Skocz do zawartości
Emir

World in Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

wocboxthumbew3.jpg

Sierra ogłosiła, że World in Conflict – jesienią zostanie wydana na konsolach nowej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie, bo gra nie ma zbytnio skomplikowanego charakteru (szczególnie w multi) i w więc na konsolę idealnie się wpasuje. Do tego super grafika, pewnie nawet lepsza niż na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby grafa była lepsza niż na PC (dużo pcetów wyciąga lepszą grafike z gier niz konsle....)na PC grałem w to dość długo potem gra staje się moonotonna i nudna gra moim zdaniem jest dla hardkorowców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze właśnie będzie lepsza grafa mają czas dopracować , zoptymalizować kod , zresztą jakiejś świetnej grafiki to niema w World in Conflict na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wic grafa jak na (zdecyduj się, albo piszesz fonetycznie, albo skrótem) jest cudna!!!! niektóre fps -y nie mają takiej grafy jak wic ale nie będe się kłócić każdy ma inny gust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak na RTSy cudna ale ogólnie nie jest taka świetna żeby nie mogła być lepsza trochę różnicy czasu miedzy premiera na pc a na konsolach jest wiec mam nadzieje ze grafa wskoczy na jeszcze wyższy poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze właśnie będzie lepsza grafa mają czas dopracować , zoptymalizować kod , zresztą jakiejś świetnej grafiki to niema w World in Conflict na pc

żadne obecnie wydany RTS na PC nie ma tak dobrej grafiki/fizyki jak WiC. A jeszcze jak ktoś ma kompa z DX10 i odpali te wszystkie efekty jak miękki dym i cienie rzucane przez chmury na pole walki, to musi niesamowicie wygląda. Że też o możliwości niszczenia otoczenia i dziurach w podłożu po eksplozjach nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×