Skocz do zawartości
Żywy

Need For Speed: The Run

Rekomendowane odpowiedzi

Na padzie :) Do arkadówek nigdy kierownicy nie podpinam bo nie widzę w tym sensu wielkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj o dziwo hamulec się przydaje. Trzeba też odejmować gazu na ostrzejszych zakrętach.

Jest to bardzo fajnie rozwiązane. Najlepsza była trasa chyba w jakiś górach i po serpentynach, genialnie się tam driftowało :)

Wszystko fajnie...gdyby nie te loadingi...na załadowanie fury podczas wyboru trzeba nawet kilka sekund poczekać.

Tutaj dali dupska i to konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem NFS: the Run to jedna z lepszych gier tej generacji. Piękna grafika, świetne wrażenia z jazdy na kierownicy (DF GT), jest poczucie prędkości. Dzięki jeździe przez całą Amerykę jest bardzo duże zróżnicowanie krajobrazów. Sytuacja naszego bohatera w intrze jest najbardziej klimatyczna jaką kiedykolwiek widziałem.

Co do tego, że to arcade i profanacją jest grać na kierownicy - dużo jeżdzę samochodem i uważam, że jak na grę na konsolę i zabawkową kierownicę (bo i G27 to tylko, co najwyżej, średniej jakości zabawka) wrażenia z jazdy są bardzo realne. Zresztą chyba tylko teamy F1 mogą powiedzieć, że mają symulator jazdy samochodem.

I bardzo fajnie, że jest cofanie czasu jak to wymyśliło Codemasters. Wystarczy mi, że straciłem szansę przyhamowania w realnym życiu przed kontrolą fotoradarową. Gry wyścigowe, nieważne jak wielkie symulatory to są, powinny mieć funkcję cofania czasu, gdyż bez sensu jest powtarzanie etapu ze względu na jeden błąd - za stary już jestem na takie numery.

Swoją drogą dzięki tej grze zrozumiałem czemu USA to mocarstwo. Jakie oni mają drogi! Pustkowia, a oni dwupasmówki, szerokie pobocza. Chyba drogi projektowali i budowali niemieccy osadnicy :). Chociaż i tak cichymi mistrzami pod tym względem są Holendrzy, ale to za mały kraj by uznać ich wyższość autostrad.

Edytowane przez kalipali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to bym się nie zapedzal... Owszem, singiel jest fajnie pomyślany, ale co z tego jak go można w 2/3 godziny ukończyć. Na dodatek jedziemy raptem 2 czy 3 autami cały czas bo na inne z tej samej klasy nie ma sensu zmieniać.

Tryb Challenge dodali tylko po to żeby dziurę zapchac po strasznie krótkim singlu.

Ale najgorsze i tak są masakrycznie długie loadingi, restarty, resety i jeszcze cut scenki których nie można przewinać. No i gra lubi przyciac + dziwne artefakty się pojawiają od czasu do czasu. Te rzeczy czynią tą grę prawie że niegrywalną.

Black Box po Undercover się niczego pod względem optymalizacji nie nauczyło...

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze singiel choc krotki i mogl byc wykonany lepiej byl fajny z ciekawym pomyslem, zawsze chcialem pograc w takiego ala gumballa. Multi to calkowita porazka przez te wszystkie bledy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No singiel i pomysł jest właśnie super. Ale myślę, że w The Run może tak z 10% potencjału jest wykorzystane.

Na wstępie mówią, że niby jedzie 3000 zawodników, a my od razu startujemy ze 300 pozycji i mamy fury z Tier4 od razu.

Dlaczego? Ja chciałbym od początku jechać, w dodatku nie jedną/dwie trasy z danej scenerii tylko np. minimum 10.

Wraz z przebiegiem wskakiwać do coraz to lepszych fur, które wytłumaczone są tak jak tutaj, fabularnie. Czyli, że coś się stało i szukamy kolejnej fury.

Wiem, że oryginalnie powinno się jednym autkiem jechać, ale troszkę by to nudne było.

Pomysł fajny, ale cała reszta niestety to trochę dno. Powtarzam się...ale loadingi mnie zabijają....

Mam nadzieję, że ktoś pokusi się zrobienie i wykorzystanie w 100% tego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry spelnieniem marzen jest patent miatrzow kodu do nowego grida, co generuje trase..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloha Panowie. Ciśnie ktoś jeszcze online? Poluję na platynkę i potrzeba kilku trofików z przyjacielem. Jest ktoś chętny? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halo...to jest jeden z najlepszy nfs, wróciłem do tej gry po raz czwarty i wciąż bawię się równie dobrze. Zasługa świetnych tras i dobrego modelu jazdy. Co do loadingów, wyszedł przecież patch, który dużo poprawia, a do tego pojawiło się MNÓSTWO nowych challenge. Poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale trasy to tak naprawdę wielkie światy, które w singlu przejeżdża się w danej konfiguracji dróg, ale w multi nieraz jedzie się...zupełnie gdzie indziej! Podobnie w challenge'ach .

Kiedyś w mutli były jeszcze playlisty inne (5 innych), więc konfiguracji tras było pełno, ale nie wiadomo czemu je wyłączyli.

Mój nick na PSN gamebox24pl . Gram w the run i grał będę...chyba aż nie wyjdzie the run 2, bo żadne NFS mnie tak nie wciągnął jak ta gra. Polecam bezwzględnie, bo to normalne wyścigi, a nie jakieś kombinacje typu paralizatory, kolczatki czy helikoptery,.W multi liczy się po prostu umiejętność jeżdżenia w bardzo róznych warunkach, ja to kupiłem. I to 4 razy .

Potencjał rzeczywiście nie jest wykorzystany tak, jak powinien. Liczę, że ktoś wznowi pomysł i zrobi the run 2. Oby stało się to jak najszybciej , bo koniec gry wyraźnie sugeruje, że będzie ciąg dalszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem dłużej, ograłem całego singla 2 razy, zrobiłem wszystkie challenge i jestem na etapie levelowania.

Online zostawiłem na koniec, bo podobno takie gówno, że szkoda nerwów szargać, więc przygotowuje się psychicznie.

Mam nadzieję, że na trialu uda mi się obrócić z tym co trzeba.

Jak początkowo miałem dobre zdanie o tej "grze", tak teraz wszystko odszczekuje...

Ten nfs jest tak słaby, że w gorszego chyba nigdy nie grałem. Tragiczna optymalizacja, durne AI przeciwników, samochody cywilne pojawiające się w najgorszym momentach i w najgorszym miejscu....a najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak specjalne naciągnęli wszystko w tej grze, żeby tylko dłużej przy tym bublu siedzieć.

Cut-scenek nie można przewijać, loadingi trwają minimum 30 sekund, a jak klikamy restart (co robi się bardzo często) to czekamy tyle samo czasu, a resetowanie checkpointa może trwać nawet do 10 sekund w zależności jak daleko się oddaliliśmy. Ktoś gdzieś napisał, że singiel trwa około 7 godzin, gdzie 2 godziny to granie, a reszta czekanie...i coś w tym jest, bo więcej pamiętam z loadingów niż samej gry.

To coś nie jest warte ogrania nawet jak Wam to za darmo dadzą. Stwierdziłem również, że nigdy więcej żadnego szajsu od BlackBox, bo po prostu te debile nie potrafią zrobić gry.

Nie wiem kto ich finansuje i dlaczego, ale gdy upadają genialne studia (np. Bizzare) robiące świetne gry, a takie gówniane studia z bandą kretynów utrzymują się na powierzchni...

Współczuje ludziom, którzy to coś kupili za 200zł w dniu premiery...chyba bym popadł w depresję, gdybym to kupił za tyle hajsu.

Na szczęście wiem, że gry od EA kupuje się dopiero jak stanieją do minimum 50zł, bo więcej te ich szmiry nie są warte.

Tyle ode mnie...trzymajcie się z dala od tego shitu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz grał online to mam dla Ciebie radę- jak wpadniesz pod trasę to nie czekaj aż inni skończą wyścig tylko wyłączaj konsolę. Black Box chyba uznało, że zabawne jest coś takiego w przypadku rozłązenia z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło? Bo, żeby zrobić debilny pucharek ze zdjęciem to muszę aktywować do tego specjalnie Online Pass?

Bo na trialu mi piszę, że jak chce zrobić foto, albo oglądać innego to muszę go aktywować.

Powariowali... kretyni jedni...już nawet Bonus Wheela zrobiłem za pierwszym razem jak wpadł na trialu, a na takie gówno mam online passa marnować...

Zresztą...nigdy więcej żadnego gówna od BlackBox, te debile nie potrafią zrobić porządnie gry, co już udowadniają nie po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe patricko mowilem, ze gowno i dziwil mnie twoj zachwyt:p most wanted znow na odwrot, na poczatek gowno a pozniej jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem kilka dni temu. W momencie pisania powyższych postów byłem jeszcze przed grą w multi...

Ale to co się tam dzieje to przerosło moje najśmielsze oczekiwania...Jak gra nie wywaliła mi do XMB, to wjeżdżało się w jakieś tekstury i dosłownie na ekranie jest jedna wielka plama i nie da się jechać. Jeśli ktoś nie potrafi w tą grę grać z zamkniętymi oczami, to po prostu musi wyjść z gry bo nic nie zrobi.

Nawet jak jakimś cudem dojedzie się do mety, to w następnym wyścigu jest to samo.

Gdyby się to działo sporadycznie to dobra, dałoby się przeżyć, bo sama walka z innymi nawet przyjemna...ale to dzieje się w prawie co 3 czy 4 wyścigu!

Ale przegięli pałę z jedną rzeczą i to tylko potwierdza mega pazerność EA. Gdyby ta firma zniknęła z rynku, to wszystkim by to wyszło na dobre...

Żeby zrobić jeden pucharek, związany ze zrobieniem fotki, trzeba wykorzystać Online Pass!

Na 2-dniowym trialu to nie działa, bo zrobiłem wszystko co trzeba i tylko to mi zostało.

W dodatku na PSS nie ma Online Passa do tej gry do kupienia, więc jak ktoś ma używkę to jest w niezłej dupie, że tak powiem.

Także gratulacje dla tych co to gówno stworzyli i mam nadzieję, że tym partaczom odpadną jaja na starość za karanie nas takim syfem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma, specjalnie szukałem w tej przeglądarce sieciowej, a potem jeszcze na PSS na konsoli.

Są jakieś badziewne DLC, ale Online Passa nie ma nigdzie. Chyba, że któreś DLC zawiera ten online, ale wątpię w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może The Run jeszcze? Bo potrzebuje zdobyć trofea online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszzce gram , teraz expie ;] i platynka jak chcesz dodaj mnie do znjaomych to ci pomoge zrobic trofki. Jurasldz86 moj nick psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozpocząłem multi więc jak ktoś chce pograć to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś posiadającym również headset.

Gram w godzinach wieczornych i nocnych, głównie od 22 do 3 rano.

Piszcie do mnie na PSN, mój nick: Redweiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy aby zrobić puchar za ukończenie na najwyższym poziomie trudności trzeba od nowa jechać the run czy wystarczy powtórzyć 10 rozdział ? Bo czytałem ze można łatwym a ostatni odcinek zmienić na najcięższy i wpadnie. Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam pytanie. Właśnie ukonczyłem kampanie na łatwym i nie wiem czy zaczynac ja od nowa na najwyzszym poziomie, czy moge przejechac tylko ostatni odcinek z wyboru odcinków na tym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos chetny do wbicia trofikow z multi niech mnie zaprasza (psnid pod awatarem)

 

Ktos juz wie czy trofik za najwyzszy poziom wpadnie grajac wyzej wymienionym sposobem?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×