Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pytanie. Nie wiem czy się już to tutaj przewijało ale pozwole sobie je zadać ;)

Otóż chdzi mi o to iż posiadam konto na amerykańskim psn-ie i w razie chęci zakupienia ewentualnego DLC do GT5 to będzie to możliwe do wykonania czy będę musiał założyć sobie kolejny profil na konsoli z europejskim psn-em.

I jeszcze takie jedno pytanie. Jeżeli znajomy ma konto na europejskim psn-ie a ja na amerykańskim to czy będę mógł się z nim pościgać przez internet czy to też może okazać się niemożliwe do wykonania,

Mam nadzieję ze mnie zrozumiecie ;)

pozadrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bestupload-7c1714-371b38e4a008.jpg

Profil kierowcy B-Spec, ciekawe czy bedzie trzeba temu trybowi duzo czasu poswiecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie dzis wymienilem dysk na 120 GB :D

A orientuję się ktoś w ogóle, czy Nurburgring jest otwarty w nocy? Czytałem kiedyś, że tor dla zwykłych kierowców otwarty jest tylko w niedziele, a w marcu można polatać i na tygodniu. Nie jestem do końca przekonany, więc niech mnie ktoś poprawi ewentualnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępne ustawienia kamery kokpitu:

49281,dsc00049193NKQ.jpg

49283,dsc000511GRF0B.jpg

49284,dsc000521LC38K.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuję się ktoś w ogóle, czy Nurburgring jest otwarty w nocy? Czytałem kiedyś, że tor dla zwykłych kierowców otwarty jest tylko w niedziele, a w marcu można polatać i na tygodniu. Nie jestem do końca przekonany, więc niech mnie ktoś poprawi ewentualnie ;)

jest:) ostatnio był filmik nawet pokazany... http://www.gtplanet.net/gt5-video-nurburgring-nordschleife-daynight-transition/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tytuł nadano muzyce ze zwiastuna gry Gran Turismo 5 z targów E3 2010?

Act Fast

Last Lap

5OUL ON D!SPLAY

Kto wygrał 2010 GT Academy?

Lucas Ordoñez

Jordan Tresson

Eddie Jordan

W którym roku miał miejsce legendarny pojedynek między sportowymi samochodami Ford i Ferrari?

2010

1967

2000

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tytuł nadano muzyce ze zwiastuna gry Gran Turismo 5 z targów E3 2010?

Act Fast

Last Lap

5OUL ON D!SPLAY

Kto wygrał 2010 GT Academy?

Lucas Ordoñez

Jordan Tresson

Eddie Jordan

W którym roku miał miejsce legendarny pojedynek między sportowymi samochodami Ford i Ferrari?

2010

1967

2000

Co wygrałem?:)

EDIT:

pwi7aaf: nie musiałem używać google bo pytania proste:P chyba każdy kto śledził mniej więcej gtplanet zna na nie odpowiedź:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wygrałeś....... ale jest plus, polepszyłeś swoje umiejętności korzystania z google xD

Edit@up: w takim razie stałeś się moim nowym idolem :D

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ONE: ten ostatni widok wydaje mi się najlepszy, szkoda że pewnie na pewno nie będzie możliwości wyłączenia widoku kierownicy bo i tak nie będzie się obracać 900* :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuję się ktoś w ogóle, czy Nurburgring jest otwarty w nocy? Czytałem kiedyś, że tor dla zwykłych kierowców otwarty jest tylko w niedziele, a w marcu można polatać i na tygodniu. Nie jestem do końca przekonany, więc niech mnie ktoś poprawi ewentualnie ;)

A tak swoją drogą,wie ktoś z Was może,jak to technicznie wygląda,takie korzystanie z toru przez zwykłych kierowców? Jadą w grupach czy "wolnoamerykanka"? Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstepy czasowe.. Pokazywali to kiedys jak clarkson jechal tam jaguarem dieslem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...już ogarniam! A cena takiej przyjemnosci?

Już znalazłem...sorry za zaśmiecenie

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oł shit.... co to za muza!!!! musze znaleźć tytuł i wykonawcę...

fajny filmik ale dla mnie lepszy jest ten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale dla mnie Veyrony w 2:03 wyglądają naprawdę imponująco. Ciekawe czy jest to rzeczywiste odwzorowanie gry, bo jeśli tak, to mi jak najbardziej te standardy odpowiadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan który posiada już oficjalną pełną wersję gry pisał na GTplanet że Standardy wyglądają lepiej niż się spodziewał ale oczywiście nie dorównują samochodom Premium więc myślę, że nie powinno być tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sytuacja wygląda u nas ? wszędzie piszą że wysyłają 24 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sytuacja wygląda u nas ? wszędzie piszą że wysyłają 24 :(

Napisałem mejla z zapytaniem do sklepu internetowego, czy jest możliwość, że wyślą przed premierą. Teraz niecierpliwie czekam na odpowiedź od nich. Jak będę wiedział to dam znać ;)

Dostałem mejla zwrotnego, że wszystko jest zależne od dystrybutora, ale najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że wysyłka odbędzie się dzień przed premierą, czyli 23.11... zawsze to coś ;) wszystko w 100% wyjaśni się do poniedziałku

Edytowane przez Roodolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by mi było miło gdyby wszystko się tak niszczyło w GT5 jak to ( przypuszczam, że to Subaru jest ). Takie zniszczenia mi wystarczą  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to zauważyl ale dziś zorientowałem się nad dużym brakiem.... Gdzie jest Insignia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insignia to bodajże rocznik 2009, a takich aut nowych w Gran Turismo 5 podobno prawie, że nie ma, co dopiero mówiąc o zwykłej Insigni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×