Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie:

Jak działa multi? - Bo jest chyba MGS online

Multi działa bardzo dobrze grałem dziś z 2 godzinki i problemu nie było. Poza tym jest świetnie zrobiony. Polecam wszystkim. Jedyny minus jest taki iż trzeba się zarejestrować na stronie konami aby uzyskać game ID i konami ID. Minusów nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGO jest świetne jeżeli chce ktoś zagrać, pisać: rafix94 Minusów też nie widze To jedna z najlepszych gier sieciowych (BF: Bad Company też jest dobre, ale nie tak jak to )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zabawy

Gra, jak do tej pory (2 akt po laboratorium), fantastyczna

Uwielbiam te smaczki które Kojima upchał do gry Podglądanie czy ukryte rzeczy ***spoiler***photo***spoiler*** sprawiają mnóstwo frajdy. Szkoda, że w trakcie przerywników nie można łapać screenów i, że w menu można tylko oglądnąć briefingi a nie wszystkie przerywniki.

B&B przerażające, fascynujące i piękne (w każdym razie jedna) a historia ich życia...... To trzeba samemu usłyszeć....

Motyw ze zdjęciami też świetny. Prawdziwy coop się robi

Na taką grę czekałem kupując PS3. Teraz już spokojnie czekam na FF XIII bo widać, że można zrobić piękną i cholernie grywalną grę na naszą brunetkę

Brawa dla Hideo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co do MGO, jak dla mnie beta była lepsza, czemu? teraz weszli różni ludzie, połowa z nich nie umie grać normalnie, pcha się pod kule, zero zgrania, jakoś na becie było lepiej (ale wiadomo, każdy kto konta nie umiał założyć nie grał, więc takich typów dużo nie było...) do tego knife jak by gorzej działał, a właściwie auto atak, jak kogoś się przewróci CQC, to w becie zawsze dało się go bez problemu szybko knife'm dobić, a teraz :/ nie namierza przeciwnika ;/ ale źle nie jest, jedyny poważny minus to taki, że będą chcieli na MGO zbić sporo kasy, nowe postacie, punkty na skille, ubrania, twarze, bronie, mapy i wiele, wiele innych pewnie będzie płatne ;/ a tak przy okazji wie ktoś jak się robi foty aparatem w MGO? jest napisane, że trzeba wybrać 'on' i wcisnąć R1 (lub jak ktoś gra na klawiaturze print scrn) ale nic to nie robi :/ po za tym, że postać zaczyna atakować CQC.... a może mały meczyk kiedyś rozegramy forumowy? o jakiś dogodnych godzinach, w których większość mogło by zagrać? na hasło, by nie weszli obco krajowcy i nie zepsuli gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do MGO, jak dla mnie beta była lepsza, czemu? teraz weszli różni ludzie, połowa z nich nie umie grać normalnie, pcha się pod kule, zero zgrania, jakoś na becie było lepiej (ale wiadomo, każdy kto konta nie umiał założyć nie grał, więc takich typów dużo nie było...) do tego knife jak by gorzej działał, a właściwie auto atak, jak kogoś się przewróci CQC, to w becie zawsze dało się go bez problemu szybko knife'm dobić, a teraz :/ nie namierza przeciwnika ;/ ale źle nie jest, jedyny poważny minus to taki, że będą chcieli na MGO zbić sporo kasy, nowe postacie, punkty na skille, ubrania, twarze, bronie, mapy i wiele, wiele innych pewnie będzie płatne ;/ a tak przy okazji wie ktoś jak się robi foty aparatem w MGO? jest napisane, że trzeba wybrać 'on' i wcisnąć R1 (lub jak ktoś gra na klawiaturze print scrn) ale nic to nie robi :/ po za tym, że postać zaczyna atakować CQC.... a może mały meczyk kiedyś rozegramy forumowy? o jakiś dogodnych godzinach, w których większość mogło by zagrać? na hasło, by nie weszli obco krajowcy i nie zepsuli gry?

Być może nooby grają, ale według mnie z czasem grać się nauczą. Co do systemu działania, według mnie lepiej się celuje, i lepiej się z noża atakuje. Co do QCK teraz nie ma tak, że milimetr byłem odwrócony bokiem do kolesia i nie mogłem go złapać Ale to tylko moje uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji wie ktoś jak się robi foty aparatem w MGO? jest napisane, że trzeba wybrać 'on' i wcisnąć R1 (lub jak ktoś gra na klawiaturze print scrn) ale nic to nie robi :/ po za tym, że postać zaczyna atakować CQC....

Może to działa tak jak "aparat z trzeciej osoby" w MGS4. Wciskasz R1 ale na drugim padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów MGS

Za MGS'a 4 się zabrałem dzisiaj, ale chciałem się dowiedzieć od tych osób które już miały z tym o czynienia, czy można zobaczyć ile punktów się zebrało podczas gry, za które można wymienić na różne gadżety ?

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam fanów MGS

Za MGS'a 4 się zabrałem dzisiaj, ale chciałem się dowiedzieć od tych osób które już miały z tym o czynienia, czy można zobaczyć ile punktów się zebrało podczas gry, za które można wymienić na różne gadżety ?

Dziękuję za odpowiedź.

O Drebin Points (DP) Ci chodzi? Pojawiają się jak [span style=color:#000000;background:#000000]spotkasz Drebina w pierwszym akcie[/span]. Dodatkowo [span style=color:#000000;background:#000000]po każdym akcie masz podsumowanie ile razy powtarzałeś, ile alarmów wywołałeś, ilu ludzi zabiłeś etc. i za każdą kategorię można dostać bonusowe DP w zależności od osiągnięć[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pickles o to mi właśnie chodzi

Wielkie dzięki.

Ja myślałem że to MGS3: SE był genialny, ale to MGS4 jest naprawdę mistrzostwem w dziedzinie gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w polowie 2 aktu... i gra jest bardzo dobra - aczkolwiek ciasna, bardzo pod sznurek... momentami grafika jest bardzo dobra.. momentami wrecz genialna. Muzyka i efekty - caly czas rowno - swietnie/doskonale. Sama rozrywka, taka sobie... bardzo przekolorowana, ala mozna na to przymknac oko (to przeciez tytul dla nastolatkow) Akcja nabiera tempa w trakcie rozrywki... jest jedna scena w 2 akcie, ktora zrobila mi kuku graficzne - czegos takiego jeszcze me oczy nie ogladaly - polecam goraco!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 3 akcie o grafice itp. niebęde pisał bo każdy widzi jak jest, a jest zajebiś..e!!!

Na polygami.pl było w newsach napisane ze ktoś tam odkrył płytę z odciskami dłoni (ale mi rewelacja jak można ominąć cos takiego trzeba być mega noobem chyba). Ale podam wam ciekawostkę do sprawdzenia raczej to nie spojler, jak będziecie sterować MKIII podczas początkowego filmiku w 3 akcie to pojedźcie nim na pierwsze piętro w samolocie tam gdzie sunny robi jajaecznicze zawsze. A na stole w kuchni znajdziecie przed telewizorem PLAYSTATION 3. Taka od ciekawostka. Cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde świetna. Absolutny zjadacz czasu, usiąde koło południa i do pierwszej w nocy mnie nie ma. Musze jednak powiedzieć ze pomimo znajomości poprzednich cześci (tych najstarszych części rownież) nie rozumiem wszystkiego do końca, za szybko rozmawiaja i nie nadążam sobie tego wszystkiego poukładać (skoro jest pauza podczas cutscenek to mogli tez dac jakies przewijanie do tyłu ) , ale od czego bedzie przechodzenie gry kolejny raz na wyzszych poziomach

Może to zabawne ale brakuje mi tych ciagnacych sie w nieskonczonosc rozmow przez codec jak w poprzednich czesciach, rzadko sie zdaża zebym zadzownil do kogos i powie cos ciekawego lub smiesznego, mogli to lepiej rozwiązać.

Nie podobał mi sie 3 akt a własciwie jego początek (chodzi o gameplay nie o cutscenki) ale to oczywiscie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po nocnej sesji ukończyłem 2 akt (12h). To co się dzieje pod koniec tego aktu... reagowałem tak, jakbym oglądał mecz i co chwile powtarzałem jak Drebin - shit! Cały akt 2 jest genialny, graficznie jak i pod względem gamepleyu.

Poza tym ile ta gra oferuje broni! Do tego dodać możliwość "tuningowania", dwa widoki FPS i prosto z RE4... jestem zachwycony tym tytułem.

A teraz akt3 i kompletna zmiana stylu, klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na początku drugiego aktu i juz wiem, że bedzie sie działo Grafika jest po prostu cudowna...no i ten klimat... WOW. Kurcze, tak bardzo zaluje, ze nie grałem w poprzednie czesci (w trójce zawiesilem sie na pierwszym bosie) i co za tym idzie nic nie kumam z fabuły. Nie wem kto jest dobry a kto zły. Wczoraj szukałem po jakis stronkach streszczenia fabuły ale nic nie znalazłem. No nic, mimo tego i tak oglądam wszystkie filmiki i z uwagą słucham wszystkich dialogów. Moze chociaz koncowke zrozumie choc wątpie. Dopiero teraz zacząłem się przejmować, ze nie bedzie mgs5. To duza strata. Oj duza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zaczynam Akt 3.

MGO badzo fajne, ale... Konami jak zwykle spieprzyło sprawę.

Konami ID i Game ID - Na co to komu? Zwykłe PSN ID nie wystarcza? Kolejna rzecz - mikrotransakcje. Nie mam zamiaru rejerstrować się w kolejnej podróbce PayPala żeby kupić sobie nową twarz. Takie coś to jeszce pół biedy, ale kiedy dostępne będą nowe, silniejsze bronie? Celowanie - W MGS4, ponieważ akcja jest wolniejsza, sprawdza się bardzo dobrze. W MGO jest to tragedia - Tak jakby celownik na wzór reszty TPS/FPS nie mógł "poruszać się" ze stałą prędkością.

Ogólnie gra fajna - pomijając wyżej wymienione błędy (zapomniałem jeszcze dodać że zakładka "Players Met" nie załapuje MGO) gra się fajnie. Gdy drużyna jest zgrana można zrobić fajne akcje.

Ok, wracam do Berlina

EDIT:

marcizello, niewierny!

Szybko wyłączaj konsolę i oglądaj to:

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=134

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=135

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=136

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=137

Granie w tą grę bez poznania fabuły poprzednich części to conajmniej dwa razy mniej frajdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na polygami.pl było w newsach napisane ze ktoś tam odkrył płytę z odciskami dłoni (ale mi rewelacja jak można ominąć cos takiego trzeba być mega noobem chyba).

No widzisz a ja nie widziałem tego.

Ale podam wam ciekawostkę do sprawdzenia raczej to nie spojler, jak będziecie sterować MKIII podczas początkowego filmiku w 3 akcie to pojedźcie nim na pierwsze piętro w samolocie tam gdzie sunny robi jajaecznicze zawsze. A na stole w kuchni znajdziecie przed telewizorem PLAYSTATION 3. Taka od ciekawostka. Cya

Działa w każdym briefingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jestem juz w akcie czwartym i nie mam pojecia jak mozna sterowac robocikiem podczas briefingu w samolocie. moze mi ktos wytlumaczyc jak to wykonac (chce odblokowac wszystkie face camo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Naciśnij SELECT i masz helpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z aktu na akt jest coraz lepiej...

Zakończenie drugiego to czysta poezja!

Co ta gra ma w sobie, że za każdym razem mówię sobie "tylko 30 minut" albo "do najbliższego przerywnika" a kończę po około 3-4h

[span style=color:#000000;background:#000000]Znalazł ktoś ślad ufo w drugim akcie? Fajna scena i dodatkowo dostaniecie bonusowe 1000 DP.

Dobrze wiedzieć, że mimo, iż Old to ze Snake'a nadal facet. Sprawdźcie jak się zachowuje w trakcie rozmowy z Naomi przed walką z pierwszym bossem. Trzeba wcisnąć L1 w odpowiednich dwóch momentach.

Łapy odciśnięte są też w drugim akcie.[/span]

hitokiri Big Bossa też?

BIG BOSS

TYPE Elite

DIFFICULTY 10/10

CRITERIA

Number of Alert Phases 0

Number of kills 0

Number of continues 0

Game time < 5:00

Rations, Regain, Noodles used 0

No use of Stealth Camouflage or the Bandana

The Boss Extreme

Jeśli tak i zdobędziesz to wielki "rispekt"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie walczę z drugim bossem, ale to co się wydarzyło przed tym pojedynkiem... OMG!!! Czegoś takiego nie widziałem w żadnej innej grze, normalnie interaktywny film! W pierwszej chwili nie wierzyłem że już gram, cudowne ujęcia kamer, genialna akcja. Końcówka 2 akt. była świetna, ale to co się dzieje w 3akt.... miazga.

[span style=color:#000000;background:#000000]Znalazł ktoś ślad ufo w drugim akcie? Fajna scena i dodatkowo dostaniecie bonusowe 1000 DP.

Dobrze wiedzieć, że mimo, iż Old to ze Snake'a nadal facet. Sprawdźcie jak się zachowuje w trakcie rozmowy z Naomi przed walką z pierwszym bossem. Trzeba wcisnąć L1 w odpowiednich dwóch momentach.

Łapy odciśnięte są też w drugim akcie.[/span]

Znalazłem, sprawdzam kaaaażdy kąt w tej grze Można to znaleźć gdy idziemy po [span style=color:#000000;background:#000000]śladach Naomi.[/span]. Dla osób które będą się pytały gdzie ten krąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To druga gra (po FFVII), którą na 100% za drugim razem będę przechodził do upadłego kilkadziesiąt godzin przeszukując każdy zakamarek planszy

Jeszcze muszę się wdrożyć w sklep Drebina (tak btw dziś obliżka 20% ) bo dość dużo zabawy z tym i ceny wysokie a kasy drastycznie mało

Ja się teraz zachowuję jak emerytowany japończyk na wycieczce w Europie Gdzie jakaś fajniejsza scena walki, krajobraz albo w ogóle przedmiot to pstrykam zdjęcie

Kto nie skończył drugiego aktu niech nie ogląda tego i tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ta scena w kościele wraz z Evą. Mega szok!

[span style=color:#000000;background:#000000]Eva to matka Liquida i Solida! Założyciele The Patriots... złapałem się za głowę, Major Zero, Big Boss, Ocelot, Para Medic, później dołączyła także Eva (i jeszcze ktoś, chyba Sigint. No i Ocelot, okazuje się, że to w pewnym sensie POZYTYWNY BOHATER, przecież to on i Eva stali po stronie Big Boss, a Snake można powiedzieć, że pracował dla The Patriots.[/span] Kur^# leżę!!! Po tej scence musiałem zapałzować grę, ochłonąć i wszystko sobie poukładać.

Nie wiem, może mi się przewidziało, ale zaraz przed tym etapem razem z Eva, gdy Big Mama opowiada [span style=color:#000000;background:#000000]o dzieciach (swoich żołnierzach), możemy wcisnąć X i pojawią się sceny z KillZone2... tzn. tak mi się wydaje.[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, widze ze mgs4 pochłonął Was niezle. Nie dziwie sie, mnie tez Ta gra jest genialna a grafika (wiem, ze mowie to poraz kolejny) wgniata w ziemie. To co sie dzieje w drugim akcie to po prostu szok. Nie wierze, ze w trzecim jest jeszcze lepiej

Jedyne co mnie wkurza to fakt, ze nie umiem odroznic przeciwnika od rebeliantów, ktorzy są nam "przyjazni. No i pomylilem sie kilka razy i zalozylem "nelsona" nie temu co trzeba Ale tylko sie spytal "what are u doing" wiec git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×