Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt - Moderator - jest glupi jak cholera - i sypie spoilerami na prawo i lewo! POKRYTYSNIEGIEM - nie potrafisz moderowac ani prowadzic dyskusji!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jak gra wypada dla kogoś, kto nie miał do czynienia z poprzednimi częściami? Czy też opłaca się zakupić i czy fabuła potrafi tak wciągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzajmy, ze to spojler! Na trailerach to pokazywali...

dlatego tez celowo nie ogladalem trailerow

co do pytania adara - moim zdaniem granie w MGS4 bez chocby pobieznej znajomosci fabuly wszystkich trzech poprzednich czesci sprawi, ze w polowie drugiego aktu sie pogubisz w tym kto jest kim, a pod koniec tegoz bedziesz sie zastanawial gdzie tu jest sens w tym wszystkim.

bez odbioru ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego tez celowo nie ogladalem trailerow

co do pytania adara - moim zdaniem granie w MGS4 bez chocby pobieznej znajomosci fabuly wszystkich trzech poprzednich czesci sprawi, ze w polowie drugiego aktu sie pogubisz w tym kto jest kim, a pod koniec tegoz bedziesz sie zastanawial gdzie tu jest sens w tym wszystkim.

bez odbioru ;-)

Z fabułą się zapoznam, lubię wiedzieć co się dzieje (przeczytam w necie). Mnie chodzi jednak też o ładunek emocjonalny, z jakim podchodzą fani do części 4. A wiadomo - emocje potrafią wypaczyć każdą ocenę. Pytam więc, czy mgs4 jest wybitnie dla fanów, czy też przeciętny zjadacz chleba, nie będący fanem też będzie się przy tej grze dobrze bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowione,kompletuje pierwsze części i dopiero po wakacjach zasiadam do MGS4.Problem pojawia się z nabyciem pierwszej części MGS-a z PSX ,jakby ktoś życzliwy mógł mi pomóc będę wdzięczny.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od ojca za pokazanie świadectwa z napisem "otrzymał promocje do następnej klasy..." dostanę 100,

No to nie obraz sie, ale jesli to jest dla ciebie wybitne osiagniecie, to dla mnie jest to dobitny argument, bys jednak pozostal przy GTA ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to nie obraz sie, ale jesli to jest dla ciebie wybitne osiagniecie, to dla mnie jest to dobitny argument, bys jednak pozostal przy GTA ;-)...

A czy ja mówiłem że wybitne :? Miał mi kupić doładowanie do telefonu za stówkę ale ja powiedziałem że mi telefon do szczęścia nie potrzebny i wolałbym dostać 100 zeta : o więc on powiedział to jak mu przyniosę świadectwo to dostanę i tak już wie że zdałem ale on chce świadectwo... Poza tym to nie jakaś tragedia że miałbym nie zdać bo dwie 5 mam xP (Religia i Historia)

A potem będzie że Pips ot robi D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt - Moderator - jest glupi jak cholera - i sypie spoilerami na prawo i lewo! POKRYTYSNIEGIEM - nie potrafisz moderowac ani prowadzic dyskusji!

pozdrawiam

Możesz mi podać przykład gdzie w tym poście masz jakiś spoiler? Słowo kościół uważasz za spoiler? Przecież to już wszystko było na trailerach! A to co ważne dla fabuły zaznaczone jest jako spoiler. Więc nie wiem o co ci chodzi.

http://www.ps3forum.pl/index.php?showtopic...=760#entry79558

A jeżeli ktoś nie oglądał trailerów, to sorry, ale chyba słowo Raiden będzie uważane za mega spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A snake oczywiście w tej serii umiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A snake oczywiście w tej serii umiera?

Konkretne pytanie, przejdz a sie przekonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTU wstaw normalny [ spoiler ] bo ktoś może przypadkiem przeczytać : O rzuca się w oczy kto ginie xd

-------

Prosze o usuniecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamykam, jak już wszyscy przejdą fabułę i zaczną grać online, temat otworzymy. Nie chcę, by wiecznie trzeba było zwracać uwagę na spoilery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OTWIERAM, ale uwaga:

ZA KAŻDY (choćby najmniejszy) SPOILER

NAGRADZAMY BANEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop - czyli nie mogę napisać żadnego spojlera, nawet zmieniając treść spojlera na kolor czarny na przykład (jak ktoś chce, to sobie zaznaczy myszką, wtedy ujrzy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały offtop - czyli nie mogę napisać żadnego spojlera, nawet zmieniając treść spojlera na kolor czarny na przykład (jak ktoś chce, to sobie zaznaczy myszką, wtedy ujrzy)?

Tak możesz, nie wiem po co topic był zamykany ;p nie każdy jeszcze przeszedł mgs'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każy przejdzie go nawet za rok bo nie każdy musi go kuopic w ciągu najblizszych miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każy przejdzie go nawet za rok bo nie każdy musi go kuopic w ciągu najblizszych miesięcy...

Dokładnie, dlatego nie wiem po co ten topic był zamykany wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała gra.Wreszcie wyszła gra na ps3 która ma wspaniałą grywalność i super grafikę a w dodatku działa cały czas płynnie.Dla mnie to najlepsza gra na ps3 obok Ninja gaidena i Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temat zamilkl bo trudno cos napisac o grze ciekawego nie zawierajac najmniejszych spoilerow (nawet moj podpis moze byc uznany za spoiler) i pomine juz fakt ze niezbyt rozwazna decyzja o zamknieciu tego tematu spowodowala przeniesienie sie dyskusji do innych czesci forum. Spodziewac sie braku spoilerow w dyskusji na temat gry to jak spodziewac sie braku opadow sniegu w zimie - owszem moze sie zdazyc ze ich nie bedzie ale to raczej malo prawdopodobne. Sadze ze spoilery, o ile wlasciwie oznaczone, nikomu nie szkodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie,sa osoby ktore to czekali na dzien premiery lata(2badz3,4)i dlanich(rowniez mnie) kazdy spoiler psul czesc zabawy...dana osoba sama chce odkrywac kazdy szczegol gry mistrza a jezeli mowa o osobach ktore zagraja za rok to sa osoby ktore nie czekali na gre...tylko przejda ja,jak kazda inna(nie wychwytujac masy smaczkow)i odloza na pulke...dla nich spoiler nie zniszczy za duzo zabawy.

ps.nie piscie czasem ze ktos zagra za rok bo niema kasy,kazdy fan zlozyl preordera i kapuste mial za szybka z napisem**ZBIC TYLKO W RAZIE ZAPLATY ZA MGS4 ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chciałbym podyskutować właśnie o fabule (bo przecież to ona jest w MGS daniem głównym) to co? Mam zakładać nowy topic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chciałbym podyskutować właśnie o fabule (bo przecież to ona jest w MGS daniem głównym) to co? Mam zakładać nowy topic?

ja po to zalozylem watek ze spoilerami w offtopicu...

ale go zamkneli :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Database będzie na UE PStore 26 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuhuu jak to dobrze, że sobie o nas przypomnieli...

Jak to jest że Europa jest bastionem PS3 a zawsze jesteśmy na szarym końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiecie,sa osoby ktore to czekali na dzien premiery lata(2badz3,4)i dlanich(rowniez mnie) kazdy spoiler psul czesc zabawy...dana osoba sama chce odkrywac kazdy szczegol gry mistrza a jezeli mowa o osobach ktore zagraja za rok to sa osoby ktore nie czekali na gre...tylko przejda ja,jak kazda inna(nie wychwytujac masy smaczkow)i odloza na pulke...dla nich spoiler nie zniszczy za duzo zabawy.

ps.nie piscie czasem ze ktos zagra za rok bo niema kasy,kazdy fan zlozyl preordera i kapuste mial za szybka z napisem**ZBIC TYLKO W RAZIE ZAPLATY ZA MGS4 ***

Powinienes byc na tyle przezorny i wiedziec ze w temacie o MGS4 moga byc spoilery. Chyba w podpisie Topiku powinno byc: "Temat zawiera tresci niestoswowne dla osob ponizej 1 aktu MGS4. Wchodzac tu zgadzasz sie na to i bierzesz za to calkowita odpowiedzialnosc" zeby dla wszystkich bylo jasne jak slonce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×