Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

dobra a czy ta łatka sprawi że mój mgs 4 (kupiony w dzień premiery razem z konsolą) zainstaluje się raz czy znów co 2 godziny gry dostanę ryj palącego snejka i 10 minut przerwy na np. 2kę w kiblu... W nosie mam trofea ale z chęcią przeszedł bym mgsa bez tej irytującej przerwy..

Unless you enjoyed watching Snake smoke a cigarette, one of the most frustrating aspects of playing Metal Gear Solid 4 was enduring the lengthy mandatory installation screens between each chapter. It was a jarring process, one that interrupted the flow of the game (and was arguably worse than having to swap discs). Thankfully, next week's trophy patch for MGS4 also adds a new option: the ability to install all of the game data to your hard drive, removing these pesky mid-game breaks.

Tak..będzie pełna instalacja MGS4 na dysku przez co już nie zobaczymy snake'a palącego...działać to będzie z każdą wersją gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, skoro patch daje wszystko co tylko może, to w tym momencie zamówiłem sobie używkę :)

Stan wg opisu i zdjęć idealny, dałem 55zł z przesyłką, także zobaczymy :)

Mam nadzieję, że ten patch nie będzie miał 10GB XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, skoro patch daje wszystko co tylko może, to w tym momencie zamówiłem sobie używkę :)

Stan wg opisu i zdjęć idealny, dałem 55zł z przesyłką, także zobaczymy :)

Mam nadzieję, że ten patch nie będzie miał 10GB XD

Normalna cena, tylko często można się naciąć na wersję US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam patch ma mieć malutko...gorzej z grą po instalacji xD ciekawe ile będzie zajmowała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest patch waży 498MB tylko dla japoni., a pełna instalacja trwa 16 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak już jest tam to do nas trawi w ciągu tygodnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub jak kolejna yakuza, demons souls lub ni no kuni za pół roku lub lepiej :P

nie no oczywiście liczyłbym na szybką ingerencję ale znając pośpiech skośnookich do wydawania czegokolwiek na zachodzie można się przejechać i to konkretnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby, oby :P kończę singularity i idealnie mam te niecałe 2 tygodnie (przed premierą sleeping dogs) na rozkoszowanie się po raz enty mgsem 4tym więc łatka do tego czasu by się przydała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomina mi się Niekryty Krytyk - Pijesz? Nie. - Polisz? Nie. - A MGS? Tak, przeszedłem go całego! :banana:

Trzeba zabrać się kolejny raz za Metala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh yeah ;D widzę że jak tylko wrócę do domu to posiekam znowu w MGS'a 4 :)

Mam tylko pytanie...czy trzeba grę zacząć całkowicie od nowa ? czy mogę od Clear Data ?...

Bo jak od Clear Data to wiadomo że będzie łatwiej ponieważ całe eq już się ma i kase itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh yeah ;D widzę że jak tylko wrócę do domu to posiekam znowu w MGS'a 4 :)

Mam tylko pytanie...czy trzeba grę zacząć całkowicie od nowa ? czy mogę od Clear Data ?...

Bo jak od Clear Data to wiadomo że będzie łatwiej ponieważ całe eq już się ma i kase itp itd...

Niestety, ale musisz rozpocząć grę całkowicie od nowa, bo stary save był przed updatem i nie obsługiwał trofeów. (Jest inaczej "zaprogramowany")

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic ;D to będzie jeszcze większe wyzwanie biorąc pod uwagę że ostatnio grałem w same gry gdzie na najwyzszym poziomie trudności biegnie się na łeb, na szyję i zabija wsio jak leci xD ( U3,SpaceMarine )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale musisz rozpocząć grę całkowicie od nowa, bo stary save był przed updatem i nie obsługiwał trofeów. (Jest inaczej "zaprogramowany")

Gra jakoś informuje Nas o tym, że jeśli damy New Game+ to nie będziemy otrzymywali trofeów, zapisu w ogóle nie widać po aktualizacji, czy po prostu trzeba się domyślić/gdzieś wyczytać o tym, że New Game+ nie działa?

Czwarty MGS na PS3 z trofeami, więc nie wyobrażam sobie nie wbić czwartej platyny, a kwestia NG+ jest dosyć istotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jakoś informuje Nas o tym, że jeśli damy New Game+ to nie będziemy otrzymywali trofeów, zapisu w ogóle nie widać po aktualizacji, czy po prostu trzeba się domyślić/gdzieś wyczytać o tym, że New Game+ nie działa?

Czwarty MGS na PS3 z trofeami, więc nie wyobrażam sobie nie wbić czwartej platyny, a kwestia NG+ jest dosyć istotna.

Stary zapis nadal będzie istnieć ale nie będziesz mógł zdobywać na nim trofeów, tutaj masz stonę z której to wyczytałem - http://www.examiner.com/article/kojipro-clarifies-details-regarding-metal-gear-solid-4-s-trophies-and-old-saves

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem najlepiej będzie pokasować wszystkie zapisy jakie mieliśmy, jeśli myślimy oczywiście o platynie, bo robiąc ją wyciśniemy z gry i tak 100%. Chociażby z powodu piosenek, które otrzymujemy za emblematy.

Big Boss Emblem - nie podchodziłem do niego jak grałem z MGS'a kilka lat temu, teraz będzie okazja to nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobywac od nowa wszystkie emblemy...

Okrutne Konami :D. Big Boss emblem bedzie mi sie po nocach snil, czuje to w kosciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje czy są nowe filmiki w grze :) na początku jakaś babka z kolesiem gotowali węże i inne robactwo xD potem jakieś roboty biegają o mieście xD dafuq !

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×