Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

i jak tam pierwsze wrażenia ?

wie ktoś gdzie w Krakowie można kupić MGS4 po dobrej cenie ? wogule jaka cena jest w MM . saturn wie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w 3 akcie i jestem w przebraniu cywila chodze po całym mieście i nie wiem co zrobić a zwiedziłem je całe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno (za przeproszeniem) gra jest zajebi..... muzyka jest wspaniale dobrana grafika tez super chodz niezachwyca az tak jak myslalem..Narazie jestem w 1 akcie i czekam na 1 bossa ///

Ogolnie mailem farta ze dostalem gre bo by w nia zagrac musial bym poczekac dluzej gdyby nie pani ktora znalazla pewnien sposob i dala mi ja wczesniej (bardzo tej pani dziekuje)...

Ogolnie jezeli ktos jeszcze gry niema niech ja jak najszybciej kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kopie po pośladkach...

Recenzenci mówią, że grafika mogła by być lepsza. Kurcze, albo mi sie wzrok psuje albo ci recenzenci to kompletni idioci. Wymieni ktoś konsolowy tytuł w którym grafa jest ładniejsza?

PS: Poza tymi instalkami co akt (trwają około 3 min) normalne loadingi trwają może 1-2 sek. Można nawet odnieść wrażenie, że gra nie doczytuje wcale. Przynajmniej do tego momentu w którym jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam wersje kolekcjonerska ale nie dostalem plytki z soundtrakiem tylko giera figorka i drugi dysk blue-ray czy ktos tez mial taki przypadek??z tego co wiem to powinna byc osobna plytka audio o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam pytanie mam wersje kolekcjonerska ale nie dostalem plytki z soundtrakiem tylko giera figorka i drugi dysk blue-ray czy ktos tez mial taki przypadek??z tego co wiem to powinna byc osobna plytka audio o co chodzi??

To ściągnij piracką płyte z soundtrackiem a jak nie to zgłoś reklamację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ściągnij piracką płyte z soundtrackiem a jak nie to zgłoś reklamację

czyli powinna byc 3 plyta rozumiem dzieki bede reklamowal w koncu bulilem za to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie mam wersje kolekcjonerska ale nie dostalem plytki z soundtrakiem tylko giera figorka i drugi dysk blue-ray czy ktos tez mial taki przypadek??z tego co wiem to powinna byc osobna plytka audio o co chodzi??

Masz paragon czy tam co innego i miałeś mieć w zestawie płytę jeszcze, to reklamuj nie pytaj tylko reklamuj

P.S juz mnie ubiegłeś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Gra jest swietna....ja zwroce na cos innego uwage....GENIALNA istrukcja obslugi CO z ta muza z dysku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie mam wersje kolekcjonerska ale nie dostalem plytki z soundtrakiem tylko giera figorka i drugi dysk blue-ray czy ktos tez mial taki przypadek??z tego co wiem to powinna byc osobna plytka audio o co chodzi??

serio nie masz drugiej płyki z soundtrackiem w pudełku z dokumentem?powinien być na drugiej ściance za karteczką z ostrzeżeniem o spoilerach .Jeśli nie to ostro reklamuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wlasnie sie pytam czy gdzies jest?

wirtus.pl

I jak pytacie jak coś przejść w grze, to używajcie SPOILERóW!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak pytacie jak coś przejść w grze, to używajcie SPOILERóW!!!

To mamy od tego dział POMOC...

Pamiętacie wywody Hideo Kojimy jakie to PS3 jest słabe a blu ray mało pojemny? Hideo twierdził, że nośnik oferujący 50 GB to za mało i że wykorzystał go w całości.

Premiera MGS 4 już za nami i na jaw wyszła ciekawa sprawa. Okazuje się, że Guns of the Patriots wykorzystuje łącznie 33.2GB miejsca z dostępnych 50 Gb. Oczywiście to i tak sporo patrząc na konkurencyjne gry - jak do tej pory mało która produkcja wykorzystała ogromną pojemność oferowaną przez BR.

Oprócz tego graczom udało się zaobserwować ciekawą rzecz dotycząca trybu online - pierwsza tworzona przez nas postać jest darmowa, za kolejne trzeba zapłacić - zdjęcia znajdziecie pod newsem.

Źródło: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,39196;core.html

Jednym słowem Pan Hideo się ośmieszył swoimi wypowiedziami na temat Blu. Udowodnił jaki z niego wizjoner.

Co do 1 postaci w MGO... to też jakiś żart. Chociaż z tego co słyszałem to MGO na początku miał być z abonamentem. Chyba powinniśmy być niezmiernie wdzięczni za tą 1 darmową postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak to jest z tym MGO czy jak kupie uzywke to bedzie dzialac ? jest jakas blokada na to jedna postac na gre a wiecej trzeba kupic ? czy tylko jedna postać na jedna konsole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy MGS4 jest bardzo podobny do MGO ? bo jezeli tak to nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie czy MGS4 jest bardzo podobny do MGO ? bo jezeli tak to nie kupie

leże, i nie wiem czy śmiać się czy płakać...

IGN ocenił MGS4. Recenzent twierdzi, że gra zasługuje na... 11/10.

10 Presentation

A story worthy of a feature length film, with action that keeps you engaged from the second you hit the start button 'til the final credits roll.

10 Graphics

Incredibly detailed and visually breathtaking, with amazing camera angles, MGS4 is one of the most beautiful titles ever made.

10 Sound

Haunting melodies, the re-introduction of classic themes via iPod, and perfect line delivery by actors -- this is an aural delight from start to finish.

10 Gameplay

Not only does MGS4 include new gameplay mechanics, it shatters the mold of what's expected from the series. Stealth, action, or balanced play: the choice is yours in how you explore this MGS world.

10 Lasting Appeal

There are dozens of secrets and Easter Eggs, along with tons of ways to approach any combat situation. Plus, when you're done with the single player, MGO will keep you engaged for weeks on end.

10 OVERALL

Masterful

Ja tylko dodam od siebie, że mam ponad 5 godzin i ukończyłem pierwszy akt. Nie spieszy mi się, szukam mp3 do iPoda itp.

Czytam różne fora i tylko ludzie piszą, 2 akt miazga, 3 akt ja pie#*^e itp. A co będzie na koniec gdy poleci Heres to you???

Wracam do gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a moze nie wszystkim sie podoba ta gra nie pomyslales o tym :/ i co mnie obchodzi ze jakis recenzent chce dac 11/10 mi akurat MGO nie przypadlo do gustu a w MGS gralem tylko w 3 i to moze z 2 godzinki :/ wiec sie pytam czy podobne jest do MGO (w sensie sterowanie itp itd czy jest wiecej akcji ciekawsza i wogole) jak ktos bedzie laskawy odpowiedziec to z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest wiecej akcji to trudno powiedziec bo to niby dwie rozne gry w tym samych realiach. MGO polega na tym zeby sie strzelac fragowac itd. W mgs4 masz fabule, czasem trzeba sie poskradac, czasem jednak trzeba kogos sprzatnac.

Co do sterowania nie gralem za duzo w bete, ale z tego co widzialem to jest niemalze identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja rowniez nie wiem jak do ipoda muze wrzucic z dysku i tak narazie tego nie zrobie nie bede sobie zagluszal przeciez oryginalnego osta ale jednak mnie to trapi czyzby nas z tym wy..oszukali ?a moze po przejsciu gry bedzie to dopiero dostepne?czy ktos poda pomocna dlon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : czy gra wydana przez cd projekt posiada polską wersję językową ? Bardzo proszę o odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie : czy gra wydana przez cd projekt posiada polską wersję językową ? Bardzo proszę o odpowiedź!

Nie posiada. Chyba nie ma jeszcze ani jednej gry na ps3 z polską wersją językową (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że tak,bo by było o tym info , mam nadzieje że to nie twój pierwszy i ostani post

Zaniedługo będzie BuZZ Quiz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS4 to ostatnia gra, do ktorej chcialbym wsadzic wlasna muzyke ;-)

poza tym taka funkcjonalnosc miala pojawic sie wraz z firmware 2.40 - ktory niby mial sie pojawic przed premiera MGS4. nie pojawil sie, funkcjonalnosci nie ma. przestancie plakac.

co do gry - moga pojawic sie jakies delikatne spoilery dotyczace rozgrywki, nie fabuly.

spedzilem z nia na razie 3 i pol godzinki. pierwszy akt zamkniety.

sterowanie w porownaniu z MGS2 czy 3 - fantastyczne. w srode skonczylem po raz kolejny MGS2, wiec mam dosc dobre porownanie. jak prowadzenie Kamaza a Astona Martina ;-)

dzwieki zrywaja skalp z czaszki. odglosy melodyjek z jakichs kartek z zyczeniami, ogloszenia reklamowe na polu bitwy, dzwieki otoczenia, Praying Mantisow, glosy aktorow... pod wzgledem realizacji dzwieku najlepsza gra w jaka dotad gralem. wspolczuje jesli ktos bedzie gral na dzwieku z TV.

grafika - moge ocenic co najwyzej pierwszy etap, ktory jak niesie wiesc gminna jest najbiedniejszy pod tym wzgledem. i jest fantastycznie! tekstury sa kiepskie, czasami animacja zwolni nieco (choc przez znakomita wiekszosc czasu jest na pewno powyzej 30FPS), ale to, jak gra sie prezentuje - jako calosc - to zupelne mistrzostwo swiata. az czuc ten pyl i piasek w ustach, czuc ten smrod w pomieszczeniach z trupami, czuc ten skwar i upal... no i chyba po raz pierwszy granica miedzy cutscenka a gameplayem praktycznie nie istnieje. jedyna roznica to charakterystyczny dla gameplayu kat kamery i widocznosc HUDa na ekranie. jest moim zdaniem jeszcze lepiej niz w Uncharted. a flashbacki... warto wciskac (X) jak najszybciej sie da. no i L1 :>

gameplay - jak ktos pisze, ze sa momenty, gdzie trzeba strzelac, to nie moge zaprzeczyc, chociaz mi sie udalo przejsc pierwszy akt bez jednego wystrzalu z pistoletu. gram na poziomie Liquid, gdyby ktos pytal. trzech czy czterech straznikow musialem sie pozbyc za pomoca ogluszenia nozem, raz fuksem gdy straznik mnie przeoczyl jak udawalem martwego. choc z drugiej strony znajomy, z ktorym rozmawialem o MGS4 przeszedl akt pierwszy metoda na Rambo. pomagal policji, zdobyl ich zaufanie, nie musial sie przed nimi kryc, bawil sie w snajpera itp itd. i nie widzial zadnej drabinki czy balkonu po drodze ;-)

tempo gry - poczatek jest swietny jak na moj gust. mamy czas na opanowanie sterowania, nauczenie sie obslugi Mk.II, obranie wlasnej taktyki. na pewno znajda sie narzekacze, ktorzy stwierdza, ze wieje nuda, ze cutscenki sa za dlugie i przegadane - ale w moje gusta Kojima utrafil idealnie. do tego odwolania do pierwszego MGSa, podkreslane dodatkowo przez flashbacki. a przelatujace przed naszymi oczami fragmenty rozgrywki w momencie smierci sa smaczkiem samym w sobie. zapomnialbym o wietrze - kierunek z ktorego wieje ma znaczenie przy przechodzeniu gry w trybie "stealth" swoja droga gdy to odkrylem, to az sie rozesmialem w glos.

no i w koncu - to nie jest Solid Snake. to jest Old Snake. i to czuc, ze Snake jest stary, to nie jest ten sam Snake, ktory byl w pierwszym MGS. to nie jest tez Snake z MGS2 i epizodu na tankowcu. a jego glos... szokiem jest porownanie tego, jak Snake wyglada przy Otaconie, czy nawet pulkowniku Campbellu.

no i Dual Shock 3 powinien byc w wymaganiach minimalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpie że tak,bo by było o tym info , mam nadzieje że to nie twój pierwszy i ostani post

Zaniedługo będzie BuZZ Quiz.

pytam dlatego ponieważ jestem nowym i zielonym użytkownikiem czarnulki,mam też xbox360 a tam sporo gier jest spolszczonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, paczka przyszła - właśnie się instaluje. Do zobaczenia we wschodniej europie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×