Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

35669106787586190300.png

stary temat o MORTAL KOMBAT gdzieś zaginął więc na chwile obecną został utworzony nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Jak myślicie, jest jakaś szansa żeby MK9 troszkę staniał? 160 zł na allegro to wciąż sporo niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy komuś wpadnie trofik ,,My kung fu is stronger". To jest tak monotonne i nudne, że potrzeba będzie co najmniej kilku miesiów (oczywiście odnoszę się do normal playerów. Trophy hunters pewnie załączą turbo mode w padzie i DONE ;P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy komuś wpadnie trofik ,,My kung fu is stronger". To jest tak monotonne i nudne, że potrzeba będzie co najmniej kilku miesiów (oczywiście odnoszę się do normal playerów. Trophy hunters pewnie załączą turbo mode w padzie i DONE ;P).

To fakt :) osobiście nie wiem, czy w ogóle będę celował w tego trofika :P Za dużo jest lipnych postaci, którymi nie warto grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy komuś wpadnie trofik ,,My kung fu is stronger". To jest tak monotonne i nudne, że potrzeba będzie co najmniej kilku miesiów (oczywiście odnoszę się do normal playerów. Trophy hunters pewnie załączą turbo mode w padzie i DONE ;P).

Grając 2vs2 i wklepując 4-6-6 4-6-6 mamy napełniony pesek od xray na stałe, na 3 rundy robimy 21 , więc wystarczy kilkanaście minut na postać zeby to nabić. Podobnie z fatality, wciskając na 2 padzie 2-2-0 zawodnik nr 2 m 1/4 energii na starcie, jeden uppercut i 3hit combo i koniec walki. Ja mam już wszystkie postaci zrobione, oczywiście poza 24h grania, bo żeby to wbić dla wszystkich potrzeba troche ponad 330h. Moja konsola po wbijaniu platyny w GT5 jest zaprawiona w działaniu nawet po tydzień , więc się o nią nie boje. :)

Edytowane przez konixxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie liczę bo 2h nabijam a potem 22 stoją w jednej rundzie bez czasu więc nie ma żadnych przerw ani loadingów już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiałem się, gdzie się podział nasz temat :)

Dla wszystkich zainteresowanych niedługo rusza liga Mortal Kombat, mam nadzieje że część z was też się zapisze (bo ja już to zrobiłem ;) )

http://gieroliga.pl/mk/l59

Jakis czas temu sie zapisalem, miejmy nadzieje ze wyrobia sie z naprawa PSN i bedzie mozna w miare normalnie pograc podczas ligi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już wszystkie postaci zrobione, oczywiście poza 24h grania, bo żeby to wbić dla wszystkich potrzeba troche ponad 330h

Ale przecież możesz kupić pada z opcją turbo dla wygody, wybierać Test You Luck lub kod w trybie versus na nieskończony czas i statystyki idą w górę. Oczywiście trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć konsolce bo wtedy nie będzie tak różowo ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni temat zniknął wiec zadam pytanie i tu.

W kNekropolii możemy przeglądać statystyki postaci.

Wchodzę w staty Kabala którym już sporooo grałem a tam piszę 00:03:15 - ? Jak mam rozumieć też zapis ? Grałem nim 3 minuty czy 3 godziny ? I kiedy ten czas jest naliczany w jakich trybach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o problemach w grze online

http://www.ppe.pl/news-7258-MK_z_onlineowym_problemem.html

przegladałem różne fora i zarówno na X360 jak i PS3 (przed awarią) są duże problemy. Opóźnienie jest spore i nie da się normalnie grać w wielu przypadkach. Podobnie co prawda było z Tekkenem 6 ale szybko wyszła łatka i jest miodzio.

Jeśli gra nie dostanie szybko patcha po wznowieniu PSN to równie szybko wyląduje w moim przypadku na allegro. Bez porządnej rozgrywki w multi każda bijatyka jest nic nie warta (chyba że ktoś ma stałą ekipe do gry)

Od kilku dni gry nawet nie włączam, grając solo nie mam żadnej frajdy. Mocno musiałem się zmuszać do słabiutkiego story mode jak i innych singlowych trybów.

Dobrze że nie wykorzystałem online pass. Odpalę 2day free pass i ocenię. Oby nie było tak źle jak ludzie piszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem nim 3 minuty czy 3 godziny ?

Grałeś nim 3 godziny i 15 minut. Leci to we wszystkich trybach chyba tylko z wyjątkiem działu Practice. Dlatego jak chcesz nabić sobie czas postaci patrz mój poprzedni post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie też chciałbym to wiedzieć. Mam Sub-Zero nabite 00:03:39 :unsure:

Ale ostatecznie to nie ma znaczenia. Ja swojej konsolki (drugiej ,zaznaczę) tak bezmyślnie katował nie będę. Jakiś bezsensowny, nic nie dający pucharek nie skłania mnie do tego. Już ktoś zresztą obliczył, że potrzeba do tego ponad 600 godzin. Chore, chore! Tego trofeum napewno mieć nie będę.

Dziś po pracy odważę się na Laddera na ekspercie. Jak mi się nie uda, to biorę się za Tsung'a na double flawless. Co też do łatwych zadań podobno nie należy :)

BTW. Jest glitch na nieskończone parry postaciami które to parry posiadają. No, może nie do końca nieskończone, ale cholera wie, na komputer może zadziała. Po udanym sparowaniu jakiegoś ciosu, trzymamy DÓŁ i BLOK. Wtedy tylko ciosy na low i inne fireballe mogą nam zdjąć ten status. Tak, X-Ray Cage też działa w ten sposób.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież możesz kupić pada z opcją turbo dla wygody, wybierać Test You Luck lub kod w trybie versus na nieskończony czas i statystyki idą w górę. Oczywiście trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć konsolce bo wtedy nie będzie tak różowo ;] .

Może wyjaśnisz o co dokładnie Ci chodzi bo nie do końca rozumiem. Fatality nie zrobi przecież za mnie, część postaci ma xraye które trzeba robić z bliska i podchodzić między nimi, cyber sub 0 ma z powietrza więc samo, johny cage jako kontre, więc same przysicki na turbo nic nie dają, Jedyne co można nabijać to krew, ale ona sama się nabija przy xrayach i fatality.

@ UP 00:03:39 to 3 godziny i 39 minut. Co to czasu to nie 600 tylko troche ponad 300 bo grając 2v2 czas leci na licznik obu postaci.

Edytowane przez konixxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konixxx

Zapewne nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Otóż chodziło mi o nabijanie czasu naszej postaci. Te fatality i xraye nie są wcale czasochłonne. Bierzesz 2 pady, tryb versus, jak dobrze ci pójdzie to 3 xraye podczas jednej gry zdobywasz, a kiedy wskoczy ci kamień milowy w xray to zabierasz się za fatale. Kod 110 dla drugiego pada, 1 runda max w opcjach gry i Done ;) . Następnym razem czytaj posty DOKŁADNIE!

PS. Co do tego xraya Cage`a to po prostu jednym padem go wykonujesz drugim atakujesz. Proste i logiczne hehe.

Edytowane przez Kiziorxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kod 4-4-6 4-4-6 Daje nieskończone xraye, więc w 3 rundach robie w sumie 18-22 w zależności od postaci.

Po 2 dla fatality kod 2-2-0 daje ćwiartkę energii więc jeszcze szybciej niż napisałeś.

I dalej nie wiem po co do nabijania czasu turbo controller? Na 2 zwykłych padach odpalam 2v2 i na nieskończonym czasie rundy sobie stoją i czas się nabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale turbo kontroler jest po to, aby ci konsolka nie zgasła. Chociaż mogłem się pomylić, bo nie zauważyłem tam aktywne 24h jak w przypadku LBP2 ;) . Mój błąd. Co do tych kodów to nie wiedziałem bo nie używam. Nie chcę robić platyny w Mortalu. Moje PS3 jest jeszcze młode ;) . Wystarczy mi ten trofik z LBP2 w edytorze.

BTW. Jaką postacią najlepiej przejść Laddera na expert? Było chyba w starym temacie, ale nie zdążyłem przejrzeć. Byłbym wdzięczny za info. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale turbo kontroler jest po to, aby ci konsolka nie zgasła. Chociaż mogłem się pomylić, bo nie zauważyłem tam aktywne 24h jak w przypadku LBP2 ;) . Mój błąd. Co do tych kodów to nie wiedziałem bo nie używam. Nie chcę robić platyny w Mortalu. Moje PS3 jest jeszcze młode ;) . Wystarczy mi ten trofik z LBP2 w edytorze.

BTW. Jaką postacią najlepiej przejść Laddera na expert? Było chyba w starym temacie, ale nie zdążyłem przejrzeć. Byłbym wdzięczny za info. :)

Ja robiłem scorpionem, ale spamując teleportem kung lao jest najłatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pokonac Shaokhana w story mode bo mnie kur### bierze!!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafalm

Shao Kahn vs Liu Kang - uciekasz, low fireball i spamujesz kopem

Shao Kahn vs Raiden - spam teleport i jeb w plecy, a jak xray pelny to czekasz az zacznie sie chwalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcze raidenem juz 2 godziny tą jedna pier... walke robie tak jak napisales ale strasznie dobrze sie broni pajac  moze do rana mi sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać młodym Shang Tsungiem ? Mam dwa kostiumy ale w każdym występuje w roli starca. Jak grać tym młodym z avatara w wyborze postaci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×