Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Już trochę temu było o tym kogo napotkamy aczkolwiek nie było tak konkretnych i szczegółowych opisów ;) A co dokładnie, zapraszam do pierwszego postu oczywiście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak Assasin Creed 2 podobało mi się bardziej od Brotherhood , w tej drugiej było za dużo niepotrzebnego badziewia ba wykupywanie tych zabytków gówniana sprawa i nie potrzebna, tylko misje Leonarda mi spasowały, ale gra (Brotherhood) była ok . Z tego co tu czytałem to zapowiada się kolejne babranie w jakieś cienkie misje poboczne i inny szajs zamiast tego powinni się skupić na wydłużeniu wątku fabularnego.

Ps.Napisałem to w ten sposób bo lubię sobie odkrywać różne rzeczy w grach ale żeby mi się to opłacało !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak Assasin Creed 2 podobało mi się bardziej od Brotherhood , w tej drugiej było za dużo niepotrzebnego badziewia ba wykupywanie tych zabytków gówniana sprawa i nie potrzebna, tylko misje Leonarda mi spasowały, ale gra (Brotherhood) była ok . Z tego co tu czytałem to zapowiada się kolejne babranie w jakieś cienkie misje poboczne i inny szajs zamiast tego powinni się skupić na wydłużeniu wątku fabularnego.

Ps.Napisałem to w ten sposób bo lubię sobie odkrywać różne rzeczy w grach ale żeby mi się to opłacało !

Musisz zrozumieć że Ubisoft chciał wydać jak zapowiedział z roku na rok kolejne części Assassin's Creed a rok to za mało by przygotować coś zupełnie nowego to też podowali pare "badziew"(według Ciebie bo według mnie to osobiście bardzo fajne usprawnienia). A Ubisoft również zapowiedział że AC:Revelations nie będzie duży DLC także nie martw się, wątek fabularny będzie i to bardzo dobry.

---

Kolejna aktualizacja pierwszego postu.

---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się już pierwszy teaser z Assassin's Creed Revelations. Miłego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i pojawił się już pierwszy teaser z Assassin's Creed Revelations. Miłego oglądania.

Super wyglądałaby misja na statku 0:15.

grzes1999.png

Edytowane przez TheGrzesiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby odejście od bieli assassinów jako podstawowego koloru naszego ubioru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmmm... Już w poprzedniej części, tzn. Assassin's Creed Brotherhood zmiana koloru Naszych szat, stroju była dość mocno, upiększona(?) także dlaczego by w kolejnej odsłonie po prostu nie odejść od standardu bieli.

Edytowane przez InF'ernaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę na siłę już ciągną wątek Ezio. Nie jest wg. was on z lekka za stary aby skakać po budynkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec brotherhooda ma 48 latek na karku , w revelations ma 50 zle nie jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę na siłę już ciągną wątek Ezio. Nie jest wg. was on z lekka za stary aby skakać po budynkach?

Szczerze mówiąc byłem mega przekonany że dostaniemy kogoś nowego albo też więcej 3/4 będzie o Desmondzie właśnie ale no cóż... jak piszą na wielu forach Ezio deserve to trilogy i trza przyznać że jest jednak trochę w tym racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do Ezia. W każdej grze mamy młodego dryblasa z lekkim zarostem. Tutaj będzie jakaś odmiana, a na dodatek wiele się wyjaśni. Z całego AC najbardziej spodobał mi się Ezio, więc i don't mind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie u-play jest zegar odliczajacy czas do wydarzenia , ktore bedzie mialo miejsce 07.06.2011 czyli na targach E3. Licze na to , ze bedzie to potezna prezentacja najnowszej odslony przygod Ezio .Byc moze poznamy takze date premiery .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft prawdopodobnie szykuje większą obsuwę z AC3, którego zobaczymy najwcześniej za 2 lata.

Teraz doją drugą odsłonę, aby zarobić na marce i przygotować się dłuższy czas bez jakiegokolwiek AC. Według mnie trafiona decyzja, w końcu nie mogli przejść do AC3 z nowym bohaterem, bo pozostawiliby pusty wątek Ezio.

Swoją drogą, zastanawiam się z kim spółkował Ezio, skoro Desmond jest jego potomkiem. Chyba, że Caterina Sforza nic mu nie powiedziała. Ciekawi mnie, że i Ezio i Altair są połączeni genami bezpośrednio z Adamem i Ewą. Altair był sierotą, o Desmondzie nie wiemy praktycznie nic, za to Ezio jest ukazany w całości.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft prawdopodobnie szykuje większą obsuwę z AC3, którego zobaczymy najwcześniej za 2 lata.

Teraz doją drugą odsłonę, aby zarobić na marce i przygotować się dłuższy czas bez jakiegokolwiek AC. Według mnie trafiona decyzja, w końcu nie mogli przejść do AC3 z nowym bohaterem, bo pozostawiliby pusty wątek Ezio.

Swoją drogą, zastanawiam się z kim spółkował Ezio, skoro Desmond jest jego potomkiem. Chyba, że Caterina Sforza nic mu nie powiedziała. Ciekawi mnie, że i Ezio i Altair są połączeni genami bezpośrednio z Adamem i Ewą. Altair był sierotą, o Desmondzie nie wiemy praktycznie nic, za to Ezio jest ukazany w całości.

.

jedynka była niezła, ale dopiero dwójka z Ezio i Florencja, Venecja, renersan i świetna fabuła zdobyła moje wielkie uznanie, Brotherhood fantastycznie rozwinął całą przygodę, pokazał bardzo doświadczonego już wojownika który staje się przywódcą, a Revelation będzie podsumowaniem i da oczywiście potomka rodu Audiotore, sam wygląd starego Ezio - uważam za super trafiony - i skojarzenie od razu z Old Snakiem :) ... jak dla mni ejst to najlepsza seria jaka ukazała się po 2005 roku, nie widze innej gry która w takim tempie zrobiła by tak duże postępy, i która poruszała by tak fantastyczną tematykę, zauważcie że tutaj centralnie walczyliśmy do tej pory z rodem papieskim :D ... ta gra powinna byc na zakazanej liście kościołą, hehe ... i samo to, ze mamy doczynienia z miastami w danej epocce, dla mnie stawia ją znacznie wyżej niż pozostałe produkcje. Więc bardzo czekam na pierwszy gameplay :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przaychylam sie do stwierdzenia , ze najnowsza odslona AC nie bedzie trzecia czescia. Moim zdniam zarowno Brotherhood jak i Revelations sa rozwinieciem czesci II . W najnowszej odslonie nie dowiemy sie zbyt duzo o Desmondzie gdyz bedzie w spiaczce no i oczywiscie dochodzi sprawa Lucy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga do E3 ze strony Ubisoftu ;) Bardzo fajny i dość fajny nawet video. Widać że panuję bardzo pozytywna atmosferka w pracy u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczny... :) i wbijajacy w siedzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś nowy trailer na temat Assassins Creed: Revelations i trzeba przyznać że klimatyczny.

trailer, trailerem ale ja wciąż czekam na konkretny gameplay i prezentacje nowego sprzętu dla Ezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bezpiecznie mogę napisać, że jest to dla mnie najwspanialszy trailer gry jaki w życiu widziałem. Reakcja Ezio na widok Altaira, walka, emocje no i wspaniała muzyka, coś cudownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to był ten łysol z Akry z AC1, który był głównym wrogiem Altaira? Czemu on nadal żyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy najpierw dobrali podkład a potem zrobili trailer, czy dobrali podkład do gotowego trailera, bo wyszło naprawdę powalająco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem znamy date premiery , teraz mozemy tylko oczekiwac nowych zwiastunow oraz gameplay'u .

Trailer naprawde pierwsza klasa , historia zakrecila kolo Ezio dotarl do dawnej siedziby assasynow podczas walki jak i na wiezy widzi Altaira ech co tu duzo pisal kazdy z Was to widzial.

Coz poczac pora zlozyc preorder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×