Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

... EVA z laski zrobila sie ... ehhh ... sam nie wiem jak to nazwac. ...

ŻE CO PROSZĘ!?!?! EVA wygląda teraz że się tak wyrażę... wyśmienicie No oczywiście nie jest to ta sama, pełna krztałtów i urody, młoda dziewczyna ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... stara babcia, Big Mama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między innymi dla tej gry mam ps3

ale ta gierka bedzie bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czekam na tą grę z niecierpliwością

W pierwszą odsłonę Metal Gear Solid grałem w wieku 5 lat, wspomnienia pozostały niezapomniane. Gra była świetna i mam nadzieję, że czwórka będzie równie dobra. Wszystkie trailery, gameplaye na to wskazują i oby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako news moge dodac ze w sklepiku na stronie Konami pojawily sie 2 nowe rzeczy Jest to ladowarka ( nie wiem do czego ) i sluchafony jak dzwony

http://www.konamistyle.jp/sp/mgs/mgs4/

I podróżując po ebayu spotkałem coś takiego

http://cgi.ebay.co.uk/METAL-GEAR-SOLID-4-G...1QQcmdZViewItem

Ciekawe co sie na tym znajduje Jest jeszcze pare takich na ebayu ale sumy mnie przerazaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż, czekam na tą grę z niecierpliwością

W pierwszą odsłonę Metal Gear Solid grałem w wieku 5 lat, wspomnienia pozostały niezapomniane. Gra była świetna i mam nadzieję, że czwórka będzie równie dobra. Wszystkie trailery, gameplaye na to wskazują i oby tak było.

Ta ladowarka to do sixaxis/ds3 jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 czerwiec to bedzie WIELKI DZIEN!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli wierzyć wypowiedziom Kojmy na temat zbyt małej pojemności płyty DB to tytuł zapowiada sie naprawdę świetnie, i mam nadzieję, że to ostateczna data premiery!

W tej grze martwii mnie tylko jedno, inteligencja żołnierzy nie zapowiada sie dobrze,

ale jest jeszcze troszkę czasu i mam nadzieję, że wszystko będzie dopiete na ostatni guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego sie czepiasz, inteligencja zolnierzy w MGS zawsze byla na najwyzszym, jak na swoje czasy, poziomie. No chyba ze grasz na poziomie innym niz Extreme, to sie nie dziw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS4 [Theme of Love] - główny motyw przewodni nowego MGS?

http://pl.youtube.com/watch?v=merxq7THQmc

Baaardzo fajny, plecam dobre słuchawki

W tej grze martwii mnie tylko jedno, inteligencja żołnierzy nie zapowiada sie dobrze,

ale jest jeszcze troszkę czasu i mam nadzieję, że wszystko będzie dopiete na ostatni guzik

Odpalisz sobie najwyższy poziom trudności i będzie przeklinał całe KOJIMA PRODUCTIONS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, grałem w trzecią część MGS-a i tam inteligencja żołnierzy stoi na przyzwoitym poziomie,

ale wróćmy do MGS4, no więc jesli Sneake lezy około 3 metry od żołnierza a tamtemy pojawi sie tylko charakterystyczny znak zapytania nad czuprynką a po chwili znika to mnie to osobiście troszkę martwi, no ale napisałem, że jest jeszcze trochę czasu by wszystko doszlifować,

no ale to tylko moje zdanie,

a co do Extreme to w MGS3 przeszedłem ten poziom kilka razy i niczego nie przeklinałem, bo to dopiero prawdziwa esensja skradanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz majak, sneake ma po prostu tak zajeświetny kamuflaż w kombinezonie, że sie wtapia w tło jak kameleon dlatego go nawet z 3 metrów nie widac. mało realistyczne nawet biorąc pod uwagę działanie kamuflażu no ale umówmy sie, ze ilość i waga wyposażenia jakie bohater chowa po kieszeniach tez jest nierealna mimo to gra potężna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

strasznie irytuje mnie ta metalowa beczka wyciagana z kieszni xDD

a tak poza tym to must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ta beczka jest tylko hologramem?

Pozdrawiam

Ale karabiny szturmowe i kilogramy amunicji schowane... "gdzieś" już raczej nie Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mega fanem MGS, pamietam jak miałem 7 lat i jarałem się MGS1. Potem nastały czasy 2 i 3 i jakoś nie miałem okazji w to zagrać. Ostatnio po obejrzeniu traileru trochę się nakręciłem. Zobaczę jak będę nastawiony w czerwcu do tej gry (czyżby czerwcowy zakup już jest upatrzony ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale karabiny szturmowe

Karabinki. Nie ma czegos takiego jak karabiny szturmowe ;-)... A przynajmniej nie w MGS 4 ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astarot - Co do mgs3.. zawsze mozesz ogladnac sobie Existence ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karabinki. Nie ma czegos takiego jak karabiny szturmowe ;-)... A przynajmniej nie w MGS 4 ;-)...

nie wiem jakie beda bronie ale zakladam, ze bedzie ak47 i m4a1, a one kwalifikuja sie do karabinow szturmowych (karabiny szturmowe i maszynowe to 2 zupelnie inne rodzaje broni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie tablice kwalifikacji sprzetu w Polsce. zarowno AK74 (bo 47 jak do tej pory na zadnym trailerze nie widzialem - wylacznie 5.45mm odmiana "74") jak i M4A1 (choc i tak jak sie wpatrzysz w pierwszy trailer to widac ze Snake uzywa HK416), to KARABINKI SZTURMOWE a nie KARABINY SZTURMOWE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra , nie bede sie spieral bo nie mam pewnosci. Jezeli sie myle to zwracam honor Moglbys podeslac link? Interesuje sie tym troche bo mam replike G36C (biore udzial w strzelankach ASG) . Chetnie dowiem sie wiecej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem mały grałem w demko MGS1 na PC... Ehh, to była gierka A w MGS2 za chu**a nie dało się grać myszką i klawiaturą, ale jakoś grałem (pada wtedy nie posiadałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem Theme MGS4... Aż mnie ciarki naszły i przez cały utwór nie chciały póścić! Co to będzie za gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odsłuchałem Theme MGS4... Aż mnie ciarki naszły i przez cały utwór nie chciały póścić! Co to będzie za gra!

A to jest już w obiegu Soundtrack, czy na jakimś trailerku słuchałeś. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×