Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni Smutne jest to że na YT są już filmiki z gameplaya. Obejrzałem tylko jak koleś chodził Snakem po Shadow Moses i potem miał walkę z [span style=color:#000000;background:#000000]Vampem[/span]myślę iż nie jest to spoiler ale kto wie Fajne są w grze retrospekcje [span style=color:#000000;background:#000000]Gdy Snake ma jakieś wspomnienie pojawia się w prawym górnym rogu X, gdy go wciśniemy będzie retrospekcja.[/span] Czy ktoś wie dlaczego Eva ( Mama ) ma Big przed Mama ? Czy to od Big Boss ? Big Mama i Big Boss ? ;] Można by tak powiedzieć gdyby mieli coś wspólnego ... typu ,dzieko' ojj będzie ciekawa cześć. Mam nadzieje że nic nie przeoczyłem z tą Mamą Sneeeejjkkkkk. Chce to usłyszeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie dlaczego Eva ( Mama ) ma Big przed Mama ? Czy to od Big Boss ? Big Mama i Big Boss ? ;] Można by tak powiedzieć gdyby mieli coś wspólnego ... typu ,dzieko' ojj będzie ciekawa cześć. Mam nadzieje że nic nie przeoczyłem z tą Mamą Sneeeejjkkkkk. Chce to usłyszeć

Może była zamieszana w Les Enfants Terrible? Wtedy mówienie mama siebie Mama Snake'u było by logicznym posunięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonera psx extreme podobno jutro wysyła. Gierke mają już u siebie wiec tylko pozostaje czekać. Jak jutro wyślą myśle że w czwartek bede miał nieprzespaną noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamowienie w Ultimie zmienilo status - to moze wskazywac na jutrzejsza wysylke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

u mnie na liscie znajomy z Niemiec od 13stej gra non stop w MGS 4 u nich to jest walka o klienta .......mowil ze gra instaluje sie tylko raz...na samym poczatku 4.5 giga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....mowil ze gra instaluje sie tylko raz...

ufff ulzylo mi. juz sie balem ze przy kazdym uruchomieniu na dysk zostanie zaladowana kolejna porcja danych wielkosci dvd 4,7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z raportow na sieci mozna wywnioskowac ze to zalezy od gracza - albo poczatkowa instalacja albo co akt. Tyle ze Payton mowil o tym ze instaluje sie na poczatku i co akt :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos mi wytlumaczyc choc troche o co chodzi w historii snake?? Bo ogladanie kilkunastu filmikow po ponad pol godziny troche moze zmeczyc. Takie ogolne informacje jak: opis poprzednich czesci no i jaki byl cel misji snake i kim on jest? Prosze o pomoc bo ciezko jest obejzec tyle filmikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah, dziś wysyłają kolekcjonery mgs 4 wiec od jutra sie zacznie. już nie moge sie doczekać. kupie kilka redbulli i do rana dopóki organizm nie odmówi posłuszeństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a mi padl czytnik w konsoli akurat na dwa dni przed premiera... przesada :///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z raportow na sieci mozna wywnioskowac ze to zalezy od gracza - albo poczatkowa instalacja albo co akt. Tyle ze Payton mowil o tym ze instaluje sie na poczatku i co akt :/

W recenzji z NEO+ wyczytałem tak "Owszem nie udało się tego ominąć,ale bez obaw ,nie będziecie musieli czekać 15 m żeby rozpoącząć zabawe.Gra instaluje się...między misjami.Trwa to około dwóch minut,a w tym czasie na ekranie pojawia się informacja,żeby odejść od konsoli i się przejść,dać odpocząć oczom.Zdrowie graczy przedewszytkim!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze ktos mi wytlumaczyc choc troche o co chodzi w historii snake?? Bo ogladanie kilkunastu filmikow po ponad pol godziny troche moze zmeczyc. Takie ogolne informacje jak: opis poprzednich czesci no i jaki byl cel misji snake i kim on jest? Prosze o pomoc bo ciezko jest obejzec tyle filmikow.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_recur...Gear_characters - bardzo skrotowy opis wazniejszych postaci. Uwierz mi jest tego znacznie wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam wlasnie sobie wyzej zlinkowane filmiki - koncze czesc 1 i musze powiedziec ze choc strasznie pojechali po lebkach to jednak jako tako w duzym skrocie glowny watek fabularny sa w stanie przekazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurcze skoro juz maja w ultimie mgsa i robia nocna premiere to mogliby wyslac juz dzis zebysmy jutro w dzien premiery mieli ehh bo sie czlowiek urodzil w malym miescie coz to by byl za klimat se w nocy giere odebrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze skoro juz maja w ultimie mgsa i robia nocna premiere to mogliby wyslac juz dzis zebysmy jutro w dzien premiery mieli ehh bo sie czlowiek urodzil w malym miescie coz to by byl za klimat se w nocy giere odebrac.

Z tego co wiem to dziś wysyłają grę, więc jutro powinna być.

Na mojej FL są już dwie osoby które grają w MGS4.

PS. Wiem mniej więcej o co chodzi w tym sławnym intrze, napisze tylko tyle, że można (trzeba?) je ogladać kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak dziś zamówię przesyłkę z ultimy (naturalnie MGS4) to jutro mi ją wyślą? Mam z tym sklepem niemiłe wspomnienia (preordera Mario Kart Wii dostałem tydzień po premierze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej bez takich ale screen naprawde zachęcający :] wiekszą zajarke bym miał jak bym zobaczył to w grze wiec nie radze klikać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

ciekawe jak dlugo gierka bedzie szla za posrednictwem PP???osobiscie bym wszystkim radzil zmienic sposob dostawy na kuriera..pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wirtusie pisze że już mi wysłali więc mogę liczyć na jutrzejsze granie

W szkole wszystko pozaliczane więc w tym tygodniu nie muszę się już w niej pokazywać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem na gram.pl, więc nie wiem czy dzisiaj my wyślą paczkę... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też z gram.pl zamówiełem, ale raczej bym sie nie spodziewał po nich aby moja paczka z mgs4 była u mnie szybciej niz w piątek, jak ktos będzie miał jakieś info o gram i ich wysylce to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×