Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem nie powinno byc postaci z poza MK, bo to niszczy klimat. A te planowane DLC to jakas paranoja, pewnie beda platne i niby co miesiac mam dokupywac? jak to wsadza wszystko w jedna paczke to sie zastanowie

Nie masz "dokupywać". Nie chcesz płacić to nie masz, proste. Ogólnie klimat (legenda, marka, sth.) MK nie ucierpiał zbytnio po wejściu Kratosa. Nie podoba się - nie używaj. Ludzie przed premierą lamentowali że psuje to grę. Dodatkowe postaci to dodatek. Mnie Freddy się podoba, może mieć fajne ataki.

No i nie wiemy jeszcze ile kasy zażądają za te DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego prosze o trofea pytac w dziale trofea. Juz ci podaje klika wskazowek wlasnie w tamtym WLASCIWYM TEMACIE.

Przeglądając temat nie raz natrafiłem na Twoje posty w których rozwodziłeś się jakie to trofea nie wbiłeś i jak tego dokonałeś, więc bez hipokryzji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy mogliśmy się nad tym tu rozwodzić, bo takowego tematu w dziale o trofeach nie było. Teraz już jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając temat nie raz natrafiłem na Twoje posty w których rozwodziłeś się jakie to trofea nie wbiłeś i jak tego dokonałeś, więc bez hipokryzji....

No wlasnie tak jak napisal kolega @Endar, nie bylo tematu o Trophy. Sam skladalem kilka razy prosbe o jego utworzenie. Teraz mamy wiec mysle dla dobra ogolu i panujacego porzadku powinnismy sie tego trzymac.

Przy okazji samej gry. Nie drazni was podczas X-Rays takie nie dorobione tekstury czy jak to nazwac... Wiem moze czepiam sie szczegolow ale w sumie w tej ZAJO GRZE tylko tego sie czepiam ;) Chodzi mi oto ze jak wykonywany jest jakis X-ray to mamy momenty ze czasami znikaja komus wlosy, pojawiaja sie takie luki w grafice czy tam teksturach tak jakby brakowalo momentami fragmentow w ofiar. Tez to zauwazyliscie czy tylko ja sjakis taki wypatrujacy ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za rok zacznę zwracać na to uwagę :) Na razie zachwycam się łamanymi żebrami i takimi tam ;)

Jak tylko PSN ruszy, tworzymy pokój ps3site na mortalu i walimy każdy z każdym , no remorse, no regrets, full fun!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , dzisiaj zakupiłem swój egzemplarz i zaczynam Turniej :) z tego co czytam do tej pory to zapowiada się świetna zabawa offline ( doczekam zmartwychwstania PSN a w tedy będzie gorąco .. ) mój kontakt z mortalami to były automaty za malolata ( to były czasy ) w sumie nie zamierzałem zakupić najnowszej odsłony ale po demku powrócił klimat starych dobrych czasów i mnie wzielo na calego I LOVE THIS Game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema, znalazłem na innym forum fajny sposób na kupienie mortala w foli ze sklepu za przystępną cenę a mianowicie:

"W szybki i prosty sposób możecie zakupić najnowsze hity wydane przez Cenege i Ubisoft, przy zniżce 50%.

Najlepsze że cała akcja działa od dłuższego czasu. Dziw bierze że tak mało graczy o tym mówi, wie.

Sposób sprawdzony, ja zamówiłem Mortal Kombat za 100 zł, można też wziąć LA NOIR za 120 zł, więc myślę że warto.

MUSICIE

1. Założyć konto na http://kompania.cenega.pl/.

2. Zeskanować paragon lub fakturę, dowód zakupu gry. Dowolnej gry konsolowej, wydanej przez dowolnego dystrybutora, byleby kupionej w Polsce.

3. Zeskanowany paragon wysłać mailem na kompania_graczy@cenega.com. Do tego należy napisać że jest to pierwsza gra konsolowa rejestrowana na tym koncie i poprosić o wygenerowanie kodu na 50% zniżki do wykorzystania w http://muve.pl/

4. Założyć konto w http://muve.pl/ i przy zakupie gry wpisać kod promocyjny, by uzyskać zniżkę. Kod promocyjny przywiązany jest do konta, nie można go odstępować innym osobom. Kod można wpisać dopiero wtedy gdy gra posiada dwie ceny - "sugerowaną" i "dla ciebie".

5. Dalej jak w innych sklepach - odebrać przesyłkę i grać.

Uwaga - kod działa tylko na gry wydane przez Cenegę i Ubisoft. Można go dostać tylko raz, przy rejestracji pierwszej gry konsolowej na koncie w Kompanii Graczy."

Tu wklejam link do tego forum:) LINK Pozdrawiam :)

Edytowane przez Zonq4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogarnia, dlaczego w challange towerze, przy zadaniu 300, nie odnawia mi się hp przy zmianie przeciwnika? Na Youtubie widzialem ze ludziom pol paska się odnawia mięzdy każdą zmianą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogarnia, dlaczego w challange towerze, przy zadaniu 300, nie odnawia mi się hp przy zmianie przeciwnika? Na Youtubie widzialem ze ludziom pol paska się odnawia mięzdy każdą zmianą...

Matty masz zainstalowanego patcha 1.01 ? Mi sie HP odnawialo po

pokonaniu GORO+KINTARO. Nie jestem pewny czy po Millenie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matty masz zainstalowanego patcha 1.01 ? Mi sie HP odnawialo po

pokonaniu GORO+KINTARO. Nie jestem pewny czy po Millenie tez.

odkad mam mortala to online nie działa, więc mam podstawowa wersje ;p

nawet jak dojde do milleny to HP mi się nie odnawia ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkad mam mortala to online nie działa, więc mam podstawowa wersje ;p

nawet jak dojde do milleny to HP mi się nie odnawia ;<

Hmm to moze przez tego patcha tak jest... No nic pomijajac to, to GLOWNA WSKAZOWKA jesli chodzi o 300setne wyzwanie jak juz pisalem w innym temacie jest PROBOWANIE W KOLKO TA SAMA POSTACIA I NIE PRZESTAWANIE ! ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu siadłem do story mode :P Jeden wieczór zajęło mi ukończenie tego trybu :) Dużą zaletą "historyjki" jest fakt, że można przetestować kilka postaci i np. Johny Cage bardzo fajnie się pokazał, Sonią też mi się fajnie grało. Łatwe kombinacje ma również Kitana, ale tutaj dmg kuleje (w przeciwieństwie do Nightwolfa, który ma proste kombinacje i całkiem ładne obrażenia zadaje). Tak jak ktoś pisał największe wyzwanie w story mode stwarza Shao, poza tym nie jest najgorzej :P (Quan Chi jest przepakowany!)

Wczoraj testowałem trochę Ermaca w warunkach bojowych i jak na razie weszło mi tylko combo + X-Ray na 51% (ale ma potencjał na około 60 lub więcej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogarnia, dlaczego w challange towerze, przy zadaniu 300, nie odnawia mi się hp przy zmianie przeciwnika? Na Youtubie widzialem ze ludziom pol paska się odnawia mięzdy każdą zmianą...

z tego co wiem to musisz przegrać ileś tam razy (ale przegrać całkowicie a nie wciskać start i retry) i po pewnym czasie zaczną się odpalać "ułatwienia" między innymi właśnie odnawianie hp po walkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy aby grać postaciami Sub-0 i Scorpionem potrzeba jakiegoś kodu ? i czy w nowej gdzie kod będzie w środku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy aby grać postaciami Sub-0 i Scorpionem potrzeba jakiegoś kodu ? i czy w nowej gdzie kod będzie w środku ?

Jaki kod? Sub jak i Scorpik dostępni są odrazu. Możesz trafić tylko na jakiś dodatkowy strój a dokładniej klasyczny i wtedy będzie kod do wpisania w pudełku. Online pass do grania w sieci też jest w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko. Warto kupić Mortala? Nie mam na PS3 żadnej bijatyki, kiedyś grałem w Mortala na automatach :blush: Nie jestem jakimś fanem serii. Dlatego mam takie pytania. Bardziej je kieruję do osób właśnie takich jak ja, czyli nie fanów tylko po prostu kupili sobie i jak ich wrażenia :) Dodam, że nie mam 2 pada, więc tylko singiel no i na multi jak PSN będzie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko. Warto kupić Mortala? Nie mam na PS3 żadnej bijatyki, kiedyś grałem w Mortala na automatach :blush: Nie jestem jakimś fanem serii. Dlatego mam takie pytania. Bardziej je kieruję do osób właśnie takich jak ja, czyli nie fanów tylko po prostu kupili sobie i jak ich wrażenia :) Dodam, że nie mam 2 pada, więc tylko singiel no i na multi jak PSN będzie działało.

Widziałeś filmiki na youtube? Jeśli nie - to obejrzyj. A jeśli oglądałeś to chyba wiesz, czy Ci się podoba czy nie :P

To że masz tylko jednego pada w ogóle nie powinno Ci przeszkadzać. Jest mnóstwo zabawy w singlu: arcade, wieża, story mode :) Piękny powrót do korzeni (właśnie z lat automatów na których grałeś ;) ). Ja jestem fanem, więc moja opinia pewnie się nie liczy, ale gra jest warta swojej ceny :) Absolutny Król bijatyk.

PS. Dla laika system kombosów jest z jednej strony przystępny, a z drugiej nie. Tak, bo kombinacje są dość krótkie i proste (nie będzie problemów z podstawowymi kombinacjami). Nie, bo zaawansowane comba wymagają wyczucia i timingu (co wymagatrochę wprawy). Poćwiczysz i arena będzie Twoja ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś filmiki na youtube? Jeśli nie - to obejrzyj. A jeśli oglądałeś to chyba wiesz, czy Ci się podoba czy nie :P

W Singlu ta gra traci 70% wartości. Niestety jeżeli ktoś nie kocha gatunku to go po prostu szybko znudzi. No chyba, że lubisz sobie pograć 1-2 tygodnie w grę i o niej zapomnieć- sprzedać.

Dla laika system Mortala jest właśnie bardzo satysfakcjonujący. Szybko można nauczyć się ciosów specjalnych wybranych postaci i walka nabiera rumieńców.

Story mode można przejść w 2-3 dni. Wieża to taka zapchaj dziura bo do 50 wyzwania jest OK, ale później zaczyna się powtarzać, ukazuje nam się schemat i jest raczej bardziej frustrująca.

Jest jeszcze ladder- ale to już w ogóle do popykania nudne. Na końcu zawsze Shao Kahn, a jedyną nagrodą jest 1 minutowy komiks, który ukazuje zakończenie- różne dla każdej postaci(bez problemu do obejrzenia kompilacja na youtube).

Tutaj gra się kończy dla jednego gracza- myślę, że ukazałem słabość tej gry na 1 pada wyłącznie.

O kwestii Multiplayer nie wypowiadam się z wiadomych przyczyn. Do tego wiele osób "boi" się wpisywać kody z pudełek gdyż cena jego kopii spada znacząco.

PS. Post dla fanów MK może wydawać się obrazoburczy. Starałem się jednak wcielić się w "normalnego" gracza, który nie miał styczności za wiele z serią MK oraz gatunek bijatyk nie traktuje jako swój priorytet w wypełnianiu półki z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Singlu ta gra traci 70% wartości. Niestety jeżeli ktoś nie kocha gatunku to go po prostu szybko znudzi. No chyba, że lubisz sobie pograć 1-2 tygodnie w grę i o niej zapomnieć- sprzedać.

Dla laika system Mortala jest właśnie bardzo satysfakcjonujący. Szybko można nauczyć się ciosów specjalnych wybranych postaci i walka nabiera rumieńców.

Sorki, ale gracz nie mający zbyt dużo styczności z bijatykami, na pewno nie osiągnie zbyt wiele grając w multi z graczami którzy "coś potrafią". Dla kolegi singiel jest idealny,aby podszkolił swoje umiejętności (w sumie to raczej żeby je nabył),bo w sieci nikt nie będzie zwracał uwagi na to czy gra 2 dni, czy miesiąc :P A po paru sparingach z graczami "pro", mógłby się szybko zrazić do gry :P

I jeszcze jedno do "maciek1422": Gdyby nie bieżąca sytuacja to poleciłbym Ci ściągnięcie dema przed decyzją o zakupie gry. Niestety biorąc pod uwagę, iż nie wiadomo kiedy PSN zmartwychwstanie, to albo kupisz grę kierując się opiniami i gameplayami, albo cierpliwie poczekasz i ściągniesz demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam do was takie pytanko. Warto kupić Mortala? Nie mam na PS3 żadnej bijatyki, kiedyś grałem w Mortala na automatach :blush: Nie jestem jakimś fanem serii. Dlatego mam takie pytania. Bardziej je kieruję do osób właśnie takich jak ja, czyli nie fanów tylko po prostu kupili sobie i jak ich wrażenia :) Dodam, że nie mam 2 pada, więc tylko singiel no i na multi jak PSN będzie działało.

Prosta sprawa. Zaczekaj cierpliwie na PSN i sciagnij sobie demo. Bedziesz wiedzial jak sie BIJE w nowym MK. Ja jestem mega fanem MK takze dla mnie nawet jakby 300kosztowal standart version to wydalbym bez zajakniecia. Ale ze ty niejestes fanem MK to w ogole musisz sobie zadac pytanie, czy lubisz bijatyki ? Podobalo ci sie jak kiedys grales na automatach w MK ? JAk tak to teraz powinno jeszcze o wiele lepiej z tym nowym MK. Ja wlasnie pomijajac to ze jestem fanem MK to lubie bijatyki, i to wiekszosc gier jakie mam na ps3 to ten wlasnie gatunek. I podoba misie kazda i Tekken 6 i jakis WWE ALL STARS i MVC 3 jak i MK. A z sentymentu i lat zabawy MK De Best. Poczekaj sobie cierpliwie na PSN i DEMKO bo tak to wiesz nie ma co pytac. Moj brat znow niedal by 10zl za mortala bo nie lubi bijatyk i tyle...

Edytowane przez Frog_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×