/hamulec jest pod prawym analogiem... IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa porcja 11 fotek. Jedno ze zdjęć pokazuje split screen Premiera w Europie wersji pudełkowej została ustalona na 28 marca, zaś wersja do ściągnięcia z PSS będzie dostępna 27 marca Jeszcze 2 tygodnie

Źródło: Gamersyde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

jak te czerwone koniki pieknie wygladaja...CUDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... A ja sobie poczekam na pelna..... juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle smoku ze nie wytrzymasz i kupisz sobie prolog . Apropo triggerow to uwazam ze nie da sie na nich jezdzic , dlatego forza odpada na microsoftowym padzie , nie rowno ulozone galki strasznie denerwuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mało kto wróżył Prologowi świetną sprzedaż. Co innego full wersji GT5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o tym czy mozna bedzie dzielic sie GT5:P zakupionym w psstore ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja jest baaardzo mało prawdopodobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi prologue po tym co zobaczyłem w wersji EU wskoczył na liste zakupów Split, Online, GTTV, 71 bryk (doszła F1), ehh faktycznie zredukuje znakomicie czas przed nadejściem pełnego GT5 Fajnie by było gdyby właściciele GT5 Prologue po wydaniu Pełnego GT5 mieli by jakieś fajne bonusowe wozy ( wkońcu era netu )

Niewiem czy dalej czekać z zakupem G25 bo jak wyjdzie nowa wersja g25 przed GT5 (tak samo jak wyszła nowa wersja GT wheel) to się pochlastam...

// @ Przem

warto nadmienić, że to tylko 1 mln. w Europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×