Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Walą w hu.. i tyle. Liczyłem, że wczoraj pogram a tu lipton. Wolę wersję z PSS dla szybszych loadingów no i nie muszę wstawać, żeby płytkę włożyć. Ale jak się prześpię to jadę jutro po kopię na płycie i mam w nosie ten ich cały PSS. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Walą w hu.. i tyle. Liczyłem, że wczoraj pogram a tu lipton. Wolę wersję z PSS dla szybszych loadingów no i nie muszę wstawać, żeby płytkę włożyć. Ale jak się prześpię to jadę jutro po kopię na płycie i mam w nosie ten ich cały PSS. :/

Eee tam, loadingi są bardzo szybciutkie. A dzięki wyborowi płytki ja sobie od tygodnia już gram :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Niemczech (siec Gamestore) GT5P kosztuje 39,99€ czyli mniej wiecej tyle samo co w Polsce, wiec ciekaw jestem jak to mozliwe ze na Wyspach maja te gre za 80pln. Jesli to prawda to chyba stamtad sobie zalatwie gre.

PS. Czy ktos wie jak to bedzie z jezykami w GT? Tzn jesli kupie w gre w NIemczech to bedzie do wyboru jezyk angielski? Tzn tekst na pewno, ale jak jest z grami typu GTA czy Fifa, gduie jest duzo tekstu mowionego? (sory za OT)

W grze zakupionej w niemczech z niemiecka instrukcja i okladka jest jezyk angielski.

Taki jaki mamy ustawiony jezyk w konsoli taki jest, sprawdzalem niemiecki i angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos w jakim sklepie typu saturn itp mozna ta gre kupic?

bo ps store to wielka porazka z tego co widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle skad wzielisciie date 27 na pss? Ja na oficjalnej Polskiej stronie widze 28.03 dla wersji BLURAY i download.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było wcześniej podawane, nawet w oficjalnym komunikacie prasowym. Przypuszczalnie poślizgnęli się przy okazji włamania do PSNetwork.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja od zawsze widziałem taką datę ale ją bagatelizowałem bo na sicie było 27.03 a ta data bardziej mi odpowiadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie była mowa o 26 dla wersji Blu-Ray i 27 dla wersji PSN. Terminy się posypały. Próbuję wyjaśnic z SONY przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to wersji bluray tez nigdzie nie ma, dzwonilem juz do empiku, saturna, sprawdzalem na psxextreme....

Czy ktos z Bytomia/Katowic/Gliwic moze mi dac znac na pm jak zobaczy wersje pudelkowa w sklepie.. na daremno jechac nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze to wersji bluray tez nigdzie nie ma, dzwonilem juz do empiku, saturna, sprawdzalem na psxextreme....

Czy ktos z Bytomia/Katowic/Gliwic moze mi dac znac na pm jak zobaczy wersje pudelkowa w sklepie.. na daremno jechac nie chce.

nie liczylbym na to przed 7 kwietnia - tak mi powiedziano w jednym z tych sklepow - mam nadzieje ze sie pomylili ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze to wersji bluray tez nigdzie nie ma, dzwonilem juz do empiku, saturna, sprawdzalem na psxextreme....

Czy ktos z Bytomia/Katowic/Gliwic moze mi dac znac na pm jak zobaczy wersje pudelkowa w sklepie.. na daremno jechac nie chce.

Też prosiłbym o takie info.W sumie to jak ktoś zobaczy albo będzie wiedział na 100% że w jakimś sklepie można dostać GT:P to niech tutaj pisze,przynajmniej będzie wiadomo na czym stoimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z saturna w gdansku

nic nie slyszeli o GT

patrzyli sie na mnie jak na obcego

wiec dobra sciema z ta data premiery

pewnie bylo tyle pre-orderow ze nie podolali z produkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie bylo tyle pre-orderow ze nie podolali z produkcja

Po to jest cyfrowa dystrybucja, którą zawalili. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim PSS tez kielnia... NIe zdziwie sie zatem jesli najpierw dane nam bedzie pograc w GTAIV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem zeby to za darmo rozdawali i im system nawalil, trudno gratis poczekam

w tym przypadku to pelna kompromitacja

gdyby sie szanowali to powinni z miejsca cene zmniejszyc w formie przeprosin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dziala mi ten link:/

przy wklejaniu na forum cos sie dzieje z tym linkiem

wejdz na ta strone i wtedy kliknij na gt

Currently Not Available

pewnie mieli z 20 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce widac moge zapomniec o tej grze.. teraz czekam na odpowiedz paru panow z allegro.pl .. moze w przyszylym tygodniu sobie pogram.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy wklejaniu na forum cos sie dzieje z tym linkiem

wejdz na ta strone i wtedy kliknij na gt

Currently Not Available

pewnie mieli z 20 szt.

Albo skopiujcie to http://www.gameconnection.co.uk/P:PS3/Gran_Turismo_5_Prologue.html i wklejcie w przegladarce.

Mieli 100 szt. bo rozmawialem z gosciem stamtad i powiedzial ze zeszlo wszystko i ze zamowili nowa partie ale trzeba czekac bo wszystkie sklepy zamawiaja nowe partie

Nawet na Play.com zeszlo wszystko a to jest wielki sklep i sie wszedzie reklamuja i pewnie mieli zapas w tysiacach liczony.

Pewnie dlatego ze cene obnizyli wczoraj albo przedwczoraj zdaje sie: http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/3595201/Gran-Turismo-5-Prologue/Product.html

W nastepnym tygodniu nowa dostawe maja.

Chyba kupie pudelko cale "Prologow" i wysle do Polski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Polsce widac moge zapomniec o tej grze.. teraz czekam na odpowiedz paru panow z allegro.pl .. moze w przyszylym tygodniu sobie pogram.......

Xiem, bylem dzis na zakupach w realu w niemczech i byly GT5P.

Juz troche pogralem, na poczatek kupilem Mazde.

Gra sie instaluje z plyty BR na HDD a przy pierwszym uruchomieniu pobiera sie patch dosyc spory.

Bylo troche problemow z pobraniem tego patcha, pare razy przerwalo w polowie.

foto1

foto2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden problem.. jestem na urlopie ;p w Poslce. Ehh panowie z allegro nie odpisuja, do empikow dzwonic ponownie nie bede.. wiec to chyba na tyle :|

Teraz obdzwonilem wszystkie empiki i saturny na slasku... i co ? kupsko -.-

My naprawde zyjemy w kraju 3 swiata.

O i jeszcze panowie z allegro tez odpisali... "czekamy" ... boze, co za kraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jeden problem.. jestem na urlopie ;p w Poslce.

Ja na urlopie w niemczech :-) nadrabiam zaleglosci na PS3.

Za 30min gram w GT5P, teraz kuzyn gra z kumplem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik gdansk

bardzo mila pani mocno sie zdziwila

gdyz w komputerze ma date dostepnosci 26 marca a zadnej sztuki gry nie widziala na stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g Aju ze sklepu PSXExtreme, gra będzie dostępna w wersji pudełkowej w okolicach 5 kwietnia. SCEP leży na całej linii, jak zwykle zresztą, a Polska krajem 3ciego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×