Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

To co sie dzieje w drugim akcie to po prostu szok. Nie wierze, ze w trzecim jest jeszcze lepiej

Podobno 4akt. jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mnie wkurza to fakt, ze nie umiem odroznic przeciwnika od rebeliantów, ktorzy są nam "przyjazni. No i pomylilem sie kilka razy i zalozylem "nelsona" nie temu co trzeba Ale tylko sie spytal "what are u doing" wiec git

Polecam solid eye w trybie normalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 akt? Fajny, ale... Krótki?

Właśnie pokonałem Bossa w akcie 4. Ciekaw jestem co będzie dalej. Ogólnie dwa pierwze akty mi się najbardziej podobały, drugi szczególnie - były długie, jucha się lała, byli rebelianci, 3 akt to przeginka - 2 godziny gry w tym 30 minut napieprzania o [span style=color:#000000;background:#000000]Big Bosie[/span]. Cały akt rauje końcowa Cut Scenka. W czwartym akcie już trochę lepiej, ale... Gdzie są przeciwnicy? Przecież tam nawet nei było się przed kim skradać. Gekko, niby potężne maszyny, a były prościutkie do pokonania. Boss? Jeszcze łatwiejszy od banalnego już Raging Raven. Mam nadzieję że teraz będzie lepiej...

Misio - jak pstrykasz zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdobycznym aparatem fotograficznym

Jeżeli jeszcze go nie masz a jesteś w 4 akcie to po znalezieniu powinieneś bonusa dostać

Że też u nas takich książek nie wydają/tłumaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS4 jak dla mnie jest ARCYDZIEŁEM, tylko odpalić gierkę i pół dnia wycięte, ciężko przestać w to grać, bo po każdym filmiku jesteś ciekaw co będzie dalej .

Jest to moja pierwsza gra w której nie opuszczam filmików, przeważnie je omijałem, żeby szybko przejść grę, ale tutaj w MGS jest to po prostu bajeczne.

4 akt <- wracam walczyć dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cofam zabawić do drugiego aktu :]

Można tam niezłe zdjęcia porobić

Może jakiś temacik ze zdjęciami? Można tam świetne rzeczy porobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skończyłem właśnie gierkę i powiem jedno:

Nigdy nie grałem w lepszą grę.. Nie mam słów! Do czasu odpalenia mgs nie wiedziałem, że z ps3 można wycisnąć taką moc! Jak to wszystko było zrobione, zrealizowane, wyreżyserowane aaaa! Zabieram się za granie od nowa na hard tym razem

A fabuła.. cóż mimo b.dobrej znajomości angielskiego i tak momentami się gubiłem heh. Ale brawa za pomysł i realizację.

[span style=color:#000000;background:#000000]A końcowa walka na CQC z Liquidem wraz, ze wszystkimi cut scenkami w tym akcie przebiło wszystko co widziałem w grach![/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekers_ -> Najwyraźniej wybrałeś dla siebie zbyt niski pozom trudności. Hard to naprawdę jedyne sensowne wyjście dla każdego, kto ma PS3 dłużej niż miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekers_ -> Najwyraźniej wybrałeś dla siebie zbyt niski pozom trudności. Hard to naprawdę jedyne sensowne wyjście dla każdego, kto ma PS3 dłużej niż miesiąc

Czy ja wiem ? W 4 akcie [span style=color:#000000;background:#000000]przeklinałem walkę z gekko kiedy raiden walczył z Vampem. Normalnie chciałem pada rzucić ;p[/span] Czyli ogólnie rzecz biorąc proponuje grę najpierw na normalu, a poem na hardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś wie może do czego przydatne jest info o kierunku wiatru? Bo nie moge rozkminić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na wyższych levelach ma znaczenie. Może snajperka, może wyjście ze śmietnika

Gra niesamowita.

!!! Uwaga spoiler dla wszystkich którzy nie wyciągnęli z drugiego aktu 100% !!!

[span style=color:#000000;background:#000000]Drogi pamiętniczku...

Wiedziałem, że to rozrywkowa i fotogeniczna dziewczyna. Ale żeby aż tak?? Z początku wydawała się bardzo drapieżna ale po chwili stała się niezłym kociakiem. Atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca. Bardzo gorąca... Aż wreszcie... No kto by odmówił. Później tylko szybka sesja zdjęciowa na pamiątkę. Jedno, drugie, trzecie i czwarte. Na koniec jeszcze słodko zatańczyła i zaśpiewała (1, 2, 3, 4, 5) i rozeszliśmy się. Nigdy więcej jej nie widziałem [/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem ta historie MGS'a i jestem troche pogubiony ale strasznie zaluje ze sam nie zagralem i nie odkrylem tego co sie dzialo wczesniej, troche mi sie zaczelo wszystko mylic ale jakos ogarniam. Mysle ze jednak kupie ps2 i psxa na nowo i zagram we wszystkie czesci wlaczenie z 4reczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Souly PS2 w zupełności wystarczy Nie wiem tylko skąd wytrzaśniesz niektóre części, bo kilka z nich to białe kruki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole kupiłem zaraz po premierze i to tak na prawdę dla mnie pierwszy tytuł który był warty wydania tych 2,5k na czarnule szkoda że tak długo trzeba było czekać, obym nie czekał tyle czasu na następnego konkretnego szpila (uncharted na 5h się nie liczy:P)

po raz setny polecam wszystkim którzy jeszcze nie zakupili, chcecie zobaczyć na co stać Waszą konsole ? Wypad do szopu po metala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 akt? Fajny, ale... Krótki?

Właśnie pokonałem Bossa w akcie 4. Ciekaw jestem co będzie dalej. Ogólnie dwa pierwze akty mi się najbardziej podobały, drugi szczególnie - były długie, jucha się lała, byli rebelianci, 3 akt to przeginka - 2 godziny gry w tym 30 minut napieprzania o [span style=color:#000000;background:#000000]Big Bosie[/span]. Cały akt rauje końcowa Cut Scenka. W czwartym akcie już trochę lepiej, ale... Gdzie są przeciwnicy? Przecież tam nawet nei było się przed kim skradać. Gekko, niby potężne maszyny, a były prościutkie do pokonania. Boss? Jeszcze łatwiejszy od banalnego już Raging Raven. Mam nadzieję że teraz będzie lepiej...

Misio - jak pstrykasz zdjęcia?

Przed premierą było głośno o niskim poziomie trudnosci MGS4-dlatego wielu zalecało zaczynać od razu na hard-i gwarantuje,że na hardzie Gekko potrafi dowalić,a niektóre momenty(np początek 5 aktu) doprowadzą cierpliwość do granic możliwości - jest wymagająco i na hardzie MGS4 jest prawdziwą skradanką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak odblokować poszczególne trofea? Te, które ukazują się pod koniec gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie a znajdziecie.

Jeśli masz na myśli emblematy to na razie jest opisane 5 podstawowych. Wg oficjalnego guide booka emblematów jest 40 (ktoś chętny?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się szybko zapytam... Ile jest aktów ?

Pozatym gierka jest cudna!

@pokrytysniegiem: tak. To były scenki z KZ

P.S. Niektórym może się to wydawać dziwne... Ale grałem bez przerwy ponad 12 godzin... Wczoraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie a wlasciwie prosbe ale najpierw niech ci co nie ukonczyli aktu 3 nie czytaja dalej spoiler moglby mi ktos w skrocie przedstawic gadke snaka z big mama pogobilem sie w tym momecie serdeczne dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja mam takie pytanie, jest jakaś możliwość po przejściu gry zaczęcie któregoś aktu? np. 2 bez przechodzenia 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przecudowna nawet szczegóły miażdżą np.Snake nie przejdzie po trupie przenikając go , jeżeli ma go na drodze przechodząc nad nim podnosi nogi , a to rzadkość w grach ,jak już było to postać zatrzymywała się na przeszkodzie , Kojima dba nawet o takie szczegóły , szok , jeszcze jest dużo takich fajnych rzeczy ale nie chcę być osądzony o spoilerowanie,podsumowując ukończyłem wszystkie części i uważam że zaraz po jedynce na PSX to najlepsza część , polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

OMG !!! Piosenka na początku 4 aktu - MASAKRA . Normalnie się wzruszyłem Dla mnie gra - 12/10 .

Mam pytanie - jak zrobić zdjęcia w trybie TPP ? ( takie , na których będzie widać Snake'a )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czwartym akcie.

CUDO!!!!

[span style=color:#000000;background:#000000]Walka z Vampem, Gekkami (aka Raiden vs Vamp), ucieczka MG REX, walka z MG RAY - ta gra jest kapitalna! Wszystko emocjonujące bardziej niż niejeden serial/film/anime! Gdybym nie jadł ciastka (xD) podczas sceny śmierci Naomi popłakałbym się (głównie z żalu dla Otacona - mojej ulubionej postaci w serii) a tak tylko coś mi tak po policzku spłynęło. Podczas sceny Raiden - Statek nie było gorzej tzn. też się rozczuliłem), a gdy podczas pierwszej Cut-scenki aktu 5 dowiedziałem się że jednak on żyje, cieszyłem się jak dziecko! Pech tylko chciał że... wybrałem niski poziom trudności (2/4), sugerowałem się tym że pierwszy raz grałem w jakąkolwiek część serii, a z filmików gry wyglądały na wymagające... Zastanawiam się czy nie zacząć gry od nowa na Hardzie (prędzej czy później i tak to zrobie, czytaj: po zakończeniu gry) i zachować sobie te ostatnie godziny gry na nieco wymagającą rozgrywkę...[/span]

EDIT: Fakt, piosnka na początku penetracji... znakomita!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×