Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu będzie taka sama okładka? :blink: Już chyba 4 z kolei. Ciekawe, czy chociaż trofea nowe wymyślą, bo w PES 2010 ma takie same jak 2011.

Oby nie skopali tego co naprawili. Choć pewnie do wakacji, nic wiadomo o tej grze nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by naprawili chociaż 5 najbardziej irytujacych błędów to gra byłaby jak dla mnie idealna i mógłbym grać w nią cały rok ale znając życie kilka bugów naprawią i dodadzą kilkanaście nowych.

No nic i tak kupie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, ale dzięki tym błędom PESik jest PESikiem. ;) Tej edycji nie kupię, bo obecna starczy mi jeszcze na wiele miesięcy. Liczę jednak na to, ze gra będzie jeszcze lepsza niż PES2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopaczk , a dlaczego nie decydujesz się co roku na nowego PES-a? Przecież to zawsze coś nowego , napewno też minimalnie jak nie więcej - lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na przeskok taki, jaki miał miejsce w erze PES 6 i 2008. Lepiej zaryzykować rewolucję i wypuścić gorszą grę, niż grać ciągle w to samo.

Edytowane przez Kettger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopaczk , a dlaczego nie decydujesz się co roku na nowego PES-a? Przecież to zawsze coś nowego , napewno też minimalnie jak nie więcej - lepszego.

Bo nie ma to sensu. Aktualne stroje, czy składy są mi obojętne. W razie czego pozmieniam to co chcę według własnego uznania. Co więcej, grywam głównie w ML i BAL, a tam i tak co chwila dokonywane są transfery. Słowem, nie ma sensu kupować nowej odsłony gry, kiedy kupę frajdy daje jej poprzedniczka. Wyjątkiem jest kolejna część, w której wprowadzono jakieś istotne zmiany w rozgrywce. Nad taką edycją można ewentualnie pomyśleć, choć i tak zwyczajowo PESy kupuję co dwa lata.

Nadszedł czas na przeskok taki, jaki miał miejsce w erze PES 6 i 2008. Lepiej zaryzykować rewolucję i wypuścić gorszą grę, niż grać ciągle w to samo.

Zależy. Ewolucja jest ok, ale rewolucja niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja PES 2012 kupię na 100%. Fifa ma lepsze oceny, ale grywalność jest lepsza w PES. Miałem PES na PS2 a na PS3 wersję 2008 i mimo że gra miała słabe noty na metacritic grało mi się wyśmienicie. Fifke mam 10 ale jakoś nigdy nie nie przekonała mimo wyśmienitych recenzji. Zresztą i tak zawsze grałem ustawieniami pada z PES.

Logo PES 2012 bardzo mi się podoba. Na razie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Ewolucja jest ok, ale rewolucja niekoniecznie.

Cóż... zależy. W przypadku PESa rewolucja jest raczej koniecznością. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... zależy. W przypadku PESa rewolucja jest raczej koniecznością. ;]

Zależy. Wielu graczy kocha PESa za bycie PESem w takiej postaci, jakiej ukazuje się od lat. Zmiana tego modelu mogłoby ich niemile zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Po co Wam lokalizacja w grach sportowych?

Chociażby w przypadku PES do Master League. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie rozumie po komu gra bez fabuly przetlumaczona na ojczyscy jezyk...

zreszta jak bedzie pl to kupie (pod warunkiem, ze bedzie kosztowac tyle samo co wersja ang), a jak nie bedzie to nie bede narzekał z tego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bełkot. Nariko czasem popełni ciekawy wpis, ale tu pojechała po bandzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach jak zwykle flame :P

Ciekawe czy w tej edycji dadza jakies nowe licencje , jeszcze znajda sid jakies ciekawe kaski do wykupienia ktorych nie ma fifa Moze jakies PL zespoly ...

Tak btw ma ktos wersje pesa 2011 na pc ? Czy wyglada lepiej niz na Ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę tej edycji dużej zmiany ponieważ dziś mam sentyment do tej serii grałem do 2010 lecz odkąd dostałem konsole do ręki czasy się zmieniły ;) Lecz jeśli mnie zaskoczą w tym roku to może i u mnie sumienie wróci :) pozdrawiam fanów pesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw ma ktos wersje pesa 2011 na pc ? Czy wyglada lepiej niz na Ps3 ?

Jedyna roznica to AA i wyzsza rozdzielczosc, ale wystarczajaca by stwierdzic, ze gra wyglada lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×